Jak často chodí vaši chlapi na pivo?

tricunici
23. lis 2013

Holky jak často chodí Vaši chlapi na pivo?

amabilis
23. lis 2013

Do hospody jednou týdně. Když nejde, tak jsem nesvá. To je totiž večer, který mám jen pro sebe. Dám děti spát a mám RELAX 😀

tricunici
autor
23. lis 2013

tak u nas vzdy po praci na 1-2piva a tak 2krat tydne s kamaradama

klouzek
23. lis 2013

Jak kdy,když se mu chce,ale my ho celý týden nemáme doma,tak chce být s námi a nikamvse mu nechce.Kolikrát ho musím přemluvit aby šel 🙂

blahova_andrea
23. lis 2013

ten můj nechodí vůbec, pivo si dáváme tak akorát na půl k obědu nebo večeři na trávení 😀 ale občas bych i brala, kdyby se sebral a šel s kamarády na pivko nebo si zahrát fotbal...ale on není ten typ.

aklin
23. lis 2013

Manzel chodi na pivo 2 krat tydne, da si tak 4 kousky a pak je neuveritelne ukecany a chrli chytre reci

jancip
23. lis 2013

Po vzájemném kompromisu jsme se domluvili na 1x za 14 dnů🙂

tricunici
autor
23. lis 2013

@aklin já jako abstinent to asi nechapu no a přijde mi to jako vyhazovani kc. Zvlast kdyz je jich malo

jitule77
23. lis 2013

Já tedy chlapa taky vyháním a málokdy se mi to podaří..max jednou do měsíce.. Nejde o pivo, ať si tam klidně cucá limču nebo kafe, ale o společenské kontakty, které každý potřebuje... Já taky chodím občas na kafe s kámoškama...

tricunici
autor
23. lis 2013

já nechodím nikam a dojit v noci tak jak on tak me zabije

ninive211
23. lis 2013

Taky občas musím chlapa vyhánět na pivko. Chodí někam tak max. 1x měsíčně. Teďka od nového roku to bude asi častěji, přítelkyně od nej kámoše (a svědka) jede na půl roku pracovně na Ukrajinu, tak kámoš bude asi chtít častěji někam vyrážet a zahánět žal 🙂

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Tohle je už moc. Pravdu máš ty, ať se to chlapovi líbí nebo ne... Kdyby šel jednou týdně (dobře tak třeba dvakrát) a jinak si dal pivo doma, tak dejme tomu, ale aby chodil na pivo každý den, to není normální. Jenže pomůže, když mu to řekneš? Zřejmě ne, jinak bys nezakládala diskuzi. Možná by to chtělo opravdu vážný rozhovor. Teď jste sami dva, jestli dobře koukám, ale brzo se to změní a to bude doma každá ruka dobrá. Co s chlapem, kterého skoro nevidíš a nebo jo, ale táhne z něj alkohol. Vždyť mu to dítě nebudeš moct dát ani pohlídat, protože se na něj nebudš moct spolehnout ☹

tricunici
autor
23. lis 2013

Bohužel on trpi představou že je to ok

mochenkaa
23. lis 2013

Vubec. Pivo si dame na koncerte nebo tak dvakrat rocne jdeme sednout. Obcas vino doma. Jinak nepijeme ani jeden.

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici nechodit nikam taky není zrovna zdravé 😉

laurital
23. lis 2013

@tricunici Můj moc nechodí, maximálně když si jde vyčistit hlavu s klukama a zahrát volejbal nebo fotbálek, tak se pak staví na pivo.Denní chlastání bych netolerovala.U nás chodím častěji já s holkama po obchodech a pak na večeři a vínko 😀.
Prosím tě, co tě drží s takovým "dárečkem"?Beru v potaz i tvé předchozí téma.

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici já nevím...pokud se chlapovi zdá ok chodit každý den pít, tak dejme tomu. ale pak nechápu, že tobě se zdálo ok, si s alkoholikem pořizovat miminko 😅

laurital
23. lis 2013

@tricunici Trpí představou, že je to ok?
Hele, ten tvůj vůbec žije v nějakém "jiném" světě 😉 .Bič a pryč 😉

tricunici
autor
23. lis 2013

@blahova_andrea ano ale pokud na to nemame kč tak to nejde

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Pokud žije pořád ve společnosti, kde je to normální... Můj táta taky pocházel z rodiny, kde se prostě denně chodilo do hospody, takže mu to nepřišlo divné a praktikoval to taky 😠 Ale když píšeš, že "jen" dvakrát týdně s kamarády... No nechápu to. Co dělají jeho kamarádi ostatní dny? Možná bych to zkusila ještě takhle. když je to tak normální, proč s ním nechodí každý den 😅

laurital
23. lis 2013

@blahova_andrea Tesat do kamene!Já to také nechápu-v hospě denně, prašule nemáje, to bude živitel rodiny a taťka k pohledání...
Bohužel mám pocit, že občas si ženské na ty problémy zadělávají samy.

mafeska
23. lis 2013

na můj vkus až moc často, kamarád zavelí a přítel hned skáče, tento týden to bylo už po druhý a to víkend nekončí. Chodí večer, jediná možnost kdy je doma, nevim kdy se vrací, už spim. Cekem mě to štve protože když se sebere a odejde vrátí se pozdě, druhý den jde do práce tak ho pár dní vůbec nevidim.

tricunici
autor
23. lis 2013

Tak nemyslím že je alkoholik ale musí mít kolem sebe kamarády.já naopak nemam nikoho,jelikož žiju v cizim městě a připadam si tady sama

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici tak ono kdyby jste šli každý 1-2 týdně někam, tak by na to kč byly, ale takto ty mu toleruješ všechny kč prochlastat a na tebe nezbývá. myslíš, že s miminkem to potom bude jiné? nejsou vzácné maminky, kterým chlap prochlastaná i peníze na plínky a sunar ☹

blahova_andrea
23. lis 2013

@laurital tak co si budeme povídat. taky mám v některých ohledech doma dárečka ☹ 😉 ale jako peníze nemáme, tak nechodíme ani jeden a když...tak tedy já, protože já jsem víc společenská, ale já jdu s kámoškou na kafe, kde si děti pohrají a nebo vyrazím ven sama, abych něco nakoupila a kluky potěšila a ne to prostě jen tak hodit z okna ála prochlastat.

xveronikaxx
23. lis 2013

@tricunici vyháním ho s kamarády alespoň 1x měsíčně, (kvůli kontaktům a jeho odreagování se a taky abych mohla mít večer jen sama pro sebe), ale i tak se mi vrátí kolem desáté... aby z nej táhlo každý den pivo - bych nesnesla

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici vím, co je to žít v cizím městě a cítit se sama. ale promiň...pokud jde chlap na pivo každý den, tak už to alkoholismus je. ono pokud má potřebu sociálních kontaktů, tak se dají dělat i jiné věci, než vysedávat u piva. já teda sociálně taky trpím nedostatkem 😀

tricunici
autor
23. lis 2013

@blahova_andrea tak ze by prochlastal vše to ne ale kouři a to taky neco stoji.

laurital
23. lis 2013

@blahova_andrea Tvůj holt platí na děti nebo dluhy z mládí, co si pamatuji, že jsi psala.Ale teď myslím seká latinu, nepije a o děti se příkladně stará, ne?To je jiná.
Prostě když prašule nejsou, tak se poplatí nájem, poplatky, jídlo a maximálně si člověk občas udělá malou radost, když něco zbude.

blahova_andrea
23. lis 2013

jaký máte rozpočet, příjmy a výdaje víte jen vy dva. ale pokud tvrdíš, že nemáte peníze, čekáte miminko a chlapi kouří a pije...tady je něco v nepořádku. my taky nemáme peníze, máme dítě a když se chceme rozšoupnout, tak si koupíme v akci vepřovou panenku nebo kus telecího a uděláme si lepší baštu. rozhodně ani jeden z nás neplýtvá penězi na takové nesmysly jako je tabák a alkohol. ale závislé lidi bohužel ani nízký rozpočet nedonutí toho nechat. spíš se divím tobě. očividně jsi si sem přišla malinko postěžovat, proč ne, máš na co...ale z druhé strany mi přijde, že ho stále jakoby obhajuješ, zlehčuješ míru jeho "provinění"...

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Je mi moc líto, co prožíváš. Taky bych napsala, mazej pryč, ale je jasné, že je to těžké, obzvlášť teď. Nenech si to líbit, tohle už je teda spíš na nějakou poradnu, fakt to není normální. Překračuje to míru, zvlášť, když to zatěžuje rodinný rozpočet. Každopádně tohle by neměl dělat ani chlap, kterej na to má. pokud musí fakt každej den, tak už je to alkoholik. Sami si stím už nejspíš neporadíte a on to neuzná 😖