Jak často chodí vaši chlapi na pivo?

tricunici
23. lis 2013

Holky jak často chodí Vaši chlapi na pivo?

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici tak jako takových debilů běhá po světě spousty, ale co bude až porodíš? jak se budeš starat o tvou dceru a o sebe než se vrátíš z porodnice? a co šestinedělí? budeš ráda za každou pomoc a ne za vola, co tě bude nad zdutou kozu. promiň za ty výrazy

laurital
23. lis 2013

@tricunici Starýho psa novým kouskům nenaučíš a chlap po porodu obvykle neprojde zázračnou proměnou.
Co tě s ním drží?Je sobec, nemá rád tvou dceru, uráží tě, nechá svou matku, aby vám kecala do života a nic extra nevydělá, že chlastá a kouří raději nechávám na konec.
Jeden důvod, proč s takovým individuem žít prosím...

blahova_andrea
23. lis 2013

@amabilis tak to já chválím za každou kravinku. o chlapem víme svoje 😉 je to ale ujetý, protože nás nikdo nechválí za celá léta rutinních povinností a když se náhodou jednou muž zapojí, tak aby jsme odpálily ohňostroj 😀 no ale tak motivace je důležitá 😀

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis dítě,mam ho rada,zadlužil se kvuli me a sam by to placeni nezvladl. I kdyz vse co s tech kc koupil je jen jeho tak bych si prisla jak šmejd

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Hele, já nejsem člověk, který by utíkal z boje. Sama jsem ve svém životě zkousla lecos, prošla různýma krizema., nechala si kálet na hlavu a já nevím, co ještě... Ale v tvé situaci bych i já prchala a že snesu fakt hodně. Neblbni, nejde jen o tebe. Je mi jasný, že je to těžké, založila sis diskuzi na téma hospoda a my ti radíme, ať jdeš pryč. Je mi jasný, že by chlap asi čuměl, kdybys mu zničehonic řekla, že odcházíš, ale obávám se, že tohle je jediná možnost, jak být v životě spokojená, protože s tímhle rozhodně šťastná nebudeš ani ty, ani tvoje děti.

blahova_andrea
23. lis 2013

@tricunici zadlužil se, aby měl kde bydlet a to mu zůstane, i když odejdeš, takže z toho bych výčitky neměla. sám to nezvládne splácet? jsi říkala, že ty nic moc nepřinášíš, navíc teď půjdeš na mateřskou, takže peníze nic moc a o krk na víc. bude toho placení mít o další tři lidi víc, když tam jsi. když tam s dětmi nebudeš, tak bude platit jen splátky a svoje neřesti. máš ty počty trošku špatně.

amabilis
23. lis 2013

@tricunici On by placení zvládal, jen by stačilo, aby nechlastal a nekouřil 😠

amabilis
23. lis 2013

Jinak taky přece může byt prodat a vrátit se k mamince. Pak mu i na alimenty a pivo zbyde 😝

tricunici
autor
23. lis 2013

tak ja nepřinašhm nic moc,jen 3800 davku a to co vydelam na letakach

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis bydlime v podnajmu,platil s toho kauci

llluckaaa
23. lis 2013

Teď chodí jednou za několik měsíců 😀 . Ale zase utrácí dost peněz za jiné koníčky, to pivo by bylo asi levnější 😅

prcekverunka
23. lis 2013

@tricunici Můj manžel chodí tak 1x do roka sám 😀 Většinou si spíš dáme doma lahvinku vína. Do hospody chodíme taky, hlavně v létě na zahrádky - jsme nekuřáci a nemáme rádi ten smrad z oblečení potom. Ale většinou chodíme společně, protože máme společné kolegy z práce. Teď se to ale změní s mým nástupem na mateřskou 🙂

laurital
23. lis 2013

Holky nemáte pocit, že podobných, pro mě naprosto nepochopitelných vztahů, je teď nějak moc?
Já když si vzpomenu, jak jsme s mužem coby studenti VŠ s dítkem začínali..nikdy jsme si nic nevyčítali, občas jeden přinesl víc, pamatuju, jak jsem ho dotovala, když zakládal firmu a nevěděli jsme, jestli se to vše povede.Mám pocit, že dnes lidem chybí společná historie, prohry..jéžiš mně to kecá 😀

tricunici
autor
23. lis 2013

No tak já ho to neodnaučím...ženy dnes sotva lezu,malá mě jaksi tlači na spodek

amabilis
23. lis 2013

@tricunici I to jsou peníze 😅 Zkus si to spočítat. Pokud vykouří krabičku denně dejme tomu za 70 Kč, tak ročně propálí přes 25 tisíc (přes 2 tisíce měsíčně). Pivo taky něco stojí. Já teď moc nemám přehled, jsem už doma strašně dlouho a buď kojím nebo jsem těhotná, takže ceny piva nestíhám sledovat, ale určitě to bude v průměru padesát Kč denně, pak to za rok dělá něco přes 18 tisíc (takže měsíčně cca 1500 Kč), takže on sám ročně vyhodí 43 tisíc (měsíčně právě těch 3500 Kč). Tobě skutečně nemá co vyčítat. On si to možná neuvědomuje, ale zkus mu to říct takhle v číslech nebo spíš napsat a ukázat, ono na papíře to vypadá jinak. To já vždycky říkám lidem, co si stěžují, že nemají peníze, ale denně si koupí kafíčko v automatu, sušenčičku a tak, že je to vlastně strašný žrout peněz, všechny tyhle závislosti.

amabilis
23. lis 2013

@laurital Já se se svým nynějším manželem seznámila dávno před tím, než jsem šla na starý kolena na vejšku (on byl ten impulz). Joj co já mám vzpomínek a to vám bylo krizí, kdy jsem měla všeho plný zuby 😀 Ale nakonec jsme nějak dospěli, ujednotili se v prioritách a sehráli se. Vyplatilo se mi z boje neutíkat. Ale pokud by se můj manžel choval v tomhle věku tak jako se choval v těch nácti, kdy jsem ho poznala, tak od něj taky prchnu. Byl to nesnesitelnej samorost. Dodneška nechápu (a okolí taky ne), jak jsem to mohla vydržet a ještě se z něj stal jakž takž normální člověk 😉 Jenže on prostě dospěl, změnu u dospělého samorosta bych už moc neočekávala 😀

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Tak možná už se ti to blíží, když tě tlačí na spodek a my tě tu ještě nadzvedáváme, co 😅

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Kauce bývá dva nebo tři nájmy. Jak dlouho tam bydlíte? Většinou se smlouva každý rok prodlužuje a pokud by se neprodloužila a nebyly by u vás žádné závady, tak se kauce vrací. Ta propadá jen, pokud je nějaký problém (třeba s placením nájmu nebo předčasným ukončením smlouvy - ve smlouvě to bude napsáno, tak si to můžeš nastudovat), případně propadá jen nějaká její část.

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis tak kežby už byla venku. No máte ženy pravdu jenže jeho argument je že on maká a má nárok.

amabilis
23. lis 2013

@tricunici Já vím, že je to intimní dotaz a že se na ěj neptá, ale kolik bere? Jestli to teda víš a samozřejmě nemusíš odpovídat!

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis bydlime tady pul roku ,sml.konči v červnu a ano kc mu vratí

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis 13tis

blahova_andrea
23. lis 2013

@amabilis to mi připomíná mého prvního. já tehdy z boje prchla a pak slízla smetanu jiná 😀

amabilis
23. lis 2013

@tricunici V tom případě to nějak vydrž do toho června. Ono to nestojí za to, abys byla zbytečně vázaná. Ale nedoufala bych, že se to moc zlepší.... Mezitím si to řádně promysli, zapisuj si, nedej se. Sice by se mi chtělo napsat, ať se na to neohlížíš, ale je mi jasné, že kauce bývá poměrně dost peněz (jasně, jak pro koho). A ten tvůj chlap mi štve!!! Vidí to aspoň jeho kamarádi? Že by mu třeba otevřeli oči oni? Jak to mají doma? Normálně ho s tím asi otravuj.

laurital
23. lis 2013

@tricunici V jiném tématu jsi psala, že vyděla třináct tisíc.Kolik z toho prokouří a propije?Nemá on tě náhodou jako levnou pomocnici v domácnosti?Fakt nejsem na peníze, ale za takový servis, kdy si milostpán chlastá, hulí a nehne prstem, bych já požadovala jiné výdělky a především chování.

amabilis
23. lis 2013

@tricunici To není zase tolik, aby si mohl takhle vyskakovat 😠 Ale jo, bere víc, než ty, ale bodejť by ne 😎

amabilis
23. lis 2013

@blahova_andrea Já to nevzdala 😀 Taky bych asi měla dostat metál 🙂 Ale nebudem si nic namlouvat, se mnou vydržet asi taky není jednoduché. Každý máme své mouchy. Ale o tom ten život právě je. Kdybychom byli všichni dokonalí, byla by to nuda 😀

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis kdepakty jsou nezadani.. Ta kauce je jeho a sml.na byt je take jen na nej

amabilis
23. lis 2013

@laurital Já mu spočítala, že měsíčně prokouří a připije přibližně to, co zakladatelka vydělá 😎 Předpokládám, že to bude víc.

amabilis
23. lis 2013

@tricunici To jo, ale ty máš kvůli kauci výčitky. Takhle by sis nemusela nic vyčítat. ono bys nemusela ani tak, ale je mi jasný, že to prostě vidíš jinak. Působí hormony, trošku růžové brýle... Bude ještě trvat dlouho, než se naštveš natolik, že si budeš schopná připustit, že je to fakt špatně a že chceš utéct.