Jak často chodí vaši chlapi na pivo?

tricunici
23. lis 2013

Holky jak často chodí Vaši chlapi na pivo?

tricunici
autor
23. lis 2013

@amabilis tak asi tak nejak to je... No napsala sem mu ze musi uvarit az dojde sam. Fakt sotva lezu a to je zas kecu

lucisa
23. lis 2013

Můj manžel je téměř abstinent a když už si něco dá, tak vínko, to si dáme jednou za čas spolu večer, ale spíš na oslavě. Pivo nepije a nemá rád vůbec a vzhledem k tomu, že je celý týden mimo domov, je rád, že je konečně s námi doma a nikam nechodí.

maybe72
23. lis 2013

Můj muž je úplný abstinent, zato nadšený sportovec (radostný amatér), takže pořád někde běhá (doufám, že ne za ženskýma ale jenom po lese 😀 ), takže pivo sice nehrozí, ale věčně propocené hadry na vyprání stále v pračce, je stále hladový (krmí se jednou denně - pořád), ale na trati je neustále... (tak mě napadá, nebylo by lepší jednou za čas to pivo??? 😉 😉 )

abalajda
23. lis 2013

U nas to funguke tak,ze pritel si cca jednou za pul roku vyhodi z kopejtka,protoze mu obvykle byva druhy den spatne a jinak si davame vino spis spolu doma. Jednou za rok se schazi s chlapama na predvanocnim posezeni a to je tak vsechno...

krizecek
24. lis 2013

Tak já mám manžela velkého sportovce, ale také si rád dá pivečko nebo štamprlu, přece jen jsme Moraváci a žijeme na vesnici 😉 2 víkendy v měsíci je v práci a 2 doma, do hospody chodí tak 2 krát do měsíce sám, já také chodím s kamarádkama pryč bez něj, prostě se bavíme no a jinak chodíme i spolu 🙂 je fakt že nemáme děti, ale mám dost kaamrádek co děti mají, manžel dítko pohlídá a ony si vyrazí, takže v tom to není 🙂

No a jinak doma si dáváme skleničku vína třeba večer u filmu 🙂

petra4868
24. lis 2013

Ahoj,no ja sportovce sice nemam,ale muj muz na pivo nechodi vubec. Ja mu obcas koupim lahvove a to mu staci. Ja taky nepiju,jednou do roka si koupim Frisko,ale to je tak vsechno.Ted kdyz nad tim premyslim, tak jsem si letos jeste nekoupila ani jedno.

amabilis
24. lis 2013

@tricunici Tak jak to dopadlo. Uvařil aspoň ☹

marcicek84
24. lis 2013

já jsem ráda, že mám doma chlapa, kterého to v hospodě nebaví, pivo kupujeme láhvové, nebo píjeme víno, ale ne ve velkém a stačí to. Na pracovní akce jezdíme každý tak 1-2 x do roka, do hospody s prátěli společně taktéž. Osobně si myslím, že když je rodiny a děti, je třeba doma trochu pomoct, mít vedle sebe chlapa co dost propije, je pořád pryč, není to pravé ořechové...Nakonec takových chlapů je dost a většina z nich je rozvedených...

ninizoi
24. lis 2013

Musím říct že paní lituji... Některe tady píšete že má odejít atd ale nevíte jejích příběh jak to bylo... a jak je těžké odejít v dnešní době když na to sama ženská nemá a ještě když je v takovém stadiu těhotenství... Pokud nemáš rodinu která ti pomuže tak si s tím těžko poradíš... zase zaleží na tobě jestli v tom chceš žít a omlouvat ho ale věř mi... taky jsem v tom žila a nikdy se nezmění... pujde to jen k horšímu a až budeš mít drobka doma tak to bude ještě horší pro tebe... upneš se na dítě ale jednou pochopíš že to nemá cenu a stejně odejdeš... ja s tím bojovala 7let a stejně jsem tím ublížila jen dítěti protože v tom žilo. Pokud v tom nevidíš budoucnost řeš to ajk jen mužeš. hodně štěstí... 😒

tricunici
autor
24. lis 2013

Neuvařil:-/ za to ja chytla bolesti a odesla mi hl.zatka. Jela sem do porodky a poslali me domu s tim ze to muze bzt kdykoliv do 2tydmu

amabilis
24. lis 2013

@tricunici Já už si říkala, jestli nerodíš 🙂 Hele bude to dobré, teď se zkus nestresovat a vyřešíš to později. Iluze si sice asi nikdo neděláme, ale teď je důležité, abys byla v pohodě. Sem se můžeš jít vykecat, my tě podržíme 😉

tricunici
autor
24. lis 2013

@amabilis ahoj,no mi se rozešli a ja se chci vratit do rodneho mesta. Jen nevim zda je ted cesta rozumna

laurital
24. lis 2013

@tricunici Teď hlavně klid, rozhodně bych potvrdila ten obecní byt a po šestinedělí tradáá.Týden před termínem nemá cenu se stresovat a hádat.
Drž se, snaž se být pokud možno v klidu.

tricunici
autor
24. lis 2013

@laurital tam musim osobně ho převzít... Jako upřimne fakt je sobec,klidne jde na pivo za posledni kč

prcek91
24. lis 2013

ten můj od porodu nebyl ani jendou.. ale chodil cca 1-2krát za měsíc.. někdy vůbec..

lenjii
24. lis 2013

Muj muz je v tomhle v pohodě. Bydlíme v brne a muž v týdnu pracuje v Ostravě. V týdnu si sem tam zajde s kolegou na 2 pivka. Ne pravidelne. Ted co jsem tehu v brne s kamsama byl na pive asi 2x. Je radši semnou. Jdeme plavat do kina radsi třebas. 🙂

amabilis
24. lis 2013

@tricunici Ty to zvládneš, ono se to nezdá, ale ženská, když bojuje nejen za sebe, ale i za své děti, stává se z ní dračice!!! Teď jen hlavně klid. Víc do situace nevidím, ale jestli jste se rozešli a on na tebe kašle víc, než před tím, tak možná nemá smysl, abys tam zůstala i takhle před porodem. Pokud ti má kdo pomoct s malou, asi bych prchla. Příroda je mocná a porod počká, dokud nebudeš mít nejdůležitější zařízené. Nevím, proč to tak je, ale zažila jsem to. Ne teda s rozchodem, ale prostě chybělo mi zařídit strašně moc věcí a porodila jsem až několik hodin po tom, co jsem si řekla, že už mám vše potřebné zařízené a můžu klidně porodit 🙂 Držím palce, ať se to nějak vyvrbí a pokud prostě momentálně nemáš jinou možnost (nebo sílu, to je jedno) odejít, tak ať má ten chlap rozum a pomáhá ti.

laurital
24. lis 2013

@amabilis Souhlasím, mám ale pocit, že tricunici psala v jiném tématu, že s matkou se nestýká, tak to má o to těžší.Každopádně bych se spojila s obecním úřadem a dořešila ten byt, tady to bohužel na happyend nevypadá.Na vyskakování to nebude, ale z rodičáku, dvojích alimentů a nějakých sociálek se žít dá, navíc s výhodou obecního bytu bez komerčního nájmu a především s jistotou, že ji nikdo za pár měsíců nevyhodí.

tricunici
autor
24. lis 2013

@laurital přesně tak to je,já tady nikoho nemam a vše musim vyřešit sama

amabilis
24. lis 2013

@tricunici Tohle je dost blbý, pomůže ti aspoň s malou, až budeš v porodnicici?

tricunici
autor
24. lis 2013

@amabilis ta je u ex

amabilis
24. lis 2013

@tricunici Tak aspoň, že tak. Určitě je jí tam teď líp. Akorát bys teď potřebovala porodit co nejdřív, co 😅

laurital
24. lis 2013

@tricunici Hlavně se drž a dej nám vědět, jak se máš.. 🙂
Už víš, co se vám narodí?

amabilis
24. lis 2013

@tricunici Jinak co se týče hlednové zátky, tak mě většinou odešla těsně před porodem 🙂 Píšu to sem, ale četla jsem tu otázku.

tricunici
autor
24. lis 2013

@amabilis tak klid nemam jelikoz s ex se o malou soudim a on ji navadi. Čekame holčičku...

laurital
24. lis 2013

@tricunici Holka, jestli můžu radit, vezmi ten byt i kvůli starší dceři, budeš mít daleko větší šanci ji získat do péče.
Holčičky jsou nejlepší 😉 !Jak se bude jmenovat?

tricunici
autor
24. lis 2013

@laurital Eliška🙂Tak já ten byt vezmu,jen nevim jak se tam dostanu. Přece jen jet v tomto stavu 7hod vlakem neni sranda a to ješte tahat veci

tricunici
autor
24. lis 2013

@amabilis potřebuji klid,už mam pocit že se zblaznim

laurital
24. lis 2013

@tricunici Krásné jméno.Koči myslím, že by tam stačilo zavolat a vysvětlit, že jsi třeba na rizikovém atd..a oni určitě tvou situaci pochopí.Nebo pokud máš někoho spolehlivého tak mu dát plnou moc.

tricunici
autor
24. lis 2013

@laurital Bohužel je nutné abych tam dojela