Jak často se milujete po 12-ti letech vztahu?

milik75
17. únor 2013

Ahoj holky, zajímalo by mě, jak často máte sex s mužem/partnerem po takto dlouhé době? Nám to vychází 1x týdně....už pár posledních let a častěji se tomu fakt skoro nikdy nedostaneme. Zatím nám to takhle vyhovuje, ale říkám si, aby to pam nebylo horší, což asi bude, proto mě zajímá vaše frekvence. Díky moc.

elu
17. únor 2013

Ahoj, tak u nas jak kdy...tento týden 3 krát 🙂 ....ale někdy je pauza třeba i měsíc, podle nálady a okolností

babulinkab
17. únor 2013

tak u nás po 18 letech, tak průměrně 2-3x

horakovatereza
17. únor 2013

cca 1x za měsíc a půl a to jen proto, že už bouchnu do stolu, že takhle tedy ne:(

ayenkas
17. únor 2013

No my jsme spolu deset a půl roku a průměrně každý druhý den. Jak je 3 dny pauza, tak už si říkám, co se děje😀 Ale uvidíme, až příjde miminko, jak se to změní🙂

skurinka
17. únor 2013

Budeme s manzel spolu uz 12let z toho v zari 10let manzele.A je to individualni nekdy jednou do tydne z toho treba 3krat.Ale ja jsem ted nejaka unavena tak na to nemam naladu 😀

januzza80
17. únor 2013

@milik75 Jsem s manzelem 12let a sex byva tak 3-4krat tydne

pepibubu
17. únor 2013

11 a půl roku, 1- 2x týdně v průměru.... Ale fakt v průměru, někdy 4x týdně, a pak třeba dva týdny nic.... Podle nálady, zdraví, jak nás kluci nechaj....

cerven84
18. únor 2013

co jsem těhotná tak se mnou nechce spát, nevím proč☹

ange_de_la_morte
18. únor 2013

@cerven84 : u nás to bylo stejně, ale prý už se moc těší až mi skončí šestinedělí

kajalka
18. únor 2013

@cerven84 U nás je to naopak. Může klidně i 2x denně. Už se před ním ani nepřevlíkám, abych mu náhodou nepodporovala chutě 😀

kitinka76
18. únor 2013

tady jsou samí sexuální atleti nebo co 😒 s manželem jsem dva roky a častěji než třikrát do týdne nám to většinou nevyjde ☹

kitinka76
18. únor 2013

@cerven84 na některé chlapy to tak působí, mají strach, že by ublížili mimču 😉 to se spraví....

ruzenkas
18. únor 2013

Já začnu asi závidět ☹ jsme spolu 5,5 roku a 1x za 14 dní, někdy za 3 týdny - manžel prostě nemá potřebu...já teda jo a nevyhovuje mi to, ale nutit ho nemůžu.

katka_mel
18. únor 2013

Tak u nás 2x do týdne a jsme spolu 7let. Někdy se poštěstí i 3x. Ale to teda málo kdy. 🙂

cerven84
18. únor 2013

@ange_de_la_morte tak doufám že se tomu mému taky vrátí chuť 😉

cerven84
18. únor 2013

@kitinka76 díky za pozitivní pohled na věc 🙂 snad máš pravdu

nasticka
18. únor 2013

U nás po 7,5 letech sex 1 týdně považuju za svátek 😀 bývalo to i 1x za měsíc 😝 Jo, manžel by chtěl pořád, říkám mu, že je to můj "harašmen", ale já jsem po celém dni tak orvaná, že usínám už ve stoje, než dojdu do postele. Takže jsem nám "vyhradila" sobotní poobědovou siestu, kdy děti usnou a to na to teda vlítnem s chutí 😅 Sexovat 3x 4x do týdne, no to nevím, kde bych na to brala energii..i když chuť by i byla.

samik2008
18. únor 2013

U nás jakkdy,někdy každý den,někdy obden,podle nálady.

aronek
18. únor 2013

Tak tady čtu a tiše závidím. U nás je to jako u @ruzenkas , ale spíš horší. Když něco chci víc jak jednou za dva tři měsíce, tak jsem považována za divnou 😝 Nechápu jak se nám povedly děti. Jsme spolu pět let. Mám přítele, který se o děti rád stará, ale nerad je dělá 😖 Já se ráda starám, ale i dělám 😀 Jenže tady není s kým 😅

samik2008
18. únor 2013

Jsme spolu 11 rok a je fakt,že je to čím dál lepší,prý sem se po 30 změnila k lepšímu říkal manžel 😵 😀

ladenka
18. únor 2013

Jsme spolu třináct let, kdybychom neměli malou, tak se milujeme klidně každý den, chuť by byla, ale s ní není energie a bohužel ani tolik prostoru. Takže je to tak 1-2x týdně. Do toho druhé těhotenství. Už se těšíme, až obě děti vylifrujeme do pokojíčku a budeme se moci věnovat po večerech zase jen sobě 😀

renatalen
18. únor 2013

Tak u nás jak kdy 🙂, podle manželových směn :D, ale v průměru tak 2x týdně 🙂 Manželé budeme 7 let. Spolu jsme 10 let.

brisalek
20. únor 2013

teda to jsem asi fakt velká vyjímka,my jsme spolu 6 let manželé 5 a po narození dcery je sex v průměru tak 2x za měsíc. Je doba kdy3x za týden a pak přes měsíc nic. Po porodu a kojení nebyla ani moc chuť z mé strany a když se k tomu přidalo to vyčerpání z nevyspání (malá nespala v noci ani ve dne a pořád plakala) tak 1 x za měsíc byl svátek🙂. Co jsem odstavila tak se chuť zlepšila, ale v práci makám i 12 hodin za den (8-9až 16-17 , domu se dostanu za půl hodiny nejdříve a pak až dcera od 8-9 zas edo 11 - 12 sedím u počítače a makám)....jsem ráda, že si lehnu a spím🙂. anžel by chtěl pořád..holt je stále odpočinutý☹.