Jak jste na tom s harmonizací rodinného a pracovního života?

mkalatova
29. říj 2013

Vážené maminky,

obracím se na Vás se žádostí o vyplnění následujícího dotazníku pro účely mé diplomové práce na téma Harmonizace rodiny a zaměstnání:
http://harmonizacerodinyazamestnani.vyplnto.cz/

Dotazník by měl trvat do 10 minut a je zpřístupněn do 20.11. Budu vám za jeho vyplnění moc vděčná! Výsledky průzkumu budou pak veřejně k dispozici, tak se budete moci za odměnu dozvědět, jaká teď v ČR panuje situace 🙂

Předem moc děkuji a přeji hezký den.

Michaela

leeena_4
29. říj 2013

Vyplnila jsem a poprosím o odkaz na výsledky, moc mě zajímají, jsem personalistka 🙂 Děkuju a ať se diplomka vydaří 😉

klaire22
29. říj 2013

vyplněno 🙂

sisstin
29. říj 2013

já nějak nepochopila, že když dám "ne" nejsem na mateřské ani rodičovské dovolené, tak mi to dál neumožní vyplnit. 😕

sabatko
29. říj 2013

přidávám se k @sisstin, taky jsem dala "ne" a dále už nemám vyplňovat nic? Jsem myslela, že právě ty zaměstnané slaďují.... Taky poprosím o výsledky, pracuji v neziskovce, která se na tuto problematiku zaměřuje, takže si myslím, že mám vcelku přehled, tak by mě zajímalo, jak dopadnete. Hodně štěstí s diplomkou🙂

kamino
29. říj 2013

Vyplneno,preji hodne stesti a doufam,ze pruzkum k necemu pomuze 😉 to jsem idealista,co ? Kazdopadne urcite alespon k uspesnemu dokonceni studia 😉

ivett25
29. říj 2013

Vyplněno!

laska.nezna.hranic
29. říj 2013

hotovo. pěkný dotazník

leni78
29. říj 2013

To je nějaký nesmysl. V jedné otázce se ptají, komu nejčastěji sveruji dítě na hlídání. A jedna z volitelnych odpovědi je otec dítěte 😀 Otec dítěte jako " hlídá " vlastní dítě. Otec je přeci na stejné úrovni jako matka, tak v tom případě by matka taky vlastní dítě " hlídala ". Takže za me pochybný dotazník a nevyplnuji.

sheeni123
30. říj 2013

Vyplněno, hodně štěstí při studiu 😉

zuzazuzanta
30. říj 2013

Vyplněno🙂

leeela
9. lis 2013

Vyplněno 🙂

weri1
9. lis 2013

mělo by tam být, že je to pro ty ,které jsou na mateřské či rodičovské ....