Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

lauralou
30. bře 2010

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera. Já jsem se rozhodla odpustit a dát ještě jednu šanci. Všechno jsme si vyříkali a jedeme dál. Partner se chová dobře, je starostlivý, stará se o nás, je ma mě hodný a dává mi najevo jak ho to všechno mrzí. Je to už rok, ale já to mám pořád v sobě, musím na to myslet a trápí mě to. Bojím se. Už tolik nevěřím.... Někdy mám pocit, že takhle se nedá žít... Vím, že nevěra se stává. Nechci rozebírat důvody nevěry, ty já znám. Chci vědět, jak zapomenout a odpoutat se od toho. Nemyslet na to a netrápit se...... Dík moc Laura

codal
4. čer 2013

@vendulka nějak se toho děje tolik, že už nevěřím ničemu... děkuju ti!

littlejane
4. čer 2013

@codal - no víš, ono to tak bývá, když se něco s..e, tak komplet (s odpuštěním za sprosté slovo) ... ☹ ale i takový je život .... vždycky totiž může být hůř, idkyž je to otřepaná fráze, je to tak .... zvládneš to, uvidíš a možná i podivíš, kolik sil ještě máš ... 🙂

pajaaaa
4. čer 2013

@codal je mi to moc líto ☹ život ti dává nakládačku, to je fakt, ale o to pak budeš silnější. Že ti bude kde kdo závidět.

codal
4. čer 2013

Je mi hrozně..kvůli tomu všemu s manželem, nejsem ani schopná pořádně plakat... mám pocit úplné otupělosti a úrázdnoty...jako bych už všechny slzy vypotřebovala..

littlejane
4. čer 2013

@codal - holka ty bys dneska potřebovala totální reset mozku ☹ ☹ nemůžeš zavolat nějaký kamarádce, popít, pobrečet si na rameni nebo zanadávat a tak?

codal
4. čer 2013

Půjdu si brzo lehnout..jen tu musím dodělat parte...slíbila jsem mámě, že to udělám...

codal
4. čer 2013

Nějak se mnou teď osud vytírá všechny prdele světa a má pocit, že pořád nemám dost..ale já už mám dost..už nechci...co ještě příjde a kdy to skončí:(...

littlejane
4. čer 2013

@codal - ještě něco do třetice, tak to bývá ... ☹ Ty to zvládneš!!!

belize
4. čer 2013

@codal Ahojky ! V první řadě, upřímnou soustrast. ☹ Je mi to moc líto! A ty se potřebuješ pořádně vybrečet! Vím, že máš hlavu plnou starostí a jiných emocí ohledně problémů s manželem, ale dnes věnuj svoje slzičky jen své babičce. Pro manžela je jich opravdu škoda. Moc na tebe myslím a posílám energii!!!!!

codal
4. čer 2013

@littlejane už ne prosím..další ránu už nezvládnu..
@belize děkuju ti...
Děkuju Vám holky za soustrast...

nessik
4. čer 2013

@codal zlatíčko, i když se neznáme, je mi to tak moc líto, kdybych mohla obejmu Tě. Babičky je mi moc moc líto, ale věř mi, že ona na Tebe už dá pozor. Všechno se zase v dobré obrátí. Vydrž, čeká na Tebe někdo mnohem lepší. Posílám aspoň srdíčko. Některé chlapy opravdu nakopat někam, myslím, že jednou bude pěkně litovat, ale to už bude pozdě ☹

codal
4. čer 2013

@nessik nebude, je rád, že se mě zbavil:(..babička snad teď konečně tam nahoře všem vynadá, co mi to tam dělaj a snad se všechno v dobré obrátí..doufám, protože už to fakt nedávám!

codal
4. čer 2013

@nessik děkuju za srdíčko:-*

nessik
4. čer 2013

@codal no, to možná teď, ale věř mi, že jednou litovat bude. Víš, ono to špatné, co někomu uděláš se zase vrátí.

codal
4. čer 2013

@nessik asi jsem někomu něco hroznýho udělala a teď mi to život vrací:(

nessik
4. čer 2013

@codal tys nic špatného neudělala, to on ☹ Je to těžké, vím, mám za sebou pár pěkně hnusných let, ale bude zase líp. Víš, až si tohle téma přečteš za rok, budeš už úplně někde jinde. Teď to jenom nějak přežít, ale líp opravdu bude, to mi věř!!!

codal
4. čer 2013

@nessik kéž bys měla pravdu,ale po tom všem už nějak nedokážu věřit a tím spíš ani bojovat...

nessik
4. čer 2013

@codal bojuj, pro svoje budoucí děti. Život je někdy sviňa, ale fakt bude zase lépe. Kdoví, třeba za rok už budeš mít pupendo 😉 Jsi skvělá ženská a čeká na tebe určitě úžasný chlap a jednou budeš šťastná máma.

littlejane
4. čer 2013

@nessik
@codal - přesně tak, za rok bude všechno jinak, lepší, uvidíš 🙂 Podívej, kolik takovejch nás tu je 😉

codal
4. čer 2013

Před všema smékám... nevím, jak jste to dokázaly zvládnout..a často s dětma..asi jsem hroznej slaboch:(

fallingstars
5. čer 2013

@codal Upřímnou soustrast, mrzí mě, jak se všechno sype, ale s vlastní zkušenosti souhlasím s holkama - když se to s..., tak se to s... Ale věř, že může být ještě hůř, a čím dřív se odrazíš ode dna, tak tím dřív se tomu budeš moci postavit. A já věřím, že to dokážeš...

Víš, já teď přemýšlím, jak napsat to, co Ti chci napsat, tak, aby to nevyznělo špatně (protože to tak není myšleno). V Tvých odpovědích vidím takový trochu vzorec, holky Ti tu napíšou "bude dobře/líp/chce to čas..." a Ty na to napíšeš většinou něco jako "......děkuju, ALE...děkuju, JENŽE..." Víš, já vím, že je to těžké a není to otázka dvou minut, ale zkus se vždycky zastavit a říct si, že tomu věříš. Nebo nám to sem napsat, že víš, že bude líp, věříš, apod. Je to maličkost, ale třeba tím, že to napíšeš a uvidíš to černé na bílém, uvěříš...vezmi to do svých rukou, osud je jen cesta, ale jak po ní půjdeme, určujeme sami 😉 Vážně Ti držím palce a věřím, že Ti bude dobře.

A taky bych Ti poradila - přestaň se soustředit na ně a na ní, popros přátele, ať Ti nic o nich nedonáší, už je to jejich boj a jejich život. Ty máš svůj a je v Tvé moci udělat ho lepším 😉

littlejane
5. čer 2013

@fallingstars - moc hezky napsané, souhlasím 🙂

vendulka
5. čer 2013

@fallingstars pěkně a pravdivě napsané, také jsem chtěla něco takového napsat,ale nevěděla jsem, jak správně to formulovat a poskládat aby to vyznělo tak, jak je to myšleno...takže souhlas a palec hore 😉

codal
5. čer 2013

Mate pravdu..chci verit,ze zas bude lip..dekuju!

belize
5. čer 2013

@codal Lépe bude určitě...ať tomu teď věříš nebo o tom máš pochybnosti. Chce to jen čas. Hodně času. Ale bude lépe!!! Ani netušíš kolik holek tady čte tvoje příspěvky a přesně ví jak se teď cítíš. Buď už to prožily nebo to právě prožívají. A ani třeba nenapíší, ale drží ti palce a přeji ti ať jsi z toho co nejdříve venku a jsi šťastná.
A jak tu psaly holky....a já osobně tomu taky věřím ( ač v Boha nevěřím ), Boží mlýny melou, pomalu, ale jistě a jemu se to vrátí... dříve nebo později.
A ON PAK BUDE LITOVAT!!!!!! 😀

codal
6. čer 2013

@belize Díky, že mě tady držíte nad vodou!!!

indien
6. čer 2013

Pro Codal...Tak jsem nááhodně zapátrala z blue střechy na modrého horse ani nevím jak...Protože děti neplánuji asi jsem se překlikla...😀 To je jedno, ale ještě záhadněji jsem se dostala tady do diskuze, kterou čtu od záčátku do konce hltavě s příběhem o Codal. Takže codal: máš mou plnou podporu, drž se a i když to zní jako jednoduché klišé a blbost...pracuj na sobě, vzdělávej se, dělej to na co jsi sama předtím neměla čas, začni malovat nebo chodit po horách, rýpat se v záhonu nebo skákat padákem prostě to o čem jsi vždycky snila. Netrap se už já to čtu zpětně takže vidím jak jsi na tom čím dál každý den o něco lépe...tebe si nezaslouží takový člověk a buď ráda, že to tak je...přej mu a bude ti přáno, dej a bude ti dáno...ono jak se to říká...,že boží mlýny melou pomalu, ALE!!!!!!! JISTE...takže z něj zbyde jednou chudáček....ale ty už budeš někde jinde, vážne...keeep smiling....🙂...a mimochodem uprímnou soustrast

indien
6. čer 2013

A ještě jedna věc. To, že se lidé rozchází a schází ...prostě se to děje...i když to moc bolí, ale čas je lék na všechny nedluhy...Jenže je důležité jakým stylem se pár rozchází...a to co udělal on tobě je zásadní...Udělal z tebe nešťastnou ženu, která prohledává a kontroluje věci a je tak nešťastná, že to prostě dělat musí. Kdyby přišel a řekl ti to od začátku s tou kamarádkou dobře asi bych ho já zabila, ale chtě nechtě neudělám s tím nic a po čase bych ještě byla ráda, že mě to sdělil, protože bych na tom mohla být ještě hůř v depkách, v tušení, že se s někým schází ...Může být ti ho jen líto, Bez názoru, bez vysvětlení, bez morálky, beze všeho a hlavně on nemá žádnou osobnost...ani ti ho nemusí být líto spíše ho jen opovrhovat..

band
6. čer 2013

@codal ahoj codal, tak sem si přečetla tvůj příběh a moc ti fandim ať si brzo spokojená ženská na vlastních nohách. Myslela sem si, že bych ti mohla udělat radost naší historií...kdy byl můj muž v jeho prvním manželství v podobné situaci, jako ty. Jen v tom byl ještě i prcek. Volal mi, jestli s ním někam nezajdu a mě to bylo divné, když sme se tak dlouho neviděli, ale šla sem - měsíc od odluky měl o 10kg míň a byl totálně nadně...šli sme pak do kina, na výlet a je z toho 7 let a 2 děti 😀 . Dodělal si maturitu a studuje dálkově vejšku - má práci, která ho baví a dům, který si přál...troufám si říct, že ničeho z toho, co se stalo nelituje. O té celé historii rádi mluvíme v žertu a sem ráda, že nezůstali žádné bolístky...Tak ti přeju, aby si brzo potkala svojí životní lásku a byla spokojená 😵 ...bude to tak i když ti to tak teď možná nepřijde. 😉

codal
6. čer 2013

@band moc vám to přeju!!! Snad to u mě taky dobře dopadne...
@indien Jsi moc hodná, díky moc!