Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

lauralou
30. bře 2010

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera. Já jsem se rozhodla odpustit a dát ještě jednu šanci. Všechno jsme si vyříkali a jedeme dál. Partner se chová dobře, je starostlivý, stará se o nás, je ma mě hodný a dává mi najevo jak ho to všechno mrzí. Je to už rok, ale já to mám pořád v sobě, musím na to myslet a trápí mě to. Bojím se. Už tolik nevěřím.... Někdy mám pocit, že takhle se nedá žít... Vím, že nevěra se stává. Nechci rozebírat důvody nevěry, ty já znám. Chci vědět, jak zapomenout a odpoutat se od toho. Nemyslet na to a netrápit se...... Dík moc Laura

nicole2012
16. črc 2013

Z vlastnej skusenosti aj moj drahy manzel ma kamaratku ako tvrdil doteraz a nakoniec knej citi to co k nikomu este necitil a zistil ze je to ta prava prenho ☹
Neverila by som mu, prajem ti vela sily a snaz sa byt v klude!

pajaaaa
17. črc 2013

Z některých věcí, co se dějí nebo jak se řeší je mi opravdu smutno. Stejně tak jako z mého chlapa. Držte se všecky, co máte nějaká trápení

mhoy
1. srp 2013

ahoj ,, koukám samá žena ,, achjo jsem asi jedniný mladý muž (18let) co dával důvěru a všechnu lásku dívce co mě při první příležitosti podvedla ,,, stále slíchám v hlavě její hlas jak mi říká že by mě nikdy nepodvedla a že by raději zemřela ,, já tomu tak moc slepě věřil že jsem nepochyboval ovšem podvedla mě s cizím klukem hned při prvním jejich seznámení ;( je to pár týdnu ale ať dělám co dělám bolest v srdci nemizí možná jí jen závidím nevím ,, ano jsem panic chodil sem sni rok ona byla pana (stále to odkládala tak sem jí nechtěl tlačit) a nakonec dá jinému při první nevěře hned ten den ;( ,,prý jí to hodně moc mrzí, já ji chtěl zpátky a stale chci ale myšlenka na sex mě vždy rozhodí žaludek a chuť ,, představuji si jen to jak si to užívala s jiným :((( , takže holky nemyslete si že kluci nemaj srdce a že vy mate něco víc ,, sme na tom stejně ...
asi stále čekám na tu pravou panu co mi pomůže udělat noví začátek ,,,
Ahoj přeji všem hezký den a at se nikomu už nestava to co mě ...
Árny

codal
7. srp 2013

Já se dnes vrátila z Řecka z workcampu (pomáhala jsem v kuchyni na řeckém dětském táboře). Prožila jsem tam krásný letní románek, letní dobrodružství, které tam začalo a i zůstalo...vím, že tady doma (v reálném světě) bychom se nikdy nepotkali (ačkoliv je to Čech), zřejmě bychom si tady neměli co říct a asi bychom spolu ani nikdy nic neměli, jsme každý úplně jinde, ale tam to bylo možné, protože tam byl úplně jiný svět, jiná pravidla, řešili se tam v podstatě jen základní lidské potřeby a to na tom bylo úžasně osvěžující... byl to svět bez vážných problémů, velkých povinností, takže jsem si konečně mohla pořádně odpočinout a užívat si života plnými doušky...nádherný měsíc, skutečně, něco takového jsem asi opravdu potřebovala....sice je mi teď trochu smutno, že jsem se musela vrátit zpět domů, byl to kapku tvrdý pád zpět do reality, ale ti lidé a čas strávený tam mi dali takovou sílu a naději, že věřím, že mi začíná krásný nový začátek..start v Řecku se opravdu vydařil, takže doporučuji... na tyhle prázdnny nikdy nezapomenu, stálo to za to!!!!

pajaaaa
9. zář 2013

@codal jak se daří? a co nového u tebe?

codal
9. zář 2013

@pajaaaa Ahojky..nic extra..proběhlo jedno rande, které mi přišlo úžasné, ale chlapec už se neozval... těžko říct proč, mrzí mě to, ale nedá se nic dělat....takže čekám na pana správného dál..ale jinak fajn🙂... co u vás?

pajaaaa
27. zář 2013

@codal my byli na dovči na Krétě, bylo fajn. Teď už zase povinnosti, někdy strasti.

codal
27. zář 2013

@pajaaaa jsem ráda, že jste si dovču užili... 🙂

indien
3. říj 2013

codal...jak se máš? Co newww? piš

codal
3. říj 2013

@indien Ahojky, nového nic moc, sem tam nějaké rande, ale nic, co by pokračovalo, občas nějaká depka, ale tak nějak to snad zvládám... co vy všichni, jak se kdo máte?

indien
3. říj 2013

TO JSME NA STEJNO...JÁ HLEDÁM PRACI A NEÚSPĚŠNĚ TAKŽE DEPKA OBČAS TAKY...ALE UŽÍVÁM SI KRÁSNÉHO PODZIMU🙂

codal
4. říj 2013

Dostala se ke mě zpráva (možná je to jen fáma, zatím je to nepotvrzené, spíš takové doměnky), že manžel možná čeká mimčo s onou vdanou přítelkyní...docela mě to zaskočilo... co ještě budu muset překousnout...:-/

espada
4. říj 2013

@lauralou Je mi to moc líto, že se ti to stalo. Já jsem teď v situaci, kdy jsem těhotná, můj manžel odešel za jinou a žije s ní. Ta bolest je tak hrozná a ta vidina, že je s ní, spí s ní, říká jí hezké věci do ouška ... je mi z toho na zvracení. Nikdy neříkej nikdy, ale tyhle pocity mě utvrzují v tom, že bych nikdy nezapomněla. Odpustila možná, ale nezapomněla. A chápu, že tobě se to taky nedaří. A je to právě proto, že ti tak moc ublížil a že na ty hnusné pocity si jistě pamatuješ nebo je ještě zažíváš ... Na druhou stranu chápu, že hrozně chceš zapomenout a vrátit to zpět. Ale to nejde. Už je ten vztah poznamenaný.
Nechceš rozebírat důvody nevěry, ale myslím, že ve tvém rozhodování a pocitech hrají ty důvody velkou roli. Je rozdíl, jestli šlo o sex na jednu noc po 10 pivech nebo o něco vážnějšího.

codal
4. říj 2013

@espada četla jsem tvůj příběh, je mi to moc líto... moc na tebe myslím a posílám hodně síly..určitě to zvládneš!!!

espada
4. říj 2013

@codal Díky. Jak to tak sleduju, tak nás je strašně moc, co prožíváme takové hrůzy ... Nechápu, kde se to v těch chlapech bere. Držme se všechny!

codal
4. říj 2013

@espada Bohužel znám i chlapy, co tohle zažili...prostě se to stává, ale hlavu zhůru, všechno se vdobré obrátí a na každou svini se vaří voda🙂

espada
6. říj 2013

@codal Je těžké tomu teď věřit. Snad tu víru zase najdu. Časem...bude to ještě trvat.

espada
6. říj 2013

@codal Tak teď jsem si přečetla celý tvůj příběh. Je mi to moc líto. A u mě víš, že vím, jak se cítíš. Pořád ještě doufáš a miluješ ho?

codal
7. říj 2013

@espada Vůbec ne, odjela jsem do Řecka a tam se můj život krásně srovnal. Nemiluju ho a zpátky ho nechci, náš vztah je úplně pryč, v tom mám jasno. Už mám svůj život a snažím se ho plnými doušky užívat. I když občas dělám koniny, ale aspoň vím, že žiju🙂... Já jsem našla úplně nový směr svého života a snažím se, co to dá, aby byl plnohodnotnej, i když zatím bez stáleho chlapa... on se snad časem taky ukáže, to se všechno uvidí, ale snažím se věřit🙂... A i u tebe věřím, že se karta v dobré obrátí a ty budeš šťastná, i když s někým jiným!!!!

espada
7. říj 2013

Tak to je super. Snad se mi to jednou taky podaří. Kdybych byla sama, taky bych podnikla něco takového. Jenže, je tady to dítě. Jsem ale přesvědčená, že mi to všechno vynahradí.

codal
7. říj 2013

@espada o tom nepochybuj..nikdy už nebudeš sama! To je krása!

espada
8. říj 2013

@codal Nějaké novinky ohledně té fámy? Taky se bojím toho, že si s ní pořídí hned mimino. Bude ho mít se mnou, to se jí nebude líbit a bude beztak tlačit, že chce svoje...

codal
8. říj 2013

@espada zatím nic nevím, manžel se opět neozývá...

espada
8. říj 2013

@codal A co rozvod? Přemýšlíš o něm?

snehurka25
8. říj 2013

@espada Ahoj espada, přečetla jsem si tvůj příběh a je mi z toho smutno ☹ Pohybuji se ve stejném oboru jako ty a připadá mi, že takových případů je tu čím dál víc. Strašně ti držím palce a nepochybuju, že to zvládneš! Uvidíš, že nakonec se vše v dobré obrátí. Jinak toho, že si s ní pořídí dítě, bych se v tuhle chvíli nebála - jestli si dobře pamatuju, psala jsi, že je o hodně mladší, takže je podle mě docela pravděpodobné, že si bude chtít ještě "užívat" a do mateřství se nepohrne.

codal
8. říj 2013

@espada já se rozvést chci, ale nebude totak nadné kvůli hypotéce...

espada
9. říj 2013

@codal To chápu. Ale i řešení hypotéky se dá najít. Chce to ale spolupráci toho druhého. On to řešit nechce?

codal
9. říj 2013

@espada má prý jiné starosti...

espada
9. říj 2013

To je od něj opravdu milé. Nebojíš se, že nadělá dluhy?

codal
10. říj 2013

@espada to se nebojím, na tolik ho myslím znám...