Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

lauralou
30. bře 2010

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera. Já jsem se rozhodla odpustit a dát ještě jednu šanci. Všechno jsme si vyříkali a jedeme dál. Partner se chová dobře, je starostlivý, stará se o nás, je ma mě hodný a dává mi najevo jak ho to všechno mrzí. Je to už rok, ale já to mám pořád v sobě, musím na to myslet a trápí mě to. Bojím se. Už tolik nevěřím.... Někdy mám pocit, že takhle se nedá žít... Vím, že nevěra se stává. Nechci rozebírat důvody nevěry, ty já znám. Chci vědět, jak zapomenout a odpoutat se od toho. Nemyslet na to a netrápit se...... Dík moc Laura

hehena
31. říj 2011

@mystique já si dovolím odporovat. je to už dobrých 8 let, co praskla nevěra na mýho bývalýho. byli jsme spolu 3 roky a já si nejsem vědoma, čím bych ho k tomu dohnala. blízká kamarádka nás obou tomu pak nemohla ani uvěřit, znala nás, jak jsme se k sobě chovali. spíše já jsem byla ta, co chtěla vyšší sexuální aktivitu, on mě doma i na veřejnosti často objímal, hladil... pak jsem se dozvěděla, že těch nevěr bylo víc a bylo to prostě zdrcující. jeden den jsem byla zamilovaná, zasnoubená a druhý den mi jen do telefonu řekl sbohem.

jak už tady někdo psal, je to na roky a ani tak se někomu nepodaří odpustit. mám dááávno jiného partnera, manžela, dítě, prostě nový život a je pro mě velmi velmi těžký důvěřovat. přestože vím, že tohle je jiný muž, ale stačí mi podobné situace a silně mi bliká kontrolka. někdo tohle prostě ze sebe nikdy nevymaže.

každopádně jsem si donedávna myslela, že bych možná dokázala odpustit - pokud by teda šlo o jednorázovou záležitost (pokud by šlo o nějaký jakože vztah, tak vůbec, mě by to zničilo a vždycky už bych jen kontrolovala a vyčítala), zvláště teď, když je v tom navíc dítě. jenže poslední dobou si už tak jistá nejsem. sem tam příde situace, která mi velí být na pozoru a jen u představy, že by se to snad stalo, je mi opravdu na zvracení. takže když se tak vidím, zřejmě bych se nesebrala....

katerinanov
31. říj 2011

Osobní zkušenost sice nemám ale myslím si, že odpouštět je božské ale strašně těžké. Která to zvládnete, zvládla nebo jste se rozhodly odpustit, klobouk dolů.

heyu
29. lis 2011

Já jsem jeho nevěru také přežila, trvalo to půl roku, dodnes se nepřiznal, ačkoliv se s ní zcela veřejně ukazoval. Nakonec jsem mu odpustila a hodila to za hlavu. Vím, že se to může stát opravdu každému, ale je jen na každém z nás jak se k tomu postaví. On to nepřiznal, díky špatnému svědomí se zachoval jako totální trotl, přesto jsem mu to po roce odpustila. Teď čelím tomu samému já, přitahuje mě jiný muž, je to vzájemné, ale oba máme rodiny a nechceme o ně přijít, natož komukoliv z nich ublížit. Vyhýbáme se jeden druhému a máme jasno v tom, že tudy cesta nevede.

rani
30. lis 2011

ahoj, ja som sa o nevere svojho manzela dozvedela pred rokom. Nasa mala nemala este ani rok, jednoducho mi o pol strvtej poobede zazvonila babenka pri dverach, vtrepala sa drzo do bytu a vyhlasila ze je uz dva roky priatelka mojho manzela. (mlada, sexi nahodena, indka, rovnako ako moj manzel) . samozrejme ze ten moj zatlkal, moja prva reakcia bola, ze som mu vynadala tak, ze na to asi do smrti nezabudne, facky ani neratam a na hlave som mu rozbila skleneny obraz. Potom som sa zbalila aj s malou s tym, ze od neho odchadzam a rozvadzam sa. keby nebolo malej, niet co riesit.... nechala som si to prejst hlavou a vratila sa.... neviem ci som urobila dobre a verit mu uz asi nikdy nebudem... za kazdym jeho konanim hladam nebezpecenstvo, podozrievam, mavam zle sny... urcite este potrva, kym sa z toho dostanem... najhorsie na tom je to, ze vlastne neviem, co sa vlastne stalo a co nestalo. pracujem ako sukromna opatrovatelka a som dva tyzdne v mesiaci s malou mimo domu.... neprajem nikomu myslienky, ktore ma napadaju po veceroch, ked som v praci a ten moj sam doma.... neviem ci som urobila dobre, ze som tomu dala druhu sancu.... cas ukaze.

kaceenka81
10. led 2012

ahoj .taky jsem zažila nedávno nevěru.můj manžel(jsme svoji 7 let a máme dvě děti -4 a 1,5 roku)mi řekl že jede na víkend jinak než jel a jel ke své "kamarádce" do jiného měšta.sám se pak přiznal že s tím nemůže žít.proč tam teda jezdil??nejprve jsem chtěla rozvod pak jsem se rozhodla odpustit.ted se chová dobře celkem ten vztah je dobrý.taky se tím ale trápím,nevěřím mu,užírám se :(a taky je asi problém v jedné věci že když mě třeba nepohladí a tak tak už to přičítám tomu že nechce atd...nebo večer hraje hru na pc a já už skoro brečím že nejde za mnou.vím že nemůže být pořád vedle mně a že ho to možná trochu štve že to pořád vyžaduju ale po té věci prostě to asi potřebuju nebo nevím :(zas ho nechci od sebe odpudit když už jsme řekli že začneme znova... ☹

luucciinnkkaa
11. led 2012

Holky jak to tady čtu tak se taky přidávám. Na první nevěru jsem přišla dva měsíce po svatbě a na druhou když jsem byla ve třetím měsíci a rovnou řikám že od první nevěry jsem mu nevěřila a šíleně mě to hlodalo, ale říkala jsem si jsme čerstvě manželé, svatba za 100 litrů a já mám říct chci rozvod? Zůstala jsem u něho. Po třech letech doma zase hádky, chodil spát do obýváku, chodil do hospody atd. Odešla jsem k rodičům a po 14 dnech jsem zjistila že jsem těhotná, tušení že mě nechtěl zpátky a má jinou jsem měla, i jsem se to dověděla od kamarádů ale vzal mě zpátky a já blbá šla protože jsem čekala vymodlený miminko, po třech měsících těhu jsem našla smsky.Ten den co jsem to zjistila byl chlastat z kolegama z práce,psal mi miluju tě atd a mezi tim psal i jí. Byl s ní od mého počátku těhu až údajně do doby co jsem to zjistila ve 3měsíci. Opět jsem zůstala. Po narození Vojty to zašlo tak daleko, že jsem stejně dospěla k tomu že rozvod bude to nejlepší. Jsem od prosince rozvedená, Vojta má dneska rok a půl, nebudu říkat že mě to neštve ale z toho nejhoršího jsem venku,odešla jsem minulý srpen. Člověk si říká jak je mateřská nejhezčí období v životě ale já ho mám snad jako nejhorší. Do toho dvě operace děložního čípku minulý dva měsíce, z čeho asi bývá předstádium rakoviny čípku??? Když mi to na gyndě řekli, myslela jsem že ho asi zabiju. Nejen že mi posral život ale málem i zdraví. Bojim se toho že už nikdy nikomu nebudu věřit a že to ve mě pořád bude ☹((

kristi
11. led 2012

@luucciinnkkaa nechapu to s tim deloznim cipkem, za to muze chlap???? promin, ja se v tom neorientuju, tak proto se ptam

luucciinnkkaa
11. led 2012

@kristi samozřejmě, rakovina děložního čípku je z pohl.styku tzn že od chlapa, mě zjisili poslední předstádium takže za vteřinu 12

kristi
11. led 2012

@luucciinnkkaa a to jako od toho posledniho nebo to muze byt i od jineho? jinak teda uffff, ze jsi na to prisla vcas

luucciinnkkaa
11. led 2012

@kristi ty sama si tam nezavedeš bacil, takže hygiena chlapa a to jestli střídá partnerky

luucciinnkkaa
11. led 2012

@kristi já měla jen manžela a začlo mi to po porodu, bolest břicha a hnědý špinění a před tím spal s ní, já lítala na gyndu jak debil a až po jaký době mi zjistili tohle, takže jsem si utřelo pot z čela, ale stálo mě to dvě operace, který díky bohu nemají vliv na další pohl.styk ani na další těhu ale i kdybych to neudělal dřív tak tohle by mě k tomu dokopalo

kristi
11. led 2012

@luucciinnkkaa no to je husty teda, tak bud rada, ze jsi rozvedena a ze je klidecek. Prcka mas krasnyho a urcite se na tebe jeste usmeje stesti

luucciinnkkaa
11. led 2012

@kristi jsem ráda že jsem to udělala i když mi to dalo fakt hodně práce se rozhodnout, byli jsme spolu od mých 17ti ☹ ale všechno krásný už je dávno pryč a sundala jsem růžový brýle. Štěstí se už usmálo, tak uvidim jak to dopadne 😒

kaceenka81
12. led 2012

a je tu někdo kdo s tím chlapem zůstal? jak jsem psala snaží se a já nedávám najevo že nevěřím a tak..ale bolí mně to pořád.akorát vyžaduju ty důkazy lásky a to bych asi neměla no...:(

leniii
12. led 2012

původně jsem nechtěla moc reagovat, ale nedá mi to. Zažila jsem nevěru partnera, dokonce odešel k dotyčné a vrátil se až po 8 měsících..jsme spolu s přítelem asi 7 let. Vzala jsem ho zpět bez váhání. V průběhu toho, jak odcházel, tak to bylo hrozný. Scény, vyslechla jsem si toho spoustu škaredýho až neuvěřitelnýho ... pak jsme se 8 měsíců neviděli,žádný kontakt, jednou se potkali a už spolu zustali. Návrat nebyl jednoduchej,furt jsem vyzvídala jak to presne bylo a co se delo v prubehu tech 8 mesicu, obcas jsem i na nejaky fotky narazila atd.. ale jen jsem si ublizovala. Jakmile se mi pul dne neozval, uz jsem si v hlave predstavovala, co asi kde dela.. měla jsem i takový záblesky v hlavě - treba krasny vecer, romantika, zadny problem, libali jsme se a najednou mi v hlave blesklo, jestli to takhle delal i s ni a proc se vlastne vratil.. kvuli tomu, že mě ma rad, ze jsem mu chybela nebo se to tam bortilo a ja jsem jistotka?? atd,..proste trosku psycho, je to vazne tezky. Chtelo to hodne snahy ze strany nas obou. Ted jsme spolu rok od návratu a je to super. věřím mu, kdyby se mnou byt nechtel, tak by nebyl, nemáme zadny zavazky nic, co by ho tady umele drzelo. Myslím, že ty potřebuješ, aby ti zase ukázal, že ty jsi ta jeho jedina, kterou chce mít rád a nějaka kamaradka na jeden sex - čert to vem. Nepatlej se v tom - jen mu ji budes furt připomínat. Možná zjisti, proc mel potrebu tam jit.. jestli jen zvedavost nebo mu doma neco chybi ,naposledy si o tom promluvte, zeptej se ho na vsechno, co te zajima a uzavrete to..treba i ritualne neco spalte, ze odted je to tedy za vami a zacinate znovu a ze potrebujes ale, aby te vnitrne presvedcil, ze o tebe vazne stojí, že to potřebuješ, abys mu zase mohla naplno verit. Moc bych to nerozpatlavala po kamaradkach a spolecnych znamých a po rodine uz vubec ne. Pro me bylo asi nejtežší to, že jsem mela jakoby pocit potreby, aby mi obhajil moji pozici. mezi kamarady i v rodinach, ze nekdo jiny tady mozna na moji pozici chvilku byl, ale ted jsme zase spolu a tak to je a já jsem ta jeho prava. At se snaží, ale nedus ho neustálou povinnosti s tebou aktivne travit veskery cas, co je doma. Kdyz se bude citit, ze si doma odpikava trest, tak to ty pohodě moc neprida.

luucciinnkkaa
12. led 2012

@leniii klobouk dolů, vědět že je jinde a pak až by si užil a vrátil se? Na to bych žaludek neměla a v životě bych to neudělala. Mě manžel taky říkal, že srovnával nás dvě, to je taky dobrý a taky se neštítil mi říct že se mnou i s ní chtěl být do mýho porodu a pak by se rozhodl.Ale případ že odejde a pak se vrátí? už jsem taky jednou slyšela a upřímně vás holky obdivuju, na to bych neměla

luucciinnkkaa
12. led 2012

ted už vlastně můj bývalý manžel...

belunkaa
12. led 2012

Ahojky také mám za sebou bolestivou nevěru navíc nepříjemně odhalenou zrovinka když jsem byla asi s dvaceti přáteli v restauraci kam můj tehdejší přítel údajně kvůli práci nemohl dorazit 😒 Jaké bylo překvapení když místo práce si to naštrádoval se slečnou kterou objímal do toho samého podniku kde jsme seděli my(v Praze teda veliká náhoda ale osud to tak asi chtěl) následovala veliká scéna,soucit a ztrapění před mými kamarády a následně moje totální zhroucení -měli jsme vztah 5 let.Přítel se přiznal že jsou spolu již půl roku a že neví co chce.No skončila jsem u psychologa a dodnes OBDIVUJU všechny ženy které nevěru odpustí-....já bych partnerovi už nikdy nedokázala věřit a pokaždé bych ho podezřívala.Dnes mám úžasného manžela a s přítelem jsme zůstali přátelé ale lásku nám to bohužel(bohudík) díky mé hrdé povaze zničilo 😉

romcovaklarka
13. led 2012

Ahoj holky, chci jen říct, že když chcete vztah zachovat, tak se to dá. Já přišla náhodou na nevěru manžela s kolegyní, týden jsem to řešila sama v sobě i s kamarádkami, než jsem mu dala najevo, že něco vím, přemýšlela jsem, jak se zachovat. Nakonec jsem mu řekla, že o tom vím, chtěla jsem, aby to přiznal, řekl, co si o tom myslí a pak jsme se usmířili, odpustila jsem mu to, ale dala jsem mu jasně najevo, že příště už by to tak nedopadlo. Nejsem nějaká puťka bez sebeúcty, ale máme 5letý vztah, klape nám to a podle mě by bylo škoda to zahodit pro jeden úlet. Je fakt, že mezi nimi to byl sex a ne vztah, on ani neuvažoval (jak jsem pochopila z jejího dopisu, který jsem omylem našla - tak jsem na to právě celé přišla) o tom, že by byl s tou dotyčnou místo se mnou. O to to bylo jednodušší. V dané práci skončil a našel si jinou a věřím, že už bude vše v pořádku. Takže ženy, podle mě, jestli milujete svého chlapa a on vás, tak se můžete společně přenést i přes nevěru. Držím palce všem.

Jinak k výše diskutované rakovině děložního čípku bych chtěla dodat, že já měla před 2 lety taky tenhle problém - přednádorové změny na čípku, okamžitá operace atd. a bylo mi řečeno přímo panem doktorem v Centru onkologické prevence i mojí gynekoložkou a i jsem se to dočetla, že ten vir může být do organismu zavlečen už mnoho let předtím, než se takto projeví. To znamená, že podobný nález nemusí znamenat nevěru manžela, ale třeba jen to, že jste měly v šestnácti přítele s větší sexuální historií 🙂 Samozřejmě pokud onemocní žena žijící v páru, v němž oba tvrdí, že v životě jiného partnera neměli, tak tady asi něco nehraje... ale jinak to mohl mít na "svědomí" kdokoli z předcházejících vztahů jednoho či druhého partnera.

luucciinnkkaa
16. led 2012

@romcovaklarka no jo jenze on byl muj prvni 😒

luucciinnkkaa
16. led 2012

@romcovaklarka a navic kdyz se dozvis ze te poprve podvedl se zaplacenou kurvou tak asi opravdu neco nehraje

romcovaklarka
16. led 2012

@luucciinnkkaa No jasně aly byla jsi ty jeho první? Ptž to ještě není nevěra - mít partnery předtím 😉 Ale pokud ti tvrdil, že jsi taky jeho první, tak to je pak něco jiného 😒

romcovaklarka
16. led 2012

@luucciinnkkaa 😲 Tak to teda každopádně 😝

luucciinnkkaa
16. led 2012

radsi nechci vedet kolik jich za me bylo, byli jsme spolu 11 let

codal
6. dub 2013

Mám změněný login, protože je to pro mě hodně citlivá věc. Nevím, jestli čekám rozhřešení, spíš jsem tak hotová a nevím, komu bych se svěřila. Vím, že si to nakonec budu muset vyřešit sama, ale chci se vypsat se svým příběhem, tak mi to prosím odpuste...
Začala jsem se svým přítelem chodit před deseti lety. Byl krátce po rochodu s dívkou a asi měsíc se tajně scházel se svou nejlepší kamarádkou, která ale měla přítele, takže to bylo jen natajno. Dali jsme se dohromady, on mi vyznal lásku a začal nádherný vztah jak z červené knihovny (s kamarádkou to samozřejmě ukončil). Všechno vypadalo idilicky, ale je pravda, že jeho vztah s nejlepší kamarádkou už mě tenkrát trochu užíral, protože si byli hodně blízcí. Trochu jsem na ní už tenkrát žárlila, i když jsem věděla, že spolu spali jen jednou a to ještě v době, kdy jsme spolu nebyli. Byla to láska jak trám, začali jsme spolu bydlet a bylo to krásné. Byli jsme spolu dva roky, když nás požádala, zda bychom nejeli na její tábor dělat vedoucí. Byla to pro mě příležitost se s ní seznámit blíž, doufala jsem, že se žárlivost na ni vytratí,že se z nás třeba taky stanou kamarádky. Tak jsem to přijala. Po táboře jsme s přítelem leželi v posteli a přišla mu sms, já zrovna vstala, že půjdu na záchod, řekl mi ať mu tu sms přečtu. Byla od ní: že měla chuť ho na tom táboře políbit, že jí chybí. Byla jsem z toho zmatená, ptala se, co se tam stalo, řekl, že nic, že to vyřeší, že má asi nějaký blbý období s přítelem. Nedalo mi to a porpvé jsem mu vlezla do telefonu (odsudte mě, já vím, že se to nedělá). Napsal jí, že ji svým způsobem stále miluje, ale že s ní být nemůže, protože by jim to stejně neklapalo a že chce být se mnou. Ranilo mě to, pohádali jsme se a on ode mně odešel (protože jsem mu vlezla do soukromí). Byl pryč jen dva dny, pak mi zavolal, že mu chybím, že mě miluje a že se mnou chce zůstat. Vztah s kamardákou však dále udržoval prý čistě jen přáteslky, protože je to prostě nejlepší kamarádka. V té době začala má nenávist k ní sílit a já začala ještě víc žárlit. Sem tam si psali, sem tam se scházeli (prý jako kamarádi), ale jelikož můj partner viděl, že mě jejich vztah ubíjí, začal mi o ní lhát, že se s ní nevídá a tak. Já se pak náhodou dozvěděla, že se viděli a podobně. Začala jsem mu kotrolovat telefon (opět mě odsuďte, ale já jsem fakt chtěla znát pravdu). Sem tam jsem našla zprávu že se viděli, vždycky jsme se kvůli tomu pohádali, on mi zopakoval, že je to pouze kamardáka, že nechápe, proč vyšiluju a že mi to neříká jen proto, že bych vyváděla. Vždycky ale slíbil, že mi to bude říkat, abych měla lepší pocit... ale dák vesele lhal...Jinak upozorňuju, že jsme se měli fakt moc rádi a všechno nám to klapalo, veškeré hádky byli jen kvůli této kamardáce!!!
Vzali jsme se.Krásná svatba plná lásky a emocí. Dva měsíce po svatbě jsem tenkrát už manželovi našla erotické sms s touto kamarádkou, psali si, jak by si představovali milování spolu... málem jsme se kvůli tomu rozešli.... manžel mi tvrdil, že to jsou jen kecy, jen taková zábava, že ji nemiluje, že s ní být nechce, že s ní nikdy nespal (teda co jsme spolu) a spát nebude...slíbil opět, že už se to nestane, že je mu líto, že mi ublížil... po půl roce trápení jsem mu odpustila, i když zapomenout se to nedá, pro mě to byla nevěra...navíc jsem věděla, že jsou dál v kontaktu, on prostě kontak s ní odmítal přerušit, protože je to přece nejlepší kamardáka..věděla jsem že se občas tajně sešli (opět z jeho telefonu), když jsem nebyla doma, hrozně mě to trápilo, ale snažila jsem se mu věřit..přestala jsem mu prolízat telefon, řekla jsem si, že pokud ho nechci opustit (a to jsem nechtěla), tak bude lepší, když to nebudu vědět...docela nám to klapalo..koupili jsme si byt a já měla pocit spokojenosti..ale ouha, o Vánocích mi manžel řekl, že se se mnou necítí šťastný, že jsem hodně přibrala, že ho nepřitahuju, že se ze mě stala domácí puťka, že si už nějak nerozumíme, netrávíme volný čas a že prostě neví jak dál. Přestalo nám to klapat i v posteli..Nemyslím si, že ten problém byl jen ve mě, prostě stereotyp, problémy v práci, zodpovědnost z hypotéky, navíc se nás všichni ptali na miminko..podle mě ho to vyděsilo, on se nějak stále bojí dospět a uvědomit si, že už mu není dvacet, ale skoro třicet a že dítě a zodpovědnost k dospělosti prostě patří...byli jsme na pokraji rozchodu, já zoufala, protože jsem ho i po deseti letech velmi milovala.. a miluju... tak jsme na sobě hooodně zapracovala, za dva měsíce jsem shodila 6 kilo, začala jsem se snažit, cvičit, navštívila manželskou poradnu (sama, on nechtěl) a prostě se snažila, aby nám to lépe klapalo... i on se docela snažil, víc jsme spolu trávili čas, byl ke mě pozorný, všechno se pomalu zlepšovalo, alespoň mi to tvrdil a vypadalo to tak... i sex byl najednu zase lepší...alespoň mě to tak připadalo...s psycholožkou jsem řešila svou žárlivost na tu kamarádku, protože mě to stále užíralo a pokud jde o ní tak jsem manželovi fakt nevěřila, hodně mi, co se týče ní lhal, zapíral a podobně a já jsme nevěděla, jak mu začít věřit. Jejich vztah prostě nebyl je přátelský, ale on si to odmítal přiznat. Bylo tam určité sexuální napětí, nějak ho lákala, čí co, nevím jak, ale má ho dokonale omotaného kolem prstu, ačkoli jak ona sama tvrdí by s ním být nechtěla a je šťastně vdaná. Nechápu to...
...na dnešek jsem nespala doma, věděla jsem to předem, takže manžel to věděl taky...poprosila jsem ho, že bych byla nerada, aby si do našeho bytu tu kamarádku bral (není mi to příjemné a on to moc dobře věděl), slíbil mi to, řekl mi, že jsme blázínek, že by mi to neudělal...dnes jsem přišla domů, našla jsem na nočním stolku kondom, nakonec jsem objevila i jeden použitý v odpadkovým koši v popelnici (ano hrabala jsem se v popelnici), dlouho zapíral, tak jsem zavolala jí a ona přiznala, že se spolu vyspali (prý poprvé), ona byla zrhoucená z nějakého problému, on jí utěšoval, opili se a skončilo to v posteli...manžel nebyl doma, takže se přiznal jen po telefonu, řekl mi, že ho to hrozně mrzí, že mi nechtěl ublížit, že mě miluje a že to byla velká chyba, která se už nikdy nebude opakovat
..po tom všem nevím, jak se zachovat. Ranil mě na tom nejcitlivějším místě...Kdyby se asi spustil s někým jiným, v opilosti, možná bych to dokázala odpustit, ale tady je už příliš velká historie a zasetá obrovská nedůvěra...já celou tu dobu věděla, že jejich vztah není normální, tušila jsem, že jednou k něčemu takovému dospěje...jen jsem ho příliš milovala a miluju a nedokázala odejít...prostě jsem doufala, že mě miluje natoli, že by mi to neudělal..a nevim, jestli to dokážu teď zase odpustit..nevím, co mám dělat., za pár hodin se vrátí a budeme to řešit..ale co řešit..tuto kamarádku jsme už řešili tolikrát, a nakonec to dopadlo takhle... bude mi zase říkat hromadu lží, že už se to nikdy nestane...budou to lži nebo tentokrát řekne pravdu? Stalo se to opravdu porpvé? Mám tolik otázek a nejspíš na ně nikdy nedostanu odpověď... Když mu dám ultimátum buď ona nebo já, vybere si ji, protože on nemá rád ultimáta, on se přece nevzdá nejlepší kamarádky...tak tu sedím, píšu tyhle řádky a nevím, jak se zachovat...sbalit mu věci? Nechci, aby odešel...spát s ním dnes v noci v té posteli..to nejde....ale miluju ho a neumí si představit být bez něj... myslela jsem si, že na dno jsem si sáhla před dvěma měsíci, když mi řekl, že už ho nepřitahuju, ale teď jsem se asi dostala ještě níž, někam pod zem..

kajalka
6. dub 2013

@codal Pokud nejsou ve vztahu děti, šla bych od něj. Ty bys pro nej měla být bezkonkurenčně na 1. místě, a to nejsi. Nezlob se, ale spíš mi to přijde, že funguješ jako záplata na místě, kde by chtěl jí. Přeju hodně sil.

codal
6. dub 2013

@kajalka Děkuju za odpověď...možná máš v té záplatě pravdu..ale pak jsme někdy spolu, on se na mě dívá a já vážně věřím, že mě miluje..kdyby tu nebyla ona..asi bychom byli šťastní až do smrti...ale takhle...už jsem taky jen podváděnou manželkou, která jen úpěnlivě lpí na svém manžeství, protože je prostě hrozně zamilovaná...

smartbear13
6. dub 2013

@codal víš, v době, kdy by s tou dotyčnou nespal a ty bys řekla "já nebo ona", pak by to mohl brát jako ultimátum, protože by byli jen kamarádi, bylo by to nevinné a ty jen žárlivá. Ale ve chvíli,kdy jste manželé, on ti lže, tahá si ji do tvé postele a spí s ní místo s tebou, pak to není ultimátum, ale fakt. Zůstat může jen jedna z vás a pán si musí vybrat, proč by on měl mít luxus dvou žen, které kolem něj skáčí a být spokojený ve všech směrech, když lže a podvádí a ty,která mu neubližuješ bys měla trpět a nemít ani jednoho "celého" muže? A to se zamysli, jaký by byl jako táta, když už teď je "nespolehlivý"..

codal
6. dub 2013

@smartbear13 já rozumově vím, že máš pravdu, ale srdce stále nechce uvěřit, že to je definitivní, že by mělo přestat milovat a jít...nedokážu to, zatím ne..

napolitano
6. dub 2013

Něco mi to připomíná,musíš si to opravdu nejdřív vyřešit sama v sobě.Moc ti držím palec ať to vyřešíš dobře,pro tebe!!!