Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

lauralou
30. bře 2010

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera. Já jsem se rozhodla odpustit a dát ještě jednu šanci. Všechno jsme si vyříkali a jedeme dál. Partner se chová dobře, je starostlivý, stará se o nás, je ma mě hodný a dává mi najevo jak ho to všechno mrzí. Je to už rok, ale já to mám pořád v sobě, musím na to myslet a trápí mě to. Bojím se. Už tolik nevěřím.... Někdy mám pocit, že takhle se nedá žít... Vím, že nevěra se stává. Nechci rozebírat důvody nevěry, ty já znám. Chci vědět, jak zapomenout a odpoutat se od toho. Nemyslet na to a netrápit se...... Dík moc Laura

espada
8. zář 2015

@romanovic jojo pospíšil, narodila se v červnu Já už pracuji od března. Holky včera jsem se dozvěděla, že po šestinedělí jeli na dovolenou, protože ta jeho byla unavena a malou nechali babičce. Chápete to, co je to za lidi???

romanovic
10. zář 2015

@espada po sestonedeli?!?! To je zverstvo. Hnus. Chudak dieta. Chlap moze byt debil, ale ze zena odide od novorodeniatka na dovolenku - tak to je uplne mimo moje chapanie 😠 😠 😠

espada
11. zář 2015

@romanovic No, to vypovídá, co je to za ženskou. On mi na to řekl, že proč by nemohli, že je to v pohodě. Všichni ji už mají plne zuby a on ji zbožňuje. Nechápu. Kdyby to byla supwr baba, řekla bych si, že sel prostě za lepší. Ale toto? Je mi z toho smutno.

malaveverka
11. zář 2015

@espada vím, že je to těžké, taky jsem tím prošla, ale prď na to jaká ona je. To už je jeho život, jeho boj. Podle toho co píšeš, tak bude koukat, co si nabalil, až opadnou růžové brýle. Často je to po dlouhém vztahu tím, že je prostě "nová". Moc Ti přeji, abys našla někoho, kdo pro Tebe a prcka bude ten správný parťák a dá Ti zapomenout na tu bolest. 😉

espada
11. zář 2015

@malaveverka Děkuji. Já tohle všechno vím. Jen tomu nerozumím. Ale už se ani nesnažím. Prostě to tak beru. Myslela jsem, že to má srovnané a tyhle věci ví taky. Ale projevil se úplně jinak.... A zřejmě mu ona, ač .... vyhovuje více. Prostě to tak je.

malaveverka
11. zář 2015

@espada u nás to bylo stejné, myslíš si, že někoho znáš a bum... Taky jsem se pořád ptala proč...odpověď se nedozvím a vsadím se, že ani ten chlap to pořádně neví...hlavně to člověka zbytečně vyčerpává...sama bych ráda věděla, kdy to přebolí a jestli vůbec :(

espada
11. zář 2015

@malaveverka upřímně si myslím, že to nepřebolí. Alespoň pro mě to je takový zrada a životní zklamání, že si to ponesu celý život. Jen doufám, že budu spokojen i tak. Při velkém štěstí i šťastná. To přeji i tobě.

malaveverka
11. zář 2015

@espada pod to se můžu podepsat. Taky si myslím, že i za 30 let mi z toho bude smutno....

romanovic
29. únor 2016

@codal @espada dievcata, ako sa mate? Ako ide zivot?

codal
29. únor 2016

@romanovic děkuju, že sis vzpomněla🙂..za poslední půlrok se mi život od základu změnil...poznala jsem skvělého chlapa, za dva měsíce jsem se přestěhovala k němu do domečku, který měl čerstvě zrekonstruovaný, společně jsme si ho vybavili, oslavili první Vánoce, po kterých jsem zjistila, že čekáme miminko (zadařilo se rychleji, než jsme čekali😀)... jsem hrozně šťastná a i když jsme spolu teprv 7 měsíců, tak nějak vůbec nemám strach, že je to moc brzo, tak nějak mám pocit, že je všechno přesně tak, jak má být... oba se moc těšíme, až budeme tři, tak snad bude všechno v pořádku a v září budeme rodina...

jaydeep
3. bře 2016

Zbalila mu kufry a adie 😉

majaaa82
3. bře 2016

@codal Ahoj, Codal, pročetla jsem poctivě celejch 25 stran diskuze, což jsou skorem tři roky tvého života. Musím říci, že jsi fakt hustá! 🙂 Jsem strašně ráda, že ses dala do kupy a že máš novou rodinu. Držím palce, ať ti malej špuntík dělá jen radost a velkej špunt tě nikdy neopustí 🙂

Mája

katapur
4. bře 2016

rok je krátká doba , má se odpouštět , je fajn si denně uvědomovat klady partnera , bude líp 🙂

romanovic
4. bře 2016

@codal som stastna s tebou. Normalne som si tu zaslzila....

maka410
10. bře 2016

Ahoj holky,tak to tu procitam a klobouk dolů tohle bych já nezvládla.Musí to být s sebezapřením.Máte můj obdiv.

christianek111
20. zář 2016

Mě přítel podváděl lhal mi byl zlý na mě moc , ja mu dala druhou šanci tetka toho lituji , stále se mi to vrací

ireni
20. říj 2016

holky chtěla bych tady pokračovat v diskusi o nevěře. Jsme s partnerem 10let, máme tři roky po svatbě - věk 48 a 50. Každý má za sebou už manželství. Teď jsem na tu nevěru přišla, Je to společná známá, které před půl rokem umřel manžel a ona potřebovala utěšovat. I v posteli.Už po dvou měsících a to po něm hrozně plakala a naříkala, jak bez něj nmůže žít( bez toho co umřel) Zřejmě šlo hlavně o sex, který byl doma stereotypní a asi i málo. a jídlo, protože já vařím doma zdravě. Kdyby jí ten chlap neumřel asi by se to nestalo. Nebo s jinou později? Pořád mi nedokáže říct úplně pravdu. Nevím, kdybych na to nepřišla jestli by k ní po novém roce odešel. Byli spolu tři měsíce tak 1x za 14dní. Tlačila na něho ať ode mě odejde všemi způsoby, kterými lze chlapa oblbnout - sex, jídlo a kupovala mu věci. Bohužel ji říkal i naše intimní věci a pak jí psal nějaké oplzlé sms o jejich sexu. Mě pomlouvala. Ona říká, že on si začal a on zase naopak. Taky jí tvrdil, že opustit mě po deseti letech nejde jen tak, že mě má rád a nemáme žádné problémy, že k tomu nemá důvod. Teď jsem s ní mluvila, nechala jsem si doma manželův mobil,na který mu volala a řekla mi některé pikantnosti, které on pak potvrdil. Manžel místo aby to nějak se mnou řešil, tak tvrdí, že mu nejlépe bude samotnému. Že má u mě ,,škraloup,, který mu asi neodpustím. Nechci aby odešel, ale aby dal čas tomu, aby se to mezi námi spravilo. Možná jsem trochu zbabělec, neumím být sama a mám obavy, že si nikoho nenajdu. Vidím jaké problémy s hledáním partnera mají mé kamarádky. Ale miluji ho, nechci být bez něj a musím se s tím poprat.

pidalka12
20. říj 2016

@lendaw ježíš, to je hrozný :( :( :( Jak to dopadlo, muzu se optat?

brunetka11
20. říj 2016

@ireni No jestli plánuješ s podobným srábkem zůstat, vzala vyhovuje hodí vlastních rukou - on navíc očividně preferuje vůdčí ženy. Řekla bych mu, že se budu snažit s tím srovnat, s že to nebereš jako důvod k rozchodu. Že však chceš slyšet a následně i vidět, co pro váš vztah udělá on.
Každopádně by si za ní zašla a jak jsem jinak proti podobným akcím, ztropila bych v domě, kde bydlí, strašnou ostudu.
Madam očividně ráda manipuluje s lidmi (s to včetně tebe, normální ženská by se s tebou z pozice milenky, ještě k tomu chvíli vdovy, odmítla vůbec bavit - její chování je jen další krok, jak s tebou zamést - věř tomu, že tvůj muž již ví, o čem jste vy dvě spolu bavily).
Dej si na ni pozor.

pidalka12
20. říj 2016

@sandra002 ahoj. Jak to všechno dopadlo? Máš se nyní fajn?

brunetka11
20. říj 2016

@brunetka11 omlouvám se za všechny ty překlepy ☹( mobil...
Vzala bych to do vlastních rukou...
a
Každopádně bych si za ní zašla....

ireni
20. říj 2016

zatím se pořád něco děje. nejsem povaha dělat scény. Ale ona vyhrožuje, že se bude mstít. To bude ještě nadlouho, je to čerstvě odhalené a nevím co ona dokáže. Ale otevřela mu oči o tom, jaká je. Zhrzená milenka je strašná věc. Jenže se přiznám, sama mám máslo na hlavě - byla jsem nevěrná bývalému manželovi, ale my jsme měli poměrně často a brzy po svatbě. Teď se mi to vrací - boží mlýny fungují.
Vypadá to, že je v tom ten sex, budu se snažit to pochopit, my jsme měli už doma stereotyp a nemluvili jsme o tom a to byla chyba!! A ona mu asi ukázala sedmý div světa.
Tvrdil jí, že nemá důvod mě opustit, opravdu jsme neměli problémy, pořád se choval hezky.Mám k tomu zvláštní postoj - nebrečím, nezuřím, jsem ráda že jsem na to přišla vlastně včas snad rukou osudu. Sice jsem tvrdila,že kdyby mi byl nevěrný okamžitě ho vyhodím, ale nedokážu to. Jen mám obavy, aby se to nedozvěděla moje rodina - děti a rodiče. Jeho rodina mě v tomto nezajímá. Větu od brunetky, at ukáže co pro vztah udělá on, jsem už použila včera.
držte pěsti, ozvu se. chápu všechny co tady i jinde píší, že se na to nedá zapomenout, stín pochyb zůstává

ireni
31. říj 2016

zdravím všechny, manžel se s ní opravdu hned rozešel, vrátil nějaké věci a nekontaktuje ji. Ona zatím taky ne, a doufám, že to tak zůstane. Jen nevím, jestli nevymýšlí ona nějaké nechutné plány. Nakonec řekl že byl rád, že jsem na to přišla, aspoň to skončilo.Už se mu to nelíbilo, tlačila na něho, ať se už k ní nastěhuje a mě stále pomlouvala. Naštěstí se mě on prý zastával. Ale stejně mám a ještě dlouho budu mít obavy a nedůvěru. I když říká, že mě už nechce takhle ubližovat a trápit. Je ochotný o tom se mnou mluvit, i když musím začít já a ptám se, on odpovídá.
Všem podobně nešťastným ženám přeji, ať nás to co nejvíce přebolí a najdeme nějakou důvěru v manžela.

shine2015
31. říj 2016

@ireni budu se opakovat ale doporucuji klimese i plzaka...odpustit a verit je beh na dlouhou trat....troufam si tvrdit na roky. Rozhodne bych se neradovala za tri mesice jak jsme to ustali a zvladli...
Nevracet nevycitat a neotevirat toto tema jiz....jednou si promluvit a opravdu se udrzet. A nespechat na sex. Drzte se.

mariacejch
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nezadanejmilda
4. zář 2022

K nevěře jsou různé důvody a pochopil jsme že nemusí být chyba u podváděného. Moje manželka měla bipolární poruchu - tajila to - to jsem se dověděl až po její sebevraždě po našem rozvodu. U této duševní poruchy je typické v manickém období unáhlené jednání, špatné invetsice, často i právě promiskuita. Někde jí někdo osloví, zalichotí a dokáže dostat do postele za 5 minut. Potom když se dostala z téhle úletové fáze, měla deprese, vyčitky a sama mi vše přiznala, že jí to trápí, že to sama nechápe, co to její blbou hlavu napadlo, že jí je ze sebe samotné špatně. Měla VŠ farmacie. Že to prostě sama nechápe, že to byla trapná situace, špatnej mdlej zážitek a že vlastně neví jak s tím má sama v sobě naložit. Zamrzelo mne to hodně, odpustil jsem, zapoměl. Myslím že se něco takového asi pak stalo několikrát znova, měla mou důvěru. Pak přišla najednou, že už takhle nemůže žít, rozvedem se, že vše vím, pochopil jsem a souhlasil jsem i když to pro mne byla citová rána. Bylo to náhlé. Opravdu mezi náma nebyl žádnej spor, konflikt. Rovedli jsme se dohodou rychle, snadně. Pár dní poté jsem se dověděl, že už nežije. To mne zasáhlo víc, je to už dva roky pomalu to zapomínám, Její dcera mi vysvětlila, že trpěla bipolárkou. Jsou věci které nikdo nemáme ve svých rukou a moci. Není špatné hledat chybu u sebe, u druhých, ale občas je tu něco co je mimo co se nedá najít, změnit. Celkově mně to znechutilo, je mi 50, mám dobré zdraví, určitě bych si mohl najít nějakou ženskou co by šla na kolečkový brusle, na vinobraní, nebo na ořechy, ale radši si zajdu teď v září sám. Už nechci riskovat další citové zranění v nějakém jiném provedení.