Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

lauralou
30. bře 2010

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera. Já jsem se rozhodla odpustit a dát ještě jednu šanci. Všechno jsme si vyříkali a jedeme dál. Partner se chová dobře, je starostlivý, stará se o nás, je ma mě hodný a dává mi najevo jak ho to všechno mrzí. Je to už rok, ale já to mám pořád v sobě, musím na to myslet a trápí mě to. Bojím se. Už tolik nevěřím.... Někdy mám pocit, že takhle se nedá žít... Vím, že nevěra se stává. Nechci rozebírat důvody nevěry, ty já znám. Chci vědět, jak zapomenout a odpoutat se od toho. Nemyslet na to a netrápit se...... Dík moc Laura

sandra002
25. říj 2013

Dobrý den. S partnerem jsme byli spolu 3 roky, vše bylo v pořádku. až ted poslední dobou nebýval moc doma, prý měl v práci toho hodně... Tak jsem ho začala podezřívat z něvery... Jednoho dne mi řekl, že má novou partnerku kterou miluje a že sní chce být... Dotoho za 3 dny se uplně odstěhoval-... Je to pro mě strašná rána... Yjistila jsem, že to sní tahne už přes 3 měsíce ale vylezlo to z něj až ted... ☹ Já nevím co mám dělat. jsem uplně zoufala, vživotě bych od něj nečekala takovou citovou ránu jako jsem dostala... Kdyby šlo jen o pouhý sex tak bych to asi dokázala odpustit ale když už v tom je láska... měli jsme jinak super vztah, ani sme se moc nehádaly jen občas kvůli nákým blbostem ale jinak nám každý náš vztah zaviděl... A ted??? Nevím jak se stím vyrovnat, jak zapomenout.... Jen sedím doma a přemýšlím na tím jak se ty dva spolu mají... a to mě ničí, nevím jak si pomoct, abych na to nemyslela... Nechci chodit ven, nemám na nikoho náladu ani na svoji rodinu na nikoho.... Sem sama doma a jen se trápím a já nechci... ☹ ☹ ☹

codal
25. říj 2013

@sandra002 je mi to moc líto... v tuhle chvíli není rada..musíš si to odtruchlit, to je prostě fáze, která je nevyhnutelná...ale sama bys být neměla..já chápu, že na nikoho nemáš náladu, ale lidi kolem sebe, to je to jediný, co ti teď může alespoň trochu pomoci... nebudu ti říkat, že bude lépe, tomu teď stejně neuvěříš... je to teď čerstvé... dělej jen to, co ty sama chceš a to jak to cítíš, jen to je správně, máš právo plakat, máš právo být naštvaná, máš právo na cokoliv... je to velká rána a jako taková se musí zahojit.. a to chce čas a hromadu trpělivosti...drž se!!! myslím na tebe, klidně mi napiš do IP, budu ráda jakkoliv nápomocná, i když jen po písmenkách...

sandra002
25. říj 2013

Moc děkuji alespon za tady to... vím, že se stím musím vyrovnat sama... Ale pořád mi píše jak mu chybím a že by mě chtěl vidět... zatrhla jsem to, protože to by mě zničilo ještě víc... Snažím se být aspon co nejvíce v práci, abych byla někdy mezi lidma, tak jsem pak v pohodě,.. Ale pak příjdu domu a vše je zase v háji... ☹ Já nevím proč. Nikdy mi vživotě tak nikdo neublížil tak jako teď on... Zařídily jsem si spolu byt a když si vzpomenu na to jak jsme si vybíraly nábytek a kupovaly různé doplnky atd. a já pak tady v tom bytě sedím sama... ☹ Snad se brzy z toho dostanu...

codal
25. říj 2013

@sandra002 Nechává si zadní vrátka a ty jsi rozumná,. že mu to nežereš... odříznout, odlepit a začít bez něj znova a lépe... jediná správná cesta... a ty jsi statečně vykročila a teď už půjdeš jen vpřed..ni krok zpět🙂... dobře to dopadne!🙂

ubrecena
25. říj 2013

ještě horší nevěra je když zjistíte že manžel je gaj a načapáte ho v posteli se svým kamarádem to se mě zhroutil svět a nevím jak dál.

ubrecena
25. říj 2013

@sandra002 já tě chápu jkak ti je já prožívám to samí akorát manžel si přitahl domu chlapa a já jsem zjistila že je gaj po 11.ti letém manželství je to pro ně šok a nevím jak dál chvílemi si myslím že se asi zblázním.

codal
2. lis 2013

Dnes jsem pro sebe udělala jednu úžasnou věc. Nechala jsem si udělat boudoir fotografie. Původně jsem to měla objednané na květen (chtěla jsem ty fotky pro manžela) ,ale pak se to všechno přihodilo a já to zrušila. Dnes jsem tam jela a byl to jeden z nějúžasnějších zážitků mého života. Připadala jsem si krásná a výjimečná... každá žena by takový pocit měla zažít, aby si uvědomila, že taková opravdu je... těším se na výsledek a z toho co jsem viděla na foťáku, to bude super. Ty fotrky nejsou dělané pro chlapa, jen pro mě, tak by to mělo být🙂... dnes byl opravdu krásný den....

espada
2. lis 2013

@codal To je super 🙂 Jsem ráda, že se cítíš dobře. Určitě to bude pecka. Já si za chvíli chci nechat udělat pár těhotenských fotek a taky se moc těším.

codal
2. lis 2013

@espada to je super nápad!!!

sandra002
21. dub 2014

Dobry den. Jsem v situaci kdy me pritel podvadel v loni v rijnu, odstehoval se k milence a po 2 mesicich se vratil. Ja ho vzala zpatky. Nas vztah nebyl dobry nedokazala jsem mu uz verit, a nakonec se potvrdilo to ceho jsem sem nejvic bala. A on me sni zacal znovu podvadet... Slysela jsem jak si spolu telefonuji a jak ji rika, ze ji miluje a pritom to rika i me. Dneska prisel stim, ze si dlouho hledal podnajem a ze se zitra stehuje i sni. Jsem naprasky. Nevim co mam delat. Strasne me to boli. Ja ani nevim jestli bych ho chtela zpatky ale opravdu si nevim rady. Ted za ni zase sel a pritom jsme spolu odpoledne jeste spaly... ☹ uz nevim jak z ty situace ven. Jakmam vydrzet tu bolest kdyz ted tu zustanu sama?? Jak si na to mam zvyknout, ze me nikdo doma nebude cekat atd. ☹ On je uplne v pohode je mu jedno, jak se citim ja. Prosim o nejake rady...

eimmy
21. dub 2014

@sandra002 hlavně se před ním neponižuj, nepros aby zůstal apod. on má v tobě takovou tu jistotu že ho zase vezmeš zpět. a to že budeš sama a nikoho si nenajdeš je kravina. hlavu vzhůru

sandra002
21. dub 2014

No to uz nedelam, abych se ponizovala... Delala jsem to pred tim, kdyz ae stehoval poprve a jeho frajerka ma 3 deti a manzela a opustila ho kvuli rodine poprve. A ted jsou spolu zase. Myslim si ze je to mezi nimi vazne, chova se divne vubec ho nepoznavam. ☹ myslim si, ze ted se uz nevrati.. Nejak z nej citim takovy ten nezajem. Budu se muset hodne snazit, abych mu nepsala a nevolala... Ale uz jsem si rekla, ze to zvladnu. Ale porad i presto ze ho ted nenavidim tak ho mam rada. Hlavne se ted bojim jakyho koliv vztahu... Necham tomu volny prubeh a on se snad nekdo najde. Ale jinak dekuji za odpoved... A povzbuzeni 😉

eimmy
21. dub 2014

@sandra002 já bych mu pomohla ještě balit abych mu ukázala že jsem v pohodě a že ti neva že jde pryč. Pěkně to na něj nahraj pak až vypadne si to obrečíš ale jeho tim ponížíš

sandra002
21. dub 2014

To uz ma zbaleno... Byla jsem dnes v praci a uz to mel zbaleny... No uvidie jake budou dalsi dny... On si vybral ji, tak at si za ni tahne, stejne ho opusti tak jako to udelala uz minule. Ale uz ho zpatky nikdy nevezmu...

eimmy
21. dub 2014

@sandra002 to je správné 🙂 bude fajn uvidíš, znám to

laurital
21. dub 2014

@sandra002 Ja moc nechapu, proc jsi s nim do posledniho dne spala, vzdyt to je tak ponizujici chtit k sobe nekoho pripoutat sexem.Ted se hlavne neponizuj tim, ze bys ho jakkoliv kontaktovala, protoze on moc dobre vi, ze te ma na haku.
Nechapu tu potrebu mit doma jakykoliv sileny exemplar chlapa jen proto, ze se zenske boji samoty.To bych si snad radeji koupila psa, bude mi verny, vdecny za prizen, da se s nim pomazlit a nic od nej clovek, na rozdil od promiskuitniho partnera, nechytne 😉 .
Hlavu vzhuru, pobrec si, ale nedoprosuj se a vez, ze bude lepe..

sandra002
21. dub 2014

Ja myslela, ze to skoncil nebo aspon to tvrdil... Ale jaksi jen lhal... Nastesti pejska mam a ten jediny me opravdu drzi... Tojo mu rozhodne nedam... 😉 uz na nej fakt kaslu... Zitra az prijdu z prace budu mit jednu etapu zivpta zamnou a zacnu novy zivot... 😀 rekla jsem si ze brecet uz nebudu... Uz jsem to jednou zazila v tom rijnu a to jsem se opravdu zhroutila... Ale ted uz se zlomit nenecham... Vim sice ze to bude tezky, ale zvladnu to... 😉

laurital
21. dub 2014

@sandra002 Bude, ver mi.Ted si pobrecis a lehke to nebude, ale urcite je lepsi prozit neco takoveho ted, nez treba ve ctyriceti s detmi na krku.Ono i kdyby se eventualne vratil tak predpokladam, ze po takove opakovane zrade by to nebyl uz nikdy zcela cisty a vyrovnany vztah plny duvery.Porad by tam byly ty obavy, jestli se to nebude opakovat a urcite si sama uvedomujes, ze takhle se dlouhodobe zit neda.

sedmiteckas
21. dub 2014

Ahoj holky, náhodou jsem tu zabrousila. S partnerem jsme spolu rok a půl, čekáme mimčo. Je to hodný chlap, postará se o rodinu, nenechá mě v kaši, miluji ho. Problém nastává, když to přežene s pitím, dlouhou dobu nepije, nikam nejde, ale pak jdeme na akci a je jako urvany ze řetězu. Má to hodně spojene s ženskýma, jednou jsem mu přišla na to, že v opilosti "vyjel" po jeho známé, podruhé se s promilema za ruku vedl s manželkou jeho kolegy(taky napitou) někam k lesu a kdybych tenkrát neudělala scénu a nezastavila je potupně, podvede mě. Tohle ve mě zůstalo doted, ten pocit, jaký jsem měla, když jsem je viděla odcházet ruku v ruce. Doted se toho nemůžu zbavit, nikdy jsem se s tím nesvěřila ani žádné kamarádce. S přítelem máme docela fajn vztah, ale změnila jsem se, bojím se ho někam pouštět, protože vím, jak se chova, když se napije. Že komentuje každou ženskou a neměl by problém zahnout mi, kdyby se nektera nabídla. Popravdě, někdy sama vím, že se chovám jako stíhačka, ale on mi k tomu zavdal už pár důvodů a já se toho nemůžu zbavit...neumím se prostě chovat stylem- jen ať si užije, hlavně, že se mi vrátí. Ale to ani není smysl.

laurital
21. dub 2014

@sedmiteckas Jedina rada-abstinence.Pokud vim, ze se po chlastu nedokazu ovladat, tak proste nepiju.Pokud by riskoval rodinu pro par alkoholickych zazitku, nebyl by to pro me partner pro zivot.
A ohledne te stihacky-duvera je velmi krehka vec a po opakovanem poruseni musi dotycny pocitat s tim, ze bude chvili trvat, nez se opet obnovi.

sedmiteckas
21. dub 2014

@laurital to mi sliboval, když se to stalo s tou manželkou od kolegy - že se raději vzdá pití než mě. Ale postupne skutek utek. Mrzi mě kolikrát, že ho podezřívám i zbytecne třeba, nechci mu bránit zajít si občas s kamarády na pivo, jen kdyby znal míru, protože z opilosti fakt děla blbosti. No uvidíme jak to bude dál, ale vím, že opakovat se to, tak jdu pryč, ikdyž jinak si zase stěžovat nemůžu, snaží se.

codal
22. dub 2014

@sandra002 je to právě rok, co jsem tu psala já, že mě manžel podvedl, opustil, odešel za vdanou paní.. měla jsem pocit, že už nikdy nebudu šťastná, že nedokážu být sama, bylo těžké zvykat si na práznou postel a na to, že mě doma nikdo nečeká... ale rok se s rokem sešel, mě dnes přijede nový přítel (je to čerstvé) a já se naopak trochu obávám toho, mít zase chlapa v bytě... samozřejmě se velmi těším, je mi s ním hezky, přijede jen na dva dny, nestěhuju si ho hned domů, ale zvykla jsem si být sama, samostatná, na nikoho nespoléhat, jen sama na sebe, nemusela jsem se doma na nikoho ohlížet a opět to bude velká změna... všechno bude zase fajn, uvidíš..až překonáš ten prvotní smutek a bolest (ten je přirozený a nevyhnutelný), tak se ti život ukáže v nových barvách, něco se o sobě naučíš, změníš se a všechny tyhle proměny jsou k lepšímu🙂... neboj se samoty, neměj strach z nových začátků, protože je to příležitost k něčemu novému a hezčímu🙂... Drž se...

@sedmiteckas jediná možnost, jak z tohodle ven, je přestat pít... pokud není schopen dodržet slib - nepít, tak odejdi a dej mu tak najevo, že takhle ne...třeba ho to probere k tomu, aby si uvědomil, že o tebe fakt může přijít a bude to impuls k tomu, aby svůj problém začal řešit...

sedmiteckas
22. dub 2014

@codal Já vím, že tohle je jedine reseni, není to tak, že by to nebylo k udržení, nestává se to nějak často, pravidelně, spíš bych řekla, že se toho bojím od te doby, co se to už stalo. Jo holky, pití je svinstvo, nemám to ráda. Málem to rozvedla moje rodiče, ale naštěstí si táta uvědomil za včasu a překonali to.

codal
22. dub 2014

@sedmiteckas ve chvíli, kdy se něco takového stane, tak je důvěra v čudu..ale dá se napravit, jenže to ten druhý musí chtít a když ti něco slíbí a nedodrží (byť se to nestává často), tak to tu důvěru ještě víc podkopává a člověk pak začne být paranoidní i ve chvíli, kdy se nic neděje... jenže to není tvůj problém, ale jeho..on s tím musí něco dělat... on by měl těď dokázat, že o tebe stojí natoli, že je schopem přestat pít... ty na sobě sice může pracovat taky, ale dokud on neudělá ten vstřícný krok, tak ty nezmůžeš nic.,..

romanovic
23. dub 2014

@codal Novy priatel?? Nechcem predcasne blahozelat, aby som to nepokazila, ale tesim sa s Tebou!

codal
24. dub 2014

@romanovic Děkuju moc, zatím to nechci zakřiknout..ale těch pár dní, co jsme spolu strávili, bylo hrozně fajn a nechávám tomu volný průběh.🙂..

laurital
24. dub 2014

@codal Moc bych ti to prala zlato, usla jsi neuveritelny kus cesty!

codal
24. dub 2014

@laurital děkuju, je hezké tohle číst...🙂

dpavlinka
28. dub 2014

Ahojte holky, mám hrozný problém a nevím, co dělat..
S přítelem máme 4 nejbližší kamarády (myslím jako dva manželské páry). Teď jsem se dozvěděla, že spolu kluk z jednoho páru a holka z druhého páru spí. Strašně mě to trápí vůči těm zbylým a nevím, jestli jim to říct, nebo ne. Já se totiž nedokážu přetvařovat a nedovedu si představit situaci, až zas o víkendu všichni někam půjdem (to mám jako dělat, jakože nic???). Navíc holka od toho kluka, co ji podvádí nedávno otěhotněla ☹

johy80
28. dub 2014

@dpavlinka ahoj, no, to je tedy situace....beru to tedy podle sebe, co bych asi dělala, ale není to jednoduché, takhle, já bych to asi neříkala, většinou z toho ten člověk, co to řekne, pak vyjde jako špatnej. Navíc nikomu tím asi nepomůžeš, nebo jo? Buď to přestane samo, nebo to praskne i tak.