Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera?

lauralou
30. bře 2010

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Jak jste se vyrovnaly s nevěrou partnera. Já jsem se rozhodla odpustit a dát ještě jednu šanci. Všechno jsme si vyříkali a jedeme dál. Partner se chová dobře, je starostlivý, stará se o nás, je ma mě hodný a dává mi najevo jak ho to všechno mrzí. Je to už rok, ale já to mám pořád v sobě, musím na to myslet a trápí mě to. Bojím se. Už tolik nevěřím.... Někdy mám pocit, že takhle se nedá žít... Vím, že nevěra se stává. Nechci rozebírat důvody nevěry, ty já znám. Chci vědět, jak zapomenout a odpoutat se od toho. Nemyslet na to a netrápit se...... Dík moc Laura

pajaaaa
31. kvě 2013

@codal myslím si to. Opravdu.

pajaaaa
31. kvě 2013

@codal prostě proto, jak se s tím pereš. Nejsi zavřená pořád sama doma v koutě, snažíš se to vyřešit, jedeš do Řecka..........prostě něco děláš. I když tě to možná stojí hodně sil a je ti opravdu špatně, ale postavila ses tomu!

codal
31. kvě 2013

@pajaaaa děkuju🙂... hodně je to zásluha mé rodiny a přátel, kteří za mnou stojí se vším všudy a pomáhají mi, jak se jen dá.. a taky vás tady..možná je to anonymní, neznám vás a i přesto mi sem denně píšete a snažíte se mě podpořit.. toho si strašně vážím a překvapuje mě, kolik lidí je ochotný pomoct i neznáméh člověku... to je hezké!

codal
1. čer 2013

manžel to nové místo dostal..a mě to zase položilo... on má teď všechno..měli jsme to mít spolu... a už mít nebudeme..je mi pěkně mizerně:(...

pajaaaa
3. čer 2013

@codal nevím co napsat no ☹ Vím, že se ti to zdá jak z hrozného snu....chápu tvoje pocity, jak je to nespravedlivé.

codal
3. čer 2013
pajaaaa
3. čer 2013

@codal zkus mrknout sem: http://www.partnerske-vztahy.eu/o-mne/, popř. podat dotaz.........

codal
3. čer 2013

@pajaaaa děkuju ti moc..já teda chodím k psycholožce, snažím se na sobě pracovat, ale teď prostě ty emoce lítaj jak o život..bohužel ty negativní (závist, žárlivost, vztek, lítost, zklamání) všechno dohromady... asi je to normální, i když mé reakce jsou asi někdy přehnané..jsem poměrně dost vztahovačná a přecitlivělá v některejch věcech, vím to o sobě, bojuju s tím ,ael ne vdžy se daří:(...

pajaaaa
3. čer 2013

@codal příjde mi, že v tom jsme si dost podobné

codal
3. čer 2013

@pajaaaa 🙂 a jak s tim bojujes ty?

pajaaaa
3. čer 2013

@codal no bojuju.........a ne moc úspěšně. To je povahou asi.....a ta se dle mě změnit nedá.

codal
3. čer 2013

@pajaaaa to mas asi pravdu..ja jsem nikdy neverila horoskopy,ale ryby to tam maj a sedej jak prdel na hrnek..

codal
4. čer 2013

Dnes v půl sedmé mám sraz s manželem kvůli majetku a rozvdu, tak na mě myslete..doufám, že to ustojím jakž takž hrdá a bez slz..každopádně se toho hodně bojím...uvidím ho asi po měsíci... nevím, jaké emoce se ve mě probudí, hlavně vím, že musím mluvit jen k věci, žádné osboní dotazy, žádné vyčítání, jen věcně, jasně, stručně... nechci se pohádat, nechci nic rozebírat, nechci si ubližovat víc než je to nutné..držte mi pěsti!!!

pajaaaa
4. čer 2013

@codal Budu na tebe myslet! Drž se!

codal
4. čer 2013

@pajaaaa Díky... že mi vždycky hned odpovíš!!! A pomáháš...

pajaaaa
4. čer 2013

@codal no nemáš za co 😀

pajaaaa
4. čer 2013

@codal ještě jsem našla takový článek: http://psychologie.cz/navod-na-rozchod/

codal
4. čer 2013

@pajaaaa tak jsem ve fázi deprese - asi je to normální, je to teprve měsíc... ale tak nějak se ještě občas vracím do hněvu, agrese a sebelítosti... smouvání mě přešlo, když jsem zjistila, že je s ní:(...

pajaaaa
4. čer 2013

@codal no vidíš. je to normální. Až si ty fáze odžiješ, bude lépe. Nedá se říct kdy to bude, ale bude 😉

littlejane
4. čer 2013

@codal - taky na tebe budu myslet, ať to zvládneš se ctí. A ty to zvládneš! 🙂

codal
4. čer 2013

@littlejane budu se snazit..snad ze me ten strach nebude citit..

littlejane
4. čer 2013

@codal - nic se neboj, jsi silná ženská, to dáš! 🙂 Budu ti večer držet palce, ať všechno zdárně pořešíte, všechno vydržíš a s úsměvem mu pak ukážeš záda 😉

wisttit
4. čer 2013

@codal Taky na Tebe budu myslet.
Jestli před ním budeš ve finále brečet nebo ne je asi v celku jedno. Nemáš se za co stydět. Nebyli jste spolu týden a srdci nejde poručit ... Je to on komu by mělo být trapně....
V každém případě bych se ale maximálně snažila mu nijak svojí skleslostí ještě nezvyšovat sebevědomí. Než bych tam šla, tak bych si vzpoměla na všechno špatné co mi udělal a snažila se ho v hlavě si trochu zprotivit. Né, abych mu to vyčítala, ale abych na něj nekoukala, jako na Boha. 🙂 Taky bych si třeba představila, až by se mi chtělo brečet, že jí to potom bude vyprávět a tu radost bych té slepičce neudělala. 🙂 Je spousta možností co si představit, aby to na člověka úplně nepadlo a nerozklepaly se mu tam kolena ... Každopádně je to život a nikdy nevíš co se tam stane ...
Přeju Ti hodně síly a snaž se už jen kvůli nám, své rodině a přátelům 😉 odejít se vztyčenou hlavou. Představuj si třeba, až s ním budeš sedět, že Tě všechny co si tady s Tebou píšeme sledujeme, jako herečku ve filmu 😉 a chovej se tak, abys na sebe byla pyšná ...
Vím, jsou to takové dětské rady 😉, ale nevím co víc Ti poradit a napsat, aby ses třeba jen trochu odreagovala a třeba i zasmála ... 🙂
Drž se!!!! Bude líp ...

codal
4. čer 2013

@wisttit Jste takovi mi andele strazni,budu vas mit v hlave a snad to zvladnu s hrdosti! Budu se hrozne moc snazit..nechci,aby me videl znicenou,mozna vi,ze jsem,ale nechci mu to jeste ukazat!Dekuju Vam.Napisu,jak jsem dopadla..

codal
4. čer 2013

Dnes mi zemřela babička, takže schůzka odložena na neurčito 😢 ...

vendulka
4. čer 2013

@codal to je mi strašně moc líto, upřimnou soustrast 😢

codal
4. čer 2013

@vendulka děkuju ti...

littlejane
4. čer 2013

@codal - upřímnou soustrast ☹

vendulka
4. čer 2013

@codal sice sem nepřispívám,jen čtu (snad to nevadí) a je mi opravdu moc líto co Ti manžel provedl,bohužel nemám žádnou radu snad je tu, že zvednout hlavu a jít dál k lepším zítřkům,věř tomu, že bude zase dobře a líp 😉 drž se!

codal
4. čer 2013

@littlejane díky..mám pocit, že si teď osud se mnou hraje, jak se nějakou figurkou... všechno semění, nic není tak, jak má být.. už nějak nemůžu...