Jak pokračuje odloučení od manžela

zuzalindaw
28. kvě 2018

Ahoj holky, kdo jste četly můj příběh, jak jsem se odstěhovala od manžela, tak zatím se nic výrazně nemění, pořád se vídáme několikrát týdně - kvůli psovi, vždy si u toho popovídáme, hlavně o psovi, pak o práci apod. když se bavíme o vztahu, tak se bavit nechce, řekl mi dokonce, že jeho pocity se skoro rovnají nenávisti.. na druhou stranu, když chci odejít, tak mě zastaví třeba tím, že mi řekne, že bude muset pokácet starej strom??!!!!??? taková blbost, jen aby mi něco ještě řekl.. pak mi zase píše třeba v půl jedný v noci, že pes v 9 padnul a spí jak zabitej.. já nevím, ale jestli mě tak nenávidí, tak bez týhle informace bych se asi i obešla,ne? je dost komplikovanej, nevím moc jak na něj.. netlačím, nefňukám, žiju dál, dokonce už mám nějaký pozvání na rande, na druhou stranu cítím, že se dveře ještě nezavřely.. máte třeba podobnou zkušenost? dobrou radu? nikdo třetí v tom (alespoň zatím) určitě není..

2hanah
28. kvě 2018

@zuzalindaw Mně přijde, že Vás chce mít zpátky doma a neumí to říct.

janapetrvalska
28. kvě 2018

nema neco co se boji rict ? jako napr. dite s jinou, se kterou se “jen” jedenkrat vyspal a ted nevi co..

janapetrvalska
28. kvě 2018

za zadneho chlapa bych nedela ruku do ohne ..

zuzalindaw
autor
28. kvě 2018

@janapetrvalska ne, nevěra tam určitě není, my trávili poslední rok 24 hodin spolu..

janapetrvalska
28. kvě 2018

:D my jsme s pritelem spolu 16let , a taky jsem si rikala ze neni vlastne kdy , no a pak jsem se divila ..

janapetrvalska
28. kvě 2018

ono to nemusi byt ani z posledniho roku, to muze byt neco i z minulosti ... chlapi jsou v tomto na palici, znam plno rodin kde to zena nevi ze plati alimnety na dite , treba 4roky .. nerikam , ze to tak je , ale vyjadreni ze bude muset pokacet strom , pak vypisuje pak je zas spatny ze k

janapetrvalska
28. kvě 2018

komunikuje , t je divny ...
sorry klikla jsem blbe a uz se to rozdelilo🙂

absintka19
28. kvě 2018

@janapetrvalska presne. Mam znameho 49let, ma přítelkyni jiz 17 let a jeste ji nerekl ze ma z vojny ulet a to 30letou dceru...nechapu jak s tym muze zit...a to se budou za chvili brat...

janapetrvalska
28. kvě 2018

@absintka19 to je jeste dobry, to bylo jeste pred vztahem , ale ja znam ty co si to upletli behem vztahu. Kazdopadne ja resila neveru vickrat, a vim kdy mi proste lze a kdy neco nesedi ted seka latinu. Kazdopadne musela padnout slova, ze kdyz by i nekdy do budoucna vyslo najevo nejaky dusledek tak to chci vedet, a ze nebudu resit ze se to stalo behem vztahu.. Kazoodane tady muze byt duvodu, vzhledem k tomu ze se chova tak rozpolce chce nechce to je fakt divne.. jeste me napada neni mozny , ze je nemocny? nebo nerekl nejaky radoby kamarad neco o tobe co neni pravda, ale rekl to kamarad tak to musi byt pravda ..? vse je mozne..
@zuzalindaw

priefi
28. kvě 2018

@zuzalindaw kdyz jsi to tady takto rozepsala, tak me napada, ze Te nesnasi za to, ze kdyz Ti rekl behem hadky, ze se mas odstehovat, ze jsi to vzala vazne a hned se odstehovala. On Te podezira, ze mozna nekoho mas. Takze pokud se k nemu chces vratit, rozhodne bych na nejake jine rande nesla a na rovinu mu rekla, ze ho milujes a pokud chce, tak se k nemu vratis. On i kdyz to rekl v afektu, at se prestehujes, asi to tak nemyslel, ale jeho muzska jesitnost mu nedovoli, aby Ti rekl, vrat se, protoze podle nej, on za to nemuze, Tys odesla. Vim, ze je to postaveme na hlavu, ale je to nejspis takto. Dalsi vec, co me napada, jak jste dopadli v testech ohledne mimca? Oba jste ok? To uz si moc nepamatuji, zda jsi psala, jak dopadly vysledky, nebo zda jste byli na testech. Pamatuji si, ze jsi psala, ze jste meli tezke chvilky mezi sebou kvuli snaze o mimi. Pokud vis, ze treba chyba je na jeho strane a proto je problem s mimim, mela by sis dat v hlave do poradku, zda chces s nim zustat, nebo chces za kazdou cenu mimi. Pokud si vyberes alternativu, ze s nim chces zustat, mela bys mu to i rict, ze s nim chces byt i za cenu toho, ze byste nemeli deti, nebo byste meli adoptovane (nebo vyuzili darcovstvi, kdyby s tim souhlasil). Pokud si nejsi jista, ze to je clovek, se kterym opravdu chces zestarnout stuj co stuj, nech tomu i nadale volny prubeh, at se zase nedostanete do faze snazeni, kdy Vas vztah bude az na 2.miste