Jak poznáte na manželovi, že lže?

katyx
15. únor 2007

Zajímalo by mě, jestli na Vaších manželích, přítelích, prostě chlapech poznáte, že lžou a jak to poznáte?

mokrinka
16. únor 2007

děkuju taky na to kouknu

jess
16. únor 2007

Koukni,se i pobavíš i lekneš.Já jdu na kutě,malá se nějak kroutí.Dobrou a hezké sny

mokrinka
16. únor 2007

děkuju za pokec, měj se hezky a napiš pa a dobrou já se jdu ještě pobavit na účty tchýní

hanka274
16. únor 2007

pekne snicky!!! 😔
ja idem este za mojim aprilovcatkami....

karotky
16. únor 2007

Moje heslo je:"Důvěřuj,ale prověřuj!"
Lhala bych,kdybych sem napsala,že mi manžel nikdy nelhal.Jsme spolu už 6 let a řekla bych,že se mi víc(časem)vyvinul prokukovací smysl,nebo se mi už dlouho nestalo,že by mi manžel v něčem lhal.Poznala bych to na něm,kdyby lhal-začal by se červenat a nakonec by to nevydržel a začal se smát.
Co se týče lidí z mého okolí(rodina apd.),tak mi u nch stačí,když mě párkrát zklamou a už to není jako dřív.Mám na tyhle věci paměť jak slon a málokdy je odpouštím. 😉

leniik1
16. únor 2007

Nás v rodině docela zaskočilo když sestřenice od manži dovedla kluka - nám byl představen jako Štěpán a dobrý slavila se rozlučka švagra u nás na zahradě a jí se udělalo špatně přepískla to s alkoholem a šla spat k nám, to nemluvím ani o tom, že jsme se o ni starala a on si šel dál pařit na zahradu.Jenže pak přišel s tím že mám jít za nima a oni že zůstanou sami v našem bytě..To jsem zamítla s tím že už jdu spát.Nějak se mi to nezdálo.. 😠 Taky jsem měla důvod jaké bylo naše překvápko když po měsíci se sbalil zmizel a pak jsme se dozvěděli že ukradl v práci kde dělal 30 tisíc že to není Štěpán ale Honza a vše si vymyslel byl hledaný policíí no prostě psycho když si představím že bych odešla a v našem bytě nám něco počóroval hrůza. 😠 Takže fakt hustý a ona hloupá byla slepě zamilovaná a jak dopadla pak s ním ještě chodila ale pokud vím už se rozešli.Ještě jednou s ním přišla ale už jsme mu měli najednou říkat Honzo- tak jsme mu říkali Honzo Štěpáne a já osobně s ním už ani nepromluvila.
Tohle se stát mě... 😕

leniik1
16. únor 2007

A myslím si, že kdyby mi kdokoli opravdu s odhodláním lhal a byl to notorický lhář tak to stejně nepoznám.Ti lidi v tom umí chodit. 😒

mobina
16. únor 2007

Momentálně si nevybavuji situaci, kdy by mi muž lhal, ale já bych to asi taky nepoznala. On má spíš ve zvyku věci neříkat. Někdy asi trochu úmyslně, většinou ale zapomene. Prostě chlap 😀

leniik1
16. únor 2007

Mobi tak to je u nás stejné 😀

kacabacka
16. únor 2007

hmmm, tak můj manža nelže 😀 jenom třeba něco tají, když mi kupuje dárek, kytku nebo něco kutí 😀 to se jen tak uchichtává, prostě se chová jinak, tak to poznám...

kacabacka
16. únor 2007

mokrinka: mimo jiné... hihi, jsme byli nakupovat v Tescu a mě se tam hrozně líbila taková kojenecká soupravička - bodýčko s myškou a k tomu kalhoty jako dupajdy ale jen do pasu - růžový - moje oblíbená barva 😀 stálo 2 stovky, tak jsem ho samozřejmě přibalila k nákupu, manžel samozřejmě voči v sloup a div si neťukal na čelo... jsem taky praštěná a těmhle obchodům se musim vyhejbat...chceme se začít snažit nejdřív tak za rok a já už takhle blbnu...NO ALE, na Valentýna jsem od manži dostala druhou soupravičku, ale modrou se žirafou 😀 a samozřejmě nesměly chybět tanga, který byly narvaný v dupačkách, já to oblíkla na plyšáka - ovečku a vůbec jsem si jich nevšimla, až je musel vytáhnout on 😀 No takže tak, obchody s dětským oblečením fuj fuj, a brát je obloukem 😀 😝

kacabacka
16. únor 2007

a po třetí....a stejně za to mohl on, kdyby nejel ke kase tou uličkou s dětským oblečením, tak bych si to nekoupila 😎

mokrinka
16. únor 2007

ahoj kacabacka jsem ráda že nejsem sama která takhle nakupuje divoce dětské věcičky.v dubnu to bude rok co jsme se vzali a ke svatbě jsme taky dostali spoustu věciček na miminko i jídelní soupravu ( jako hrníček, talířek, misku, lžičku, bryndáček atd ) moc se mi to líbí pořád si to všechno dokola prohlížím. manžel mi už říkál že to sbalí a dá do postele do úložného prostoru ať na to tak pořád nekoukám. myslí si že mě to pak zbytečně stresuje a že pak se motám v myšlenkách jako že proč ještě nemáme mimčo atd.

kacabacka
16. únor 2007

mokrinka: a vy už se snažíte?

mokrinka
16. únor 2007

je fakt hnusný že někdo dokáže tak lhát a přitom to na něm není vůbec poznat takovýmto lidem by fakt měli naskakovat pupínky na tváři když lžou. a když někdo takovou dobu lže a nijak se nepodřekne tak to musí být profík nebo co nechápu to já někomu lhát jak se jmenuju tak to asi nezvládnu a už vůbec nevím jak bych pak na to jméno slyšela.

mokrinka
16. únor 2007

ano my už se snažíme půl roku a zatím nic chodím k doktorce ale ta říkala že se to začně řešit až po roce snažení že ted je to ještě v pohodě a říká mi že to příjde at se nebojím chce to prostě čas. léčím se na štítnou žlázu tak i to mi dělá problémy

romana27
16. únor 2007

mokrinko já se taky léčím se štítnou žlázou a moje doktorka říká, že pokud je v normálu, pod dohledem, tak jsme jako zdravé ženské 🙂.
Já mám teda sníženou funkci a beru denně 125 Euthyrox ( v těhu mi ho navýšila ).

andik
16. únor 2007

Tak já osobně nepoznám na nikom,když mi lže.Myslím si,že když někdo lže dokonale,je asi malá šance to poznat,nebo jsem tak naivní,že to nepoznám jen já 😀
Pinochio je bezva věc,bylo by super,když manžel zalže,aby mu narostl dlouhatánský nos 😀 Takle by se jistě vyvaroval lží.Myslím si,že každý z nás určitě někdy někomu zalhal takže určitě i mě přítel také,ale nikdy jsem to nepoznala,neřešila,neobjevila.

mokrinka
16. únor 2007

já jsem brala letrox 50, pak thyrozol a ted beru carbimazol, endokrinolog mi právě moc nedoporučuje těhotenství ale já to beru jinak je to doktor na baterky a nejsem z jeho péči vůbec spokojená jenže široko daleko jiný endokrinolog není takže lékaře zatím změnit nemůžu, moje doktorka na gyndě mi říká že nebude problém a té veřím ta je skvělá. já se na tom moc soustředím a každý měsíc běhám do lékarny pro těhu testy s tím že jsem přesvědčená že už to vyjde a pak zase nic je to moje chyby já sena to moc upínám

romana27
16. únor 2007

to je blbý, že není nikdo jinej, myslím tím jinej doktor.
Já jsem právě taky s doktorkou spokojená a ptala jsem se jí, jestli má nějaké třeba případy, kdy to nedopadlo dobře a ona právě říkala, že problémy můžou nastat, ale spíš, když žena neví, že problémy se žlázou má a příjde se na to, až je těhu, že pak se někdy buď potratí nebo je dítě postižené. Tebe doktor léčí, tak jsi v pohodě.
JO, s těma testama to znám, pořád jsem si je kupovala, to asi jinak nejde. Neboj, hodně holek se na otěhotnění upíná a otěhotní, dřív nebo později. 🙂

jess
16. únor 2007

Holky,z toho nakupování si nic nedělejte,já mám holku a v létě bych chtěla začít zadělávat kluka(teda aspoň podle prstýnku to má být kluk🙂),a nic jinýho nedělám jen okukuju modré věcičky🙂,a sem tam něco koupím.Můj chlap nade mnou taky kroutí hlavou,zvlášt' ,když přijde z práce a na monitoru září kočárky 😀

Můj mi naposled zatajoval poslední dva dny 😀 .Mám ted' narozky a furt sem do něj rýpala že je divný,že mi něco tají,že to na něm poznám.Pak se začal blbě tlemit a přiznal barvu 😀

Ho lehce prokouknu,já lhát neumím a on taky nee 😀 .A navíc si je vědom toho,že já lhaní z duše nesnáším,že je to pro mě hlavní důvod k rozvodu.Možná i nevěru bych překousla,kdyby mi to přiznal,co provedl ,ale lhát mi a dělat ze mě debila,tak to bych nesnesla.

kacabacka
16. únor 2007

mokrinka: to je divný, tady už nějaký holky psaly, že šel už partner po půl roce snažení na spermiogram, je to to nejjednodušší vyšetření, když je v pořádku, tak pak bys šla ty. Já bych na ten spermiogram zašla abych věděla, co a jak, nebavilo by mě čekat další půl rok a pak zjistit, že to z nějakého důvodu samo nejde...tím tě teda nechci strašit....je taky možný, že to máš psychický, i to se stává. Jak píšeš, že pořád koukáš na to mimi oblečení a pořád se tím probíráš....neměla bys to dělat...je to sice těžký, ale já tomu věřím, že to může být i psychický...

mokrinka
16. únor 2007

zatím nám nic takového nenavrhla doktorka, říkala že tohle všechno se absolvuje po roce že to je taková optimální doba snažení, ale já se bojím více faktoru já mám 28 a manžel 36 takže už je nejvaší čas a taky mám nadváhu a ted ta žláza a do toho psychika a je to. a jsem pak celá špatná a pořád přemýšlím a to bude ten hlavní problém že se tím pořád zabývám. ted od dubna bedeme rekonstruovat celý byt tak toho bude hodně tak nebudu mít čas alespon nad tím přemýšlet tak to možná vyjde už ted se začínám hodně zabývat věcma kolem bytečku už nakupuju potřebné věci a plánuju linku atd tak jsou alespon jiné myšlenky

mokrinka
16. únor 2007

a taky jsem přemýšlela nad těma detskýma věcičkamA tak je uložim do vaku a dám do uložného prostoru alespon to nebudu pořád přebírat a auto sedačku už jsem taky zabalila a odnesla do sklepa alespon ji nemám na očích a taky mi nezavazí, myslím že bude manžel potěšen až příjde z práce chtěl už to udělat dávno a já jsem nechtěla. není dobré jak to mám na očích a pořád se tím zabývám

wendy7
16. únor 2007

holky prosím držte se jen daného tématu,tak zní pravidla diskuze 😀

Já poznám na mém chlapovi hned když lže 😀 strašně u toho zvážní a je zaraženej a to už vím,že se něco děje 😀

kacabacka
16. únor 2007

mokrinka: tak to je první krok k úspěchu 😀 hmm, já jsem taková, že bych nečekala a šla bych hned, kor když už máte nejvyšší čas....

lennis
16. únor 2007

Nesmyslím si, že by mi manžel nějak moc lhal ani bych to na něm asi nepoznala, jen když mi říká něco, co nerada slyším, tak to říká úplně jinak než jiný věci, prostě se mi nepodívá do očí a nemá tak jistý hlas. To je třeba když se bavíme o nějakým tématu jemu zrovna néé moc příjemným. Jinak pravou lež jsem ještě neodhalila, takže je buď hodně dobrý nebo lhát nemusí...

gedren
16. únor 2007

Ahoj,

mne manzel nelze, ani jeden z nas to neumi 🙂, ale pokud neco taji, nebo rika neco, u ceho se stydi, nebo se chce z neceho vykroutit, tak to poznam na odstinu hlasu a reknu mu to, on to prizna a je to v pohode, protoze se tim ten jeho blok vetsinou odboura 🙂

patricek
26. únor 2007

ahojky,presne tak ako to povedala modrinka dakto je v lhani odbornik dakto zas nie.ale aj tak zastavam nazor ze raz vyjde pravda najavo.

digysa
9. čer 2009

diskusia z poslednej strany....87...

Ja poznam, ze klame, ked to otaca diskusiu proti mne... ale moj manzel velmi zriedka klame...to skor ja a poriadne. 😵