Jak primět ženu aby svolila k testu DNA?

playboy21
2. zář 2008

Mam problem a chci znat nazor nebo radu. Zde je muj pribeh. Jak to tak chodi, seznamil jsem se a zamilovat do jedne divky. Chodili jsme spolu cca rok, mozna dele, ale nerozumeli jsme si tolik jak bychom si predstavovali a rozesli jsme se. Nevideli jsme se nekolik mesicu, az jsme se potkali v jednom baru a skoncili spolu v posteli. Ani nevim zda doslo vzhledem k opileckemu stavu k vyvrcholeni, ale po cca 3 mesicich mne kontaktovala a oznamila mi ze je tehotna. Sok to byl pro nas oba. Dohodli jsme se na tom, ze oba vime ze spolu zit nedokazeme, ale dite ze si chce nechat a ze to cele zvladne, jako otce me uvadet nebude, jelikoz by to byla jen prekazka, pokud by si nasla noveho tatinka a chtel by si dite osvojit. Souhlasil jsem, bylo to cele slozite a neprijemne, takto to zni velmi zjednodusene. Chtel jsem aby dite podstoupilo DNA test a pokud budu otcem ditete, budu ji aspon davat penize pro dite, kdyz si jiny kontakt nepreje. Souhlasila pred porodem. Spali jsme spolu 2.6.2007 a dite se narodilo 21.3. 2008. Dle ruznych kalendaru se dite melo narodit 23.2.2008, coz moji pochybnost o mem otcovstvi jeste vice nahlodalo. Nyni ona nesouhlasi s DNA testem a ja jsem v situaci, kdy nevim co delat. Je mozne aby se dite narodilo takto pozde, pokud vychazi v kalendari uplne jiny termin? Jak ji presvedcit o tom, aby svolila na diteti k DNA testum? Nezrikam se sve odpovednosti, ale blbce, ktery bude platit na cizi dite delat nechci, pokud bych tim navic mel ochuzovat sve vlastni deti. Diky za jakekoliv prispevky.

irriss
2. čer 2011

@sarzan
tak uz tomu nerozumim, na jednu stranu chces a na druhou ne..
Prislo mi, ze jsi ve fazi, ze bys udelal vsechno....a pritom couvas... ☹
Musis jednat-ne z povinnosti, ale ze srdce...

sarzan
2. čer 2011

@irriss a co vypliva z toho ked sa ma opytala ci chcem byt zapisany ako otec? to myslela na papieri v porodnici? nejak tomu nerozumiem

sarzan
2. čer 2011

@irriss ja si nebudem nervy zrat so zlozenkou ked sa za to plati-nech da cislo uctu a zadam si trvalý prikaz---ale ona chce tu zlozenku! nepochopil som ju druhy krat,že prečo zlozenku

irriss
2. čer 2011

@sarzan
Kdy se Te zeptata...???Hochu Ty uz ani nevis a nerozumis slovensky 😉 😀
Vzdyt ona Ti podala ruku a Ty??? Co jsi udelal? To byla ruka podana na spolecnou cestu a Tys tomu nerozumel??'
Kdy se to stalo? Ted? Nebo jsi ji na to rekl, ze chces DNA... 😠

sarzan
2. čer 2011

@paegaska moj dedic nech ma moje priezvisko,ved matka je ista-je nou zena ktora dieta porodila-nech mu ona sklada neskor ucty,že prečo sa vola inak

sarzan
2. čer 2011

dna chcem lebo som s nou nezil a odkedy vychadza,že bolo dieta splodene sme si už moc nerozumeli

irriss
2. čer 2011

@sarzan
slozenka a ucet? jaky je v tom rozdil?
Tebe trapi poplatek za postovne? 😒

sarzan
2. čer 2011

@irriss sarzan dna chcem lebo som s nou nezil a odkedy vychadza,že bolo dieta splodene sme si už moc nerozumeli

sarzan
2. čer 2011

@irriss zlezenku musis vypisovat,posta u nas neni budem musiet do mesta a zadas trvaly prikaz a mas s tym pokoj

irriss
2. čer 2011

@sarzan
Nerozumeli, ale pod perinama oba byli... 😉
Zkus prijit na to, proc jste si uz nerozumeli...treba je to jen nedorozumeni a dokaze se to spravit..

p.s. vubec mi neodpovidas, kdyz se Te na neco ptam...ja Tobe jo, ale Ty mne ne... 😉 Ja pak nevim, co je to za situaci a pak vazne "Babo rad"...

😉

irriss
2. čer 2011

@sarzan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to myslis vazne? To je ten rozdil mezi slozenkou a vypisem???

Tos mel rict hned, ze jsi Janosik 😉

paegaska
2. čer 2011

@sarzan
Ty chceš platit až budou testy DNA.
Testy DNA jsou hotové asi tak kolem 1 roku dítěte.
Takže , když se tě ona zeptala, zda chceš být zapsán jako otec, tak se ti to nezdá, protože nemáš otcovství potvrzené testy DNA.
A když to bude tvůj dedic tak ho v roce přejmenuje 🙂

A teď řešíš poplatek za složenku 🙂

irriss Běž do háje s " krádeží spermií " !!!
Ta baba měla využít službu spermobanky.

A sarzan co tady jako řešíš ???

irriss
2. čer 2011

@paegaska
Mas pravdu....ze mi to ale trvalo 😀
Ja tu ztratila cele rano..mohla jsem se valet na plazi.... 😝

ach jo za dobrotu na zebrotu 😉

sarzan
2. čer 2011

@irriss odpovedam,ale odbocujeme od temy...co ja mam teraz teda robit? mam suhlasit so zapisanim ako otec? co z toho vypliva?

sarzan
2. čer 2011

@paegaska no ano tak nejak,aj som za nou bol,ale nevysla ani po 10 minutach od dohodnuteho casu-tak som isiel preč

paegaska
2. čer 2011

@irriss O.K., jsi dobrá duše.
Pláž závidím 🙂
No víš, ráda bych se spletla a přesvědčila se, že existuje chlap, který má mateřské city 🙂
Jenže u týpků, kteří o tom moc mluví se mi to ještě nepotvrdilo.

irriss
2. čer 2011

@sarzan
Z toho vypliva, ze se stanes oficielne otcem a testy si muzes nechat udelat i tak..snad se nepletu...a zachrani mne-tebe od omylu @paegaska... 😉

p.s. Kazdopadne s tou slozenkou jsi me dost zklamal, pokud mas na vsechno takoveto argumenty ...chapu, proc te nechce na dokumenty 😉

paegaska
2. čer 2011

@sarzan
nerob nič

irriss
2. čer 2011

@paegaska
..hledala jsem hledala..byla jsem omamena...ale nejak zacinam procitat...ta slozenka je silne - ne-li huste kafe... 😠

irriss
2. čer 2011

@paegaska

paegaska @sarzan
nerob nič

Dnes o 15:53 • Odpovedz • Tebe sa to páči. • Už sa mi to nepáči • •
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pocuram se tu smichy, klepe se mi vsechno..a na tech 110 kg se ma co klepat... 😀 😀 😀

sarzan
2. čer 2011

asi mas pravdu,ale do tej nemocnice zavola az viem aspon pohlavie-kolko popredu od terminu sa moze narodit nevies? tyzden,dva?
@paegaska

paegaska
2. čer 2011

@sarzan
Teraz čakaj co urobí ona.
Myslím, že tě označí za otce a testy DNA stejně budou.
Dítě stojí hodně peněz.

irriss
2. čer 2011

@sarzan
co se zmeni na Tvem postoji, kdyz budes vedet pohlavi?

paegaska
2. čer 2011

@sarzan Prosímtě, třeba se ti sama ozve.
A copak nemáte nějaké společné přátele, kterých by ses zeptal ?

sarzan
2. čer 2011

@irriss na zapretie už je lehota na urcenie otcovstva nie,kto by posielal v dnesnej dobe internetbankikgu zlozenku ked to vybavi cez ucet z pohodlia domova? haloooo doba pokrocila 😉

sarzan
2. čer 2011

@paegaska a co k tomu potrebuje? staci meno priezvisko aby ma mohla oznacit?

irriss
2. čer 2011

@sarzan
ja bych poslala slozenku...ja jsem se zrejme nekde zasekla, myslim si, ze zde.... 😉 😀

sarzan
2. čer 2011

@paegaska nemame nic im nepovie tym mojim lebo vie,že mi to vyklopia 😉

irriss
2. čer 2011

@sarzan
Pises "Pohodlie domova"...a nebude v tom ten zakopany pes?

irriss
2. čer 2011

@sarzan
Bude chodit na prochazky, bude veset pradlo..poznas podle barev 😉