Jak primět ženu aby svolila k testu DNA?

playboy21
2. zář 2008

Mam problem a chci znat nazor nebo radu. Zde je muj pribeh. Jak to tak chodi, seznamil jsem se a zamilovat do jedne divky. Chodili jsme spolu cca rok, mozna dele, ale nerozumeli jsme si tolik jak bychom si predstavovali a rozesli jsme se. Nevideli jsme se nekolik mesicu, az jsme se potkali v jednom baru a skoncili spolu v posteli. Ani nevim zda doslo vzhledem k opileckemu stavu k vyvrcholeni, ale po cca 3 mesicich mne kontaktovala a oznamila mi ze je tehotna. Sok to byl pro nas oba. Dohodli jsme se na tom, ze oba vime ze spolu zit nedokazeme, ale dite ze si chce nechat a ze to cele zvladne, jako otce me uvadet nebude, jelikoz by to byla jen prekazka, pokud by si nasla noveho tatinka a chtel by si dite osvojit. Souhlasil jsem, bylo to cele slozite a neprijemne, takto to zni velmi zjednodusene. Chtel jsem aby dite podstoupilo DNA test a pokud budu otcem ditete, budu ji aspon davat penize pro dite, kdyz si jiny kontakt nepreje. Souhlasila pred porodem. Spali jsme spolu 2.6.2007 a dite se narodilo 21.3. 2008. Dle ruznych kalendaru se dite melo narodit 23.2.2008, coz moji pochybnost o mem otcovstvi jeste vice nahlodalo. Nyni ona nesouhlasi s DNA testem a ja jsem v situaci, kdy nevim co delat. Je mozne aby se dite narodilo takto pozde, pokud vychazi v kalendari uplne jiny termin? Jak ji presvedcit o tom, aby svolila na diteti k DNA testum? Nezrikam se sve odpovednosti, ale blbce, ktery bude platit na cizi dite delat nechci, pokud bych tim navic mel ochuzovat sve vlastni deti. Diky za jakekoliv prispevky.

stardust
3. čer 2011

@sarzan a nebolo by pre teba lahsie sa o tychto vsetkych veciach porozpravat so skutocnym pravnikom?

irriss
3. čer 2011

@nikita308 😀 😀 😀 😀
Je to tajne, uz jsem se ho ptala ...neodpovi a obavam se, ze kdyz odpovi, ze to nikdo z nas nemuze jit zkontrolovat 😉

paegaska
3. čer 2011

@irriss sarzan už psal kolik je mu let :
sarzan @irriss ja som to nejak prehliadol,30 ani sms mi neposlala mamina
Včera v 16:11 • Odpověz • To se mi líbí •

Mám pocit, že sarzanovi na ex priatelke záleží 🙂

irriss
3. čer 2011

@paegaska

ten vek jsem vcera vazne prehlidla..omlouvam se 😉

No ja z toho mam takove smisene pocity,
- v jednu chvili bych ho vzala za ruku a dotahla nasilim s velkou kytici pred dvere ex..
- a nekdy bych ho nejradeji strcila do vany a dala mu studenou sprchu...

Obcas mam obavy, ze si dela srandu a obcas je mi ho tak lito, ze je mi z nej smutno...

Muze byt nevyvazeny, nezraly, ale take zoufaly a jeho reakce je pak podnet na nedorozumeni..a to nejen z nasi strany tady - o nas vubec nejde...ale ze stany ex..
Skoda, ze nema nikoho, s kym to probrat nekde u sklenicky vina...nevim doted, co na to jeho rodice...

paegaska
3. čer 2011

@irriss No, sarzan by rád měl ve věcech jasno a trpělivost mu naprosto chybí, chová se jako slon v porcelánu.
Nedivím se jestli te sve přítelkyni řekl něco jako "chcem DNA a keď bude syn, tak si ho vychovám", že se raději stáhla.

SARZAN : Netlač tak na pilu.
V klidu počkej až se dítě narodí a do nemocnice nevolej. To je blbost, že by ti po telefonu řekli, jestli to bude kluk nebo holka.

irriss
3. čer 2011

@paegaska
Obavam se, ze tato reaklce byla...vcera jsem se ho ptala, zda nahodou neni zranena..jesltli kdyz mu oznamila, ze je tehotna, jestli misto objeti a pusy na ni nevysypal hrnec s otazkama o DNA... ☹
Vcera totiz psal i to, ze se ho ptala, zda chce byt napsany na rodnym liste..podle mne boura hlavou doma do vsech zdi a nedokaze najit ty spravne dvere...
Chova se urazene, jesitne ..buhvi co mu nejaky "kamaradicek" nenabulikoval a on s tim ted valci...chce byt zodpovedny, ale zrejme nezna miru a podklady pro zodpovednost...Nedejboze, jestli nevyrustal v uplne rodine, bude mit predstavy dost nepresne o spolecne domacnosti...jestli neni v jeho nitru jeste jiny boj - osobni..a on svuj momentalni pripad srovnava s minulosti (treba rodicu..) t.j. mozna se boji..

beruzska
3. čer 2011

Také jsme měli "dohodu" k soudu, takže se svěření do péče vyřešilo za jedno stání, ale na to se čekalo 3měsíce 😒 Každopádně musí být nějaká cesta-nějaké předběžné opatření, aby se mohl otec dítěte s dítětem vídat i když je matka proti(my jsme ještě v těhotenství podepsali "souhlasné prohlášení rodičů" o tom, že je bývalý otcem dítěte, takže fakt nevím jak to je kdybych nesouhlasila) Zkusila bych se zeptat na sociálce-je to zdarma a mohly by poradit! Nicméně nejdříve bych se to asi snažila urovnat s nastávající maminkou(třebas zajít za jejíma rodičema)-mě by tedy dost sebralo, kdyby chtěl bio testy 🙄 ...ono v těhotenstí s člověkem "mlátí hormony" takže je namístě jednat s nastávající maminkou spíše v rukavičkách 😝 Každopádně držím palečky 😀

sarzan
3. čer 2011

@stardust bol som za 4 pravnikmi jedna z nich bola zena-ta bola najtrapnejssia,dalssi bol cca 50r pan-ten radil nic popredu neplat a este sak sa nejako dohodnite-lenze jej sa mali mnou ponuknute vyzivne-to vieš mamonarka s nastudovanym zakonom o rodine a rodinnym pravnickom v rukave a ten posledny pravnik mi hovoril veci co by som chcel pocut

sarzan
3. čer 2011

@beruzska je to blbost cela dohoda...aj tak to da na sud a exukuciu da akurat keby chlap neplati a ten styk v nej? co ak nedodrzi? nikto jej nic nespravi

sarzan
3. čer 2011

@nikita308 vieš čo neprisiel som sa vadit,ty sa nevieš vžiť do opacnej role-to ani ta moja ex nevie-je to dar posudit nezaujate vec z druhej strany brehu

sarzan
3. čer 2011

no a teraz k veci-co da ona na sud? urcenie otcovstva ci rodicovskych prav? to sa da spojit dohromady vsetko aj s vyzivnym ci nie?

beruzska
3. čer 2011

No právě když sepíšete dohodu, tak je to rychlejší, ale jinak můžeš podat žádost na soud i ty sám! Řešila se tam výše výživného, že budu mít syna v péči a že umožním otci se s ním stýkat(tam může být i dohodnuté dny a tak). A když to matka nedodrží a dítě otci "nepůjčí" ?! Tak to se opět řeší soudně-myslím, že to všichni známe s TV ☹ Stále věřím tomu, že se dohodnete jako normální lidi, ale bohužel ona je ve výhodě, takže se musíš snažit Ty! A máš ji ještě rád?! 😉

irriss
3. čer 2011

@sarzan
sarzan @nikita308 nic popredu neplatim-s tymto sa stotoznujem s pravnikom-odkladam si

Dnes o 18:25 • Odpovedz • Páči sa mi to • •

Toto je Tva odpoved pred chvili....Kdyz mas pravni rady...proc se neporadis tedy s pravnikem o vsem??Co a jestli se da spojit? 😉

sarzan
3. čer 2011

@irriss iris sak ty si lepssia ako vsetci pravnici planety 😉

sarzan
3. čer 2011

@beruzska vieš,ale ta dohoda je tym padom figu platna..necha sa zastupovat pravnickom a ten zmetie navrhovanu vysku vyzivneho chapes

sarzan
3. čer 2011

@beruzska a vy ste mali testy?

irriss
3. čer 2011

@sarzan
uz nejsem v obraze..mel jsi prijit pred 20ti lety!!! 😉

sarzan
3. čer 2011

@beruzska nemam..je koniec,vyuzila ma len na to splodenie a odkopla ako spinu...vieš ako sa citim? zle spavam a vidim teraz v zenach len hrozbu

sarzan
3. čer 2011

@angua27 vdaka za vycerpavajucu odpoved

nikita308
3. čer 2011

@sarzan ale veď ja sa s tebou vôbec nevadím... ja som vyjadrila len svoj názor... vieš robím s týmto a viem, aké deti vyrastajú, keď sa ich rodičia vláčia po súdoch a nakoniec aj deti vláčia po znalcoch a aj po súdoch... najlepšia je dohoda... ale to je tvoj život a tvoja vec, možno si raz spomenieš, že som mala aj pravdu... možno o takých 15 rokov... a vôbec som neni zaujatá voči tebe... ono aj keď sa dvaja rozvádzajú, chyba sa nájde na obidvoch stranách, nielen na jednej... ale to je jedno... asi máš slabého právnika keď žiadaš rady odtiaľto...

sarzan
3. čer 2011

@nikita308 dobre-dakujem ti za odpovede-ja sa pokusam ist cestickou medzi--pravnikom a srdcom vieš

nikita308
3. čer 2011

@sarzan júúúúj, len srdce a právnik sú dva rozdielne pojmy... a ak ti môžem poradiť, právnikov je teraz ako šafránu a dobrého nenájdeš len tak ľahko... všetci ťahajú z ľudí peniaze a nepomôžu... a to srdce si daj pri takýchto veciach nabok trošku a radšej s rozumom choď na to... tým ti nechcem povedať nič zlé... iba keď sa začínajú konať takéto veci, srdce radšej bokom, keď sa spomínajú právnici a súdy...

irriss
3. čer 2011

@sarzan
Tak hodne stesti @sarzan... a dej vedet..(nejen pohlavi 😉..)
p.s. ja v tom prestavam mit prehled tato diskuze je na nekolika mistech a nejak nezvladam skakat sem a tam. Ver tomu, ze se tu s Tebou nikdo nechtel hadat, jen jsi proste vsechny zeny hodil do stejneho pytle, kde je momentalne Tva ex.. 😉
Chteli jsme Ti poradit, povzbudit, podrzet..tak snad se nam to aspon trosku povedlo a je Ti lip...
Zkus byt trosku mirnejsi ve svych reakcich, casto i na dobre myslene rady a otazky reagujes podrazdene...a to si tu nikdo nezaslouzi.. 😉
Tak jeste jednou k te Tve cesticce mezi pravnikem a srdcem....at Ti jde vse podle Tvych predstav...at je maly zdravy a TY Tatinkem...(vim, ze si to prejes)..Laska je mocna carodejka, tak at Kouzli i u Vas..
ahoj

sarzan
3. čer 2011

@irriss maj sa pekne

sarzan
3. čer 2011

@nikita308 to mas pravdu skor som natrafil na cajovych pravnikov...

paegaska
3. čer 2011

@sarzan
Chlape, víš co je tvůj problém ?
Rozhodni sa :
A. zda tě využila na to splodenie - a vtedy je decko tvoje !!!! a moze byt dohoda o styku a alimentoch a mozes byt otecko, ale niemozu byt testy DNA - lebo po priznaniu otcovstva ti ho nikto len tak nieodpara

B. otcovstvo neuznas, budou testy DNA - to uz jsem psala ako dlho to vse trva - kolem 1 roka dietata sa to rozsekne

Tak co ? A nebo B ?????
HOVOR AKO CHLAP TERAZ

sarzan
3. čer 2011

bude sud som o tom presvedceny-nahucia ho do nej ci už pravnik alebo socialka alebo mama...a ak bude sud budem pozadovat test

sarzan
3. čer 2011

@paegaska 19 46 odkaz pre teba zlato-precitaj si---a pocuj na prvom stání sa bude vypocitavat to vyzivne ci az na druhom po tych testoch?

paegaska
3. čer 2011

@sarzan Sud bude kvůli svěření dítěte do péče a alimentům.
Jenže, když nejste schopni se na částce dohodnout, tak ten sud bude jestli řekneš za A nebo za B.

Já se ptám : Využila tě a jsi oco ??? Nebo te podvedla a je ti jedno co bude s cizim deckem ????

paegaska
3. čer 2011

@sarzan
Ak si oco, tak ja ti reknu co ma oco robit .
Chranit babu, ktera bude mat jeho dieta.
Je v tomto období velmi zranitelná.
Pomahat jej, tak vlastne pomaha skrz mamu dietatu.
Tak vravi matka priroda.