Jak primět ženu aby svolila k testu DNA?

playboy21
2. zář 2008

Mam problem a chci znat nazor nebo radu. Zde je muj pribeh. Jak to tak chodi, seznamil jsem se a zamilovat do jedne divky. Chodili jsme spolu cca rok, mozna dele, ale nerozumeli jsme si tolik jak bychom si predstavovali a rozesli jsme se. Nevideli jsme se nekolik mesicu, az jsme se potkali v jednom baru a skoncili spolu v posteli. Ani nevim zda doslo vzhledem k opileckemu stavu k vyvrcholeni, ale po cca 3 mesicich mne kontaktovala a oznamila mi ze je tehotna. Sok to byl pro nas oba. Dohodli jsme se na tom, ze oba vime ze spolu zit nedokazeme, ale dite ze si chce nechat a ze to cele zvladne, jako otce me uvadet nebude, jelikoz by to byla jen prekazka, pokud by si nasla noveho tatinka a chtel by si dite osvojit. Souhlasil jsem, bylo to cele slozite a neprijemne, takto to zni velmi zjednodusene. Chtel jsem aby dite podstoupilo DNA test a pokud budu otcem ditete, budu ji aspon davat penize pro dite, kdyz si jiny kontakt nepreje. Souhlasila pred porodem. Spali jsme spolu 2.6.2007 a dite se narodilo 21.3. 2008. Dle ruznych kalendaru se dite melo narodit 23.2.2008, coz moji pochybnost o mem otcovstvi jeste vice nahlodalo. Nyni ona nesouhlasi s DNA testem a ja jsem v situaci, kdy nevim co delat. Je mozne aby se dite narodilo takto pozde, pokud vychazi v kalendari uplne jiny termin? Jak ji presvedcit o tom, aby svolila na diteti k DNA testum? Nezrikam se sve odpovednosti, ale blbce, ktery bude platit na cizi dite delat nechci, pokud bych tim navic mel ochuzovat sve vlastni deti. Diky za jakekoliv prispevky.

berynka
18. zář 2008

Ahoj, chci jen napsat to, že si myslím, že je velice důležité znát pravdu!!! Možná právě teď a né třeba za několik let. Nikdo neví, jaký život bude toho dítěte, té slečny či zakladatele tohoto tématu. Všechno může být jinak. V současné době má každá strana své tvrzení a říká, jak to je a bude. Ale lidé se mění, mění své názory... Jsem přesvědčená, že i dítě, které žije ve své nové spokojené rodině, bude chtít jednou poznat svého biologického otce. Tak třeba jen s ohledem na něj by to tak mělo být...

Playboy, jak většina holek píše, podle uvedených údajů není možné, abys otcem byl. Nebezpečné tvrzení od slečny je, že jím jsi!!! Kdyby od tebe skutečně nic nechtěla, tak ti určitě neříká, že máš potomka. A v téhle situaci je zarážející, že tak zarputile testy DNA odmítá 😕 (podle mě i s ohledem, že plánuje někdy založit novou rodinu).
Bohužel si myslím, že bez soudu ji k ničemu nepřimějěš 😒 .

fender
18. zář 2008

ja si nemyslim, ze muz je mene nez zena a ze by nemel pravo znat pravdu. ja si jen myslim, ze ji playboy znat nechce, protoze kdyby chtel, uz je davno na soude navrh na urceni otcovstvi.

tvrdi, ze chce vedet, zda je otcem, ale pritom dite nechce. nestoji o zodpovednost podilet se na jeho vychove a starat se o nej. rozhodne mu nechci krivdit, ale na me to pusobi jako umlcovani vlastniho svedomi - udelal jsem dite, o ktere nestojim, tak aby to nevypadalo, ze jsem se na nej i matku vys***, tak jim poslu naky prachy a jeste budu za borce. at se o nej stara nekdo jinej, ja se svy zodpovednosti zbavim tim, ze jim zaplatim....
ja bych taky osobne asi nestala (pokud bych to zvladla financne sama) o takovou pomoc. rodicovskou lasku, peci a starost si clovek za penize nekoupi.

a ano, za 10 let lze o testy pozadat tak jako tak, ale dite uz muze byt nezrusitelne osvojene, nebo muze mit otce urceneho dle druhe domnenky otcovstvi, coz by situaci ponekud komplikovalo.

no, uz jsem svuj nazor vyjadrila az az, takze kazdopadne na zaver - pro playboye hodne stesti, at uz sve moralni dilema rozresi jakkoli. a taky hodne stesti tomu prckovi.... aby brzo nasel nekoho, kdo jej bude mit rad a kdo se o nej opravdu postara....

m311293
18. zář 2008

joj fender, tvůj příspěvek je jako by ze mně vypadl, přesně to stejné si myslím že má asi pocit viny či co, líp bych to nenapsala

elise
18. zář 2008

fender súhlas s tebou 😉

matyskova
18. zář 2008

Nečetla jsem celou diskuzi, tak nevím, jestli to bude k "tématu".

Já playboye chápu! Být jím, určitě nechám udělat DNA testy, klidně soudně. Když bude dítě jeho, bude platit a bude mít PRÁVO (nikoliv povinnost) se s dítětem vídat.

Kdyby chtěl s matkou svého dítěte žít, vychovávat dítě - testy by nebyly třeba. Ale tady jde o to, že někdo po něm chce peníze, dítě vídat nebude - nedělá z něj někdo pouze vola, spíš osla - oslíčku, otřes se?!

Pak za 18let se mu matka dítěte vysměje, že dítě stejně nebylo jeho, ale on jako hlupák platil..

Fender, já myslím, že by playboy měl znát pravdu. Přece jen - jednou založí on svoji vlastní rodinu, bude potřebovat peníze - a co kdyby náhodou měl nyní platit na dítě, které není jeho? Pořádek musí být, ja bych si za testy rozhodně stála..

matyskova
18. zář 2008

Mimochodem, proč to nechceš dát k soudu? Jen dej, jestli máš pochybnosti. I vzhledem ke své budoucí rodině!

Na dítě, o kterém nevíš, zda-li je tvoje, budeš platit např. 2000,- měsíčně. To je ročně 24000,- za 20let 480000,- - co když to dítě není tvé? Nebylo by lepší mít tyto peníze pro svojí rodinu?

elise
18. zář 2008

ked chce dobrovolne platiť nech platí je to jeho vec, nikde nespomínal že to má naradené. 😀 jedine súd by mu určil výživné na základe testov dna ktoré by naradil zase len súd. ale to že jej dával nejaké peniaze tak to bolo jeho rozhodnutie. 😉

aj mne môžete platiť, kto chce platiť, dám číslo účtu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
18. zář 2008

naradené=nariadené 😉
naradiĺ=nariadil 😉

matyskova
18. zář 2008

playboy21 • 3. září 2008 v 01:44

nechci zadny soudy, myslim si ze kdyz jsou rozumny lidi, tak se da vsechno domluvit i bez soudu, pokud to dite bude moje, mam zodpovednost a vim ze platit chci, je to preci pro moje dite ne

Nechápu. Tak prostě plať, ať je dítě tvé nebo ne a nic neřeš. Když ti nevadí, že možná vyhazuješ peníze úplně zbytečně..

Ta slečna to měla moná dobře promyšlené - plaboy je čestný, bude platit za to, co "natropil", ani ho nezajímá, jestli je dítě jeho. Slečna o této vlastnosti playboye věděla a uměla si to zařídit 😀

elise
18. zář 2008

ešte raz ho citujem z prvého príspevku: "Sok to byl pro nas oba. Dohodli jsme se na tom, ze oba vime ze spolu zit nedokazeme, ale dite ze si chce nechat a ze to cele zvladne, jako otce me uvadet nebude, jelikoz by to byla jen prekazka, pokud by si nasla noveho tatinka a chtel by si dite osvojit. Souhlasil jsem, bylo to cele slozite a neprijemne, takto to zni velmi zjednodusene. Chtel jsem aby dite podstoupilo DNA test a pokud budu otcem ditete, budu ji aspon davat penize pro dite, kdyz si jiny kontakt nepreje. Souhlasila pred porodem." zvlášť predposledná veta ved jej povedal že jej peniaze bude posielať ak by mi to tiež niekto povedal tak budem súhlasiť je to jeho dobrovolné gesto tak nech posiela. 😀 😀 😀

fender
18. zář 2008

matyskova: bude mit pravo, nikoli povinnost? jakmile je clovek rodicem, pak ma automaticky rodicovskou zodpovednost (ano, primo takto se to jmenuje). mit dite neznamena mit jen rodicovska prava, ale (a to predevsim) rodicovske povinnosti! a to je to, oc tu bezi......

nikdo po playboyovi prece nechce, aby neco platil - dokonce ani matka ne..... takze zadna zlatokopka to nejspis nebude (aniz bych se ji jakkoli chtela zastavat)

dite umi udelat kde kdo. platit na dite a pripadat si diky tomu jako machr umi taky kde kdo. ale postarat se o dite a vychovat ho, to uz kde kdo neumi a to je to, co dela tatu tatou a muze muzem.

a ja uz mlcim 🤐 🤐 🤐

😀

elise
18. zář 2008

fender keby tu bol smailo prst hore tak ti dám hneď desať super príspevok, uplne súhlasím 😵 😵 😵 😵 😵 😵

playboy21
autor
18. zář 2008

Boze muj. To je snad jasne, ze hlavni veci je otec, kdo vychovava a stara se. OK, zacneme od lopaty. Vyspal jsem se s zenou, kterou nemiluji, necitim k ni zadnou lasku, nerozumim si s ni v osobnim zivote, nebyl jsem ve vztahu s ni stastnej.... Rozesli jsme se, zustali prateli. Bohuzel jsme se spolu vyspali. Nyni dle tebe Fender, bych meli tedy nastat me rodicovske povinosti a zodpovednost. Takze mam s dotycnou zacit zit, hrat si na rodinu, pretvarovat se, delat jak je vsechno OK, abych vychoval dite, ktere je dejme tomu moje. Hmm, tak jestli by jsi to takto chtela, tak ja rozhodne ne. Podle me i to dite snad musi vycitit, ze neni mezi rodici neco v poradku. Nebo pokud je podle tebe Fender soudem povolena navsteva jednou za 14dni onim vychovavanim ditete, tak mame asi jine predstavy o vyhove ditete.

To ze bych platil, neznamena ze jsem machr. Nekdy jsem tu snad napsal neco podobneho? Nebo jsem se tim snad nejak chlubil, nebo ja nevim co. Precti si vsechno od zacatku. Pro dite je nejlepsi urcite tata, kterej ho bude mit kazdy den, bude ho vychovavat a podilet se na vsem, co ho v zivote ceka. To ja tomu diteti, pokud bude moje, nabidnout bohuzel nemuzu, protoze nedokazi zit s zenou, ktera ho porodila.

Podle toho co pises, chlap kterej plati vyzivne na dite dela jaky je machr, co je pak tedy chlap ktery na dite neplati nic. To bude urcite zase nejaky haj.... nebo ja nevim co. Takze si mam podle Tebe vybrat mezi machrem, kterej plati, nebo haj..., kterej neplati.

Nejsou jen idealni pary, ktery chtej mit mimko a prejou si ho a milujou se. V zivote muzou nastat i situace, kdy je vsechno jinak, nez si clovek planuje, coz jsi zrejme vubec nepochopila. Ja jsem cely zivot sel za tim, ze budu zit se zenou kterou miluju, budu s ni mit deti, baracek, pejsky... Proste ideal, kterej chce nejspis kazdej z nas. 10let jsem budouval zazemi, abych byl na rodinu pripravenej a pak prijde blesk z cisteho nebe a je tu uplne jina situace.

Kritizovat to, jak je spravne byt hlavne otcem, vychovavat a postarat se je moc pekne, pokud zijes ve vztahu, kde to funguje a je to mozne. Urcite jsem tuto situaci nechtel nikdy resit, taky bych radsi mel vsechno jak ma byt. Bohuzel, stalo se. Vim ze to byla chyba, ale uz nejde vratit zpet.

playboy21
autor
18. zář 2008

Co se placeni tyce, nic neplatim, dokud nebudu znat vysledek DNA, ktery potvrdi nebo vyvrati otcovstvi, to jen pro poradek, kdyz si ctu prispevky.

poletucha
18. zář 2008

playboy-ale o to tvoje placeni prece ona nestoji, a i kdyby to od tebe prijala,to dite stejne nebude vedet,ze ma jineho biologickyho otce,kterej posila mesicne nejakou castku...a uprimne do urcityho veku by mu to stejne bylo sumak...ja byt tebou,tak zalozim treba nejakej ucet a posilam tam penize a uvidis,jak se veci vyvrbi...treba casem ona zmeni nazor nebo to diteti v dospelosti stejne reknou, ono te vyhleda,pak muzes udelat test DNA primo s jeho svolenim a pripadnej ucet muze byt jeho (nemuze te pak osocit,ze ses na nej uplne vy...) No a kdyz to tak nedopadne,tak budes mit nasporeno pro svoje deti 😀
btw. je to holka nebo kluk? 😉

jituska
18. zář 2008

Souhlasím poletucha s tím spořením. Pokud se nezadaří udělat testy DNA, aspoň začít spořit a třeba se časem ukáže mamina i s dítětem a pak to tomu dítěti všechno můžeš dát. Ale za těmi testy DNA si stůj, tady každej radí něco jinýho, ty sám ty testy chceš, tak do toho jdi hlava nehlava.

nikka.vo
18. zář 2008

Ježiš, vždyť playboy ví že po něm ta slečna nic nechce, ale on prostě chce poslat nějakou tu korunu, aby to dítě mělo třeba lepší oblečení, víc jídla, co já vim! Prostě ten pocit, že kdyby slečna měla penez méně, tahle jeho ,,podpora,, jim alespoň malinko pomůže. Jaký machrování, do prčic? 😠 Pro dobrotu na žebrotu asi 🙄 Já bych z té slečny nedělala chudíska co si chce žít svůj život a playboy jí vlastně otravuje. Proč mu sakra říkala, že čeká jeho dítě a současně ho chce vymazat ze svého života??? Já pokud bych byla ve stejné situaci a nechtěla po tom chlapovi ani korunu a současně aby dítě nevídal, tak bych mu to prostě neřekla. Je to menší zlo, nevědět to,že někde běhá moje dítě, než vědět a nemoc nic dělat 😒

jituska
18. zář 2008

nikka.vo: přesně tak to si myslím taky!

evaje
18. zář 2008

Fender a Elise; pěkně si tu notujete, ale jste dost mimo mísu. Playboy není blázen, co chce platit na dítě které není jeho ( tak si elise můžeš svoje číslo účtu zase skovat 😉 ). Myslím, že ani není haj.. bez zodpovědnosti, který by se chtěl úplně vykašlat na svého potomka. Pokud bude dítě jeho, chtěl by přispívat. Každá kačka dobrá, že jo? A teď jde o to, na čem je. Je to jeho a nebo ne? Taky by se mě nechtělo tahat po soudech, když to jde vyřešit bez nich (komu jo?).
Můj otec na mě taky jen platil, vidět mě nechtěl, tak neviděl. A basta. Je to jeho volba. Domluvili se tak s mamčou. Ona si mohla najít jiného partnera a žít dál život bez nějakých problémů. Když jsem ho v 15 chtěla vidět, tak mu zavolala. On nechtěl a my to respektovali. Když mě bylo 18, tak se sám ozval a zašli jsme spolu na kafe. Vztah slečna + nějakej chlap. Ujistili jsme se oba v tom, že je to pouze dárce spermatu a už se víckrát neviděli. Nemáme se prostě o čem bavit. Je mě už 34 a vůbec mě to nemrzí. Asi by mě štvalo nevědět, kdo je opravový otec (hlavně v těch puberťáckých letech).
Hlavně si myslím, že pokud chce žena jen dítě a nechce k němu otce, tak toto není ten nejšťastnější způsob. Prostě mu to neměla říkat.
Rada s účtem od poletuchy je dost dobrá, ale proč se zatěžovat účtem, když by dítě opravdu nebylo jeho. Kdyby můj muž měl někde takovýto nevyřešený problém, tak by mě to trochu hlodalo. Proto Playboye chápu, že chce vědět na čem je. A má na to plné právo, jako každý. Ale tady se asi nedovolá a bude muset k tomu soudu, protože děvenka je trošičku protivná a maličko mstivá. Možná, že když jí řekne, že na těch testech opravdu trvá a že pokud nepovolí ona, bude muset k soudu a vysvětlí jí, že pokud to bude mít soudně potvrzené, tak by si dítě mohl nárokovat mnohem víc, než že jí bude dávat peníze, tak pak možná poleví a neoficiální testy jí budou milejší. Dát ji na výběr. Test tento a nebo soudně? A má to. tak hodně štestí

evaje
18. zář 2008

A ještě něco, playboy, já jednou řešila spor s bytem. Kdysi jsem s bývalým přítelem koupila byt na půl. Nechtěli jsme platit pronájem a domluvili jsme se, že pořídit nemovitost je lepší. Předem bylo dohodnuté, že pokud se rozejdeme byt se prodá a zisk rozdělí. Ovšem domluva byla jen ústní. No a když přišlo na lámání chleba, on si byt chtěl nechat a mě vyplatit jen to, co jsem do ně vložila. Já měla kupce, od kterého bych dostala víc. Nešlo se domluvit. Tak dlouho jsme to břímě tahali ssebou, až jsme se nedokázali normálně spolu bavit. Zašla jsem za právníkem a ten to pak řešil za mě. A vyřešil. Prostě to bylo jen o tom, že někdo další do toho vstoupil. Na soud ani nedošlo, i když jsem byla rozhodlá to tam dotáhnout, kdyby nebyl ochotný spolupracovat. Ale s právníkem už se bavil. Se mnou se nebavil skoro rok. Kdyby nebylo právníka, tak by si velele bydlel v mé půlce bytu a já bych s ním nepohla. Tak to je můj postřeh. Ale jsou lidé, se kterými nepohne ani právník 😉

fender
19. zář 2008

nemyslim, ze bychom byly mimo misu 🙂 "jenom" mame proste trochu jiny nazor a pohled na vec, to je cele - pricemz po nikom, ani po playboyovi, se nechce, aby s nami souhlasil. je jenom na nem, co si z jakeho nazoru vezme, a proc. v kazdem tematu se najde vice pohledu na vec - a od toho tu diskuze jsou - nebo ne? 😉 tak, jako se tu vsichni storpocentne neshodnou na tom, zda je otec ci neni, tak se proste stejne tak neshodneme na tom, jaky zvolit pristup v pripade, ze by dite jeho opravdu bylo.
tak jako tak, konecne rozhodnuti bude stejne pouze na nem a my mu muzeme jenom prat, aby se rozhodl co nejlepe - bez ohledu na to, co si pod tim pojmem kdo z nas predstavuje.....

playboy21
autor
19. zář 2008

Fender mate svuj nazor. OK. Otazkou je, ze podle vas je lepsi zit a hrat si na tatinka a maminku, jen aby dite melo oba rodice, presto, ze spolu zit nechteji a nic k sobe neciti. Podle me to je blbost, ale zase je to muj nazor. Ja bych tak zit rozhodne nechtel a ani si to nedokazu predstavit. A nevim, ktera zena by chtela zit treba 20let s nekym, kdo ji nemiluje, nic k ni neciti, jen aby dite melo doma tatu.

playboy21
autor
19. zář 2008

Urcite takove pripady ale jsou, nerikam ze ne, coz muze byt prave asi vas pripad reseni situace.

fender
19. zář 2008

ja si ale prece nemyslim, ze je lepsi zit spolu, pokud spolu zit nechcete. copak tady nekdo neco takoveho tvrdi? 🙂 ja si jenom myslim, ze dite nemuze za to, co k sobe dospeli citi nebo neciti; a ze je pro ne lepsi vedet, ze tatinek s maminkou si sice nerozumi, proto spolu nejsou, ale presto je maji oba radi a ma moznost je oba videt.
nemusi to tak ale nutne vzdy byt - viz evaje, te to treba nevadilo, ze o ni otec nema zajem.

nikes
19. zář 2008

playboy, už se na to vykašli. Nediv se některým holkám, asi zažily zklamání ve vztahu nebo jsou prostě trošku feministky. Většina z nás tady chápe, o co ti jde. Jak jsem již psala, nemůže ty testy tajně pro tebe udělat třeba nějaká Vaše společná kamarádka nebo kamarád? Holky, ruku na srdce, pokud by jste byly těhotné a nic jste od toho chlapa nechtěly , tak mu ani o tom těhotenství nebudete přece nic říkat, nebo ne? Co kdyby si třeba dotyčný začal dělat nějaké nároky. Já si myslím, že prostě ta slečna čekala, že se k ní Playboy vrátí, ale když se tak nestalo, tak mu chce aspoň takto ublížit. Playboy, pokud se nezadaří ty testy udělat,tak aspoň založ prckovi nějaké spoření. Časem třeba zjistíš pravdu a ty penízky mu můžeš dát. Moc ti držím palce

karol003
19. zář 2008

playboy: ahojky.zmrkla jsem tvůj příběh.docela prekérní situace tě potkala.To se musí nechat.Co se týče Termínu porodu "tvého dítěte" těhotenství průměrně trvá cca 40týdnů,ale většina dětí se rodí mezi 38 a 42 tt.což odpovídá předpokládanému TP. Výpočet Tp se počítá tak,že k prvnímu dni poslední menstruace přičteš 7 dní a odečteš tři měsíce.to je předpokládaný TP.U vás tedy k pohlavnímu styku došlo 2.6.2007 to znamená,že tvá partnerka musela mít ovulační období.(nikdy jindy totiž žena není plodná)to je obvykle 12-16 den od prvního dne poslední menstruace.Takže když budeš počátat,že mens.začala 20.5.07+ 7dní -3měsíce je 27.2.2008.(počítám-li s 28denním mens.cyklem)Při jeném menstr.cyklu se TP mění.Vypočítala jsem ti standartní gynekologický výpočet.Pokud ale po tobě jak říkáš nic nechce,pak nerozumím tomu,proč by měla mít problém s provedením testu DNA.Pokud je ale absolutně proti těmto testům,pak bych se obávala,že něco tají a řešila bych tento problém soudní cestou..Přece ze sebe nebudeš dělat s prominutím "vola" a platit na dítě někoho jiného.Vážně bych se nad tím zamyslela...Ale jak chceš.každopádně ti držím pěsti aby vše dopadlo dobře a at už je dítě tvoje,nebo není, přeju ti hodně štěstí... 🙂

elise
19. zář 2008

playboy ešte jeden môj názor prečo trvaš na tom že chceš silou mocou vedieť či si alebo nie si otec. ako píšeš že nechcete spolu byť, tak tu ženu nechaj žiť si svoj život.ked nechceš na súd tak tak to nechaj tak, možno chceš zbytok života stráviť myšlienkou ako urobíš alebo neurobíš ten test aby siniečo zistil.
inak ja keby som bola tehotná a nechcem žiť s tým dotyčným asi by som mu tiež šplechla do očí som tehotná si otec ale rozhodne by som si usporiadala svoj život tak aby v ňom otec=darca spermatu nefiguroval. takže nikes názory sú rôzne. viem že každá korunka je dobrá ale od človeka s ktorým by som nedokázala žiť by som peniaze nechela.toto je môj názor na vec.myslím že tá dotyčná nečaká že sa knej playboj vráti lebo ak by to chcela tak by v rodnom liste uviedla aj meno otca, ona len podľa mňa chce aby ju nechal na pokoji , nekontaktoval ju a nechal ju žiť si svoj život aby sio našla toho koho bude ľúbiť a kto bude ľúbiť ju aj s dieťatkom.
playboy že trpí výčitkami svedomia a s pocitom že to môže byť jeho dieťa je playbojov problém, ktorý si musí vyriešiť sám a sám sa stým vysporiadať. čo z toho ked tajne získa vzorku dna dieťatka a dá mu to výsledok že otcom je bude sa domáhať dieťaťa? a kaziť život partnerkynej novej rodine? alebo že nie je otcom dieťaťa už ho nebudú trápiť výčitky svedomia?

jituska
19. zář 2008

Začíná se to tady pěkně dohadovat, proto playboy pro Tebe je to další výzva nechat udělat testy DNA, nebo se tady ženský porvou 😀
Teď vážně, kolik je tomu dítěti, půl roku, je to holka nebo kluk?
Jste ze stejného města, nebo odjinud? Pokud se nějak potkáváte nebo tak, test noš při sobě a bude, nebo si ji náhodně vyhlídni, ona si třeba zajde do obchodu a ty počkáš u kočáru a máš čas test udělat. Já jinak nevím, jak to udělat, musíš se s nima prostě vidět, jinak test neuděláš. Pokud je nevídáš, je to špatný. Nebo za nima zajeď a nějak s těmi rodiči si promluv. Chtěl jsi radu, jak ji přimět, donutit, jak ten test udělat, ne aby se tu ženský dohadovaly, jestli je to vůbec správný dělat test nebo to nechat plavat.

elise
19. zář 2008

jituska ja osobne byť na mieste jeho ex tak keby somho zbadala tak sa mu vyhýbam a kočík by som mu nedala povarovať ani vo sne takže asi úspech "na tajno" nebude mať pokial nepôjde oficiálnou cestou. ex sa bojí aby si na dieťa nič nenárokoval, preto sa správa tak ako sa správa.

nikes
19. zář 2008

elise, ty píšeš, že kdyby si byla těhotná tak ..... Ale to nikdo z nás nemůže vědět, co udělá, až ta situace nastane. Řekni mi jeden , jediný důvod, proč by mu slečna říkala , jenom tak, že s ním čeká dítě? Podívej, asi nemá smysl se dohadovat, Ty si na straně slečny a já spíš na straně Playboe. Každá na to máme svůj názor a každá si myslíme, že zrovna ten náš je ten správný. Playboy chtěl znát naše názory a teď se musí rozhodnout sám.