Jak primět ženu aby svolila k testu DNA?

playboy21
2. zář 2008

Mam problem a chci znat nazor nebo radu. Zde je muj pribeh. Jak to tak chodi, seznamil jsem se a zamilovat do jedne divky. Chodili jsme spolu cca rok, mozna dele, ale nerozumeli jsme si tolik jak bychom si predstavovali a rozesli jsme se. Nevideli jsme se nekolik mesicu, az jsme se potkali v jednom baru a skoncili spolu v posteli. Ani nevim zda doslo vzhledem k opileckemu stavu k vyvrcholeni, ale po cca 3 mesicich mne kontaktovala a oznamila mi ze je tehotna. Sok to byl pro nas oba. Dohodli jsme se na tom, ze oba vime ze spolu zit nedokazeme, ale dite ze si chce nechat a ze to cele zvladne, jako otce me uvadet nebude, jelikoz by to byla jen prekazka, pokud by si nasla noveho tatinka a chtel by si dite osvojit. Souhlasil jsem, bylo to cele slozite a neprijemne, takto to zni velmi zjednodusene. Chtel jsem aby dite podstoupilo DNA test a pokud budu otcem ditete, budu ji aspon davat penize pro dite, kdyz si jiny kontakt nepreje. Souhlasila pred porodem. Spali jsme spolu 2.6.2007 a dite se narodilo 21.3. 2008. Dle ruznych kalendaru se dite melo narodit 23.2.2008, coz moji pochybnost o mem otcovstvi jeste vice nahlodalo. Nyni ona nesouhlasi s DNA testem a ja jsem v situaci, kdy nevim co delat. Je mozne aby se dite narodilo takto pozde, pokud vychazi v kalendari uplne jiny termin? Jak ji presvedcit o tom, aby svolila na diteti k DNA testum? Nezrikam se sve odpovednosti, ale blbce, ktery bude platit na cizi dite delat nechci, pokud bych tim navic mel ochuzovat sve vlastni deti. Diky za jakekoliv prispevky.

jabber
13. zář 2008

playboy - tím se vůbec nezabývej 😉

nikes
13. zář 2008

tedy playboy, ty jsi tedy správný chlap. Kéž by Vás takových bylo více. Je to od tebe moc hezké, že se nezříkáš odpovědnosti a chceš to řešit. Víš co si myslím, že ta tvoje bývalá slečna si opravdu myslela, že se díky jejímu těhotenství dáte znovu dohromady , no a když si navrhnul něco jiného, tak z ní teď mluví uražená ješitnost a snaží se ti tímto způsobem ublížit. Tedy nechci nikoho urazit, je to pouze můj názor. Jak se vlastně dělají tyto domácí testy? Pokud stačí pouze sliny miminka, tak bych se snažila domluvit s nějakou její kamarádkou, se kterou máš dobré vztahy, aby je tajně udělala. Já vím,že to neplatí pro soudy, ale aspoň ty budeš mít pro sebe jistotu, jestli je dítě tvoje nebo ne. A upřímně nechápu tady některé názory maminek typu, aby ji už Playbouy neobtěžoval. Spíš byste ho měly pochválit za to, jak to chce řešit a nezříká se zodpovědnosti. No a že s ní nechce žít? To jako znamená, že když se s někým vyspím a otěhotním s ním, tak automaticky si mě ten chlap musí vzít nebo se mnou žít? To je přece blbost, ne? Nebo vy byste chtěly žít s chlapem, o kterém víte, že Vás nemiluje a je s Vámi jenom kvůli dítěti? No , mě by to rozhodně nestačilo. Ale každá jsme jiná. Playboy drž se a určitě dej vědět, jak si dopadl.

orinka
13. zář 2008

mercy: podľa tvojho rozhorčeného príspevku... možno nemáš dobrú skúsenosť s chlapmi (ak nie, prepáč), ale netreba za každú cenu robiť zo všetkých chlapov svine... či veríš alebo nie, existujú aj správni a féroví chlapi 😉 aj my baby vieme byť občas pekné svinky.... takže netreba hneď obviňovať chlapa z obťažovania a upodozrievať ho.... len toľko 😀

elly
13. zář 2008

Playboy...moc Ti drzim pesticky, aby se Ti ta pekelna situace brzy vyresila..musi to byt hrozny... nevedet....

Pak prosim informuj, jak cela situace probiha...

Jeste jednou hodne zdaru, postavil jsi se k tomu vazne jako chlap...takovych by melo byt vic.. 😉

mercy
13. zář 2008

Orinka, mám vynikajúceho manžela 😉 a Playboy, aspoň na Slovensku by si nemohol žalovať žiadnu ženu o určenie otcovstva.To môže len žena, muž nie.

mercy
13. zář 2008

Tak už som sa dočítala ako je to u vás.Ak o to tak veľmi stojíš, pomôže ti len súd.

orinka
13. zář 2008

mercy: aj ja 😀

playboy21
autor
13. zář 2008

No tak to na Slovensku nemate moc dobre zakony, protoze zcela logicky narok na dite maji urcite oba rodice a pokud matka zamerne otce neuvede, tak ten ma tedy na vzdy jiz smulu, ikdyz dite bude jeho, ale nemuze to u soudu nijak dokazat a podat zalobu o urceni otcovstvi a DNA testy. Pokud to je pravda, jak to pises, tak to neni moc dobre, nevim v cem je zena vic nez muz, samozrejme to plati i obracene, myslim ze oba maji stejna prava. Ale to neni muj pripad, protoze my jsme v CZ, ne SVK. Takze tvuj nazor na celou vec spise beru jako Tvou spatnou zkusenost s nejakym podobnym pripadem nebo muzem, protoze jinak to pochopit opravdu nelze. Tvoje jednostrane stanovisko, ze muz muze jedine mlcet, nebo ho zena uda za obtezovani me dostalo. Ale to tady jiz nebudem resit. Ja jsem slecne svuj nazor na celou vec rekl a dal ji cas, at si vse promysli. Jsem pripraven to dat k soudu az jako opravdu tu posledni variantu, kdyz se nedohodneme. Chci zit svuj zivot s novou partnerkou a tesim se, ze spolu budeme mit rodinu. Jak to napsala nikes, nebudu zit s nekym jen kvuli diteti, pokud ho nemiluju. Urcite by to dite vycitilo, ze s rodici neni neco v poradku a vztah by stejne nemel dlouheho trvani. Zit po zbytek zivota v nejake pretvarce a divadylku a vnitne se trapit. Ne dekuji. Udelal jsem chybu a snazim se ji napravit, jak je jen mozne, nezrikam se sve odpovednosti, ale jsem taky jen clovek a urcite se trapit do konce zivota nechci.

evaje
13. zář 2008

Playboy, jsi asi férovej chlap a pokud tě chtěla zpět, tak už ji chápu. Zkus zjistit, proč ta mamina vlastně nechce udělat dítěti ty DNA testy. Myslím, že jen když budeš znát pravý důvod tohoto, tak se pohneš z místa. Tak hodně štěstí a ať tě dlouho nesužuje. 🙂

kitty68
13. zář 2008

evi pravdepodobne je nechce proto ze playboy neni tatka 😉

cau chlape jak pokracujes v boji? 🙂

nobody
13. zář 2008

buď je vyčaraná ona anebo ty

pokud by ten datum souhlasil, tak je to nemožný ..tak je vyčuraná ona

pokud (vzhledem k nějakým opilostem a kdovíčeho) nesouhlasil první údaj, tak jsi vyčuraný ty, anebo taky daná slečna

nic víc

o nicku si myslím svoje

playboy21
autor
14. zář 2008

Nobody nevim co tu naznacujes, ja vim presne kdy jsem s ni spal, byl to jedinej den a ten si pamatuju naprosto presne, protoze to byla urcita slavnost, ktera je jen jednou do roka, tak je to zcela jednoduchy dohledat i zpetne. To bych musel byt asi opilej mesic v kuse a v uplny nevedomosti, abych si nepamatoval ani kdy jsem s ni presne spal, ale jelikoz to bylo pouze jednou, je to jednoduchy jak facka. Navic nechapu, v cem bych byl vycurany? Ze po ni chci DNA testy a chci platit? Co je to z me strany za vycuranost? Ja chci znat pouze pravdu a postavit se k tomu. Jestli tohle je vycuranost, tak to mi vysvetli! O nicku si opravdu muzes myslet co chces, to neni to oc tu bezi. Si tu pripadam, jako nejaky vyvrhel, ze chci znat pravdu, kdyz me zena oznaci za otce ditete a pritom nesvoli s DNA testy, kdyz mam pochybnosti a myslim ze opravnene.

poletucha
14. zář 2008

playboy-otazkou je,kdyz ona pristoupi na testy DNA, prokaze se,ze jsi otcem....tak co jako dal? 😅 ty nemas zajem se s ditetem vidat,co jsem pochopila, chces na nej jenom platit...a o to ona nestoji, chce te vymazat ze svyho zivota a pravdepodobne bude tvoje penize dal odmitat (btw.na tom nevidim nic zas tak zvlastniho,asi je dostatecne zaopatrena a veta "penize se v dnesni dobe neodmitaji" mi prijde dost uhozena 😅 )....takze ti testy DNA jenom reknou, ano, jsem tata 😕

miriam25
15. zář 2008

playboy, nerozculuj sa zbytocne nad niektorymi prispevkami, myslim, ze som ta pochopila spravne, to znamena, ze nemam dovod ti nieco vycitat alebo ta nejako zhadzovat. Ano, urobil si chybu, ze si sa s nou vtedy vyspal. Ano, za chyby sa plati... A co my sme nikdy ziadne chyby neurobili? Mozno za ne nemusime tak platit ako ty, ale kazdy clovek robi chyby.
Drzim ti palce, aby si sa dozvedel pravdu... snad len jedna vec.. ako by dieta nahodou bolo tvoje a tvoja ex nechce, aby si nan platil... neviem.. mozno obcas nejaky darcek alebo oblecenie by som dietatku poslala, ale pokial ona naozaj nebude mat zaujem, neverim tomu, ze by dietattko nemalo vsetko co potrebuje, pretoze kazda normalna matka dohliada v prvom rade na to, aby dietatku nic nechybalo. Tak neviem, skus sa s nou potom este dodatocne porozpravat a mozno by nebolo zle navstivit nejakeho pravnika, ktory sa specializuje na rodinne pravo, ten by ta mohol este upozornit na nejake detaily, aby ex nahodou nebola neskor vycurana a nedozadovala sa niecoho.
A napis, ako to cele dopadlo,myslim, ze nas je tu viac, ktore sme zvedave 😉

paegaska
15. zář 2008

playboy :
promin, ale nektere tvoje vety me trosku nadzvedavaji taky.
Uvedom si, ze pokud je to dite opravdu tvoje a chces se starat a "byt otcem - proste normalne" tak se muze stat, ze to nebude jen do doby nez si matka najde jineho otce, kteremu ty starosti a radosti predas, ale na cely zivot .
Takze jestli si tak rovny tak prestan porad kalkulovat a spekulovat a ber to se vsim vsudy anebo tu zenu nech byt.
Mas pravo zazadat o DNA testy legalne, tak to udelej a ber pak z toho to co z toho plyne.
Pokud tady porad kalkulujes jak vsem sdelit jaky si machr, ze se chces starat a pritom mi pride, ze porad kolem toho chodis jak kolem horke kase.Tvoje predstava, ze to bude na 2-3 roky je smesna, kdyz ted venujes tolik myslenek a casu jen pouhe moznosti, ze je to tvoje dite. Jestli to bude tve dite, tak ho pak jako nekomu predas jako otec ?
Uvedomujes si, ze ta zena do toho sla uplne sama a stara se sama ?
A pokud to byla jedna noc je jasne, ze se to bez testu DNA neobejde i bez neustaleho kalkulovani terminu.
Kolikrat jsi to uz pocital ? Odhadem tak 1000x ?

paegaska
15. zář 2008

Anebo ti jde jen o to jak si potvrdit to otcovstvi ?
A mas strach z povinnosti ?

evaje
15. zář 2008

playboy, co ti vlastně udala jako důvod pro to, že nechce udělat ty testy? Vždyť pokud nechce, aby jsi s dítětem měl cokoliv společného, tak jde především o tebe, ne? Teda z jejího pohledu. Myslím tím jako o tvou jistotu a klid. Tak se měj a stále držím palečky. Jo a nick Playboy ti může Nobody jen závidět 😉

playboy21
autor
15. zář 2008

PAEGSAKA: Situace je takova, jaka je. Jak mam byt otcem, kdyz s ditetem nebudu od malinka v jedne domacnosti, nebudu s nimi zit, budu si ho jen pujcovat, coz u miminka jaksi ani nepripada v uvahu, na vikend domu. Diky, ale takovym otcem opravdu byt nechci, to budu radeji, pokud jeji novy partner vychova dite jako sveho, coz pro nej bude urcite lepsi. Sam jsem z rozvedene rodiny a bylo mi uz dost let, kdyz se nasi rozvedli, ale mel jsem v tom sam dost zmatek. Jsem pro to dite da se rict cizi clovek. Jasne, ze by to bylo jine, pokud bychom spolecne nekolik let zili a vychovavali a nas vztah najednou skoncil a sli dale svoji cestou. I to se muze stat v zivote. To co tu naznacujes je to, ze nemam kalkulovat, ale rovnou to zazalovat a pokud dite bude moje, brat si ho na vikendy, nebo jak urci soud a hrat si na tatinka, kterej nebydli s maminkou a jak to vsechno krasne funguje. Hmm, to je parada, to je urcite pro dite to nejlepsi co lze udelat. Ja jsem nikde neuvadel ani nechtel delat machra jak se staram, to jsi trosku na omylu, asi by jsi mela precist celou diskusi znovu. Psal jsem, ze pokud me oznacila za otce ditete, ze chci vedet PRAVDU. Pokud dite bude opravdu moje, ze jsem pripraven platit a zabezpecit jej. Nikde jsem neuvadel, ze chci delat machra jak se chci starat atd.. Jasne jsem rekl, ze vim, ze dotycnou zenu nemiluju a nehodlam si hrat na nejake divadylko, na tatku a mamku. Ze budu radeji, pokud ona bude mit partnera, ktery dite bude vychovavat jako svoje vlastni, coz pro nej bude XYkrat lepsi, nez nejake pujcovani po vikendech a ja nevim co. Ano, uvedomuju si, ze ta zena do toho sla sama. Ma za to muj obdiv. Ale jak to resi otazku otcovstvi? Proc tedy odmita pomoc, na kterou by mela narok, pokud bych byl opravdu otcem? Muzeme na to mit ruzny nazor, coz respektuji. Ale z meho pohledu, ja chci uplnou rodinu, chci svoji zenu milovat, milovat svoje deti a tesit se z nich kazdy den sveho zivota. Ne si je pujcovat jednou za 14dni a delat jak jsem super otec. Otcem je ten, kdo dite vychovava, stejne tak matkou. Pokud nejake dite matka odlozi jako miminko a vychova jej jina zena, kdo bude pro to dite matkou? Z biologickeho hlediska to je jasna zalezitost. Ale z lidskeho pohledu, z toho co prozivame, jak zijeme, myslim ze diteti je uplne jedno, kdo ho splodil, pro nej je dulezite, kdo je pro nej oporou, kdo mu dava lasku, peci, cely svuj zivot zije jen pro nej. Ano, az bude dospelej, mel by pravo vedet, kdo jsou jeho biologicti rodice, pokud o to bude stat. Ale to uz jsme zase nekde jinde. ANO, JDE MI O TO ZNAT PRAVDU, ZDA JSEM CI NEJSEM OTCEM DITETE. Z povinosti urcite strach nemam, ale jde o tu definici te povinnosti, ale to uz jsem tu psal nekolikrat.

playboy21
autor
15. zář 2008

Nechce testy, protoze ji to pry prijde uhozeny a trapny atd.. samej objektivni duvod. Ano, ona na to nahlizi tak, ze testy chci jen ja, abych vedel na cem jsem, ona je na nic nepotrebuje. Rikam OK, dobre, ale tak proc mi rikala ze jsem otcem?

paegaska
15. zář 2008

playboy
Sundej si ruzove bryle a zapoj se do reality.
Ty si myslis, ze ta zena si planovala to co ted ma ? Ze nechtela tu snazsi a ruzovejsi cestu - uplnou rodinu se vsim vsudy? Tak jak si ty ted tady lakujes naruzovo budoucnost ?
Co to placas o hrani si na tatinka ? Vis kolik deti ma rozejite rodice a presto je ma ?
A vynech ty blaboly o dokonalem svete, protoze v tom dokonalem svete s dokonalou zenou, tou pravou jedinou ses prece mel chranit 🙂
Tvoje potencionalni dite je bez otce a napis mi laskave, jak je snadne ziskat noveho dokonaleho rodice.

Smesne na tom je, ze pokud by to datum sedelo podle tabulek, tak jsi v klidu 🙂

playboy21
autor
15. zář 2008

Nevim proc bych mel sundavat ruzove bryle. Neplanoval jsem to ja, neplanovala to ani ona. Kdyz se to stalo a zjistila ze je tehotna, rozebrali jsme to oba do podrobna a konecne rozhodnuti je vzdy na zene. Vedela do ceho jde, ze spolu zit nebudem, stejne tak jako ze jsem pripraven ji pomahat. Sama rekla, ze nechce nic, ze radeji dite bude vychovavat sama, pripadne s novym partnerem, nez aby zazivalo to, co pisu vyse. Ty asi nectes co pisu ne, ano, tisice deti ma rozejite rodice, to mi je jasne, ale my jsme se nerozchazeli, byli jsme davno rozejiti, dite se narodilo vice jak rok od naseho rozchodu. Byli jsme jen muz a zena, kteri se spolu vyspali, nebyli jsme zadni rodice co maj deti a rozchazeji se. Ano, byla to chyba, ze jsem se nechranil, ale nebudu kvuli tomu trpet do konce zivota. To ze moje potencionalni dite je bez otce je pravda, ale takto to chtela jeho matka, tak se spise ptej ji, bylo to jeji rozhodnuti, ja jsem s ni vsechny tyto varianty probral. Ona byla a je presvedcena, ze to vsechno zvladne bez pomoci. Moji pomoc, ikdyz pouze financni odmita a na testy DNA nechce pristoupit. Pokud Ty zijes v nejakem spatnem vztahu, tvuj problem, nevim proc bych nemel svou zenu a deti milovat. Muze se stat cokoliv, muzeme se jednou rozejit, ale jdu do toho s tim ze ji miluju a chci s partnerkou mit deti. Ne ze jdu do vztahu s tim, ze me partnerka vydira pres dite, ze musim byt s ni, aby se dite melo dobre a hrat si na rodinu.

Smesne na tom je to, ze ona nechce povolit DNA testy, pokud jsme spolu spali pouze jednou a datum porodu nesedi. Kdyby datum sedelo podle tabulek, tak je to uplne jedno, protoze mohla spat i s nekym jinym v tom tydnu a co by to resilo? Jedine DNA testy. Tak jak bych mel byt asi v klidu, spise opacne, byl bych jeste vice nervozni nemyslis, protoze sance na to ze jsem otcem by byla vyssi.

poletucha
15. zář 2008

ja furt nechapu ten smysl 😅 pises "ANO, JDE MI O TO ZNAT PRAVDU, ZDA JSEM CI NEJSEM OTCEM DITETE"...ale k cemu ti ta pravda teda bude,kdyz ona o tvoje penize nestoji a ty nestojis o to,podilet se na vychove ditete 😅 ....tak to proste jenom budes vedet,ze nekde zije tvoje dite. Ona udelala chybu,ze te oznacila za otce,ale jak uz tu bylo psano,cekala,ze se veci vyvrbi jinak a ty usoudis, ze spolu budete mimo vychovavat a budete rodina(nejakou dobu jste spolu chodili,ale asi te stejne spatne odhadla)...ty ji nemilujes a nevidis to stejne jako ona, tak se snazi postavit na vlastni nohy a s tebou nechce mit nic spolecnyho...co taky? to ze bys ji kazdej mesic poslal penize na ucet? ....fakt se prober a nech je zit 😔
Jiny by bylo,kdyby ona ty penize od tebe potrebovala a chtela, tak v tom pak nevidim zadnej problem a testy vyzadala treba soudne.
Btw.uplne stejna situace se stala mymu tatovi za svobodna 🙂 ...podstoupili testy DNA a rozumne se dohodli,ze spolu zit nechteji,ale ze tata bude na dite platit...vychovaval ji jeji nevlastni otec a kdyz byla skoro dospela,tak ji rekli,jak se veci maji...ted je moji nevlastni sestre skoro 30 a vidame se jako rodina 😉 ...tak ti preju,aby to u vas dopadlo stejne, ale na to musi byt dva,kteri chtej to samy 😝

miriam25
15. zář 2008

poletucha, ono niekedy je pravda viac ako nejake peniaze...

playboy, osobne si myslim, ze nie si otcom dietata alebo spala este s niekym inym a sama si neni ista, kto je otcom, preto nechce popustit k tym testom, aby pravda nevysla na povrch, mozno sa jej aj sama boji...
taka otazocka, ty si videl aspon raz to dietatko? a este jeden postreh, ak tvoja ex nechce, aby ste sa navstevovaali alebo boli v kontakte, radsej to respektuj, aj ked na testoch DNA mozes stale trvat. Alebo jej len povedz, ze hned po testoch o tebe nebude uz nikdy ani slovko pocut. Ono niekedy otravny/a ex je ovela horsie ako bitka... a to myslim vazne...

playboy21
autor
15. zář 2008

poletucha: posledni tvuj odstavec presne vystihuje to, co bych videl jako idealni reseni situace a smekam, ze se takto dokazali rozumne dohodnout, podle me to je to jedine spravne pro vsechny strany.

playboy21
autor
15. zář 2008

ano, dite jsem jednou videl, neprislo mi vubec podobne, ale nevim jestli to dokazu objektivne posoudit, jinak se vubec nevidame

urcite ji nijak neobtezuju a neotravuju, byli jsme jen na kafi, co je cely

nobody
15. zář 2008

evaje .. jak to myslíš, že můžu mu nick jen závidět?

jinak mně je to jedno, já to celý nečetl
tak ať udělá testy a hotovo

poletucha
15. zář 2008

playboy- ja vim,ze to je to nejlepsi reseni,ale musi to tak chtit i ona 😉 co takhle na ni trochu zatlacit a rict ji,ze kdyz to nepodstoupi sama dobrovolne,tak ti proste nezbyde nic jinyho nez to dat k soudu

elischqa
15. zář 2008

Také bych chtěla znát pravdu, zda je dítě mé, nebo ne..

Bohužel ve vašem případě to jinak, než soudně řešit nejde. Pokud Ti jde skutečně jen o záležitost otcovství.
Naléhat, přemlouvat, bulíkovat, navádět, vyčítat a přesvědčovat nemá smysl. Ona testy nechce - Ty ano, datum nesedí - přesto říká, že jsi otcem.. Co je na tom tak záhadného?

Spočítej si priority.. oč Ti jde více? Znát pravdu a jít si tvrdě za ní, popřípadě brát ohled na dítě a matku, když si nepřejí, abys je kontaktoval a ony mohly jít s čistým štítem do nového vztahu?

Finanční pomoc je jistě milé a vstřícné gesto, ale buďme upřímní.. Ona nechce, Ty nevíš, jestli je dítě Tvé.. nač platit? Dítko potřebuje otce, rodiče, rodinu.. né měsíční přínos na účet, zvláště pokud o to matka nestojí.

Zkrátka svou roli případného otce nezjistíš, pokud neprovedeš testy DNA. Pokud neprovedeš testy DNA, nemáš šanci zjistit, že jsi otcem.. a tak stále dokola. Ona testy DNA nechce, ty nechceš jít k soudu. V tom případě nevidím východisko. Buď dostane jeden z Vás odvahu a udělá rázný krok v před - ona přizná barvu, že dítě Tvé není a je "Franty od vedle" a nebo Ty pomažeš na úřady a budeš řešit celou věc soudně.

Můj názor na věc 😉

paegaska
15. zář 2008

Myslm, ze kdyz ona rekne, ze dite je "Franty od vedle " at uz je to pravda nebo neni tak playboy bude tam kde je ted, protoze jako neduverivy chlap stejne nebude verit.

Playboy, mas pravo zadat o urceni otcovstvi soudni cestou, ale pozor ty si uvedumujes ty povinnosti a proste se bojis.Takze nic.
Co ma znamenat ta tvoje veta : Nebudu trpet do konce zivota, ze jsem se nechranil ?
Jo, mam chut kricet : Dite je nafurt !!!! Je do konce zivota !!!!
Boze, tak co resis. Ty , diky ni trpet nemusis. Mel bys ji teda spis dekovat.
Vzdyt ta zenska zrejme pochopila po tech podrobnych rozhovorech s tebou jak jste to probrali, ze ty do toho nechces a jestlis do ni hucel jako kafemlejnek to co porad hucis tady - ty svoje duvody, ktery ovsem pro ni nejsou duvody, protoze ona do ditete bez rodiny sla.

Otazka, co by se zmenilo kdybys vedel, ze to dite je tvoje ?
Nebo by stacilo jen vedet.

jaja0110
15. zář 2008

playboy
Neviem ci mi unikla pointa, ale ta dotycna slecna ta miluje? Myslis ze ona dufala ze sa este date dokopy?
Ty keby si jej navrhol ze sa k nej vratis a budete rodina (cisto teoreticky) vies aka by bola jej reakcia?
Lebo ja inak potom celkom nechapem o co jej ide. Najprv ta oznacila za otca, a ty ked chces nieco riesit, ona nema zaujem? No to je nanajvys podozrive.
Nedufala tak ona nahodou, ze ked ti povie ze ty si otec, ze sa ku nej vratis???????????????????????????

Mate chlapca ci dievca?

Podla terminu nemozes byt otcom, ale chapem ta, ze istota je gulomet. Kto vie s kym este spala, myslim ze len DUFA ze je to tvoje, ale sama sa boji pravdy- a preto testy odmieta.