Jak primět ženu aby svolila k testu DNA?

playboy21
2. zář 2008

Mam problem a chci znat nazor nebo radu. Zde je muj pribeh. Jak to tak chodi, seznamil jsem se a zamilovat do jedne divky. Chodili jsme spolu cca rok, mozna dele, ale nerozumeli jsme si tolik jak bychom si predstavovali a rozesli jsme se. Nevideli jsme se nekolik mesicu, az jsme se potkali v jednom baru a skoncili spolu v posteli. Ani nevim zda doslo vzhledem k opileckemu stavu k vyvrcholeni, ale po cca 3 mesicich mne kontaktovala a oznamila mi ze je tehotna. Sok to byl pro nas oba. Dohodli jsme se na tom, ze oba vime ze spolu zit nedokazeme, ale dite ze si chce nechat a ze to cele zvladne, jako otce me uvadet nebude, jelikoz by to byla jen prekazka, pokud by si nasla noveho tatinka a chtel by si dite osvojit. Souhlasil jsem, bylo to cele slozite a neprijemne, takto to zni velmi zjednodusene. Chtel jsem aby dite podstoupilo DNA test a pokud budu otcem ditete, budu ji aspon davat penize pro dite, kdyz si jiny kontakt nepreje. Souhlasila pred porodem. Spali jsme spolu 2.6.2007 a dite se narodilo 21.3. 2008. Dle ruznych kalendaru se dite melo narodit 23.2.2008, coz moji pochybnost o mem otcovstvi jeste vice nahlodalo. Nyni ona nesouhlasi s DNA testem a ja jsem v situaci, kdy nevim co delat. Je mozne aby se dite narodilo takto pozde, pokud vychazi v kalendari uplne jiny termin? Jak ji presvedcit o tom, aby svolila na diteti k DNA testum? Nezrikam se sve odpovednosti, ale blbce, ktery bude platit na cizi dite delat nechci, pokud bych tim navic mel ochuzovat sve vlastni deti. Diky za jakekoliv prispevky.

elise
19. zář 2008

nikes ip 😉

nikka.vo
19. zář 2008

elise: pořád tu řešíš PROČ to chce vědět,jestli je nebo není otcem a Playboy to tu už X krát psal. Tak čti pořádně 😉 Má právo vědět, jesti po světě běhá jeho dítě, fakt mi to přijde, že chlap je něco míň než ženská v tvých očích 🙄 Psal že když se dozvěděl že je těhotná, tak si sedli a dohodli se na tom, že ho do RL jako otce nezapíše, ale taky psal, že to píše zjednodušeně, že to byl těžký rozhovor!
Pochybuju, že on byl ten kdo řekl- Ne já tě nechci, nemiluju, dítě taky nechci, ale abych ulehčil svému svědomí, tak budu platit 🙄 Dohodli se tak oba, kdyby jooo nechtěla aby jí platil, tak by to asi playboy nedělal. Nejspíš řekla, že nepotřebuje aby platil ale když řekl že chce, tak se nebrání 😉 Přeci jí nebude posílat peníze, když by věděl, že na ně nešáhne 😉 Máte tu svůj názor, každý ho má a od toho je dskuze, to máš pravdu a proto tady s tebou diskutuju o tom, že mi přijdeš zaujatá proti chlapům 😝 Mě gesto Playboe přijde hezké, chápu naprosto, že chce vědět jestli je to jeho dítě a ne jen kvůli placení 😉 Ty mu tu radíš, ať zapomene! ty by si dokázala zapomenout na to, že někde po světě běhá tvoje dítě? 😕 A nebo že si nejsi jistá, že běhá? 😕
Chybu tenkrát udělali oba... nenesu vinu jen playboy!

elise
19. zář 2008

nikka ja nie som zaujatá voči playbojovi, veľa som mu napísala aj cez ip. playboj sám písal že tú dotyčnunemiluje a nedokáže snou žiť asi sa nemajú v láske taksi predstav že si na mieste jeho ex, vieš že nedokážete spolu žiť a chceš mať niekedy rodinu s niekym inýmtak čo by si robila? nechala by si aby si playboy urobil test dna ak by bol otec bude mať v rukách dôkaz ktorý by jej budúce rodinné šťastie mohol prekaziť leby sa mohol o dieťa zaujímať a ty by si nechcela aby sa zaujímal.možno je dobré sa vžiť aj do druhej strany čo by som robila na jej mieste ja, alebo ty.ja by som nechcela aby mi rdo budúcej rodiny zasahoval 😉 ano máš pravdu chybu spravili obaja. 😔 ale načo stresovať dieťa tajným odberom dna a jeho ex. ak to dna chce tak nech svoju ex prinúti cestou súdu (on to vehementne odmieta, tak sa musí naučiť žiť stým že má pochybnosti či je alebo nie je jeho)

elise
19. zář 2008

nikka.vo IP 😉

kitty68
19. zář 2008

elise, kdyby nechtela aby o tom vedel a nezasahoval do budouci rodiny tak by mu prece nerikala ze je otcem nemyslis?

elise
19. zář 2008

ja by som to povedala a hlavne z dôvodu abysi zobral ponaučenie čo sa môže stať 😉

elise
19. zář 2008

kitty ip viac 😉

kitty68
19. zář 2008

no playboy je myslim dost stary na to aby vedel co se muze stat 😉

elise
19. zář 2008

kitty to máš pravdu 😉 ale keby to vtedy vedel čo sa môže stať vtedy ked sa to stalo, tak dnes nerieši dna test 😀

nikka.vo
19. zář 2008

No v opilosti se stane spousta věcí ať ve 20 nebo 40 😉 No a playboy si to ani nepamatuje, tak byl asi pěkně na káry 😅

A to že mu to řekla jen kvůli ponaučení a riskovala to, že si bude dělat na dítě nároky je přeci hloupost 😉

elise
19. zář 2008

takže playboy navrhujem spoj sa so svojou ex napríkad jej zavolaj stretnite sa a tak si vydiskutujte všetko čo je medzi vami nevypovedané čo jeden od druhého neočakáva a čo očakáva a čo spravíte s testami. ak sa na niečom dohodnete (napr. testy dna a ale nebude chceť aby si si robil nároky) tak po testoch šup šup k notárovi a spíšete zápisnicu že sa nárokov vzdávaša a uzatvoríte to. 😉

elise
19. zář 2008

a bude to aj bez súdu a u notára to veľa nestojí 😉

kitty68
19. zář 2008

hlavne tam nezapomente poznacit ze ona se taky vzdava, pac za 10 let muze byt zpet a nedoplati se 😅

hadam ze ale playboy chtel hlavne vedet jak ji primet k tem testum 😒

elise
19. zář 2008

playboj použi svoj šarm a dobrú výchovu. 😉 rozhodne daj potom vedieť ako to dopadlo 😉

evaje
19. zář 2008

elise, já z tebe teda padám na pr... Už to tu někdo psal, že se nemůžeš vzdát nároků na dítě. Prostě pokud je tvoje a soud ti to potvrdí, tak jsi povinen se starat. I kdyby se mezi sebou domluvili, že mamča nic nechce, tak za 10let chtít může a Playboy začne potom platit. Příjde mě to logické, bo se mamča může dostat do životní situace, kterou sama finančně neutáhne. A pokud bude dítě mít otce,tak se bude muset starat on. Ale stále tu propíráte finance, když Playboyovi jde o to vědět pravdu a pak se podle ní zařídit. A to mě příjde nad slunce jasné. To by za některými mužskými mohly chodit děvčata jak do banky, kdyby se to mělo řešit tak, že " ty jsi tata, spala jsem s tebou, s dítětem se vídat nebudeš, do papírů tě nezapíšu, ale plať" A dívenky by byly v poho, protože ony jsou podle tvého názoru maminky a chlap je ten co jim to dítě udělal, tak ať se s tím vyrovnává. Tak to přeci nejde. Lidé si musí dokazovat, že mluví pravdu, ať už po tom druhém něco chtějí a nebo ne. A v tomto případě mě to příjde dost bezvýznamná hádka, protože kdyby jeden z nich začal opravdu prudit, tak jejich spor vyřeší soud na to šup. Kam by svět dospěl, kdybychom se měli všichni domlouvat jen přes soud. Oni po sobě navzájem nic nechtějí, tak proč soud. Playboy si chce jen ověřit, jestli dotyčná nekecá. To se jako fakt nedá pochopit? Že se tu o tom tak dohadujeme? 🙂

playboy21
autor
19. zář 2008

Me to uz tady prijde jako zbytecna diskuse, protoze to je porad dokola. Elise se ohani tim, ze pokud bych mel soukrome testy DNA, mohl bych ji potom zasahovat do zivota, kdybych si to rozmyslel. Ale to je preci uplne mimo misu. To bych ty testy udelal pres soud a bylo by to stejne, takze argument vubec nechapu. V cem je rozdil? Pokud nebudu mit zadny dukaz, dam to k soudu a prokaze se ze jsem otcem. Nikde jsem nepsal, ze vehementne odmitam DNA pres soud, ale ze je to pro me az ta posledni moznost, verim v rozumnou dohodu dvou dospelich lidi, soudy snad tu jsou jen kvuli sporu, kde se dva nemohou dohodnout. Treba na ne opravdu dojde. Holky diky za vsechny odpovedi a nazory, pokud se mi podari DNA udelat, urcite sem napisu vysledek, pripadne dam vedet jak to vsechno pokracuje. Jeste jednou diky moc za nazory, at uz jsou jakekoliv.

jabber
19. zář 2008

evaje - přesně 😉 , mně už to tady taky přijde jak u blbejch 😅

nikka.vo
19. zář 2008

playboy - tak ať to není tvoje 😉 😅 - to zní hrozně 😅

Hodně štěstí 🙂

miriam25
19. zář 2008

playboy, urcite napis, ako si dopadol, ci si tata alebo nie. Pomohla ti tato diskusia aspon trosku? Dufam, ze ano, i ked viem, ze prave tie negativne reakcie ti viac utkvu v pamati ako tie pozitivne...

sarkasa
20. zář 2008

ahoj playboyi,
nedá mi než odpovědět. četla jsem celou diskuzi a naprosto tě chápu. pokud chceš dítěti aspoň nějak finančně pomoci (když to nejde jinak) a tvoje ex nechce jít na testy, zkus ukládat dítěti peníze někam stranou na účet. Buď mu je pak dáš (když ex po čase k testům svolí) nebo je prostě použiješ na to co budeš chtít ty. nic neztratíš a pokud pro tebe soud není přijatelné řešení, vidím to jako alternativu. Psychicky se s tím sdamozřejmě musíš vyrovnat sám.
hodně štěstí

evaje
21. zář 2008

Tak Playboy, přeji ti, aby měly tvé milostné aférky už jen příjemné konce ( to zní lákavě 😉 ) 😅 a aby ses brzy dověděl pravdu.

sarzan
1. čer 2011

@playboy21 ak si už objednal odberove sady ostava ti jedina moznost-spravit test poza jej chrbat...musis najst sposob ako sa dostat k dietatu-daj do toho vsetko-staci ti vlasok...porozmyslaj v hlave ako na to-drzim ti palce sam musim na toto prist a už mam v hlave plan 🙂

irriss
1. čer 2011

@sarzan @playboy21
Tak panove, klobouk dolu.... 😉
Ja mam zkusenost opacnou..."nas tatinek" zadny vlasek na test nehledal..naopak.."oholil nas"... 😉

sarzan
1. čer 2011

@irriss zlato teraz som ta trochu nepochopil

sarzan
1. čer 2011

nic neposielaj pokial nebude hotovy test lebo sa usvedcis,ale ak by si veelmo chcel kup plienky,mlieko atd..naturalie

irriss
1. čer 2011

@sarzan Snazis se o prokazani toho, ze jsi tatinek...bojujes o to, aby Ti bylo uznano otcovstvi..zkratka stojis o to, byt Tatkou...a to je preci Krasa 🙂 (ja mam zkusenost s opacnou situaci, proto Vam fandim "v boji o dite")
a nebo jsem to nepochopila? ☹

sarzan
1. čer 2011

@irriss na mna mamina kasle,ked som splnil funkciu oplodnovaca a uz sa aj sudom vyhrazala
ja som s nou,ale nezil cize budem chciet testy ci sa jej to dotklo alebo nie

sarzan
1. čer 2011

@irriss kamoska rychlo píš lebo ti ujdem do perin :ň

irriss
1. čer 2011

@sarzan
Provedl jsi ji neco zavazneho, a proto se ona tak chova? Nebo si Te vybrala jako "vzorek krasy" na oplodneni...nebyla by jedina...udelala to i Madonna... 😉

sarzan
1. čer 2011

myslim,že ani jedna moznost---proste jej už tikali hodiny a aha sak chalan robi vo velkej firme,na vyzivne bude chapes