Jak přimět ženu k testům DNA ?

luki90
28. čer 2011

Ahoj všem jen se chci zeptat na svuj problém bydlel sem z bívalou přítelkyní 5 měsícu a po dvou mi řekla že je těhotna měli sme oba radost ale nejak se to mezy námi pokazylo a rozešli se hned po rozchodu žádala o příspěvky jak na sebe tak na očekavané dítě po nějaké době si našla přítele a zdělila mi že díte není moje a že už nežada o žadnou pomoc jak finanční tak ani jinou ja sem si jisty že dítě je moje v době kdy sme spolu bydleli si dělala 2X těhotencky test a ten višel negatyvně až 3 v pořadí byl pozityvní a bylo mezy prvním a třetím testem časové rozmezí dvou měsíců bívala přítelkyně mě chce zbavyt tímhle tvrzením na prava na naše díte tají mi jestly se díte už narodilo nebo ne nemam o ní ani žadne info odmíta se sejít a taky přistoupit na testy DNA jak jí mam k testum přimět ?

pettulka
28. čer 2011

jestli jsi si opravdu jistý že to dítě je tvoje tak soudně ale připrav se na to že to bude drahé hezký večer

neu.sona
29. čer 2011

Podle mě bys to měl nechat být. Pokud ona sama nechce, tak Ti stejně bude dělat problémy tak i tak. Myslím s dítětem a dítě bude mít jenom peklo ze života. Je to hrozný slyšet, ale je to tak. Dítě má právo na oba rodiče, ale v tomhle případě o to asi nejde.
Já mám v okolí dva případy, kdy se kamarád rozešel s přítelkyňí a v jednom případě veděl, že je těhotná a v druhém se to dozvěděl potom. Oba sice alimenty platí, ale obě ženský jim dělaly takový problémy, že to nakonec vzdali a s dítětem se nestýkají. Jedna mu dokonce dala holčičku na stanovený čas soudem půjčení jen nahou v kočárku a to se potom jenom stupňovalo :(.
Takže pokud to chceš ty nějak řešit, tak leda v klidu s ní osobně a nebo soudně a bude Tě to stát spoustu nervů, peněz a stejně to nebude jisté.
Asi to ode mě z ní hrozně, ale reálně..