Jak říct tchýni, že se budeme snažit o druhé miminko?

noskova
2. lis 2012

Ahoj holky,s manželem se budeme snažit ted od listopadu o druhe miminko,beru Depo proveru tak to nebude hned než otěhotním,počítam cca za pul roku až dva roky ... ale jednou to příjde. Jak to mam pak říct tchyni.jasny mel by to říct jeji syn/muj manžel ale on je nemluvny a tchyne se hned otočí na mě-jako viníka a přesně slyším její odpovědi ( proč tak po sobe ? No mohly jste počkat jako Verunka (její dcera) až po 30-tce. Zkazíte si život. Nemužete ted na dovoleny, A co práce a kariera ?..... MAM Z TOHO STRAŠNÝ POCIT !!!!

jancip
25. kvě 2014

@noskova Diskusi jsem nečetla, takže moc nevím, proč by se to mělo tchýni říkat. Prostě až bych byla těhotná, tak bych ji to po prvním trimestru oznámila. Tímto bych si fakt hlavu vůbec nelámala.

evaamy
26. kvě 2014

nechápu, proč vůbec bys tchýni měla říkat, že se budete snažit o dítě? to je snad vaše věc..

poupe
27. kvě 2014

já nevim, asi nijak 😀

eficenka
27. kvě 2014

@noskova
a proč bys jí měla něco říkat 😅 ? si předpokládám dospělá žena, nemáš povinnost se někomu zpovídat, je to jen vaše věc ( teda doufám že si dospělá, podle otázky se mi to moc nezdá)
o těhotenství ji můžete říct, až to na Tobě bude vidět...

leeena_4
27. kvě 2014

ani já netuším, proč si komplikovat situaci a vůbec jí něco říka. Může to přinést jen samá negativa...

pt1981
27. kvě 2014

Ahoj, i já se přidávám k názoru ostatních..., proč něco tchýni říkat? Až se zadaří, tak se to dozví a hotovo... Nebo máš vůči ní nějakou povinnost, žemusí vědět o vašem privátním rozhodnutí?

ali34
9. čer 2014

@noskova to je přec vaše věc, vůbec bych nějakou tchýni neřešila. Normálně ji to pak oznámíte a je její problém jak si to přebere 😀 Nikdy jsem se nezamýšlela nad tím, co na to řekne moje matka nebo tchýně 😉 Je to váš život, ona měla možnost svůj žít a má podle sebe a vy taky 😉

hojda
9. čer 2014

Tak proč stresovat jí i sebe, prostě bych jí oznámila, až to bude 😉

agne
10. čer 2014

Nečetla jsem to, ale - nevidím jediný důvod proč jí to říkat.
Jste plnoletí, svéprávní, dospělí, odpovědní. Bude to dítě vaše, vaše zodpovědnost, ať už morální, právní nebo finanční. Bude vám dítě hlídat? Máte k ní nějaké závazky? Je to váš život, vaše rozhodnutí. Stručně, jasně 😉 .
Nebo by vám u toho snad měla asistovat 😀 ?

haaaluska
10. čer 2014

ako nechapem co riesis ako to povedat svokre.no urcite by som netelila nic,moja vec a az to bude v bruchu jej to poviem.

leniiis
10. čer 2014

A do rozhlasu byste to vyhlásit nechtěli? 😀 né jako promin, ale mě nepřijde moc podstatný to říkat tchýni 🙂 každej má asi jiný priority, ale nedělala bych si hlavu z toho, co ona tomu řekne. Je to váš život a a vaše plány...nemá vám do toho nikdo, co kecat.

petrakol
11. čer 2014

Jak to mam pak říct tchyni 😀 😀 😀
Jak s rozhodnutím počít vlastní dítě souvisí tchýně? 😕

elvira
12. čer 2014

@petrakol - třeba jim u toho má svítit 😀

smima
19. čer 2014

nečetla jsem komenty, ale Ty budeš čekat dítě s tchýní? Vůbec bych se s ní o tom nebavila, do toho ji nic není. No mít tchýni za zadkem, to musí být potěšení....Jinak ať se to podaří co nejdřív a tchýně, ať je šťastná babička ! 😉

ladik1
21. čer 2014

No podle mě jí do toho nic není a vůbec jí to říkat nemusíš... My to prostě oznámili až to začlo být vidět... a nakonec se ukázalo, že je všímavější, než jsme mysleli - věděla to už dávno... 😀

achjonetusim
11. črc 2014

Nejvtipnejsi otazka a odpovedi na celym foru, dlouho jsem se tak nenasmala 😀