Jak se vyrovnat se svou vlastní nevěrou?

kukuruska
23. čer 2014

Ahoj holky. Jsem 2 roky stastne vdana a snazime se o miminko. Ale o vikendu jsem se hrozne opila s kamaradkama a podvedla jsem manzela. Nikdy jsem nemela takove vycitky....samozrejme alkohol neni zadna vymluva a ani se vymlouvat nechci. Hrozne me to mrzi a nejradeji bych si za to poradne nafackovala ☹ manzel je ten posledni, kdo si zaslouzi neco takoveho. Ja se s tim muzem potkala nahodou, nevyspala jsem se s nim ale vykourila jsem mu ho. Manzela nikdy nedodelam do konce, protoze mi to nechutna. A u toho ciziho jsem to zvladla ☹ nechci aby se to opakovalo.....stalo se to nektere? Myslim si,ze se to stalo proto, ze u nas doma uz je to v posteli takovy stereotyp a tohle bylo zhave a vzrusujici a ja neodolala....jak jste se s tim vyrovnaly a co udelat,aby se to jiz nestalo? Nikomu v okoli se nemohu sverit,nechci aby se to manzel dozvedel ☹ moc toho lituji....

kukuruska
autor
23. čer 2014

@jamia takovou hru mame doma, manzel ji dostal od kamaradu k narozkam. A to je prave to. Takhle se on milovat umi. Nezne...ja nechci neznosti. Ja chci aby aspon obcas prekvapil jako zvire. Takove to "ted to chci a vezmu si to!"...

gepe
23. čer 2014

@kukuruska 😀 hele to zkus a uvidis, ja bych asi vyvalila na miste chlapa bulvy a rozhodne bych se po te vete neupejpala, byt bych byla sebevic konzervativni 😅

kukuruska
autor
23. čer 2014

@denyzuza06 popisujes to, ceho ja se bojim. Vzdyt prece takovy pocit, ze je to takove stereotypni nemohu citit jen ja. Urcite i on nekdy takhle premysli. A jestli ne,tak je to divne. A bojim se,aby jsme se nezacali vzdalovat....ted kdyz se snazime o mimi,tak se nam cetnost sexu zvysila. Ale predtim jsme uz spolu spali treba jen 1-2x za mesic....co kdyz se tohle stalo proto,ze uz to se sexem zacina byt vazne a ze pokud se to nezmeni, zacnu mit chute na hledani jinde? Nechci na to ani pomyslet....a co kdyz on taky nekde ujede a uvedomi si to take?

kukuruska
autor
23. čer 2014

@gepe ja uz mu nekolikrat rekla,ze o necem takovem snim a chci to tak. Ale nic se nestalo. Myslim si,ze nevi kudy do toho. Ze se bud stydi nebo mu to prijde hloupe....vazne nevim.

denyzuza06
23. čer 2014

@kukuruska tak si promluvte o tomto. já jsem manželovi mnohokrát říkala že mi chybí vášeň a předehra a on mi na to vždycky odpověděl že na to není čas nebo je unaveny, sex jsme měly teda mnohem častěji, ale prostě rychlovky...neměl uši několik let. Třeba ten tvůj bude chápavější. pokud jsme správně pochopila jste zatím sami dva, zkusila bych uvařit něco dobrého, navodit romantiku svíčkama a milou hudbou....zkusila bych ho udržet v postely celý víkend😀 a můžete tam spolu rozebrat navzájem erotické fantazie🙂 a některé rovnou vyzkoušet

jamia
23. čer 2014

@kukuruska Tak v tom případě potřebuje drink spíš on než ty 😀 A pak už nějaké pěkné prádlo a rozkaž mu, ať ti to pěkně drsně udělá. Pokud s tím dřív neměl problém, jistě si rozvzpomene 😉

kukuruska
autor
23. čer 2014

@denyzuza06 kdyz ja nechci romantiku, ale neco odvazaneho. Romantik byt umi. Ale ty drsnejsi veci mu nejak nejdou.
@jamia vyzkousim na nej nejaky afrodisiakum 😀

denyzuza06
23. čer 2014

@kukuruska tak ho překvap nějakým oblečkem, dominou nebo striptérkou, buď zlabivá holka...ale najíst bych mu před tím dala at má energii...psala že ji zdravě takže takovej celer je taky afrodiziakum🙂

kukuruska
autor
23. čer 2014

@denyzuza06 vcera jsem na nej vytahla 4 dilne pradelko a stejne to bylo to same. No uvidime. Vyzkoisim co se da.

gepe
23. čer 2014

@denyzuza06 @kukuruska najist do polosyta 🙂jinak by uz nebylo treba vubec nic pro ten vecer 😀

lenkaef
23. čer 2014

stalo se....nikde to neříkej a vyvaruj se dalšího pokušení.🙂
Časem se s tím srovnáš.🙂

responsibility
23. čer 2014

@kukuruska
A rekla si mu,co chces? Protoze pokud mu to nereknes, tak bohuzel myslenky ti z hlavy neprecte... Je to o komunikaci, treba i on po necem touzi, zkus to nekdy nadhodit a uvidis na cem jsi. Drzim Vam palce. Kazdy muzeme nekdy udelat chybu, ale dulezite je se z ni poucit a problemy resit. 😉

denyzuza06
24. čer 2014

@gepe to jepravda aby neodpadl🙂

denyzuza06
24. čer 2014

@kukuruska a už jste si promluvili o svých fanaziich?

chris_n
24. čer 2014

špatně...

kukuruska
autor
24. čer 2014

@responsibility rikam mu to porad. A kdyz se ho zeptam na jeho fantazie,tak rekne,ze o zadnych nevi. :-/

espada
24. čer 2014

@kacihruba Říct to je jen úleva vlastnímu svědomí. Lidi, kteří o svém selhání řeknou protějšku to dělají jen kvůli sobě, ne kvůli vztahu nebo tomu druhému. Je to jen přehození starosti a viny na toho druhého. Nezlob se, ale to je můj názor Řekne ti to i každý psycholog.

takarazestinusakur
24. čer 2014

Jsem taky dva roky šťastně vdaná a vykouřit jinému muži by mě teda ani ve snu nenapadlo... :D a pod obraz už jsem párkrát byla... 😀 Holt každý jsme jiný. Pokud si manželství chcete udržet, pak bych nic manželovi neříkala (tady platí Plzákovo Zatloukat, zatloukat, zatloukat...a už to nedělat, samozřejmě) a doufala bych, že se to z MK nedozví, protože by se mohlo stát, že by si sbalil kufry, zvlášť pokud nemáte děti...Pokud by se Vám tahle příhoda stala ještě někdy v budoucnu, asi bych zvážila, zda jste v manželství se správným člověkem...Nikdy není pozdě na změnu, mluvím z vlastní zkušenosti (zrušila jsem zasnoubení). Z komentů vidím, že chcete na manželství pracovat, že máte manžela ráda...tak ho netrapte...být podváděn (být za blbce) ať už pod vlivem nebo za střízliva si nikdo nezaslouží... Souhlasím s radami, které Vám daly ostatní, komunikace je klíčem k řešení všech problémů na světě...Hodně štěstí!

espada
24. čer 2014

@kukuruska pokud toužíš po zvířeti, musíš být zvíře ty. Jednou jsem čekala na manžela doma, kdyz vešel do dveří, unavený z práce a bez nálady, byla jsem jen v noční košilce, vrhla jsem se na něj, roztrhla mu košili a už to jelo. A zrovna prala pračka. .. no nemusim popisovat, co se dělo ... Byl z toho úplně hotový. Ani té košile za 1500 mu nebylo líto. Pak jsem stejným způsobem přišla o pár kusů kalhotek a tričko. (A jemu to stejne nestačilo a rozvadime se kvuli milence. Mno...)

evulina77
24. čer 2014

@kukuruska nikomu nic neříkej, v podstatě se nic "nestalo". Bude tě to žrát a to asi hodně, ale časem se to zlepší a už si nevzpomeneš. Musíš se s tím poprat sama. Otázka je ta, kdo je ta druhá strana. Jestli nebude kecat on, nebudeš ho potkávat někde apod.
Co by mě víc znepokojovalo, je váš sexuální život. Po dvou letech a už stereotyp?!!!!! Žádné sexuální faktazie?!!!!!!!!! Na tom by chtělo zapracovat, jinak vám to moc nepoklape. Říká se, že ve spokojeném vztahu je sex jenom 10 %, ale ve vztahu, kde jsou problémy to je celých 90 %. A na tom neco bude. Jestli on to ten tvůj chlap nepřehání s tím zdravým životním stylem, asketové jsou asketové ve všem včetně sexu...

espada
24. čer 2014

@kukuruska Ještě jedna věc mě napadla. Bude to znít divně, ale moje sestra říká, že hodní chlapi neš.... Možná na tom něco je. Mám zkušenost, že když je chlap hodný, je sex s ním trochu stereotyp a je jemný. A ti, kteří jsou kanci pak ale zase podvádějí. Není to samozřejmě pravidlo, ale tak nějak se mi to potvrzuje. A jestli je tvůj chlap tak hodný, jak popisuješ, musíš v něm probudit trochu toho zvířátka 😀

Jak radí holky ohledně komunikace. Je to pravda, ale v tomhle směru můžete prohovořit hodiny a pro chlapy je to citlivé, necítí se pak jako chlapi. Představ si, když poslouchají, že v posteli to neklape, je to stereotyp atd. Chlap si to přeloží: V posteli je se mnou nuda a neumím to. No to je pro ně přece potupa. Jeho ega se to moc dotkne. No zkrátka, chci tím říct, že v tomto směru bych raději volila činy, než povídání 😉

kukuruska
autor
24. čer 2014

@takarazestinusakur @espada @evulina77 holky dekuji. Kdyz ja se porad snazim mluvit. Vcera jsem si na nem pockala v peknem pradle....dokonce jeste kdyz jsem sla do koupelny, tak jsem mu rekla at za mnou prijde. Sedla jsem si na vanu naha, zacala ho svlekat a on opet at si vezmu zupan a ze pujdeme do postele. Me to uz deprimuje. Nevim jak na nej. On je jako chlap na ziti naprosto dokonaly, hodny a tak. Miluji ho a nechci o nej prijit. Ale potrebuji si aspon obcas pripadat, ze ho vzrusuji, ze se nemuze ovladnout, ze to chce. Takove to ze po ceste domu vas nekde pritiskne ke zdi, do vytahu, na chodbe, v ulicce nebo kdekoliv jinde, chytne ruce a aspon bude vasnive libat. Chybi mi to....

denyzuza06
24. čer 2014

@kukuruska upřímně už se moc nedivím, že jsi pod vlivem alkoholu dala průchod vášním. Můj chlap je věčně naddrženej nedovedu si ani představit takový s prominutim kus ledu.....nepomohla by jemu trocha alkoholu

teenyel
24. čer 2014

Ja mam zkusenost, ze kdyz jsem byvaleho pritele zacala podvadet, tak uz jsem s tim neprestala a vedlo to k rozchodu. Doufam, ze u tebe to bude jiny pripad. Je videt, ze ti na manzelovi zalezi, ale jakto, ze ses tedy nedokazala uhlidat, kdyz ho milujes? Lidi se prece od zvirat lisi tim, ze nedaji jen na pudy a chtic, ale jsou schopni premyslet.

kacihruba
24. čer 2014

@espada je to váš názor 🙂 psala jsem, že každý dělá něco jinak než ten druhý. Já jsem to neříkala jen kvůli sobě, ale hlavně kvůli našemu vztahu. Jakmile bych to musela drtit jen v sobě je to pro vztah horší. Já a přítel prostě ve vztahu chceme mít čistý stůl a ne aby se mezi námi něco zatajovalo a lhalo. Prostě raději hraju fér 🙂 mě je jedno co říká psycholog, já k němu nikdy nedocházela takže nevím co říkají. Ale kolik se toho nakecá 🙂 S přítelem jsme si o tom prostě promluvili a vyřešili to. Mě se to boužel stalo ze začátku vztahu. Já neumím lhát a nebudu. Tím, že se přiznám sama od sebe a posypu si hlavu popelem je důkaz že to byl pouze deb.. omyl a že pro mě vztah je důležitý!!! A né nalhávat a hrát si hry na různé lži!!

kukuruska
autor
24. čer 2014

@denyzuza06 prave ze ne....on nepije a kdyz uz, tak si da jedno dve piva....jednou za pul roku neco malo vic. Ale to na nej nejak nefunguje.

denyzuza06
24. čer 2014

@kukuruska tak to už fakt nevím co ti na to říct ☹ zkusila bych mu důrazně vysvětlit, že mě to hodně trápí a navrhnout nějakou manželskou nebo sexuologickou poradnu protože jestli tě to trápí už po dvou letech manželství jak s ním chceš vydržet celej život.... at si kdo chce co chce říká sex je v manželství hodně důležitej.

kukuruska
autor
24. čer 2014

@denyzuza06 ja uz uvazuji i nad nejakymi hrami typu milenec milenka. Jako ze se nezname. Jsme spolu 6 let, z toho 2 roky manzele. Ve vsem ostatnim to klape jak ma, chceme mimco, koupili jsme si barak...vsechno fajn....az na ten sex. Vzdy jsem rikala, ze to neni az tak dulezite a nechala jsem to zamluvit, ale to co se stalo me probralo.

kukuruska
autor
24. čer 2014

@teenye toho nazoru jsem take byvala. Vim ze je to spatne, co jsem udelala. A rozhodne to nechci svadet na alkohol, to neni vymluva. Ale neslo to. V tu chvili mi preplo. Kdyz jsem si uvedomila, co jsem provedla, bylo mi hrozne. Bojim se, ze kdyz se to doma nesrovna, bude me to lakat znovu. Ano, jsem clovek a vim ze lide nad ciny premysli...moc toho lituji, ale prave ze jsem jen clovek. A kdyz neco dlouhodobe postradas a jen o tom snis, tak to pak takhle dopadne. Nekdo ti ukaze, ze takove veci, o kterych snis existuji a jsi na hrane. V tu chvili jsem si pripadala dobre, uspokojovalo me, ze nekoho jeste takovym zpusobem vzrusuji. Ty to asi doma mas v poradku a nic ti nechybi, proto si to ani neumis predstavit.

espada
24. čer 2014

@kukuruska Hmmm... tak to je blbé. To už nevím, co ti poradit. A jemu nedochází, že to může být pro tebe problém?