Jak zapomenout? Co když bych s ním byla šťastná?

mmaarrkkeettkkaa
30. čer 2014

Ahoj holky, obracím se na vás s mým trápením. S mužem jsme 11 let, máme dvě malé děti. Již nějakou dobu nám to neklape, přes veškerou mou snahu zlepšit to, se nedařilo, prostě jsem dlouhodobě nespokojená. Snažila jsem se, nikdy jsem nebyla nevěrná. A to mi muž v některých věcech dosti ublížil.
Potkala jsem muže...moc jsme si rozuměli, těšili se na sebe...nedošlo mezi námi k intimnostem...Také má závazky, neplánovali jsme, že by to vyústilo v něco více, ani jeden z nás neměl v plánu opustit rodinu, přerostlo nám to přes hlavu, pocítili jsme to oba...
Řekli jsme si tedy, byť s těžkým srdcem, že přerušíme kontakt.......rozloučili se.....vymazali tel. čísla, prostě kontakty na sebe......
A ono to tak moc bolí, nemohu na něj přestat myslet, co když to byl člověk, se kterým bych byla opravdu šťastná?
Já, ne zrovna teď, ale už delší dobu jen přežívám, nežiju.
Děkuji.

zazana81
30. čer 2014

@mmaarrkkeettkkaa Asi bych si takhle po štěstí nešlapala. Záleží určitě, jak jste na tom s manželem, ale když špatně, tak na co čekat. Žít v nespokojenosti do konce života?
Aspoň bych dala novému vztahu šanci, třeba ze začátku o tom nemusí nikdo vědět a nakonec zjistíš, že je manželství lepší ... anebo ne a najdeš štěstí jinde.

nesves
30. čer 2014

Taky si muslim ze je blbost zustat s nekim kvuli detem. Jdi do noveho vztahu budes toho za par let litovat.

luzmaria
30. čer 2014

@mmaarrkkeettkkaa asi jak ti tu napsaly holky....nezůstávala bych ve vztahu jen kvůli dětem, ty to vycítí stejně a je to pro ně také nepříjemné a poznají to. Vím o čem mluvím, po deseti letech jsem se taky rozvedla, nebyl v tom jiný chlap, ale byvalý mě taky hodně zklamal a už to pak nešlo slepit....taky mi pořád říkali ať zůstanu s ním kvůli malé (v té době jí byly 4roky) nebo ať máme druhé, to se určitě tím spraví....bla,bla, kdo to nezažil nepochopí....z toho "přežívání" než jsem si našla nové bydlení, stěhování, jsme žili v oddělených místnostech, malá to taky cítila, já byla akorát nervózní, podrážděná, hádali jsme se před ní.....není to dobré....děti to kolikrát zvládají lépe než dospělí......taky to dceři trvalo, ale o všem jsem s ní mluvila, vysvětlovala.....začátky byly hodně těžké, ale už jsem si zvykla.....teď mám nového manžela a jsem konečně šťastná, s dcerou si úplně báječně rozumí, jsou skvělá dvojka 😉) s bývalým jsem v kontaktu jen kvůli malé, ale už jsem někdy z toho taky unavená...lon to chce organizovat podle sebe, já dávám přednost tomu, co chce dcera a to je pak těžké skloubit, hold to někdy zaskřípe....ale brzy to zase opadne....držím pěsti a jestli to máš takové, jak píšeš, nenič sebe a taky děti....kolikrát je lepší spokojená maminka, i za cenu rozchodu....drž se.

martinakl
30. čer 2014

Asi bych teď plně neřešila toho muže, ale jestli chceš být se svým současným.. Pokud nejsi šťastná, nemá smysl být s ním jen kvůli dětem. Já se taky budu rozvádět. A jsem ráda. Vím, že je to nejlepší pro všechny, včetně syna.

jajina.c
1. črc 2014

@mmaarrkkeettkkaa Nezapomínej! Přečti si svoji poslední větu znova a podle toho jednej. Věř mi, že pokud zůstaneš, bude se to jen stupňovat a stejně půjdete od sebe.....Radím snad jen ukončit stávající vztah a až to bude vyřešené pustit se do nového. Hodně štěstí 😉 .

suzief
1. črc 2014

No mě se zdá, že je to furt dost čerstvé, pokud je to třeba rok chápu ale ještě bych vytrvala a nekontaktovala.
Pokud to už několik let, pak ano, dá se tady asi mluvit o něčem lepším a možná by si měla jít za svým srdcem.
Tohle mi přijde jako pobláznění. Nějak jsem nepoznala, zda ještě aspoň trochu miluješ svého současného partnera, takže těžko radit jestli se pokusit o nápravu ve vašem vztahu nebo jít dál....