Jak zvládáte pařby svých drahých?

amina
14. pro 2007

Holky,
nemůžu si na svého chlapa nějak výrazně stěžovat. Co mě ale bezpečně často nadzvedne, jsou manžílkovy akce typu: Potřebuji si vypláchnout mozek, jsem z té práce tak unavený. Před těhu jsme často vyráželi za zábavou společně, teď mám smůlu, malého ještě kojím a navíc žádná hlídací babička za rohem. Přemýšlím o nárazové chůvě, ale to je výhledové. Zkrátka každotýdenní pátkové výlety mě nedělají dobře. Závidím, že já si takhle hlavu občas nepropláchnu. Stejně se těm chlapům moc jejich program po narození dětí nemění, nám úplně komplet.

selu
14. pro 2007

amino, sice jeste mimco nemam, teda je v brisku 😵 , ale mam z toho celkem obavy, manza je muzikant a co se tyka kamaradu ma jich taky vic nez dost, snad se nejak rozumne domluvime a nebude to kazdotydenni zalezitost 😕 to by me asi brzo odvazeli do PL 😎

amina
autor
14. pro 2007

Selu,
ono to tedy úplně každý pátek není, ale i tak mě teď všechno nějak víc dráždí. Svého prcka miluji a neměnila bych, ale občas to na mě padne. Ono snad ani o tu akci nejde, spíš, že je pak drahá polovička unavená ještě druhý den, pak je neděle a startuje pracovní týden, kdy chodí pozdě a čas na popovídání a nějakou společnou aktivitu je mnohem menší. No, držím palce, ať se dohodnete. Ten můj po "průšvihu" chvilku seká dobrotu, ale to je vždycky jen dočasné. Tak ať je to u Tebe lepší.

terezkaaa
15. pro 2007

amina,to je ještě dobrý, že chodí jen jednou týdně,ne?Nebo si taky někam vyraž-odstříkej a přenech malýho manželovi 😉 🙂

ladunka
15. pro 2007

Amino, večerní výlety svého muže také těžko snáším, pokud delší dobu sama nikam večer nejdu. Také ještě kojím a určitě ještě nějakou dobu budu, své dceři jsem pokud možno pořád k dispozici a nablízku, půl noci spí s námi v posteli, ale abych dva roky nevyšla po osmé hodině z bytu, to bychom jako rodina neustáli.
Domluvili jsme se s mužem, a byl to jeho návrh, že si každý týden večer někam zajdu, a dceru bude ukládat ke spánku on. V ty dny prostě večer není mlíko, ale dcera je rozumná a po manželovi ho ani nechce 🙂 Nedodržujeme to nijak pravidelně, ale i tak mi moje večerní akce pomáhají udržet si zdravý rozum a nadhled. Většinou si uvědomím, že to "venku" není o nic lepší než doma, možná dokonce naopak, odpočinu si a zase se těším na klidné večery s dcerkou.

betka007
15. pro 2007

ahoj, ja proti tomu nemám nič, len sa bojím byť v noci sama doma. manžel je do polnoci určite doma a potom ideme spať. niekedy ide on von a niekedy ja, no a chodime aj spolocne. zase nejak extra často nechodíme..máme dosť iných povinnosti.. raz za čas si vyjdeme 😉

anatanka
15. pro 2007

Ja uz se na to tak nejak zvykla, ale taky porad zavidiiiim 😠 , ze si muze jen tak odejit a parit do rana. Nezarlim, nezakazuju, nic. Jde mi jen o princip, ze on muze a ja ne.

terezkaaa
15. pro 2007

Anatanka, a jak by reagoval, kdybys mu řekla, že někam večer jdeš?Už jsi mu to zkusila říct?

anatanka
15. pro 2007

Terez, ja vim, ze ty mas v tomhle volnou ruku, ale muj manza je v tomto smeru jaksi trochu staromodni 😉 Nehlede na to, ze kojim kazdy dve hodiny a odstrikavat se mi nedari, takze bohuzel...

amina
autor
16. pro 2007

Anatanka,
vystihla jsi to přesně, jde o ten princip. Taky nežárlím a nazakazuji. Mě ani tak nejde o to, že si vyrazím za čas taky, ale spíš nechci chodit po jednom, takovéhle akcičky mě neba. Ráda si vyjdu se svým mužem. Aby jeden chodil v pátek a druhý v sobotu a každý měl jiné zážitky ? Tak jednou za čas proč ne, ale napořád? Budu muset nějak najít spolehlivou chůvu.

anatanka
16. pro 2007

A to ja bych si klidne vyrazila prave ze rada bez nej, proste jen damska jizda...

Mimochodem, jak budete resit letos Silvestra? 😵

terezkaaa
16. pro 2007

anatanka,jo chápu 😉 My doma máme úplně jiný režim, a proto mi to nešlo do hlavy.Ten můj by se možná o malýho taky tak vzorně nestaral, kdybych ho do toho netlačila od začátku 😀

Na Silvestra jsme doma,loni jsme také byli doma a byl to jeden z nejpříjemnějších silvestrů.Chlebíčky,vínko,telka,samy dva-prostě klídek a pohoda 🙂

kristi
16. pro 2007

letos Silvestr v prijemnym baru v Pardubicich, MOjito a tak...Miu bude hlidat babicka

magika
16. pro 2007

Ahojda 🙂
Tak u nás moc často nevyrážíme,ale manža pokaždé kdyš šel,tak přišel pozdě,ta radši nikam nechodí.Ted jsem byla párkrát já,ale jsme radši doma 😵
Silvestr budem slavit doma a sdětma.... 😀

andilek
16. pro 2007

letos Silvestr v posteli s vytaženou kozou a přicuclim pinďou 😅
a k tématu, manža nikam nechodí, takže nezávidím 😝 😀

sisstin
16. pro 2007

MP naštěstí nechodí..nemá čas...ted byl po roce..a mně je to fuk..nějak mě to neláká, a když chci, tak popíjím doma 😝

sisstin
16. pro 2007

kristi:Kde budete? V Martinis? 😀

karotky
23. pro 2007

Ahojky!
Před těhu jsme chodívali každý pátek na pivko s kamarády,ale jakmile jsem otěhotněla,parta se nám rozpadla,takže nikam nechodí ani můj manžel. 😅
Měla jsem obavy z toho,že so časem polezeme na nervy,ale naštěstí nám to Áda úspěšně vyplňuje.
Když zalehne v 19.30h do pelechu,tak si otevřeme lahvinku vína a nic nám nechybí. 😉
Silvestra budeme trávit doma,...............babičku na hlídání nemáme. 😅

terezkaaa
23. pro 2007

Holky já vám závidím, jak vám ty děti chodí brzy spát.Náš malej většinou až po 22hod 😒

karotky
23. pro 2007

Teri...............ale my zase máme budíček v 6h. ráno! 😀

terezkaaa
24. pro 2007

tak to jo 😀 Malej chrápe do 9 🙂

karotky
24. pro 2007

Tak to máme potom 1:1. 😀
Radši nikomu nezáviď................nikdy nevíš,jak na tom ti druzí ve skutečnosti jsou. 😅

anta
5. led 2008

Ahoj holky, tak já mám zrovna chlapa na pařbě.... Řekli jsme si, že se vrátí až se vrátí. Kolikát mě zklamal v tom, že mi řekl, např. budu do devíti doma a houby houby. To jsem z toho byla děsně vykolejená. Takže teď už to dělám jinak a říkám mu "hlavně se mi vrať" a snaž se mě nevzbudit 😝 😀

kometka5
10. led 2008

Ahojky, tak já to mám taky tak....tiše závidím...hrozně špatně jsem ze začátku snášela, že pro něho se nic nezměnilo a pro mě celý svět. Ale je pravda, že na to, že manža chodil každý týden, teď když jde jednou do měsíce, tak je to ažaž. Je hrozný zlato, asi chápe, že je toho někdy naq mě moc, takže když řeknu, žep otřebuju vypadnout, být chvilku sama, klidně hlídá. Jelikož ještě kojím, tak si nemůžu moc vyskakovat, ale když je nejhůř, odstříkám a vím, že taťka se o prcka postará. Jediný co nesnáším, je akce typu..."tak já se najím a jdu na jedno." akce domluvená během dne a mě se to řekne až pět minut před odchodem. 😠
anto, my jsme měli úplně stejnej problém, taky vždycky řekl, že jde na jedno a bylo z toho pátá ranní a já od dvanácti nespala. Teď už to raději neříká a já jsem ráda, když se pokaždé vrátí k nám dvoum... 😉 😀

petraluk
10. led 2008

Komet mam pocit, že popisuješ toho mýho 🙂 Akorát musim říct, že teď chodí potichu. Když jsem byla těhotná a už nikam nechodila, tak vždycky probudil, jen aby mi řek, že už je doma.Tak mezi 3 - 5 hodinou ranní 😠

apfele
10. led 2008

Můj manžel chodí jen občas, ale pokud jde tak to stojí za to 🙂

anatanka
13. led 2008

Manza ma uplne jinej denni rytmus nez ja, chodi spat az kolem treti rano, chvili mi trvalo, nez jsem to vstrebala, ale ted uz to vice mene neresim a at si je do ty doby treba na mesici, ja jdu v pul jedenacty spat a jsem hned tuha.

pipinka
30. led 2008

holky nemáte strach, že se vám tahají s jinejma? když to vidím ty dnešní mladý holky, jaký jsou k..... tak bych se docela bála

llenda
30. led 2008

Tomu se říká důvěra!!!
Já věřím mu a on mě a tak to má být.
Taky si zajde do hospody na jedno a je 4 hodiny fuč a to je tam z baráku za 5 minut. 🙂
Ale takový jsou chlapy.
Já nikde nebyla ani nepamatuju,ale když si vyrazíme se ségrou tak se vracíme kolem půl třetí. Ale předloni jsme měli se základkou srazík kterej začal kolem 18:00 a já se vrátila v 6:00. Ale to bylo jen jednou.
A s těma mladejma holčinama to neřeším,protože to jsou ve většině případů slepičky (nechci se tím někoho dotknout) který se baví rozvracením vztahů a popřípadě pro peníze.
A chlap kterej má v hlavě mozek se nenechá zlákat,když má doma hodnou ženu se kterou mu to klape po všech stránkách. 😀

makyb78
31. led 2008

Taky mě nenapadlo manžovi nevěřit,má sport,pak pivko.Spíš mám strach,aby se mu po cestě něco nestalo,má to 2km po hlavní silnici.Na druhou stranu,já když někam chci jít,nemám problém.Prostě to funguje oboustranně.Možná při prvním dítěti ze začátku se u mě projevovala spíš taková závist/fuj to je slovo/,že pro ty chlapi se toho tolik s příchodem prcka moc nezmění.Ale vyšumělo to a teď při druhým už to tak neberu.
A já bych to na ty mladý holky nesváděla,ať už jsou to slípky nebo ne.Přesně jak píše llenda,když má chlap rozum,nevidím v tom problém.A na holky či ženský kouká kažný chlap.A záleží jen na něm zda u koukání zůstane.A pak taky na zázemí,které má doma.A chlap který přemýšlí,jak se říká,tím co má v poklopci,ten si někoho nabrnkne kdekoliv,až by jsme se divily,kolik je k tomu příležitostí.Na druhou stranu je pravda,že nevěra je asi trend dnešní doby a člověk neví co ho potká,takže fráze,"to se nám nemůže stát" je dost klišé.

anatanka
31. led 2008

Ja jenom zavidim, nezarlim vubec. S narokama, ktery muj manza na zensky ma, se moc bat nemusim.
Mne je nom se..., ze ja nikam nemuzu. Za svobodna jsem byla hodne nocni a spolecenskej tvor a ted jsem rada, kdyz si zajdu aspon odpo s kamaradkou na kafe (vcetne deti, samozrejme... 😒 )