Je ex mého muže pitomá?

petrajurinova
4. črc 2013

Řečnická otázka v názvu téma nečeká na odpověď. Tu znám - Je PITOMÁ!!!!
Potřebuju se akorát vynadávat a nahlas nemůžu. Takže pokud jste na tom podobně, klidně přidejte svůj výlev. 😎

mamkamarketa
4. črc 2013

?

petrajurinova
autor
4. črc 2013

To že ex mého muže inteligence moc nepobrala vím, ale nepřestává mě udivovat její nezodpovědné jednání ohledně dětí. 😖
Minulý týden k nám poslala dceru (manželovu prvorozenou) v průběhu pracovního týdne přes poledne bez předchozího upozornění - jen shodou okolností mě zastihla ve dveřích a nemusela čekat u prázdného bytu než někdo z nás dojede z práce. Včera jsme holku vezli do nemocnice s podrážděným slepákem (po tom co si ji maminka vyzvedla s tím, že jdou k zubařce a na oběd ji předložila nějaký salát v bufetu). Dneska jí doktor řekl, že holku propustí k domácímu ošetřování - má se to rozhánět ledováním. Před pár minutami jsem měla telefonát - že až holka přijede z nemocnice, tak ji k nám pošle zpátky - samotnou ze sousedního města. Matka sedí doma bez práce a chce si užít klidného léta. My oba s manželem chodíme do práce a děláme na směny. Argument, že má být holka v takovém stavu doma pod dozorem byl okomentován: "tak si vem dovolenou a zůstaň s ní doma". Ta ženská je taková píííííííííp, až to bolí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

kay
4. črc 2013

@petrajurinova no tak zažádejte o svěření do péče...

petrajurinova
autor
4. črc 2013

@kay o tom jsme uvažovali a i jsme to holce nabídli - je jí 12 let, takže už je dost velká aby do toho mohla sama mluvit, ale jí se z malého města do velkého nechce. Tam kde je má kamarádky, školu na kterou je zvyklá, taneční školu a téměř venkovské prostředí - rybník 200 m od baráku, les 10 minut pěší chůze. U nás by byla na sídlišti kde v podstatě zná jenom mrňata a prostředí panelové džungle.

kay
4. črc 2013

@petrajurinova hm tak to chápu, to je pro ni lepší prostředí, tak holt se asi budete muset přestěhovat vy blíž 😉 než se opravdu něco stane ☹ jestli je matka takhle nezodpovědná, tak je to dost pravděpodobné..

zamilovanadonej
4. črc 2013

@petrajurinova No nevím, ale každá bejvalka je vlastně píííííp, ale to právě proto, že je bejvalka. Kdyby nebyla bejvalka ale normálně kamarádka, taková pííííp nebude.

petrajurinova
autor
4. črc 2013

@zamilovanadonej každá ženská, která pošle nemocné děcko samotné autobusem do sousedního města jenom proto aby péče o to dítě neomezovala její pohodlí je Píííííííp a je úplně jedno jestli je to něčí bejvalka, milenka nebo jeptiška.

zamilovanadonej
4. črc 2013

@petrajurinova No, ono z jedný strany se to nedá posuzovat objektivně,že?

petrajurinova
autor
4. črc 2013

@zamilovanadonej to po tobě ani nikdo nechce, že? Já vím své - znám ji od dětství a posouzení někoho kdo ví o dané osobě velké kulové opravdu nepotřebuji. Potřebovala jsem si ulevit od vzteku ve chvíli, kdy jsem kvůli spolupracovnicím a klientům nemohla emoce ventilovat přímo a nahlas.

blahova_andrea
4. črc 2013

taky máme ex píííííp. a nemyslím si, že je to jen tím, že je to ex. já jsem pro spoustu lidí taky jistě pííííp 😀 ale chování některých lidí je až moc do očí bijící a do nebe volají a někdo by se prostě neměl vůbec rozmnožovat.

indy2
4. črc 2013

Tak tady k tomu tematu si myslim, ze mam opravdu co rict..bohuzel.. a ze soucasne zeny, pritelkyne nemohou byt objektivni k bejvalkam? Ale muzou..jsou to jen reci..jenze bohuzel i mezi nami zenami, matkami existuji zenske, ktere opravdu nemaji mozek, vychodili jenom zakladku a to same jim ocividne staci u jejich deti, neplati najem, protoze ony prece nemusi, nechodi do prace, protoze to taky nemusi a jedine, co je zajima je, jak se zbavit deti, aby si nasly noveho "blbce", ktery by jo zivil.. no, takze tak 😀 ale ja sem radeji zticha, protoze povedet nekomu nase starosti s ex, tak by nikdo neveril, ze nekdo tak labilni muze existovat..bohuzel..

blahova_andrea
4. črc 2013

@indy2 páni...ty znáš naši ex? 😀 ten popis je úžasný! 🙂 ta se tedy dětí zbavit nechce, protože to je způsob jak mít ostatní v šachu a jak z nich ždímat co jde. ale zbavit se jich nechce jen úředně, jinak je fakt léta nestará o nic a nikoho jen o sebe.

indy2
5. črc 2013

@blahova_andrea On někdo tak primitivní existuje na tomhle světě 2x ? 🙂 Vím, že takhle to vyzní "zaujatě", jak by tu někdo napsal, ale já nemám důvod být zaujatá, ale to ví jen ten, kdo zná mě i jí 😉 Ona je bohužel nešťastná, zakomplexovaná, bez jakýkoliv cílů v životě.. a ještě tak naivní, že si myslí, že stačí, aby měla děti a vše ji projde..hrozný.. a přesně jak píšeš, stará se jen a jen o sebe. To je jedno, že děti mají x let staré děravé boty, hlavně že ona měsíčně provolává částky dosahující tisíců.. je mi z ní blivno ☹

xsenova
5. črc 2013

@petrajurinova a nebolo to nahodou tak, ze manzel opustil svoju ex koli tebe? Taketo spravanie je skor znakom nepriatelstva voci byvalemu manzelovi - ktore sa ventiluje cez dieta.

maximaty
5. črc 2013

No o mě nynejsi meho ex vyklada takove sprostarny, stejne jako jeji nova, tedy moje ex- tchyne, ze jsem to uz nekolikrat oplakala a dokonce muj ex me zastaval at si nevymysleji takove sprostarny, ze jsem malemu nejlepsi mama a s ex jsme vlastne kamaradi... tim nechci rict ze neverim tomu co tu ctu... ex meho nynejsiho je vecne pod parou, vola klidne v noci, pomlouva kde muze a to jsou vic nez tri roky od sebe... deti s nim nastesti nema... mezilidske vztahy jsou zhoubou lidstva....

superkousky
5. črc 2013

@maximaty
EXkou se vůbec netrap 🙂 - skorem vždy ani ty „nextky“ moc rozumu nemají 😉 .
Není nic jednoduššího než pomlouvat - toť čin hodný dospělého člověka 😉 .

petrajurinova
autor
5. črc 2013

@xsenova ne to nebylo, ona odešla za jiným chlapem s kterým v té době už byla těhotná. Já jsem se s manželem dala dohromady zhruba 2 roky po jejich rozvodu.

@indy2 je to smutné, ale je takových více - nejdříve volá, že potřebuje alimenty dříve, protože nevychází s penězi a pak holka přijede v malém špinavém orvaném triku a vykládá o tom, jak si den předtím maminka koupila úžasné nové kožené boty 😖

indy2
5. črc 2013

@petrajurinova já jsem na tohle docela háklivá.. dostává nemalé alimenty - včas a řádně podotýkám!! A stejně si neustále stěžuje, cokoliv věnujeme dětem, ona jim vezme!!! Již xkrát jim rozbila mobilní telefony, takže teď ani jedno dítě nemá, protože to nemá cenu, když víme, že ona si ho vezme pro sebe a ještě provolá kredit, který sme jim tam nabili, aby mohli tátovi kdykoliv zavolat :-// nejstarší dcera (18) nám třeba sdělila, že ona platí za paušál cca 5 tis. měsíčně..jako mazec ☹( ale že neplatí nájem a tak se musí s dětma neustále stěhovat, to ji asi nezajíma... pane bože, jak takový lidi můžou vůbec existovat? ☹ přesně jak píšeš, děti chodi bohužel jak největší socky, je mi jich líto.. zároveń to ale všechno nemůže neustále platit my, když je to výživné tak vysoké.. bylo by to trochu postavený na hlavu.. ach jo.. tak sem si postěžovala 🙂 pevné nervy i tobě..

blahova_andrea
5. črc 2013

@indy2 bohužel si myslím, že takových po světě běhá mnohem víc než jen dvě ☹ nechápu proč si někdo myslí, že musíme být zaujaté jen proto, že jsme je "nahradili" a ony jsou ty ex. myslím, že spíš ony mají důvod být zaujaté proti nám než my proti nim. já beru, že je spousta "normálních" ex, kterým to prostě jen s mužem neklapalo a tak šli od sebe a nemusí být nutně úplné pííííp. hmm, to taky znám, když ex kupuje dětem boty v bazaru a stejně věčně vyvolává, že potřebuje peníze a pak z ní vyleze, že ji telefon stál 3000 a kde na to má jako brát? a co je nám sakra po tom? proč bychom jí měli dotovat takové věci? jenže ona si zaplatí telefon a pak nemá na školku a školu, že? ☹ obě bychom takových příkladů jistě našli stovky, viď?

indy2
5. črc 2013

@blahova_andrea přesně tak a udivuje mě, jaktože pro tyhle "matky" nejsou děti důležitější než jejich vlastní potřeby. No potřeby, ono provolávat takové peníze měsíčně asi nebude uplně zas tak potřeba dle mého názoru, ale jenom rozmar... a úplně souhlasím s Tebou.. my nemáme být proč zaujaté.. to, že ona je, to chápu a neberu jí to, ale já se narozdíl od ní umím chovat. Vždyť i partner se za ní stydí a vždycky styděl, takže projistotu nikam nechodil, aby ji nemusel brát s sebou a ona mu zase neudělala scénu.. byla hrozně žárlivá (a ano, vrátilo se jí to jako bumerang) a když si spolu někam vyšli společně, tak on se mohl bavit jenom s ní, protože ostatní po něm (dle její paranoy) vyjížděly! A je úplně jedno, že samy měly rodiny, byly vdané a spokojené a jenom se s ním chtěly zdvořile pobavit 🙂 Přeci jenom, jako hasič tam mají tlupu chlapů v partě a prostě jednou za čas se vyrazí na nějakou akci, kde vezmou své drahé polovičky..no tak je jasný, že se všichni baví se všema, ne? No nic, zase sem se rozepsala 😀 ale když ve mně je toho za těch pět let tolik, že to musí asi ven 😀 sere mě neskutečně.. a jak vidím, opravdu není jediná.. a nechápu to ☹ pro mě bude Andrejka vždycky na prvním místě.. a když by mě muž opustil? (o čem samozřejmě nechci ani přemýšlet 🙂, tak pořád bude Andrejka ta první a udělám pro ní cokoliv na světě..ne, že si přes ní budu léčit nějaké komplexy!!

petrajurinova
autor
5. črc 2013

@indy2 tak koukám, že aspoň v něčem je ta "naše" ex solidní - náklady na bydlení a vše do školy (včetně obědů) platí pečlivě a včas a na dražší dárky, které od nás dcerka dostane (telefon, foťák....) dohlíží aby je holka nenechala někde pohozené (telefon totiž hned při první příležitosti nechala v dosahu štěněte a zachraňovali ho před rozkousáním na poslední chvíli).
Ovšem co se týká zodpovědnosti a pozornosti vůči dětem, tím mě irituje neskutečně. Názor, že holka může mít odrbané věci ze sekáče, protože z toho stejně za chvíli vyroste a když jí vadí, že je tam sem tam nějaká dírka, ať si to zašije a matka potřebuje "vypadat solidně", tak si každý měsíc nakoupí nové oblečení, kosmetiku a co dva měsíce boty. Nebo že 12leté dítě je schopné samo si uvařit, nebo ať si zajde na večeři do bufetu. Horečka a bolesti čehokoliv u dětí není třeba řešit, buď to přejde, nebo s nima zajde otec nebo jiný příbuzný až k němu příští měsíc pojedou. Případně, proč by měla matka v průběhu školního roku v pracovním týdnu v 22:00 vědět kde je a co dělá dítě? A pod.

indy2
5. črc 2013

@petrajurinova Tak opravdu i tak automatická a logická věc jako placení nájemného, školní věci pro děti a vůbec jakékoliv dárky jsou pro "naši" ex naprosto nedůležité věci, které řešit nemusí.. Byť to vyzní divně, važte si toho 😀
Je to opravdu divné, že nějaká matka upřednostňuje svůj vzhled před potřebami dítěte..já tohle asi vážně nikdy nepochopím.. a to, co píšeš..tak z toho mi naskakuje husí kůže :-// ikdyž mě už nemůže v tomhle směru překvapit asi vůbec nic.. kdo nezažil, nepochopí :-/