Je normálne, ak ženatý muž povie kamarátke Milujem ťa?

pau1a
2. čer 2013

Moj manzel ma "kamaratku" s ktorou sa vzajomne oslovuju zlatko a srdiecko telefonaty koncia milujem ta cmuk. Ako by ste to riesili?

suzief
2. čer 2013

Mě to teda normální nepřipadá ale asi taky záleží na délce toho přátelství a okolnostech...no mě osobně by se to teda nelíbilo ani náhodou.

marinka
2. čer 2013

Jej, tak to by mi teda hodně vadilo!

klarina_f
2. čer 2013

A to s ní mluví takto i před vámi? Hm... asi bych si našla "kamaráda". 😀 Ne. Vážně. Vadilo by mi to a rozhodně bych to nevydýchala.

terezkax
2. čer 2013

to bych ho hnala...

honzulka
2. čer 2013

Asi bych to hodnotila i podle toho,jak dlouho takovýto vztah mají-zda ho měli i před vaším seznámením?Tak jako tak bych řekla,co to se mnou dělá,jaké pocity to v tobě vyvolává...třeba si to vůbec neuvědomuje.. 😉

ratatooy
2. čer 2013

jo tak přesne tady je diskuze o nevěře ted nevim přesne název,a tam je holčia co mela manžela s takovou kamaradkou,chlapi vždycky tvrd ž o nic nejde je to jen kamaradka ale nikdy se ji nevzdaji,a slečna už se rozvádí,takže toto podle me normalni není

nikolletta87
2. čer 2013

A mluvila jsi s ním o tom? 😖 Pokud ne, zkusila bych nejprve v klidu vyříkat. 😎 Vysvětlit mu že mi to vadí a proč. 😒 A že si přeješ, aby se takto neoslovovali... 🤐 Ale osobně si myslím, že pokud se takto oslovují před tebou, tak to nic nevhodného neznamená... 😉

socina
2. čer 2013

Taky jsme s jedním kamarádem takhle jmenovali. No a už to budou 3 roky co máme od svatby

karlam
2. čer 2013

vadilo by mně to hodně, kamarádku mít může, což o to, může mít tucet kamarádek, ale vše má své hranice

mirunda
2. čer 2013

Mám hodně dobrýho kamaráda, se kterým se taky oslovujeme "brouku", "kočko" atd.. jde pouze a jen o přátelství, on je ženatý s mojí úžasnou kamarádkou, všichni jsme si byli navzájem za svědky (s mým manželem ještě) a občas ze srandy si taky řeknem něco intimnějšího.. ale pořád musí být nějaká hranice.. tohle bych asi nezkousla, přestože nejsem žárlivá.. asi taky záleží, jaký ty máš vztah s tou kamarádkou..

andy80
2. čer 2013

Tady se zase někdo nudí že? S novými profily s podobnými otázkami se tady poslední dobou roztrhl pytel.

pepibubu
3. čer 2013

normální to rozhodně není.

lucinka_jirackova
3. čer 2013

není to normální...tohle dělal můj chlap se svou nadřízenou...rychle jsem to utnula! a je klid 🙂 sice už není mezi oblíbenými ale to mě fakt netrápí...cukrovat může jen se mnou!

kacenka1111
3. čer 2013

To snad ani nebylo mysleno vazne, tato otázka....Doporucim podivat se na datum registrace uživatelky....Ze si to nechate libit, maminky? A donekonečna.... 😖

carrie_b
3. čer 2013

Ale na druhou stranu...pokud byste se chtěly ptát na něco "intimnějšího", ptaly byste se pod svým nickem????
Já bych si tedy určitě vytvořila novou identitu 🙂 .

codal
3. čer 2013

I kdyby to byl jen vtip, na tom ani moc nezálěží, třeba to pomůže někomu, kdo to opravdu zažívá (a že nás je hodně)...takové věci se dějí a není to správné.. jsou věci, které by měli zůstat jen mezi dvěma lidmi, neptaří nikomu jinému než milovanému partnerovi.. jen on si zaslouží slýchat srdíčko, lásko, zlatíčko a jen pro něj jsou určená slova "miluju tě"... a není dobře něco takového tolerovat, nakonec se to může otočit proti vám... mluvím z vlastní zkušenosti... promluvte si, ty mu jasně řekni, že ti to vadí, ubližuje a že si to nepřeješ..jestli tě miluje a jestli jsi pro něj první na světě, bude to akceptovat, protože ti ubližovat nechce! Hodně štěstí!

monad
3. čer 2013

NOOO TO TEDA NORMÁLNÍ NENÍ sorry

evitaa
3. čer 2013

No já se tedy myslím, že je lepší, že to říká před manželkou do telefonu. Kdyby jí to šeptal do ouška v posteli, bylo by to asi horší.

monyliny
3. čer 2013

No ty bláho☹To teda fakt normál není...já bych to nerozdýchala 😒

edeltraut
3. čer 2013

No já myslím, že to je legrace - kdyby to myslel vážně tak to rozhodně neříká před tebou. Můj manžel taky dvě naše známé oslovuje kočičko, princezno, zlatíčko, beruško a sem tam přihodí i takovou dvojsmyslnou poznámku - absolutně mi to nevadí, vím, že je má rád, ale pouze jako kamarádky. Jednoho kamaráda taky oslovuji Broučku - je to ale nespíš tím, že má přezdívku Brouk 😉.

marton
5. čer 2013

Promiň,možná nejsem dnešní,ale dle mě je to minimálně ponižující ☹ .Před někým kdo je mi nejbližší,říct jiné ženě,že ji miluje... 😠 .

naty
6. čer 2013

já si spíš myslím, že není úplně normální se ptát, jestli je to normální... 😅 😕 Tak buď si tak strašně naivní a máš tak odrzlýho chlapa, že má někoho jinýho a klidně s ním mluví před tebou takhle, protože ti to stejně moc nedochází, stačí, že ti řekne, že je to normální a nic v tom není, a nebo je to zas jen nějaký vtip, ale pochybuju, že racionálně uvažující ženská se byť jen zamýšlí nad tím, že její chlap někomu říká, že ho miluje a myslí to jen tak...jak píšou holky, musí to mít nějaký hranice, tohle je už dost mimo, a pokud ti to vadí, promluv si s ním 😉

prcekverunka
6. čer 2013

Pokud to myslíš vážně a potřebuješ na to odpovědˇ, tak ne, není to normální... 😅