Je rodinná disharmonie rok po porodu běžná?

sister05
18. únor 2012

Ahoj maminky (potažmo tatínkové),mám následující potíž. Rodila jsem před rokem. To jsem bydlela u matky. Od listopadu minulého roku jsem otce svého dítěte dokopala ke společnému životu a bydlení (né ke svatbě) a ze začátku to bylo docela fajn. Až na to,že to vázne z jeho strany v oblasti sexuální a pomalu začíná i v komunikaci jako takové. Neříkám,že to máme zrovna lehké,padá na nás dost věcí. Ale ten vztah byl do listopadu bezva a takhle pomalu spěje k zániku. Je takováhle krize běžná,takhle dlouho po porodu? Máte s tím někdo zlušenosti? Děkuju

kaculka46
18. únor 2012

Ahoj myslím,že když jsi ho musela jak píšeš ke společnýmu bydlení dokopat,tak už byl problém asi tenkrát.S dobou po porodu to souviset nebude.

kacenka1111
18. únor 2012

ahoj..Souhlasim a uz treba taky to, ze na zadne fotce ani z porodky neni tatinek videt...Nevim, zda jste mimco planovali....?

llluckaaa
18. únor 2012

Ahoj, souhlasím s kaculkou46, pokud jsi ho musela dokopat ke společnému životu a bydlení, tak měl váš vztah problémy už tehdy.

honzulka
18. únor 2012

Ahoj..já bych taky souhlasila s kaculka46,jestli problém nebyl už tam,když se sám nesnažil s váma bydlet?Nejlepší je se snažit o tom s ním mluvit..Náš sex.život taky není zrovna peprný hlavně z důvodu nespavosti dětí...Jsou taková naše antikoncepce.. 😀 ...
kacenka1111můj muž taky na fotkách zde není a moc fotek nemá,páč většinou fotil a sám se fotit moc nechce..

andelka
18. únor 2012

Taky bych řekla že to není rodinná disharmonie po porodu, ale tím, že jste spolu začali bydlet.
My jsme před porodem bydleli s rodiči (ale už jako manželé, takže normální společný život), ale jakmile jsem zjistila že čekáme mimčo, hned jsme se snažili se úplně osamostatnit. A to mi přijde normální, ne dokopávat ke společnému životu a bydlení někoho, s kým už mám dítě. Narození mimča je zásah do života jako hrom i tak, ale tady bude problém někde jinde. 😕

tajemna30
18. únor 2012

Myslím že to určitě běžné není, ale do vašeho vztahu zde nikdo nevidí, to musíš vědět ty, jak Vám to fungovalo už dřív, když jsi ho do společného bydlení musela dokopávat.
kacenka1111 - myslím že to není o fotkách, můj manžel také nechce být nikde veřejně prezentován a já to respektuji a vztah máme krásný

1983hr
19. únor 2012

Ahoj já jsem 10mes.po porodu a žadnou disharmonii nepociťuju🙂 u vás asi byla chyba že jsi ho dokopala ke spol.bydlení.

brisalek
19. únor 2012

ja teda nevim, ale myslim, ze se to vsude pise a kazdy to vi, ze narozeni dite je velky zasah do vztahu a ze i drive bezproblemovy vztah muze zacit skripat. Zena poporodni deprese, stres z toho vseho noveho, nechut k sexu(hormonalni zmena, nespokojenost sama se svym telem, vycerpani) nevyspani, vycerpani se musi projevit urcitou podrazdenosti....Muz nema peci, citi se odstrceny, nema sex atd. atd. neni cas na spolecne chvile, povidani si atd. atd.
Pokud ve vztahu uz ten problem byl je to takmer jiste, ze problemy se objevi jeste vetsi, ale jejich prekonani naopak vztahu muze pomoc 🙂.

pepibubu
20. únor 2012

klíčové slovo je DOKOPALA. Neboli chlapci vyhovovalo, mít tě kdy chce on sám, nemuset se starat. Další, problém v sexu z jeho strany? A kde to chlapec ventiluje?

Nezlob se na mě, ale brala bych ho jen jako dárce biologického materiálu, otiskla mu na řiť svou okovanou botu a řekla si, že radši dobře sama, než blbě s někým.

petkave
21. únor 2012

To znamená, že do listopadu bolo všetko fajn, lebo ste nebývali spolu? A od listopadu je to zlé, lebo si ho donútila bývať s vami? Tak asi vieš, kde je problém, nie? Vy dvaja si zrejme lepšie rozumiete, keď spolu nebývate. Ale to potom padá tvoj sen o harmonickej rodine. 😖

beruskanula
21. únor 2012

plně souhlasím s @kaculka46

anatanka
23. únor 2012

Jak pisi ostatni, tatinek o zadne spolecne bydleni nestal, tys ho nakonec dokopala a vysledek je na miste...