Je šance najít nového partnera, když mám dvě malé děti?

nikik25
10. čer 2013

Ahoj maminy, ženy...
Poslední dobou se peru s otázkou zda se rozvést... Chci Vás poprosit, vás rozvedené s dětmi o zkušenosti...
Jsem vdaná 6let, s manželem máme dvě malé dcery (4roky a 1,5roku). Manžel mě dvakrát (co vím) podváděl. A nešlo o jednorázový úlet, ale pravidelné "odskoky".
Navíc je to vášnivý sportovec a na nás má minimum času. Taky je to neskutečný sobec, atd. atd. atd...
Mě už takto žít nebaví, cítím že se potřebuju odlepit ode dna a tak přemýšlím...
Holky myslíte, že je reálné najít si coby rozvedená s dvěma dětma partnera? Povedlo se to některé z vás? Nebo jak se vám po rozvodu žije?
Moc děkuju za vaše zkušenosti 🙂

k9girl
18. čer 2013

Povedlo se mi najít partnera když sem měla na krku 3 psiska, takže s dvouma dětma máš určitě taky šanci 😉

marecek4
19. čer 2013

proč ne,já nehledala-našel si mě sám a měla jsem děti tři

ebsian
19. čer 2013

Já to beru pohledem stále ještě dítěte ve mně, jaké to bylo, když se mamka rozvedla a našla si vlastně ještě během manželství partnera, který měl také děti 2 a nějak nedomysleli, že to finančně moc nebudou zvládat. Trpěly jsme tím hlavně my děti. Takže asi celý život budu ovlivněná tím pohledem, jak to vnímá dítě..Láska je krásná, ale když není co na sebe a co jíst? Když nemůžou děti na výlety, ani lyžák atd? Když se celý život řeší dluhy?

Moc vám držím palce, aby se toto nestalo, abyste našla partnera a byla znovu šťastná. Ale za sebe - já se vždy hodně budu ohlížet na to, abych svoji dceři ( nebo dětem ) mohla hlavně (kromě lásky samozřejmě), dát i to ošacení, potraviny, dopřát radosti, výlety atd..

ebsian
19. čer 2013

Ještě jsem zapomněla dodat, že z té lásky si ihned pořídili páté společné dítě, které jak říkali ( si konečně vychovají k obrazu svému) říkal nevl. tata. Ono se to troche vymklo, ta výchova 😅 Ale je pravda, že on se z nás měl nejlépe. I když taky musel celý život poslouchat, že není na to a na to, ale nakonec to, co chtěl, dostal..Jako jak říkám, nějak to prostě nezvládali, to, co na začátku vypadalo ideálně, 5 dětí, znovu štěstí atd, nějak finančně nebylo reálné..
To jsme u nás bydleli 4 děti a 2 dospělí, starší nevlastní sestra zůstala u mámy..

poradmi12
6. pro 2021

@blahova_andrea pokud si manžel bude brát tvé děti pravidelně na víkendy, tak budes mít příležitosti dost 😉

lenik157
12. pro 2021

Ahoj holky, mamky 🙂
Mám za sebou čerstvý rozchod ☹ Není to tatínek mých dětí, ale nějak mi vyvstala otázka jestli si můžu se třemi dětmi najít partnera, který zvládne to, že mám děti...
Ve zkratce o mně. Je mi 35let.. Mám dvojčátka 13 let, holky a klučíka dnes 8 let🎂🐧 S jejich tatínkem mi to nevyšlo, holky jsem měla brzy.. neplánovaně a když se narodil klučík, jeho tatínek se změnil, začal být opravdu hodně hrubý, pro facku nešel daleko, zkrátka nedalo se to, v tomhle nechcete aby vyrůstali vaše děti ☹ tak jsem se rozhodla odejít... Partnera jsem si našla před dvěma lety... ano mladšího a ano bezdětného.. on věděl, že děti mám,navíc to je dětský psycholog.. myslela jsem, že máme hezký vztah, nicméně jeho maminka se mnou měla problém (protože mám děti pravděpodobně) a rodičům mě vlastně ani za celou dobu nepředstavil.. asi kvůli mamince, nevím.. a děti za celou dobu viděl párkrát. Opravdu nejsou to žádní sígři.. vím, že na ně koukám maminkovskýma očima.. ale holky dobře se učí, normální holky a klučík taky, vlastně byl rád, když občas partnera viděl, tešil se na něj. Děti myslím byly rády, že maminka je šťastná. No a v létě, před prázdninami se se mnou partner z ničeho nic rozešel, nic jsme si neudělali.. říkal, že mě má hrozně rád, jen prostě mu došlo, podle jeho slov, že to takle nedává (že mám děti a on není jejich taťka)... po prázdninách se vrátil, že mu došlo, že beze mne nemůže být a tak.. byli jsme na výletech, všechno bylo v pohodě, jsem si myslela.. bavili jsme se o společné budoucnosti, i že miminko bysme si časem pořídili, no a po pár měsích úplně stejný scénář, prostě jednoho dne nepřijel, že nedává to že mám děti, že to takle nechce ☹ Samozřejmě mě to strašně zklamalo a bolí to.. myslela jsem si, že to má tedy vyřešené, když chtěl, abysme se k sobě vrátili, že to aspoň zkusí.
Je před Vánoci a já jsem sama, z ničeho nic, po druhé.. a tak si říkám, jestli vůbec je šance si najít partnera, když ty děti mám. Normálního chlapa, který nás bude mít rád..
Potřebovala jsem se vypsat a snad slyšet slova podpory. Děkuji za přečtení, přeji hezké adventní dny..

zelenaesmolda
12. pro 2021

@nikik25
Byt tebou nejdriv si srovnam zivot a pak zacnu premyslet o partnerovi 🙂

madbetka
12. pro 2021

@zelenaesmolda Já si myslím, že za těch osm let od založení diskuze už si ho snad srovnala 🙂

lenik157
12. pro 2021

já nejsem zakladatelka 🙂

lenik157
12. pro 2021

teď nikoho hledat ani nechci, jen si tak říkám jestli vůbec je šance, osud mi nadělil dvojčátka.. takže ano, tři děti zní strašlivě a prostě měla jsem asi smůlu na chlapi.