Je takové chování přítele normální?

chrystyanna
12. črc 2018

Chci jen vidět názor člověka co v tom nemá nic..
Jednou když jsme se chytly s přítelem řekla jsem že nejdu na oslavu jeho rodičů že uz nemám chuť.. On začal vyvádět že buď půjdu s ním nebo ať táhnu okamžitě z jeho bytu který platíme napůl. A pokud půjdu s ním tak ať se chovám normálně s nikym to neřeším a proběhli i sprostě slova na moji adresu.. Když vychladl omluvil se s důvodem vyprovokovala jsi mě.. Pár dnů byl klid. Pak vběhl do ložnice kde jsem volala s tátou sebral mi tel a řval že jsem kurva děvka že se kurvim...
Po tomhle jsem to chtěla s ním řešit ale podle něho je vše v pořádku za vše mužu já já si vymyslím problémy..
Je pravda že umí být něžný mily uklidí ale s poznámkami že je to ženská práce a že jí dělá pac já to tak neumím.
Když se ozvu že se mi něco nelíbí řekne že si nevážím dobrého bydla a že mám být ráda za to co mám
Je pravda že na byte udělal hodně práce snaží se aby to byl hezke ale přitom je protivný když řeknu že je něco špatně.
Plus mu nevadí trávit volnz čas jen doma max u rodina když jdu někam s kamarádkou hned mě podezriva že to byl chlap bere mi tel projíždí zpráva.. Když vidí že něco řeším se ségrou přes tel řekne hlavně neřeš nás My jsme v pořádku. Ano vidím i své přispění. Na tom nerada se hádám radši ustoupim odejdu dělat něco jiného občas jsem líná a utíkají mi maličkosti ale taky mě nebaví vetz jeee tz jsi doma já tu teď uklidíl to to zas zaspinis.
Vadí mu i to že pes pouští chlupy ale v hadkach mi řekne psa si nechám a ty táhni.. Nevím zda jsem jen rozmazlena když se mi tohle chování zda nenormální..
Posledni dobou přidál i točení nálad co chvíli.. Miluji tě tak se nezlob a za chvíli víš co tak si táhni oni tě rádi vratej a stačí mu k tomu Nějaka maličkost co není dle jeho

ariadna12
18. črc 2018

A priprav se na citove vydirani, omluvy, neznosti, vyznani lasky. Pokud neuspeje, muze nadavat ci byt fyzicky agresivni a pomstychtivy. Treba to bude v pohode, ale je dobre znat rozdane karty😊.

anatanka
28. črc 2018

@chrystyanna "Ajajaj, tady vidim velky spatny..."
Ne, opravdu a vazne, normalni to neni a nikdy nebude. Jsou to naprosto typicke znaky chovani jak jeho, tak tebe jako obeti. Jen v tom budes dal vic ztracena a dezorientovana. Uprimne si uplne nemyslim, ze to ted zvladnes, ale jedina moznost je od nej odejit, dokud nemate deti a dokud mas nejake sebevedomi. Zkus se poradit s odbornikem, at ti da silu odejit (jemu to ale hlavne nerikej, to by mu hralo skvele do karet, aby te mohl jeste oznacovat za blazna...).

chrystyanna
autor
28. črc 2018

Děkuji všem za rady.. Možná to zní hnusně ale nechávám ho aby si myslel že se to spraví. Potřebuji čas najít bydlení jinde.. Děkuji všem že jsme mě neměli za"blazna

chrystyanna
autor
29. črc 2018

Dávám tím, že jsem v kontaktu s rodiči, sestrou a přáteli přes Facebook a píši si s nimi..to jsou jeho slova.. Když jedu za rodiči, tak se jedu kurvit atd.
Bolelo to, teď už to ani nevnímám..

evee24
29. črc 2018

@chrystyanna snaží se te odříznout od rodiny a přátel a to je sakra špatný. Ale moc ti fandim abys odešla a mela klid. Dotáhni to dokonce. Drzim palce 😉

dasasmekalova
29. črc 2018

Ahoj, normalni to neni a nikdy nebude. Zazivala jsem to same,bohuzel bohudik je v tom u nas i dite. Po narozeni dcery se pritel neskutecne obratil,kdyz jsem drzela telefon v ruce,hned jsem si psala s chlapem,sla jsem s detma na prochazku,tak jsem se chodila ukazovat chlapum,neustale prohlizeni telefonu,stale me oznacoval za blazna,ze nic nezvladam,valim se doma na materske a neustale hadky pred detma. Konec nastal,kdyz me dal velkou facku a ranu pesti do čelisti pred detma. Okamzite jsem volala policii a je pryc. Tak neskutecne se mi ulevilo,ono psychicke tyrani je jeste horsi nez fyzicke. A ja fakt mela pocit a zacinala jsem verit,ze asi opravdu blazen jsem. Hrozna zivotni zkusenost. Takze rychle pryc od nej.

lalusheee
29. črc 2018

@chrystyanna pošli ho včas doprdele. Já měla doma to samý!!! Já přes kopírku. Našla jsem si jiného a teď jsem šťastná. Nemá cenu se trápit.

atejag
21. říj 2018

Vidím, že tohle je už starší diskuze... Ale nedá mi to. Nezlobte se na mě, ale to je fakt pro některé ženské normální takto žít? Dobře, životní situace jsou různé, ale drží Ti někdo pistoli u hlavy, že musíš zůstat? Máš občanku a jsi svéprávná, máš aspoň nějaké peníze? Jestli ano, tak si můžeš odpovědět na svůj dotaz sama: NE, není to normální a hned potom jít pryč. Ne, takto se normální partner nechová. Takto se chová nevyzrálý idiot, a to opravdu nemá žádná žena zapotřebí.A držím ti sakra moc pěsti, abys dokázala odejít a mít život, jaký si zasloužíš a ne jaký by ti rád vnutil nějaký sociopat.

linee
21. říj 2018

@chrystyanna jak jsi dopadla?

luciebx
22. říj 2018

@chrystyanna tak jak se u vás situace vyřešila