Je váš muž opak toho, co jste si v životě vysnila?

ma.minka
7. led 2010

už se vám někdy stalo že váš muž je opak toho co jste si v životě vysnila a že místo milujícího romantika máte doma ledovou sochu 😢 😢

cernovlaska
18. led 2010

Akshara:a jo,to mě nenapadlo 😨 😕 🙄 😠 ☹ 😢 😀 😀 😀 😀 někdo toho černýho Petra mít musí 😝 😀 😀. Ale nicméně jsem statečná a možná sem ještě párkrát přispěji 😀 😀 😝

ma.minka
autor
19. led 2010

všem vám moc děkuji člověku je najednou tak strašně dobře když ví že nato není sám že je tu ještě někdo komu na někom záleží byt ho nikdy neviděl strašně moc mě to zahřálo co jste psali až jsem se rozbrečela a najednou mě něco hřálo kéž bych měla taky tokového muže který by se zajímal o to co mě bolí a řekl mi neboj spolu to zvládnem jenže to já nemám on když má depku a potřebuje se někde schovat promluvit si tak sem pořát taky ale když mě něco trápí a potřebuji si promluvit tak slíchám jen nestěžuj si změn téma mě to nebaví poslouchat to je furt něco a ještě k tomu bydlíme u tchýně a asi si to dokáže te přectavit jaký to asi je tady musim poslouchat a svůj názor si nechat sama prosebe už se moc těším až budem bydlet sami doufám pevně v to že se to změní a konečně i ožiju a začnu i žít né jen přežívat včera jsem měla úplně nejhezčí den můj malinkej miláček kemě přišel a jen tak jako by se nechumelilo mě obejmul okolo krku a říká maminko moje malá malá a dal mi tak obrovskou pusinku a tak krásně se namě usmál že až mi slzi vytryskli do očí to bylo poprvé co mi řekl maminko a obejmul mě jsem naněm tak strašně závislá příde mi že se mazlí i za tátu že mi to vynahrazuje o víkendu jsem se konečně i vzepřela a partner zaregistroval že se něco děje tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet

brumdinka
19. led 2010

ma.minka - naprosto souhlasim s fris, napsala to velmi dobře 😉 opravdu on člověk musí být jak někteří lidé říkají "trochu sobec" jinak se z toho zblázní 😀

ma.minka
autor
19. led 2010

já vím jen to nějak nedokážu deset vteřin si stojím za svím a pak stejně polevim když vim že se namě někdo zlibí ☹ 😢 😖

frisbee
19. led 2010

brum 🙂
ma.minka....no ale to je ono,ty jsi úplně zbytečně za Popelku,vydrž si stát za svým,jemně,ale neústupně,raduj se z maličkostí,sama se budeš cíítit líp,myslíme na tebe,nejsi sama 🙂 🙂 🙂

ma.minka
autor
19. led 2010

frisbee... nejhorší je že si nepřipadám jak popelka jen mě to občas štve já nemámproblém s tím dělat si vše sama a poradit si více méně se vším když mi bylo 17let otec mě vihodil z domu a musela jsem se postavit na vlastní nohy docela dobře jsem začala po čase vydělávat dělala jsem barmanku ale i kovoobráběče nevadí mi ani dřina ale moc mě mrzí že když manža musí mít hned vše a okamžitě a já jdu a udělám to nemám s tím žádný problém ale zamrzí jen to že když jsem opravdu nadně a nevim si radi že ho vlastně vůbec nezajímám ☹

cernovlaska
21. led 2010

Ma.minka:tomu se říká SOBEC...!!!! Je zvyklý,že jsi samostatná,a že si dokážeš poradit a tak asi usoudil,že si pomůžeš i od psychického trápení sama 🙄 🙄 🙄. Vše si dobře promysli a zkus si s přítelem ještě narovinu pohovořit a nenech se odbýt,ale myslím,že samostatné bydlení vám vaše problémy a nekomunikaci nevyřeší ☹. Možná ti bude líp,pže budeš ve svém a bez "dozoru",ale dokud si tě partner nezačne vážit a respektovat tě,tak to bude pořád stejné ☹. Moc ti držím pěstičky,aby se to změnilo a zlepšilo,ale pokus se si nestavět vzdušné zámky,nejsou trvalé ☹

ma.minka
autor
24. led 2010

ahojky tak mám zas nové jobovky manža byl na víkend doma a můžu vám říct katastrofa už mě dohnal i k slzám když přijel hned si sedl a nechal se obskakovat a když jsem odmítla tak hned spustil co ti jako je a pořád domě štoural ráda bych měla další dítě tak jsem mu to pověděla a on hned že v žádným případě ne protože zrovna tet nechce a už se rozhodl a hotovo že nejdřív chce poplatit dluhy a pak se sám rozhodnout jestli by si pořídil další nebo ne a když jsem se mu postavila už konečně tap hned namě spustil že jsem hysterka a že nemusí jezdit vůbec dom jestli ho chci nasírat fakt dík za skaženej víkend a to jsem se za váma těšil a pořád takoví keci a když přijel tak já z nadčením běžím ke dveřím a volám ahojky miláčku a z chodby se ozvala nazdar to vás úplně dorazí a pak že se těšil to jo dnes jsem mu úplně vše vyčetla a vybrečela se konečně se mi ulevilo nato on odvětil když nejsi semnou spokojená tak se zbal a vypadni můžu vám říct kdybych měla kam tak už tu nejsem a povídal ještě než odjel seberse a přemýšlej jak si se dnes chovala doufám že až přijedu příště tak to bude jiný jinak se můžu vysrat nato abych jezdil dom jasný a pak mě obejmul chápete to já ne prostě 😢 😢 🙄

akshara
24. led 2010

Nezbývá, než nakonec vyslyšet jeho slov. 😉 Teď buď chvíli, dokud se nepostavíš dostatečně na vlastní nohy, chytrá jako had a bezelstná jako holubice. 🙂 V prvé řadě ten "vztah" pohřbi definitivně v sobě, bez nadějí, a nenárokuj již po něm ničeho, neb se to, z toho co říkáš, ukazuje marným a bylo by marným. Nyní je zapotřebí, slovem básníka, v partituře pokračovat dál a přejít k finále. Prosil bych po současném scherzu a následně mírném largu ihned allegro! 😉

frisbee
24. led 2010

ma.minka..hm,to je klasická reakce..on nemá argumenty,tak kope,asi neví,co vlastně po něm chceš 😕 ..promluv si s ním,ale v klidu a jednoduchým "chlapským jazykem",pokud to nepochopí,je opravdu čas jít o dům dál,souhlasím s aksharou 😒

filipal
24. led 2010

maminka, mne sa zda predovsetkym zvlastne, ze s nim chces mat dalsie dieta.... 😨
do vztahu z ktoreho asi budes musiet utiect, chces priviest dalsie?
radsej zozbieraj sily a zacni zit ako chces ty! podla mna je zbytocne trapit sa dalej....
zijete v dvoch odlisnych svetoch...

ma.minka
autor
24. led 2010

jenže jak ho mám opustit já ho mám moc ráda a nechci jiného pro synka by udělal cokoli a svím spůsobem i pro mne i když jsem navše sama nejdřív se bojim že by mě rodiče asi zabili byla jsem vychována tak že když si žena vybere muže tak je to na celý život a otom žádná vždyt přece není možné aby v něm nebyl kousek citu furt povídá jo mám tě rád ale mám to v sobě a neříkám to mě stačí když sedíš naproti mě nemusíme se pusinkovat snat ne ale já bych tak chtěla a aji obejmout ale jeho to vůbec nenakopne nejraději bych ho nakopala já 😖 já jsem fakt blbá nebo nevim já stále doufám že to někdy bude lepší že se změní že si mě začne vážit vždyt nemůže pořád do konce života vidět jen sám sebe vždyt máme syna a to snad nejde hodit za hlavu a jít dál 😢

filipal
24. led 2010

no, maminka, ale musis si vybrat. druheho cloveka zmenit nemozes....len sama seba.
chapem, ze ked ho mas rada, je ti tazko...ale mala by si mat radsej seba.
seba nelutujes, ze musis zit bez lasky?

akshara
24. led 2010

Souhlasím s Filipal. 🙂 Už taky musím přeci! 😀 Jenže někdy, aby se člověk naučil mít se skutečně rád, musí si dříve šáhnout až na samé dno, ke kterému, zdá se, jde ma.minka vcelku úspěšně. ☹ 😢

ma.minka
autor
25. led 2010

jsem s toho všeho docela zmatená já už v celku ani nevim jak by měl normální život a vztah fungovat nebo vypadat jak si člověk má sám sebe vážit tak moc toužim po druhém miminku ani mi nevadí že jsem na to vše sama člověk si rychle zvykne být soběstačný a aji je to lepší než být na někom závyslí proč třeba neřek jo pořídíme si ho ale dýl a proč to podal jak až mě se bude chtít tak na tebe vlezu hrknu a hotovo alespon mě to tak přišlo že je to tak míněno ach jo kdybych tak věděla jak naněj

ma.minka
autor
26. led 2010

dnes jsem narovinu řekla mm že když to bude takoví jaký to je že se prostě zbalím a odejdu slýbyl že si otom promluvíme v klidu a souhlasil s tím že se změní tak uvidíme o víkendu co zněj vyleze 😉

brumdinka
26. led 2010

ma.minka - víš, já cháppu, že Tě to štve na druhou stranu chápu i jeho - takových hádek sem si taky pár prošla 😝 😀 a v zásadě jde jen o to, že komuniční kanály tvého a jeho se míjejí, rozhodně si nemyslim to co akšara, že máš, spíš to začít řešit - tj.jak si psala v poslednim příspěvku - jen tak dál 🙂 však ono se to projasní 😉

akshara
26. led 2010

Brumdinko, 🙂 jistě, všechno je otázkou, jak se věci postupně vyvíjí. Jenže, když jsem psal předposlední příspěvek (ne poslední), moc to nevypadalo, že bude chtít onen člověk s ma.minkou kdy vážněji komunikovat. Chyběla tam vší empatie. (jedno čím třeba vygradovaná) "Donutila-li" jej, byla-li teď schopna ma.minka vynutit si jeho pozornost, a zase jen díky jasnému kategorickému přístupu,(paradox) pak jistě je prostor teprve teď něco řešit... Takže se moc nerozcházíme! Jen je potřeba v jasném názoru nepolevit, jinak to pro drahou polovičku přestane být opět vážné a závazné. Ale ten jasný postoj, asi drahému chyběl, vědom si, že o nic pořád "nejde". To je psychológia, kočky! 😀 😝

brumdinka
26. led 2010

aksara - jo souhlas, no j no, když ty příspěvky zabaluješ pro mě moc psychologicky a filosoficky - to já radši rovnou řeknu, že je třeba se nebát drahého poslat do pr.... když přet´ápne - tj.v jasném názoru nepolevit 😉 😀

frisbee
26. led 2010

brum,srdíčko,my dvě bychom se s ním tak nepáraly,ma.minka asi není tak bojovně vybavená jako my dvě 😀 😀 😀 😀 .

ma.minko...dobře jsi to řekla,promluvíte si v klidu a jasně,a uvidíš,co z něho vyleze..a zdravě se v duchu naštvi,stoupne ti adrenalín a líp se ti bude mluvit.To naštvání ale jenom v duchu 😉 ,já si pořád myslím,že s ním mluvíš smutně a on si s tím neví rady,zkus tu atmosféru trochu odlehčit.Budu ti držet pěstičky,neboj 🙂 🙂 🙂 🙂

brumdinka
26. led 2010

fris - tak jasně, já sem zrovna dneska bojovala 😀 drahý má totiž jaksi zase pocit, že práci hledám nedostatečně + sme se chytli kvůli tomu, že se nudil a "otravoval" a já se chtěla věnovat škole (což sem zase neudělala nic, jelikož mi tim zkazil nastavení mozku na tuto vlnu 😝) a poslali sme se oba někam 😀

ma.minko - to zmákneš, neboj sme s tebou 😉

brumdinka
26. led 2010

fris- oprava už je klid 😉 občas holt italská domácnost, asi znáš, že 😀

frisbee
26. led 2010

brum...ale podstatné je,že vám to klape 🙂 🙂 🙂 🙂

akshara
26. led 2010

Brumdinko 🙂 , abys taky ke mně furt nebrblala, že, ty naše sicilské děvče. 😀 😝 😉

Jistě, jsme s ma.minkou, ale jen na netu, to není taky moc! 😝 Víc, bohužel, dělat ale nemůžeme. To nejdůležitější bude muset udělat ma.minka sama a bez nás. Zdá se to být vcelku logické, že?! 😀 Takže můžeme jako chůvičky radit nebo jakože "radit", ale oporou jsme přesto vratkou! 😕 I Brumdinčina prostořekost. 😝 😝

ma.minka
autor
26. led 2010

moc vám děkuji zato že vás mám jste jak mé sudičky které mi chyběli kdysi jsem byla silná a bojovala za vše myslela jsem si že mě nikdy nic neporazí vždy jsem si šla za svím a nikdy jsem neodcházela z boje jako poražená jen nevim proč prostě jak umřel snoubenec tak se jaksi život otočil najednou jsem neměla ani chut bojovat nebo si jít za svími sny dobře rozjetou kariéru jsem zahodila nějak mé cíle neměli víznam natož se z někým hádat přestala jsem život žít a začala se jen životem potrmácet jak kdybych ani nebyla najednou jsem se začala topit v bolesti a lítosti myslela jsem že když se mi narodí syn že se vše změní ale ba naopak bolesti náhle přibývala strašně moc jsem si přála aby můj syn byl i jeho----------snoubence)snažila jsem veškerou svou péčí a pozorností upínat jen a jen na syna ani vesnu mě nikdy nenapadlo že bych mohla nárokovat i já něco ale tet jsem často o všem přemýšlela a dala si jisté kritéria najednou to namě spadlo jak dar s čistého nebe nějak jsem se probrala a zas mám tu chut žít a chut se smát a už nechci jen dávat manžovi ale chci i brát a konečně si život ujasnit jen z jedním mi nikdo neporadí co ze samotou tá tu bude nějak pořád 😢

ma.minka
autor
26. led 2010

když snoubenec umřel potratila jsem jeho syna

frisbee
26. led 2010

ma.minka,srdíčko,proto jsem ti psala,už se dívej jenom kupředu,tu bolest musíš nechat za sebou,i když vím,že člověk nikdy nezapomene,nedá se zapomenout,ale musíš jít dál a bojovat.Vydrželas toho tolik,co nekteří lidé neprožijí za celý život,takže ta síla v tobě je.Moc ti držím palečky. 🙂 🙂 🙂 🙂

ma.minka
autor
30. led 2010

tak nevim nějak mi příde manža horší než předtím než jsem mu řekla že si chci promluvit přestala jsem mu psát a jemu to evidentně neva tak uvidíme ale nevidím to dobře ach jo ☹

cernovlaska
30. led 2010

Ma.minka:on spíš trucuje,pže si říká,že když trucuješ ty,tak proč by nemohl on 🙄 pamatuj si,že nejlepší sebeobrana je protiútok 🤐 a taky tuší,o čem s ním chceš mluvit,tak asi nad tím vším přemýšlí 😕 no,budu na tebe myslet... 🙂

ma.minka
autor
5. únor 2010

tak jsem tu po dlouhé době zpět musím říct že díky vám se mi vrátil ztracený život je to úplně snad neuvěřitelné já jsem se snad opět zamilovala do svého muže zamířila jsem proti němu útokem i když jsem si připadala jak hysterická koza coš sem nikdy neměla ráda tak to zabralo zatím teda prožila jsem novélíbánky i když jen dva dny ale zase zářím štěstím a mám chut do života a i sýlukdyby jste věděli jak jen mi je najednou dobře můj akshara měl pravdu že člověk si musí šáhnout opět na své dno a to se stalo nějak jsem tu tíhu neunesla a zhroutila se pak mě nějak došlo že život a dítě stojí zato žít že nemůžu svůj život vzdát když je sotva na začátku že člověk musí bojovat za to co je mu nejmilejší dokonce jsem byla po 3 letech na hřbytově dát zbohem mé zesnulé lásce od pohřbu jsem tam ještě nebyla sice se to neobešlo bez pomoci ale byla jsem tam konečně dát zbohem a rozloučit se a nechat ho jít konečně odpočívat mislela jsem že když ho nechám jít že mi praskne srdce a že umřu taky a pořád jsem chtěla aby byl pořád semnou a jen oněm mluvila ale tet vím že musím žít život co jsem si vybrala a minulost nechat za sebou odpočívat vyjasnila jsem si vše z mužem dala mu najevo že když si mě nebude vážit že náš vztah nemá smysl a najednou to funguje už aji vím jaký to je když prozměnu udělá někdo něco pro mě a je to báječný moc vám děkuji za vše jste takové mé sudičky které jsem potřebovala mám vás moc ráda všechny 😉 😉