Je váš muž opak toho, co jste si v životě vysnila?

ma.minka
7. led 2010

už se vám někdy stalo že váš muž je opak toho co jste si v životě vysnila a že místo milujícího romantika máte doma ledovou sochu 😢 😢

akshara
12. led 2010

Ahoj, no, já si stejně pořád myslím, že chyba je vždycky již v tom začátku, v dětství. Ještě, než člověk někoho potká, že to nemá ujasněno dostatečně v hlavě, do čeho jde, nebo spíš, že se do nás cpou výchovou ty do nebe volající, naivní žvásty a idylky o mamince a tatínkovi, o sexu, a zapomíná se na to nejdůležitější: že nemluvíme o štěstí samém o sobě, nýbrž o nutném úskalí a formě žití, která má daleko vážnější, někdy i trudnomyslnější smysl k celku, než jen se vodit v sebelásce za ručičku a mít vedle sebe prince/princeznu, který/á nás jakože vždycky mávnutím kouzelného proutku pochopí a bude nám oporou. Pak jistě, při absenci takového střízlivějšího uvažování, domnívá se muž, steně jako nejedna žena, s každým vilným pohledem, pociťuje něco jako nevídanou lásku a jsou schopni opustit cokoli. Protože nikdy nepochopí podstatu lásku, nýbrž jen to "své" dobré, svůj egoismus, přírodní touhu výběru, fyzickou žádost. Pociťují mnohdy jen vilnost, která má dopředu stanovenou expiraci. A mám za to, že toto je všechno základ toho klamu, jehož výsledky jsou čitelné až po sléze. Promiňte, ale 2 roky partnertsví, to nic není. Po dvaceti letech, dá se teprve, funguje-li vůbec ještě onen "vztah", něco hodnotit. I když je pravda, že existují-li po dvaceti letech jen dva pytle brambor na sobě, to se jistě nedá považovat za něco pozitivního. Základem asi, co jsem skromně poznal, jest jediné: milovat, ale neuzávírat se pro svého partnera před zbytkem světa. Neboť nevěřím, že lze duševně chtít milovat po celý život jen jednoho člověka nebo jedno dítě. A když konáme v opaku, uvězněni ve svazku, spálíme se. Tím spíš, že lze tělesně cítit náklonnost jen k ohrazenému exempláři! z toho pak pramení nevěra a vše, o čem se tu píše. Toto, když si lidé uvědomí, podle mne, odpadne tolik hoře a hlavně člověk pocítí ony povinnosti, které má k ženě, s níž zplodil již děti nebo je plodit chce! Ale to musí v sobě chtít člověk vzbudit svědomitost a rozum. Ovládáni žádostmi, kterých nemáme pod kontrolou, to pak můžeme na vše čekat jen jak na počasí. Jak jemu se usmyslí, tak bude!

Jinak, jak jste si asi všimli, a nedá se to jistě již přehlédnout a více tajit, jsem oním vaším dokonalým mužem. V podstatě jsem onou ideou, o níž tu neustále mluvíte, takže mne vlastníte všechny a jste se mnou již od počátku nevěrné! Ale tato nevěra se dá odpustit! Jediná akceptovatelná!

Tak kdyby o tom třeba někdo ještě pochyboval...

P.S. Toto jsem vyštrachal někde v zápisku od mého slovutného autora: "Milování a přátelství jsou vrcholné špičky samolibosti - já opilé v jiném já. Čím pevněji se tato dvě já do sebe zapojí, aby se stala jediným já, tím více se toto spojené já od druhých sobecky odpoutává."

Teď již nechám myslet vás, svoji brázdičku jsem asi teď již vyryl víc než hluboko!

akshara
12. led 2010

Jestli to náhodou někdo vydržel dočíst do konce, chci upravit jednu větu:

*Tím spíš, že nelze tělesně cítit náklonnost jen k ohrazenému exempláři! (namísto lze má být tedy nelze). Jinak o té dokonalosti je to v pořádku! 😀

akshara
12. led 2010

Varianta B. 🙂 Tudíž ve stručnosti: když se lidé do sebe "zamilují", již mnohdy neví, co dál! Dochází k omrzelosti, protože si myslí, že ta přitažlivost již přeci naplnila svůj smysl. Nikdo je to prostě už nenaučil, nikdo jim neprozdradil, že jsou teprv v půli cesty, a to nejdůležitější, samý smysl, že je před němal! Takže koukají a jdou do toho s druhým, třetím atd. a výsledek je pořád stejný, dokud nepřijde důchod a oni nedospějí rezignovaně k mylnému názoru, že není v životě jiného cíle, než asi honit sukně a staré páprdy ☹ 😀

ma.minka
autor
12. led 2010

akshara my nehledáme ideálního urostlího nejkrásnějšího chlapa na světě kterého nám budou všichni závidět a kterej udělá vše a okamžitě jen ženy potřebují trochu lásky a porozumění a taky pomoc občas myslím si že chlap by se měl postarat o ženu a né žena o chlapa nepotřebujeme aby nám pod okny noc co noc postával don chuan ale normální chlap kterej pochopí že žencká je taky člověk a né stroj

ma.minka
autor
12. led 2010

cernovlaska to jsem skoušela víc než víckrát když byli vánoce doufala jsem že mi konečně vybere dárek sám že mě překvapí alespon jednou v tu chvíli mi bylo úplně jedno jestli najdu pod stromkem blbou bombošku nebo rukavice ale strašně by mě potěšilo že by se alespon jednou přemohl a myslel to z lásky a sám od sebe ale jeho slovi dělej běž si něco koupit pak mi dej lístek kolik to stálo já to zaplatím jak mám vědět co asi chceš tak má idea skončila a bylo mi to docela líto my jsme se nikdy nelíbali a asi ani nebudem asi mě ta samota opravdu ničí a ikdyž tu je stále jsem sama a asi si to dělám vše sama pořád čekám něco a pořád se sklamávám kdysi jsem strašně milovala jednoho muže on mě také měli sme se brát to byl ten on ten praví prostě jsem to cítila ten uměl potěšit když jsem přišla utahaná z práce řekl mi jen dej si nohy na pohovku donesl mi čaj a povídal si semnou nechtěl pomě ještě zázraky neseděl jak bača doma a nečekal co mu spadne ke korytu nikde se neváleli smradlavé fusky ani odpadky po zemi žili jsme nějak v harmonii věděli jsme co ten druhej potřebuje a co asi očekává ale jednou si koupil novou motorku a strašně se na ní hned chtěl projed a tenkrát jsme se poprvé a naposled pohádali nechtěla jsem aby odjel bylo škaredé počasí a on se urazil a naštvaný odjel nepochopil že se oněj bojím ty hodiny co byl pryč byli nekonečné až zazvonil zvonek a policie mi přišla oznámit že je na cucky rozmetanej po silnici a poli že v nepřehledné zatáčce kde se nesmí předjíždět tak tam předjížděla žencká a můj chlap do ní ve 220km narazil v tu chvíli jsem myslela že můj život skončil je pravda že nikdy nebudu milovat tak jak sem milovala ale můj chlap a můj syn mi dali naději a chut do života a problém je v tom že se snažim toho mého přirovnávat k tomu co umřel a to je asi ten problém

ma.minka
autor
12. led 2010

a to je to očem mluvim a toto co jsi napsal nato by jsi taky nepřišel a potřebuješ nato knížku typickej mužskej nikdy nic zmé hlavi a v čem mě něco nenakopne to neřeknu že 🙂 😉

berenika39
13. led 2010

ma.minka, i ten pán má právo na svůj názor, jen ti napsal to, co četl a co se mu líbí. je v tom dost chytrých myšlenek. pokud se takhle koukáš na chlapy, nediv se, že máš doma někoho, s kým ti není dobře. na to, aby vztah fungoval i s tím porozuměním a láskou, musí být dva, kteří spolu mluví, mají k sobě úctu a pochopili, že je lehký se zamilovat, ale těžší je to potom ustát ve fázi založení rodiny a později.
a nedá mi to - jezdit na motorce 220 je svinstvo, ohorožující nejenom toho motorkáře, ale i ostatní, kteří jedou kolem. je mi samozřejmě líto, že tvůj partner skončil svůj život na silnici.

celý je to o tom, že prostě před tak důležitým rozhodnutím, jako že budem mít děti abudem spolu napořád, je potřeba o sobě něco vědět. vím, žes psala, že jsi neměla příležitost, ale "zkusila jsem to " je prostě divný. To nejde, zkusit založit rodinu s tím, že když to nevyjde, nevadí. nevím, ale mě to přijde dost zodpovědnej krok, už proto, že se netýká jen vás, ale dalšího člena, miminka.

A ty nemůžeš ted prostě říct - konec, takhle ne, odcházím?
Lepší blbý rozhodnutí než žádný, lepší to nebude.....člověk, co se kvůli hygieně nelíbá, nepohladí tě,protože ho to neba, sedí u pc a kouká po autech - to nebude rodinný typ 😉

akshara
13. led 2010

Prosím, autorství mých myšlenek je nezvratitelné, vychází z mého hlubokého životního fondu, 😀 a náleží proto výlučně do mého vlastnictví! Zpochybňování, dámo, to je vážný přestupek! Užití jednoho citátu nemění autorství celého textu. Tedy aspoň tak si to myslím, že to furt ještě v tomto sice již mírně nefunkčním světě funguje! 😀 Pro dnes, budu velkomyslný a nepoženu nikoho před soud za ctiutrhačství! 😉

Ovšem jako kdyby toto byla podstata! Prostě řeknu: nesouhlasím, třeba i trochu zaprskám, a je to. Oč jde? To bychom snad mohli ještě zvládnout! No, ale učit to jistě nikoho nechci. Na to je tu malý a především neplacený prostor! 😝 Tady muže ani ženy stejně nezgilotinujete za své problémy. (...i když určitě to není ničí zájem, jasně, rozumím!) 😉 Sexistické výpady považuji za krach jakékoli komunikace. To není nic těžkého, a jak vidím, lidé to pořád umí skvěle! Ale nechci drásat svojí přítomností. Přesto přeji v životě hodně štěstí.

Kdybych měl být trochu jízlivý, k čemuž mám jistě daleko, řekl bych, že jsem teprve nyní pochopil nadpis vlákna, v komže chybí "porozumění a lásky"! Ale jelikož nejsem jízlivý, a neprojevují se u mne ani jiné mužské nectnosti jako je ješitnost, nechám si tuto myšlenku více pro sebe a nebudu ji moc šířit nahlas! 😀 😝

...a já myslel, že se vám jedná jen o ideálníhoho, urostlého, nejkrásnějšího chlapa. Tak jsem se zase sekl! 😀 😝

filipal
13. led 2010

ma.minka, ja ako pragmaticka zena ti mozem poradit len to, ze je zbytocne v takom vztahu zostavat.
ako pise Berenika- preco neodides?

prezila si otras, naozaj velka tragedia! asi si si chcela tymto novym vztahom pomoct....ale nevyslo to!
naozaj je tazke zit bez lasky. tvoj partner je asi vynimocne chladny clovek a nie kazdy take spoluzitie znesie.

ja by som z takeho vztahu zutekala.

berenika39
13. led 2010

akshara, tak jednoduchá věc a tobě to uniklo - když neumím komunikovat s jedním člověkem vzdáleným metr ode mne, nebudu asi umět komunikovat s desítkami lidí, který jsou na síti.

cernovlaska
13. led 2010

Ma.minka: je mi moc líto,že jsi si musela prožít takovou tragédii,každého to ovlivní a podle tvých slov soudím,že jsi hledala a hledáš stejného muže,jako jsi měla a srovnáváš. To je docela pochopitelný,každý srovnává své partnery,ale v tom případě moc nerozumím tomu,proč jsi si začala a takovým studeným čumákem a ještě "jen" jako bokovka 😕. Že jsi otěhotněla a miminko si nechala,tomu rozumím,zvlášť když ti hrozilo,že už dítě nebudeš moct mít,ale proč jsi si tohohle člověka,který tedy asi nikdy nebyl zrovna ideální partner a NIKDY tě nepolíbil,pustila dál do tvýho života 😕. Vždyť z jeho strany očividně láska a cit není,pokud neposlouchá a nereaguje na tvoje stesky a tebe bere jen jako "tu" která s ním má dítě a ještě prakticky nechtěný,i když z tvé strany milovaný,z jeho nevím,to jsi nepsala a jako "tu" která mu navaří,napeče,vypere,vyžehlí,prostě paní bytnou s možností si sem tam zasexovat 🙄.

Holky mají pravdu,ani já bych v takovém vztahu žít nechtěla a nežila,to bych radši zůstala s prckem sama a doufala bych,že budu mít možnost poznat jiného muže,kterému nebude líbání připadat nehygienické a bude mě a moje dítě mít rád a hlavně si nás bude vážit. Máš možnost odejít? Máš rodiče nebo nějakou rodinu,přátele,kteří by ti nějak mohli pomoct?

Akshara: tvoje příspěvky mě opravdu pobavily,i když ne všemu jsem úplně porozuměla,promiň,to je ještě pořád maličká mozková dysfunkce po těhu a kojení 😀. Souhlasím s Berenikou,že tvých slovech něco je a svým způsobem máš pravdu,jenže praxe je většinou jiná 😉. Každopádně je od tebe neuvěřitelně "skromné",že se považuješ za "našeho" ideálního muže a já jsem s tebou s radostí virtuálně podvedla svého partnera 😀 😝 😀. Jenom mám všetečnou otázku...z jaké planety k nám přicházíš??? 😀 😀 😀. Myšleno,samozřejmě,jen v dobrém 😉 😀

akshara
14. led 2010

Ahoj Černovlásko, 🙂 no, když se podívám na nějaké své příspěvky, mám mnohdy též pocit, že nerozumím, a mohu tě ujistit i uklidnit zároveň, že nejsem ani v očekávání ani nekojím. 😀

Jistě, idealita toho, co píši, je dána tím, že se jedná o „čistou“ ideu. Nejsem naivka! 😉 Jsem spíše reálný idealista! 😀 Nakolik ji naplníme v životě (onu ideu), to je pak věcí každého jednoho člověka, jeho pádů a modřin, stavu uvědomění, jití za ní. Proto z ní má někdo desetinu, někdo čtvrtinu, někdo ani ne setinu a někdo tou ideou je schopen přímo žít. Záleží na nás a na tom, čemu v životě věříme a chceme věřit.

No, a pak jsou jistě ti, co budou jen prskat, kteří budou chtít přesně tolik lásky, které sami třeba postrádají. ☹

Ale abych to nezamluvil, jsem vskutku rád za tvoji nevěru. Jen tak dále! 😉 Myslím, že čím více bude v tomto duchu nevěrných žen, čím více budou koketovat s ideálními muži, tím více se budou muset snažit ti druzí muži uspět, aby nepomřeli. Dosud mají velmi nízkou laťku, jak jsem si všimnul! 😲 Platí samozřejmě i naopak. Přeji jim hodně štěstí, 😀 😝 ale co vím, smrtka chodí již hodně dlouho blízko nich.

Z čehož plyne ten svět, na který se mě ptáš. A já všetečný otázky rád! 😝 Jsem zatím cizincem mezi vlastními. Tak snad se to brzy změní! 🙂 Můj svět má však takový skromný pracovní název: "From The New World". Ale to ještě vylepším, slibuji, protože je to otázka marketingová, a já na hochy z marketingu budu muset ještě trochu víc přitlačit! 🙂 😉

cernovlaska
14. led 2010

Ahojky Akshara 🙂

název tvého světa zatím maličko zavání kýčem,máš pravdu,že by na tom hoši měli trochu zapracovat 😉. Ale tvoje myšlenka se mi líbí a budu ti držet pěsti,aby jsi jí dotáhl co nejdál 😵.

Tak super,já už jsem měla strach,že mi mozek malinko zakrněl,a že nejsem schopná pochopit co je psáno 😅 každopádně mě představa,že by jsi ty,jako ideální muž,měl možnost na vlastní kůži vyzkoušet to,co příroda přiřkla jen nám,ženám a to je těhotenství,porod a následná péče o miminčáka,docela nadchla a rozhodně rozesmála 😀 😀 😀. Možná,že kdyby ideální muž měl tuhle zkušenost,tak by mohl ostatním neideálním mužům povyprávět,jak se vlastně ta žena cítí a čím vším si prochází a možná by se ze spousty neideálních mužů stali rázem ideální 😅 možná 😉. Ale to je jen scifi v mé hlavě a jen reakce a tvůj příspěvek 😝 😵 a hlavně vím,že to,o čem se tady bavíme,není problémem jen mužů,ale i žen.

Každopádně jsem si jistá,že 90% mužů a žen,by tuhle virtuální nevěru vůbec nepochopilo a ve většině případů by jí ani netolerovalo a taky mnohdy zneužilo k opravdové nevěře,pže lidské plemeno je prostě už takové 😉 a taky mám pocit,že v dnešní uspěchané a neosobní době,je hledání ideálního partnera obrovskej souboj,kdo ho najde dřív a kdo dřív založí rodinu a bude se pyšnit svým potomkem a nehledí se vpravo,vlevo a pak právě přichází to rozčarování,nepochopení,smutek,trápení a v některých případech rozchod ☹

No,tak jsme to tady pěkně rozebrali,ale myslím,že to až tak úplně nespadá do tohoto tématu,takže tím se omlouvám Ma.mince,že jsme malinko odbočili od jejího problému a doufám,že jí to tady holky adminky nezamknou 😔.

akshara
14. led 2010

Myslím, že jsme vůbec neodbočili. Ba naopak! 😉

cernovlaska
14. led 2010

Myslím,že ty naše úvahy by se tady asi dlouho neohřály,přece jenom,jak jsi sám četl,asi nejsou to pravý ořechový 😀 😀 😀

ma.minka
autor
14. led 2010

ale jo je rodinej typ ale od té doby co jezdí s kamionem tak je rád za pc po měsíci já ho chápu někdy ale né pokaždý u nás se ani nemůže stát že by někdo odešel začali jsme spolu jen k vůli dítěti i kdybychom byli hodně neštastný tak spolu budem aby malinkej nebyl chvilu tam a tam oba jako malí jsme si prošli peklem a víme jaký to je když není rodina celá tet je to i o té lásce snad i když coto je pojem láska jak vlastně člověk může poznat že miluje život a vztah je asi opravdu jen o té toleranci a dobrého vycházení

ma.minka
autor
14. led 2010

kolikrát tak přemýšlím kdo to slovo vymyslel vlastně ,,,,,,,muž syna miluje tráví sním dost času ono syn se na něj nalepí a už ho nepustí je z něj úplně hotovej a přítel taky ale s námi je to volnější on taky miloval jednou a už nikdy třeba až nebudou takoví hrozný problémy a obrovské dluhy tak taky třeba bude lépe si myslím je to vlastně jedinej muž kterej mi nikdy neublížil nezařval namě ani mě neuhodil já bych ani nemohla ho nechat samotného co bych synkovi řekla promin ale tvůj táta se nedá srovnat z mužem kterého jsem milovala tak tet ty zato budeš pikat já vím že jsem blbá ale asi už je to můj osud být spokojená jen s části

ma.minka
autor
14. led 2010

akshara ber mě prosím z nadhledem nemyslela jsem to zle omlouvám se 🙂 😢

akshara
14. led 2010

To víš, že beru, ma.minko. 😉 Kdybych nebral, tak už jsi ode mne dávno dostala na zadek! 😝

Osobně ti přeju hodně štěstí. Ono je to asi i o tvém vlastním nalézání se a nacházení komunikace! Jestli mohu něco radit, jistě neslevuj z nároků, to je to nejhorší pro vztah. Nakonec to nikdo neocení a ty jen zapláčeš! Ba spíše z tebe každý bude odvozovat slabost, budeš-li se spokojovat s málem. Zkus o tom popřemýšlet. Žena musí vystupovat daleko sebevědoměji, než to i mnohdy cítí. To je recept. Zatím ahoj! 🙂 😉

ma.minka
autor
15. led 2010

akshara děkuji ti docela hodně mi pomáháš jsi fajn chlap takovích kdyby bylo více hodně jsem o sobě přemýšlela a asi opravdu si ubližuji sama snažím se všem vyjít vstříc hlavně chlapovi udělala bych pro něj a synka první a poslední a koukám že už to nestačí syn to alespon ocení příde dá mi pusinku a nebo štěstí v jeho očích úplně stačí alespon on mě miluje opravdu já vůbec nevim jak ten kolotoč zastavit a říct si a dost tet jsem nařadě já příde mi že mě každej přechází jak kdybych byla neviditelná nikoho nezajímaj mé potřeby a prozby a už taky vím že já se už nikdy nezamiluju nikdo mi nedá záruku že semnou bude celý život a proto sem zavřená do sebe a bojim se milovat už bych neunesla další strátu už jsou to 3 roky a mě to příde jak včera a strašně moc mi chybí stále víc nedokážu se přes tu smrt přenýst příde mi že to bolí čím dál víc 😢 😢

akshara
17. led 2010

Velmi pěkně napsané. 🙂 Tady už asi nejde nic jiného radit a dodat, než držet palce a jít si nalezením sebe sama!

akshara
17. led 2010

*za nalezením 😉 (oprava) 😀

akshara
17. led 2010

Možná by se dalo ještě říct a dodat, co říkají východní mudrci, že smrt je jen změna formy. Někdy ta forma člověku brání i více milovaného milovat, vidět člověka skutečně takovým, jaký je. A jakmile "zmizí", pouto se překvapivě zintenzivňuje, bylo-li upřímné, protože v nás působí tou nejbytostnější podstatou. Tím tě nechci nijak lacině utěšovat, zde se dotýkáme spíš samých božských nebes, ale nějak tak to cítím též já ve vztahu ke svým milovaným. Při ztrátě bližního, uvědomil jsem si, že ten vztah se smrtí nakonec posílil. Že ač byl jistě smutek ze ztráty fyzické, duševně jsem přijal, co jsem předtím v takové intenzitě mít nemohl a snad ani necítil. Nějak "zvláštně" cítím, že slovo smrt je prázdný pojem, byla-li obsažena v životě člověka láska. Važ si toho. Mnoho lidí na své bližní smrtí zapomíná, necítí jich v sobě, protože to pouto bylo umělé, jen smyslové. Co říkáš, to je cenné. A čerpej z toho a jistě nepoměřuj tuto lásku s balíkem, jenž se ti postavil do cesty. Měj ty nároky, jaké jsou vyžadovány od rozumné a cítící bytosti! Toliko tedy ode mne, co jsem chtěl ještě sdělit, unešen jistě i noční hodinou! 😉

frisbee
17. led 2010

ma.minko....hm,četla jsem si tě dvakrát,velice smutné,ale pokud neuděláš tlustou čáru za minulostí,nehneš se ani o krůček kupředu.
Chci ti napsat jenom pár věcí,které fungují,promítám si svůj život zpětně....každopádně začni mít ráda sama sebe,od toho se odvíjí další věci,tvoje pohoda a to jaké signály vysíláš svému okolí.Je možné,že tě partner vidí jako klubíčko neštěstí a neví,jak reagovat.
Víš,ty dáváš veškerý cit dítěti a partnerovi a cítíš se vyprahlá,syn bude mít jednou svůj život,partnera nevlastníme a tobě zůstane jenom prázdno..toto jsem zažila se svojí matkou,byla v područí tyrana,vycvičená tak,že žena je mužův otrok..najednou tyran umřel,bratr,kterému dělala první poslední se oženil a jí se zhroutil svět,nemá svůj život,práci,zájmy,prostě nic...žije buď z minulosti,nebo z knížek 30 let zavřená v baráku.Dokonce se spolu nestýkáme,protože nedokáže akceptovat to,že jsem nezávislá osobnost,že žiji v rovnoprávním vztahu a mám své vlastní názory...podle ní jsem sobec,protože se neobětuji.
Tím ti chci ukázat,že musíš v první řadě myslet na sebe,fakt budeš víc v pohodě,uvolní se atmosféra,uvidíš jak partner zareaguje.
Když se zamyslím,mě život dohnal k tomu,že jsem začala být tvrdší a racionálnější,prkotiny si nevšímám,a jak to nazval akshara,jsem reálný idealista..když si něco vezmu do hlavy,jdu za tím jako tygr i několik let,ale s pozitivním výsledkem.
Pořád bojuji,ani v partnerství se nenechám zahnat do kouta,respektive se vyhýbám svazku,ve kterém bych se necítila volná.Tímto děkuji svému muži,že mě bere takovou,jaká jsem,i když to není jednoduché 😉.
ma.minka,opravdu ti držím palečky,ještě jednou .....hleď už jenom kupředu,trápila by ses celý život,za rohem čeká vždycky něco nové a úžasné..mysli pozitvně,máš v sobě tolik síly,ani o ní neviš 🙂

akshara
17. led 2010

To je krásně srdcem napsané, Frisbee, 🙂 že ačkoli se mě to netýkalo, psala jsi to někomu jinému, pocítil jsem z toho hřejivou vnitřní radost a myslím, že ji pocítí i ma.minka. 🙂 Taková slova jsou velmi cenná a k užitku. Proto i za sebe děkuji! 😉

frisbee
17. led 2010

Děkuji,akshara..já pořád vyzařuji 😉 😉 🙂

cernovlaska
17. led 2010

Áááá,chvíli tady nejsem a můj virtuální milenec,mě podvádí 😠 😠 😠 grrrrrrr 😠 😠 😠 😀 😀 😀

nééé,Ma.minko,Akshara má pravdu a i ty jsi si z jeho slov vzalo to správné,co jsi měla 😉 každý ve vztahu prochází etapami...já jsem,ve svých 27 letech poznala svého partnera,po 8-letém vztahu a bylo to něco neuvěřitelného...připadala jsem si,že když jsme spolu,tak kolem nás vyzařuje obrovská aura ve tvaru srdce,a že se za námi lidé otáčejí a říkají si,to je krásný pár a jak se milují....bylo to nádherné,úžasné a skoro nadpozemské 😅 po nějaké době aura splaskla,což je přirozené,ale zůstala ta obrovská láska a z té lásky se narodil Matěj,náš syn,byť neplánovaný,ale moc chtěný a milovaný už od prvního testu 😉 a pak zase začala "pracovat" ta aura,svítila kolem nás a všem hlásala,že se milujeme a budeme mít dítě 🙂 nejnádhernější období v mém životě 🙂 jenže pak nám tu auru vzal přízemní problém,jako je práce... ☹ a začaly a jsou a budou obrovský problémy v našem životě a my,kteří jsme se pyšnili tou aurou,máme problémy i mezi sebou a já jsem si nejednou říkala,že vlastně svého partnera neznám ☹ ...ale teď vím,že znám,jen ho ještě víc poznávám...poznávám jeho záporný stránky a ty k životu patří a věřím a vím,že vše zvládneme a zase se rozsvítí ta aura...aspoň na chvilku a uvidíme ji jen my dva 😵. Není jednoduché sžít se s partnerem a sdílet s ním všechny strasti a problémy,ustát i nejčernější koutky jeho povahy,ale v každém vztahu to přijde a je to buď a nebo....každopádně NIKDO nemá právo ti ubližovat a ponižovat tě a tvůj partner musí respektovat tvoje potřeby a vážit si tě a naopak a to je základ plnohodnotného vztahu,který by mohl fungovat 🙂

cernovlaska
17. led 2010

Akshara: pěkná fotka v pase 😵

akshara
18. led 2010

No, chvíli jsi tady nebyla, Černovlásko, pravda, ale zase pro změnu to tu začalo být "to pravý ořechový"! 😀 😀 😀 Náhoda? 😝 😝 😝

😀 😝 🙂 😉

akshara
18. led 2010

Černovláska: s tvým příspěvkem plně souhlasím! 😉