Je váš muž opak toho, co jste si v životě vysnila?

ma.minka
7. led 2010

už se vám někdy stalo že váš muž je opak toho co jste si v životě vysnila a že místo milujícího romantika máte doma ledovou sochu 😢 😢

frisbee
5. únor 2010

ma.minko, 🙂 🙂 🙂 🙂 zrovna dneska jsem na tebe myslela,jéééé,to je tak hezké,že jsi šťastná. 🙂 🙂 🙂 🙂
Ono to fakt pomáhá,když člověk vykročí kupředu a nechá ten smutek za sebou.Hlavně si udržuj v sobě tu euforii,uvidíš,jak všechno půjde,když budeš vyzařovat pozitivní energii. 😉

Moc ti držím palečky a piš sem a neklesej na duchu,všechno bude dobré. 🙂 🙂 🙂

filipal
5. únor 2010

aj ja sa velmi tesim 😵 😵 😵 😵 😵 maminko!
to je super, asi si len potrebovala nabrat odvahu. 😉
urcite nam este napis.

akshara
6. únor 2010

Ma.minko 🙂, držím palce. 😉 Někdy to má tvůj Akshara prostě na háku. To víš, osobité fluidum! 🙂

brumdinka
6. únor 2010

ma.minka - tak to ráda čtu, jen tak dál a bude dobře 😉

ma.minka
autor
7. únor 2010

ahojky zlatíčka moje dnes jsme už tři neděle bez tatínka je nám smutno a hodně dnes jsem vykročila ze skvělou náladou s postele a jaksi zase o tu náladu mě připravila tchýně ☹ opět a zase ale co nic nenadělám a co vy jak se máte mě zatím ta euforická nálada drží jen nevim jak dlouho kolikrát si říkám proč ten život je tak těžkej 😖 a nějak nevim jak mužovi navrhnout druhé dítě aby se mezi námi zas něco neskazilo 😖

cernovlaska
8. únor 2010

Ma.minko: moc gratuluji k pozitivní změně a je super,že u vás opět vyšlo sluníčko 🙂 mám radost a držím pěstičky,ať vám to funguje 😵. A tchýně.....je to taky jenom člověk a má svoje a ty si nenech ničím zkazit tvoje štěstíčko a vše dělej jen se svým nejlepším svědomím a vědomím a můžeš být naprosto v klidu 😉. Add druhé dítko...nikam nespěchej a netlač na pilu,můžete se o tom pobavit,jestli by byl pro a pokud nebude zrovna odvázaný,tak tomu dej čas a za pár měsíců to zkus znovu,přeci jenom to na něj nemůžeš vysypat všechno najednou 😝 😀 😉

ma.minka
autor
9. únor 2010

jenže já to miminko tak strašně chci snad i více jak to první z mužem o tom vedeme už 8 měsíců debatu tchýně a i mamka mi poradili jeden fígl jak prej na chlapi nemám mu říkat že jsem vysadila antikoncepci a mám věcem prej nechat volnej průběch a odětech už nemluvit ale mě to příde jak podvod prej když nezakročí sama žena tak chlapi se prý nerozhoupou ale nepřídemi to moc fér vůči tomu muži myslím si že o takovích věcech by měli rozhodovat oba a né jen jeden toto dělala švagrová byla 3 za sebou těhodná a ani jednou to bratrovi neřekla tvrdila že bere antinu a lhala a až byla pokaždé v šestém tak řekla jejda jsem si všimla že jsem těhotná no jak je to možný a pak jí bratr opustil jen k vůli tomu že lhala já nechci dopadnout stejně a žít s tím že jsem mu lhala a že to bylo vyočítané 😢 😢

filipal
9. únor 2010

ma.minka, mas pravdu, je to klamstvo. podla mna nikdy nie je dobre sa pri planovani dietatka znizit k podvodu....
ono by sa ti to mohlo aj pekne vypomstit a mohla by si s dvoma detickami zostat sama....

momin
9. únor 2010

ma.minka to bych taky nedelala.. presne jako pise filipal...
podle me je to lez!
urcite to pujde i jinak.... 😉

akshara
9. únor 2010

Za ideálních okolností souhlasím, ovšem okolnosti nebývají vždy ideální, a já se tak nemohu rozdat všem ženám. Proto jim mnohdy nezbývá, než se snížit u svých mužů k tomuto malému podvůdku. 😲 Je to případ od případu, ale ve věci Ma.minka versus její přítel asi musíme uvažovat trochu reálněji než ideálněji!

akshara
9. únor 2010

P.S. Neb mám za to, že ten vztah je sám od sebe takový nestandardní tobogán, kde ma.minka musí uvažovat a jednat nejednou i za svého přítele! 😀 😀 😀

filipal
9. únor 2010

myslim si, ze nikdy nie je spravne, aby sa zena uchylila k takemuto podvodu. ked ju to laka, tak to signalizuje problemy vo vztahu. a vzdy sa to vrati...

akshara
9. únor 2010

Jistěže to signalizuje problémy ve vztahu, ale prostě se nedá 100x sbalit a odejít ze vztahu hledat ideál. Bohužel. Když to ta žena provede (onen podvůdek), protože muž selže v sociální oblati jako partner, nevím, dobřál bych jí trochy sobectví! Jinak samozřejmě tomuto nefandím!

filipal
9. únor 2010

Akshara, ale asi som nechapava...... 😖
mozes mi vysvetlit ako bude rodicovstvo a partnerstvo pokracovat?
akoze ten dotycny podvedeny manzel bude dobry otec? alebo je to jedno? hlavne ze sa dietatko narodi aj proti voli otca?
a ako sa bude dieta citit v takej rodinke? 😨 😨

akshara
9. únor 2010

...mluvím o takové obecně žité laxnosti mužů k ženám v páru (vžil jsem se do zaběhnutých rámců), kdy je stejný důvod druhého kopnout do zadku, jako s ním setrvávat. 😉 Takové partnerství nemá samozřejmě dlouhodoběji smysl za dětí i bez dětí... 😝 Proto udílím tu výjimku, když už se chce přesto někdo trápit a věřit. Takže když muž dostatečně nekomunikuje, a žena přesto vidí nějaký potenciál pro vztah, (žena chce dítě a muži jen vadí "mateřství", protože je prostě sobec), pak musí být žena trochu potvora. Navíc se to dá lehce u toho muže ošetřit, aby neměl bez svého vědomí dítě: prostě stačí, když s tou ženou nebude lozit do postele! 😝 Jakmile tam vkročí, pak je již v jejich rukách a moci ďáblově! 😀 😀 😝

Jistě je to názor v odstupu od mých hodnot, ale který se snažím v dané konstalaci společnosti nějak chápat. Že sice již nechápu globálně té partnerské show, to už je zase jiná diskuse... 😉 ...však už jsem o těch rámcích mluvil! 😎 Má idea partnerství tu nebyla přijata, takže už z podstaty bude všechno jen menším zlem! 😉

akshara
9. únor 2010

...nebo větším zlem? 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😕

brumdinka
9. únor 2010

aksara - teda ty překvapuješ, to bych od tebe nečekala 😀 😀

jinak já bych to nedělala, ale spíš tak nějak postupně, třeba antiko přestat brát z jiného důvodu,. třeba zdravotního mužskýmu to říct s tim, že si holt bude muset dávat pozor nebo vymyslet jinou antiko; no a on nic vymejšlet nebude, na to jsou chlapi líný 😀 a ono ho dávat si pozor moc dlouho bavit nebude 😀 😀 - no a mimi je na světě 🙂 , aksaro je to podvod nebo ne 😀 😀

filipal
9. únor 2010

u ma.minky by som takto urcite nepostupovala, jedine, ze by si Akshara vystupil z tych teorii a ujal sa ma.minky aj s dvoma detmi.... 😉

akshara
10. únor 2010

Filipal 😠 , z tvých závěrů vysuzuji, že už ses tu taky nakazila tím nedobrým čtením! 😉 😝

Brumdinko, neděs mne! A hlavně si mne moc neoblib, mohla bys přijít o svoji Image! 😀 😀 😝 (ale já se toho nebojím) 😉 Podvod se může uskutečnit jen v tom začátku (když se oba tááááák milují), pak už jsou to jen následky... 😒

ma.minka
autor
10. únor 2010

ahojky miláčci moji koukám že ste se do toho opřeli mám nové události jelikoš se má ve vztahu mluvit na rovinu tak jsem to udělala abychom se konečně dohodli o antikoncepci jsem řekla a jak si tu jeho odpověd bych ani ve snu nečekla tak mi řekl a co furt řešíš já myslel že to uděláš už dávno jsem rád že jsi mi to řekla chtěl jsem sice druhé dítě až přestanu jezdit abych si vás potom víc užil a konečně mohl být u prvních krůčků a slůvka ale když cítíš že jsi připravená tak se o tom nebudem bavit a necháme to osudu a uvidíme co bude můžu vám říct že jsem tak moc ráda že jsem tu bitvu neskončila a vydržela v práci už je taky docela v klidu a i nějak jinak semnou mluví tak hezky nakonec jsem ráda že ho mám někdy si člověk asi musí projít peklem aby věděl co má a i možná z mé strany byl problém od té doby co jsem dala zbohem romanovi tak je u nás jiná atmosféra snaží se kemě víc dostat a i pochopit už a snaží se chovat nesobecky i když vím že mu to chvíli potrvá ale snaží se to už snad něco znamená ne kolikrát když mi volá tak cítím že se vlastně namě těší a že mu chybím a né jako dřív že asi musel abych náhodou něco neřekla že se neozve už je z něj cítit taková ta energie kterou mi dává a nebere asi oba dva sme si uvědomili že jsme opravdová rodina a že to zato stojí 😉

ma.minka
autor
10. únor 2010

ale nemít vás tak by to bylo pořád stejné a asi by náš vztah brzy skončil nebo bych pořád byla neštastná a topila se v tom ale tet vím že nato nejsem sama a že mám vás a že mi moc pomáháte a že svět je najednou hezčí i když vím že příde ještě spoustu sklamání ale taky radostí ale ste tak nějak už mojí součástí a vím že mi vždy poradíte děkuju vám

brumdinka
10. únor 2010

ma.minka - nemáš zač 🙂 a je to především tvoje zásluha 🙂 tak si to užívejte 😉

ma.minka
autor
15. únor 2010

ahojky tak užívání skončilo tak nevim ☹ co si mám už myslet fakt já se s toho svého chlapa zblázním když je doma tak je vše ok jen vyjede s kamionem je to hrůza 😢 začal jezdit z bratrem a už není ani schopnej za celej den napsat jednu jedinou sms já už fakt nevim už si připadám jak debil píšu mu a pořád nic když se zázrakem po dvouch dnech ozve tak se furt vymlouvá jak nemá čas napsat atd... a to je pořád už celej měsíc dnes taky slíbyl jak dojedou na firmu že se ozve a opět nic já nevim jestli ho něčím praštit přes hlavu třeba by se mu rosvítilo 😀 😀 já tady trnu strachem a jemu to je jedno vyměnil mě za bratra strašné to zjištění 😀 😀 ale co nadělám že no hold muži co se dá dělat 😖

ma.minka
autor
22. únor 2010

ahojky tak koukám že sem už nikdo nechodí jen hlásím že čekáme další miminko tak doufám že to bude vše v pořádku sice to bude dosti náročné hodně sme se z manžou pohádali ale je vše zas snad ok tak uvidíme zítra jdu na ultrazvuk tak dršte palce sice nevím proč ale mám pocit že není něco v pořádku tak uvidíme zatím papa ozvuse zítra

cernovlaska
22. únor 2010

Moc držím pěstičky,ať je vše ok 😉 a nemysli na nic špatného,ju? Bude to tak,jak to má být 😵

c.xsara
23. únor 2010

Ahoj holky, tak tohle je diskuze přímo pro mě. Můj manžel (5let svoji, 7 let jsme spolu) máme 15měsíční dcerku. Už několik měsíců je jak socha ledu. Příjde z práce už nabroušeným pousu mi nedá za celý den, až jkdyž si řeknu, nepohladí, neřekne nic hezkého, a sex? když je 1x měsíčně, tak je dobře. A výmluvy, že je unavený z práce (rozjížjí firmu) mu prostě nežeru. Jsem už tak zoudalá, že nemít dcerku, tak už dávno odejdu.

akshara
23. únor 2010

No, nechci moc filosofovat 🙄 , své kvality jsem již totiž potvrdil 🙂 , a nejen na tomto vlákně 😀 , ovšem asi bych ještě dodal, že je potřeba více příjímat život takový, jaký se nám nabízí. Nechť je jakkoli složitý, místy i hnusný, protože ona "složitost" stejně vychází z našich "chyb", omylů, životních náhledů, špatných rámců. 😒 A my musíme přijmout spíše zodpovědnost, než vkládat naděje do čarovného mávnutí kouzelným proutkem. A právě tady nastupuje ten paradox. 😲 Jakmile svým způsobem rezignujeme na "ideál"; zpokorníme, věci se začnou najednou i samy obracet! Jen si neříct: "Zažívám věci náhodně nebo čistě nespravedlivě!" 😖

Tak, a teď na odlehčení už má slovo zase brumdinka! 😀 😝

frisbee
23. únor 2010

ma.minka...dostaneš na zadek za ty depresivní pocity 😉 😎 ..to je přece tak nádherné,děťátko jsi moc chtěla,teď musíš být plna štěstí a euforie,neopovaž si připouštět smutné myšlenky.....už jenom štěstí a radost a zase štěstí a radost,musíš být v pohodě ty i ten malej červíček.Moc ti to přeju,posílám pusu z každé strany 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

c.xsara....to je těžké,napiš víc....mluvíte spolu o všem,nebo on je uzavřenej a ty se stáhneš?Musíte být nejenom partneři,ale i kamarádi...nechci používat fráze...jenom naznačit cestu.Někteří chlapi se cítí jakoby odstrčení,když žena skáče kolem dítěte,mají pocit,že jsou nepotřební...nevím....co humor?Víš,jestli nejsi smutná,a on se pak stáhne,místo aby se snažil s tebou mluvit.Napiš víc,abychom se k něčemu dopracovali..neboj,holka,špatné myšlenky si nech až na závěr,možná budeš překvapená a opravdu to bude jenom o té komunikaci 🙂

akshara
23. únor 2010

Frisbee 🙂 , ty bys taky pořád někoho plácala po zadku! 😀 😀 😀

frisbee
23. únor 2010

to je moje 😀 😀 😀 😀 😀