Je váš muž opak toho, co jste si v životě vysnila?

ma.minka
7. led 2010

už se vám někdy stalo že váš muž je opak toho co jste si v životě vysnila a že místo milujícího romantika máte doma ledovou sochu 😢 😢

akshara
7. led 2010

Myslím, že tato otázka je vcelku přirozená, a dostavuje se u mnohých žen podobně jako fáze prvního či posledního cyklu, prvního styku atp. Jenom prostě v těch filmech končí to manželství vždy euforickou svatbou a je nám upřeno toho nejzajímavějšího. Zjistit, zda-li se hosté skutečně účastnili posvátného obřadu manželského či rovnou předčasného funusu v bílém! 🙂 Doporučuji tedy před zasetím řádněji zkontrolovat kvalitu osiva! 😀

ria80
7. led 2010

Ano to je pravda.Ale už se stalo.Co ted?Je dost hloupý to zjistit,když už je dítě.

kopa39
8. led 2010

No, lépe než milující romantik s květinou a básní na rtu v běžném životě spíš potěší model, který umí spravit odpad, vyměnit žárovku, dovést dítě do školky nebo vyřídit třídní schůzku a uvaří mi čaj, když je mi mizerně s chřipkou... 😎

rimmel
8. led 2010

nie ja som si dala velky pozor nato koho si zoberem za muza 😉

a tvoj muz ta vobec nemiluje? ono bez romantiky sa da zaobist ale bez lasky ci porozumenie ako pises v nadpise nie ☹

moravanka
8. led 2010

Ono zalezi na delce manzelstvi. Zezacatku je kazdy muz romantik, jenze s roky te romantiky ubyva.

rimmel
8. led 2010

ja zase napr romantik vobec niesom, zato moj muz je 😀 no to ze romantika vyprcha, resp je jej menej je normalne, ale to ze laska vyprcha, dotyky a porozumenie o kt.dufam sa tu bavime, normalne teda neni 😔

moravanka
8. led 2010

Jenomze zadna nevime, co si ma.minka pod pojmem laska a porozumeni predstavuje.

rimmel
8. led 2010

no jo 😒

giorgina
8. led 2010

naprosty souhlas s KOPA39 😉

pepibubu
8. led 2010

Kopa, tak takovej "exemplář" 🙂 mám doma. Kytku nedostanu jak je rok dlouhej, ale jinak domácnost spravuje bez řečí, bez připomínání, vařit umí (jsou jídla která jsou jeho speciálkou - obecně ryby, ale třeba i knedlíky a svíčková, to jsou věci který se mně nedaří a on je má na 1*) Takže místo klečení u nohou, pugétů a recitování básní mě spíš zavolá "Večeře" 😀

rimmel
8. led 2010

to ja zase kytku dostanu a k nej i tu veceru 😀 😀 ale naozaj, nevieme ako moravanka hovori presne o com autorka rozprava, pochybujem ze o tej kytke ci romantike, skor ze ju uz nelubi alebo tak 😖

momin
8. led 2010

no rimmel ty mas doma fakt dokonaleho chlapa.... 😝

rimmel
8. led 2010

momin ja viem 😀

silvik
8. led 2010

Neuškodí, když je chlap praktický, umí uvařit, postarat se o děti, taky nepotřebuju, aby mi recitoval básně, ale na druhou stranu nepotřebuju doma jenom další hospodyni, trocha něžností z jeho strany snad neuškodí? Ženská tak má aspoň pocit, že jí má pořád ještě rád, že se mu pořád ještě líbí, že je rád, že ji má, ne? Ten můj je ten typ, co navaří, postará se o děti, domácnost, jsem za to ráda, aby ne, ale více pohlazení a něžností by vůbec neuškodilo 😔 .... Ale to už by byl dokonalý, a to žádný chlap přece není 😀 😀

silvik
8. led 2010

Rimmel, jak dlouho jsi vdaná?

pepibubu
8. led 2010

Holky, jojo, to H. se umí i přitulit... ale prostě místo romantickýho vrkání mi radši uvaří 😀

silvik
8. led 2010

Asi by měla Ma.minka více konkrétizovat, co jí na manžílkovi vadí... 😕

rimmel
8. led 2010

silvik coskoro to budu dva roky co sme svoji 🙂

silvik
8. led 2010

Rimmel, tak to jo.... to není dlouho.... tak ať vám to takhle vydrží co nejdéle 😉

rimmel
8. led 2010

dakujem silvik 🙂

ma.minka
autor
11. led 2010

no já ani neměla čas zjistit s kým žiju byla jsem tak nějak bokovka a nečekaně jsem otěhotněla na potrat jsem jít nemohla hrozilo mi že už bych v životě neměla děti tak jsem to zkusila přítel je hodný neubližuje mi nehádá se stará se o synka když přijede dom jezdí jednou za měsíc jezdí s kamionem je to hrůza jsem se synkem pořád sama a když přijede tak bych očekávala polibek nebo alespon jednou v životě slůvko milujitě ale to se snad nikdy nestane je to takovej typ tvrdáka joko že nesmíme se líbat je to nehygienické když chci pohladit tak slyším ježiš a proč to mě neba pořád sedí u pc a kouká po autech já i kdybych předním dělala stojky tak si mě ani nevšimne
a o práci nemluvě raději si vše dělám sama protože se jen tak něčeho nedočkám i kdybych si trhala vlasy tak s tím nic neudělám

ma.minka
autor
11. led 2010

nejhorší natom je že fakt začínám věřit že láska není že je to vždy jen o toleranci a porozumění kdysi jsem milovala a už asi nikdy nebudu milovat tak jak poprvé život je nefér vždycky když je něco tak jak má být a je člověku dobře tak musí přijít osudová rána a život je najednou v háji

cernovlaska
11. led 2010

Ma.minka: a co si s ním promluvit 😕 říct mu,co cítíš,co by jsi si přála? Věřím,že ti je to líto,a že ti pohlazení a slůvka lásky chybí,to by asi chybělo každému 😔. Tak připrav hezký večer,jak přijede domů a zkus si promluvit a uvidíš,třeba v něm dřímá romantik,jen neví,jak ven 😉. Ale jestli bere líbání jako nehygienické,tak to je fakt divňák 😕 i když my se taky neožužláváme jako "za mlada",ale pusinka a občas i líbačka je,to jo 😀 a když jste spolu začali jako milenci,tak jste se nehygienicky líbali??? 😕

sisi.v
11. led 2010

ma.minka a jaký byl váš vztah předtím než jste měli malého?

já třeba romantická vůbec nejsem a kdyby na mě manžel vytáhl básničku, tak budu uvažovat o tom, že bych měla zavolat chocholouška...jsem radši, že umí opravit televizi. ale u tebe mi to přijde spíš o samotě, ne?

simus
11. led 2010

holky u nas romantika vyprchala hned jak jsem po dvouletem snažení otěhotněla..v mem 4 mesíci jsem najednou cítila velky chlad z manželovi strany a po porodu už jsem mu to řekla naplono že se trapim a dozvedela jsem se vetu že me nemilje a asi bude nej se rozvest☹ po šestinedeli jsem zjistila že ma milenku ..... vyhodila ho ..vratil se ...chlad trval dál pak se to trošku zlepšilo a bylo to fajn a začalo to fungovat, když mel maly 11 mesícu zjistila jsem že topokračuje a odešel ..tehdy už milenka byla těhotna a maji ted roční děvčatko a ja jsem rok a půl sama.......muj syn ma 2,5roku a budou to 3,5roku od naší svatby kde nam dotyčna i byla..... jen chci říct že nenechte nic bez povšimnutí a řešte pokud cítite problem...ja chtela a citila že je neco divne ale asi jsem se začala zabyvat vším moc pozdě..ja veřila že je to tím že budem 3 a že i s chlapem to zamava......každopaděi na řešení musí byt vždy dva !!!!!!

cernovlaska
11. led 2010

Simus: tak to je mi fakt líto 😔 ☹ chlapi jsou někdy fakt individua ☹ proč se ženil a měl s tebou dítě???? Když si tak brzo našel milenku???? To fakt nikdy nepochopím 🙄 🙄 🙄

simus
11. led 2010

joo..to ja nepochopila nikdy a asi nepochopim..prej me miloval a díte se mnou moc chtel a je rad že ho mame..... jeho další díte nebylo planovane...teda z jeho strany ne....🙂
chlapy jsou nekdy hovada a dochazí jim hodne často spousta vecí pozdě..ja jsem mu řekla již poprvnim zjištění jak všechno dopadne ..tehdy se smál...víme své i ženske jsou mrchy..... no ted už nezvbyva než počkat na ty,,mlýny,,

cernovlaska
11. led 2010

Počkej..a co se tedy změnilo 😕 kdyby tě tak miloval,tak by si přece,hned takhle zkraje těhu,nenašel milenku a nezbouchnul jí 😲 😲 😲 🙄 a on je s tou milenkou?

simus
11. led 2010

jo je s ní🙂 no to ja nevim prej se v nem neco zlomilo, prej myslel že se zmenim ..ja to sama nevím..spíš si myslim že se nudil nebyliy dluhy staroszti nic a chtel si neco dokazat toš si dokazal tím že se opil a bylo vymalovano a pak si o tom asi psali ja nevim proste se zamiloval a to mi řekl už v 9tydnech maleho že se zamiloval a je za ten cit rad že ho cítí..... nevim co se zmenilo fakt ne ..jen to že ja nechodila do prace a byla sama a taky jsem mu to dost razne říkala že takt se mi to nelíbí..nevim žili sme spolem skoro 3 roky před svatbou o mimi se snažili nevim fakt ne....potkal ženu života asi🙂 sice ji znal dyl jak me ale toš jiskra přeletěla🙂 ja nevim na to se me neptej ja jsem bojovala velice a urputne ale s pupíčkem a pak s malym uplakany deckem ktere nebylo nejpohodovější miminko a ja díky vecem co jsem již vedela jsem to nevyhrala...a asi by nevyhrak nikdo...byla jsem rada že jsem ten první rok ustala bez péče psychiatra popravdě....a ani ted nejsem ještě naprosto v pohodě a možna nebudu nikdy protože jsou veci ktere člobvěka zmení a pozmamenají navždy a veco co bolet nepřestanou..jen si na tu bolest člověk zvykne , protože mu nic jineho nezbyde☹

cernovlaska
11. led 2010

Hm,moc "pěkný" příběh ☹ ☹ ☹ otec tvého dítěte je normální idiot,nezlob se,ale po třech letech soužití a pak svatbě a snažení se,přeci vím,co chci 🙄 !!! Nic,tohle není souzeno mi soudit 😅,ale opravdu nechápu,co tím tvůj manža sledoval 🙄. Každopádně určitě nejsi jediná,kterou tohle potkalo a jsi neuvěřitelně statečná a silná,že jsi to zvládla a zvládáš a určitě se nebraň odborný pomoci,chodit k psychologovi není žádná ostuda a mohlo by ti to pomoct 😉 no,těžko říct,jestli potkal ženu svého života...to už je na něm 😕 tobě přeju,ať se s tím vším vyrovnáš a ať potkáš tu svojí životní lásku a jsi šťastná a hlavně zdravé dětičky 😵 určitě jich bude víc 😉 🙂 😅