Jeho ex čakala dieťa, môj vzťah k nemu sa zmenil

laura1234
17. únor 2013

Dozvedela som sa to a som z toho v soku. Dost velkom... A este k tomu sa to stalo pri jeho prvom! milovani. Vraj sa im zvliekla ochrana, ale on si nebol isty, lebo ona v tej dobe spavala este s byvalym. Viem, ze nechcel, aby sa to stalo. Ale ja nemozem na to zabudnut. Ona isla v 12tyzdni na potrat a ja som videla fotky taketo plodu a je mi z toho zle. Uz to vyzeralo ako clovek! Moj vztah k nemu sa tymto zmenil, asi ma to dost zasiahlo. Viem, ze s tym uz nic neurobim, neda sa to zmenit, ale ako mam na to zabudnut! On tvrdi, ze na to uz vobec nemysli a ani ked ja budem tehotna nebude, ale ja tomu neverim! Co robit? :(

petrusew
17. únor 2013

Promiň, ale já nevím, co na tom ty řešíš...bylo to její svobodné rozhodnutí a právo a ona s tím bude muset žít, ne ty. Už vůbec nepochopím, jak to mohlo změnit tvůj vztah k příteli...co tohle má co dělat s vaším vztahem? Vždyť vás dvou se to vůbec netýká...

kalo
17. únor 2013

Teda to jsou starosti 🙂 🙂 🙂

llluckaaa
17. únor 2013

Co dělat? Zapomenout na to!

smisek2011
17. únor 2013

Absolutne nechapu co resis....neposla on tebe na potrat a pokud ta holcina sla tak sla ona...Vsadim se ze on ted chce mit dite s tebou nikdy by te nikam neposlal na zadny potrat tak co resis...ja bych mela uplne nahaku co muj manzel delal ve vztazich prede mnou, hlavne ze ted se JA a nej muzu spolehnout!!

leni78
17. únor 2013

Zvláštní je, že říká, že na to nemyslí. Chudáček to mimčo, taky je mi z toho nanic.

zvirka
17. únor 2013

Taky bych z toho byla vedle. Nevím, jestli o potratu věděl, nebo s ním i souhlasil. I kdyby ne, naprosto Tě chápu. Poradím zkusit na to zapomenout, i když to nebude jednoduché. Pokud to přítel věděl a souhlasil s tím, tak já osobně bych s tím měla velký problém a zvážila bych, jestli s ním chci být. Ale to už musíš zhodnotit sama, neznám Tě, Tvoje názory, stanoviska.

kacenka1111
17. únor 2013

opet nick zalozeny v unoru...to jsou fakt starosti

klarina_f
18. únor 2013

Promluv si s ním a přestaň to řešit. Pokud ti chlap řekne, že nad tím už nepřemýšlí, myslí to vážně. Něco se stane, on si udělá obrázek a tečka. Můj manžel taky. Něco se stane, já to řeším ještě půl roku po a on to už 5 měsíců neřeší a pomalu ani neví, že něco bylo.

helcah
18. únor 2013

Jenže někdo považuje potrat za něco nepřekonatelného, případně za těžký hřích a pak je jasné, že když toto o partnerovi zjistí, tak to celkově změní jeho pohled na něj. To je jako když zjistím, že manžel kdysi někoho zabil, taky se nebudu bát, že mě zabije, ale už k němu asi nebudu mít úctu. To je asi blbý srovnání, ale snažím se zakladatelku pochopit. Rozhodně bych její problém neshazovala, každý jsme jiný. Já bych asi naopak chtěla s ním o tom mluvit, abych pochopila v jaké pozici on byl. Třeba s tím ani nesouhlasil, nebo jeho důvody byly vážné. Nebo jste prostě každý jiný v zásadních věcech - on takové věci prostě skousne a ty ne. Ale s vaším vztahem bych to nespojovala.