Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

tulikiss
20. čer 2014

@sabinadave to jako myslis vazne...no tak to ti gratuluju k super vyberu partnera, ono musi byt super se cely zivot strachovat abych nahodou nemela zdravotni problemy nebo rizikove tehu, protoze pak kdyz nalehnu pravidelne na zada tak pujde jinam. o tom prece vztah neni a manzelstvi uz vubec ne. nerikam ze je vporadku kdyz spolu lidi nespi ale co bdues delat pokud budes mit rizikovy tehu a zakaz sexu po celou dobu, to budes riskovat zivot ditete jenom aby nesel jinam. jako podle me chlap ktery kdyz t doma chvilku nema jde jinam je hajzl a patri ho nakopat nekam aby ho ty choutky presly.

@klarajir no podle toho jak se pan chova bych spis cekala ze ji kopne nekam, protoze mu jde prece jenom o sex a pujde hledat jinou... a ze to delal bez ochrany no jasne u stetky za to musel priplatit a tady se mu to nabizelo zadara, no neber to 😀 a pani preju ze zustala v tom, a doufam ze ji opravdu opusti a pak uvidime jaka bude hrdinka jak je na tom financne dobre a sama se postara o 3 deti.

lu777
20. čer 2014

@sabinadave máš pravdu, že sex je potřeba - ne jen pro chlapa, ale pro oba, je to určitý druh "komunikace" a je to hodně o tom "být spolu" a o tom dotýkání taky, ne jen o styku 😉

ale jak tu padlo: až budeš mít třeba 2 děti za sebou, které mají měsíc neštovice (které se o Tebe ač jsi je měla taky pokoušejí), pak týden virozu, pak si jeden rozseká loket a jedeš do nemocnice, načež za týden máš zánět nervu v zubu a když se z toho vyhrabeš, tak menstruuješ, tak člověk fakt myslí trošku jinak.... do toho logopedie, grafomotorický kurz, vše okolo zápisu do školy a výběru školy atd.... a samozřejmě chodím do práce a starám se o domácnost...do toho nervy s hledáním nové práce u manžela, rozbitá lednice atd... (shrnuju tu svůlj poslední měsíc a to není žádná katastrofa - prostě normální měsíc se 2 malými dětmi 😅 a navíc to není v zimě kdy by se to komplikovalo ještě nemocemi dalšími u mě atp. )...
snažím se stíhat jak to jde všechno, ale v podstatě na všech koncích musím dělat kompromisy, jinak by se to nedalo zvládnout 😉

jo, kolikrát přemýšlím co jsem proboha dělala než jsem měla děti?? 😀

ale i s dětmi je potřeba dělat kompromisy, dneska třeba jdou přespávat do mateř. centra, takže budeme konečně po delší době sami.... ráno malá fňukala, že nechce, že chce s maminkou atd.... byla tam xkrát, je velmi průbojná, je to spíš o momentální náladě si myslím... vysvětlili jsme si a klidně ji uplatím nevýchovně třeba zmrzlinou, ale na vztah taky musí být čas 😉
ale není to jak jednoduché jak si představuje mnoho bezdětných slečen 😅 někdy ani při nejlepší vůli na obou stranách prostě sex nejde, pamatuju jak jsme jeli asi po 3 letech někam s dětmi na dovolenou a co myslíte? v 5 ráno se vzbudila mladší s horečkou.... klasika 😀 tak bylo po dovolené a já to navíc chytla...
a mohla jsem mít i nalakované nehty, bylo mi to houby platné, chtěla jen mě

edeltraut
20. čer 2014

@sabinadave No promiň, ale přemlouvat se k sexu krátce po svatbě mi také nepřijde zrovna dobré.... Co nějaký kompromis, tolerance... atd.? Já jsem vdaná 13 let, s manželem jsme spolu 17. Po sexuální stránce to bylo "vášnivé" jen před prvním těhu. Pak mi lékař styk zakázal a bylo - jo, vím existují jiné praktiky, ale jako těhule, co strávila většinu času na WC a pak v nemocnici jsem fakt neměla chuť řešit jeho choutky 😀. Naštěstí můžu říct, že jsem opravdu vybrala dobře, protože "si pomohl sám" 😀. Pak miminko, po roce druhé těhu, dvě malé děti - slušný zápřah, takže jsem opravdu nebyla denně při chuti....Dnes jsme na tom tak, že já mám větší potřebu než manžel (tomu to stačí i jednou měsíčně 😅 ), ale nenapadlo by mě "skočit" za sousedem 😀.
Vztah není o sexu, ale o vzájemné komunikaci, toleranci - a to opravdu není klišé. U nás to tak funguje... Nevěřím, že kdyby se manželovi doma nedostávalo, že by si hledal jinde.... buď jsem totálně naivní nebo "dobří" chlapi ještě nevymřeli 😀

klarajir
20. čer 2014

@gepe máš skvělé rodiče

klarajir
20. čer 2014

@tulikiss já nikomu nic špatnýho nepřeju, ale sex bez ochrany nechápu. Je tolik nemocí a on mohl něčím nakazit svojí ženu. Vypadá to, že nepřemýšlel o ničem, co s takovým chlapem do budoucna?

gepe
20. čer 2014

@tulikiss o tri minimalne, ktere ma uz doma. Otazkou je pocet, kolik ceka ted 😀
@sabinadave z Tebe mluvi mladicka naivita a nezkusenost.
@klarajir s takovym chlapem akorat tak vytrit podlahu. 🙂

somalicats
20. čer 2014

Koukám, že mi něco uteklo... Můžete mi dát někdo link na tu diskusi, o které se bavíte? Děkuju 🙂

anetka1701
20. čer 2014

Tyjo :oD kdyby mi můj drahý řekl, že s ním musím spát a pokud nebudu, nemůžu se divit, že si půjde šoupnout vedle, tak mu zabalím raneček a nechám mu ho před dveřma... Mám pevnej, krásnej a fungující vztah - a překvapivě, sex není na prvním místě (vlastně není ani "na bedně" a těsně pod ní)... Jo, je to fajn, ale s dvěma dětmi, barákem v rekonstrukci a strastí s prací fakt nemám náladu a energii být mužovi po vůli kdykoliv se mu zachce - a už vůbec ne, když se nechce mně... Neumím si představit se k sexu ukecávat a přemáhat, kde to pak jsme?? :o(

darjanka
20. čer 2014

To je velice plodná diskuze o mužích 🙂

sarkaa
20. čer 2014

Tuto diskuzi sleduji od začátku, a musím říct, že teď jsem nesmírně pobavená. Zrovna včera jsem si říkala, že by mohlo přijít těhotenství, pak ji pán nechá, že dítě nechce a nakonec bude happy end rozvod a velká svatba jako to bývá v telenovelách, já tleskám! Pořád jsem byla na vážkách jestli je to opravdu skutečnost, ale ať je to jakkoliv, tak tahle blbost už je do nebe volající 😅

koncita
20. čer 2014

@sarkaa jj, graviditou pocházející z nechráněného nemanželského sexu (ten hodný, syna milující Fernando odnaproti to nestihl - oujééé 😅 ) to autorka totálně zabila 😀 Počítám, že ve scénáři je na řadě interupce, ale hlavní hrdinka se na poslední chvíli rozmyslí, dítě si nechá a telenovela z činžáku č.18 pokračuje...hl. hrdinka má totiž bratra a ten se při návštěvě sestry potká na chodbě s Fernandovou manželkou.... 😝 😝 😝

llluckaaa
20. čer 2014

@sarkaa Já bych to viděla spíš tak, že pan úžasný bude chtít převzít zodpovědnost za nenarozené dítě a rozvést se, jenže se ukáže, že jeho žena trpí nevyléčitelnou nemocí a on prostě nebude mít to srdce ji opustit. A teď mám dilema - buď bude z manželky megera, která si vše vymyslela, aby si ho udržela a to se provalí, a nebo umře, a pán bude mít svědomí čisté a bude se s Ali společně starat o všechny jejich děti 😀
@koncita

sarkaa
20. čer 2014

@koncita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarkaa
20. čer 2014

@llluckaaa tak další verze scénáře...... si paní pak bude moct vybrat 😀 😅

koncita
20. čer 2014

@llluckaaa nooo, taky možnost 😀 😀 😀 tak si musíme počkat na pokračování, doufám, že nás nebude dlouho napínat 😀

llluckaaa
20. čer 2014

@sarkaa @koncita 😀 Nó, jsem zvědavá, jakou fantazii náš scénárista prokáže, možností má plno 😀

sarkad1
20. čer 2014

@llluckaaa @koncita @sarkaa @darjanka @anetka1701 Pozor děvčata, je to velmi chytrý, slušný a citlivý a hlavně HODNÝ chlap, strašně hodný chlap a hlavně ZA NIC nemůže 😀 😀 😀

llluckaaa
20. čer 2014

@sarkad1 No a k tomu je samozřejmě na pohled moc pěkný 😀 Chudáček, začíná mi ho být ták líto 😀

koncita
20. čer 2014

@sarkad1
@llluckaaa no....a jak právě myslel na tu svoji těžce nemocnou manželku, tak to neuhlídal.....jéminkote 😕 😕 😕

sarkad1
20. čer 2014

@llluckaaa @koncita Proč nemocnou? To mi uniklo něco?

koncita
20. čer 2014

@sarkad1 nojo, to nemůžeš vědět, tys totiž asi nečetla scénář 😝

llluckaaa
20. čer 2014

@sarkad1 Ne, neuniklo, nemocná manželka se objeví až v příštích dílech této úspěšné venezuelské telenovely z českého sídliště 😀

sarkad1
20. čer 2014

@llluckaaa @koncita A jo, vy domejšlíte 😀 😀 😀 Telenovela z českýho sídliště 😉 😀 Nemocná bude z těch dvou ☹

sarkad1
20. čer 2014

@sarkaa @llluckaaa @somalicats @koncita @klarajir Holky hledám a našla jen tohleto: tak k nám už zakladatelka nechodí 😖 Ale odkaz je aktuálně vloženej 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/deti-pri-studiu-jak-jste-to-zvladaly/

🙂

llluckaaa
20. čer 2014

@sarkad1 Já vím, že tu pořád žije 😉 No co k tomu dodat, Esmeralda i José Armando jsou prostě dokonalí 🙂

somalicats
20. čer 2014

@sarkad1
@llluckaaa
@koncita No jestli je zakladatelka těhotná, tak i ta Esmeralda (asi jediná telenovela, ze které jsem tu a tam viděla díl) je proti ní hadr 😀. Ten, kdo psal scénář, musel hulit dobrej matroš 😀

wisttit
20. čer 2014

@sarkad1 Divala jsem se ted na ten odkaz a musím napsat, ze je zřejmě dokonalá. 😉 Studentka, milenka, matka ... proste ve všem jednička. 😉😉😉

somalicats
20. čer 2014

@wisttit Kruci, tak už jen toho milence si najít a budu lepší!!!! 😀 😀 😀

valentynkaa07
20. čer 2014

Já si taky myslim, že ta Ali je nějakej Alibaba 🙂 to je prostě tak, někdo tu napsal, že jí přeje, aby jí zbouchnul a hle, už se někde objevilo, že je zbouchnutá 😎 Nevím, prostě jsem té story přestala věřit.

little_frog
20. čer 2014

Hm, jestli je to pravda, mně to zas tak vtipný nepřijde. Tak jako tak bude a je někdo nešťasten a jestli si to někdo "zaslouží" to já neřeším. Samozřejmě stát se to mně, tak zakladatelce vyloupu oči, ale nenávidět někoho anonymně, to nemám zapotřebí. Tón některých komentářů mi úplně nesedí...