Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

sarkad1
21. čer 2014

@wisttit To je jasný, že si najde další milenku nebo zase bude chodit do bordelu 😀 Ani není zjevné, jestli ona ho pro to dítě chce nebo nechce, jestli s ním jako počítá jako s partnerem pro život? 😀

luciebx
21. čer 2014

@sarkad1 neblbni.. nepocita.. vzdyt to uz rikala.... ona od nej nic nechce... 😀 😀

olil74
21. čer 2014

@luciebx @sarkad1 ona už sem jako těhotná přišla, musí být hodně zoufalá a asi chtěla fakt radu. Nezabloudila semka náhodou, registrovala se jak řešila těhotenství a pak si až založila tuhletu diskusi o milenci. Já si to představit neumím nechtít mu to říkat, protože by se měl o ní teď postarat, když ji udělal dítě.

olil74
21. čer 2014

@janinek nepsala, že omylem, ale psala že si dávali velkýho bacha a stalo se 😀

sarkad1
21. čer 2014

@luciebx Tak snad aspoň alimenty chtít bude ne? 😀

luciebx
21. čer 2014

@olil74 joo takhle... ona uz sem dosla jako tehu a tohle tema si vymyslela az pak.. no to sem ale nerekla... jooo ona se ted bude jeste hodne divit.. chudak holka.. a jestli ma doma dceru.. jde ji krasne prikladem... takle se chovat. v dnesni dobe se zenska boji zustat sama s jednim max se dvema ditky a ona si uprca 4ty.. probohaaaa.. kam ta spolecnost speje... bohuzel radu a utechu tu nenajde.. pac z me strany je mi z ni zle.. ano stat se to muze komukoliv.. ulitnout.. ale takhle se v tom dal placat.. a jeste lhat manzelce do oci zdravit ji na chodbe jako ze nic. ma asi silnej zaludek.. ale aby se ted neprepocitala...a pak se divi ze na ni manzelka utoci... tohle bude mit jeste silnou dozvu..

zeny kdo vite link na tu druhou diskusi kam chodi.. hodte ho sem.. rada si poctu

luciebx
21. čer 2014

@sarkad1 no tak snad asi jo... ale zda nejaky dostane.. kdovi.. jak se k tomu borecek ted postavi... 50ti letej fotrik si uprca na stary kolena miminko me jebne

luciebx
21. čer 2014

@olil74 ja si taky davam velikyho bacha u babicky na dvore a stejne do toho slepicince nakonec slapnu 😀 😀 😀 😀

somalicats
21. čer 2014

@luciebx No hlavně jen tak jí milence do rodnýho listu nezapíšou, to by se musel jít s ní přiznat na matriku 😀. Takže toť otázka, jak z toho nakonec vybruslí. Žádnej otec v RL - žádný alimenty...

sarkad1
21. čer 2014

@luciebx Počkej, 50 letej? To snad ne ne? Jí je 34 přce 😉

sarkad1
21. čer 2014

@somalicats Kamarádka má jako svobodná holčičku a soudem tak měl příkaz na testy otcovství a tím alimenty získala, taky se bránil jako čert kříže ☹

somalicats
21. čer 2014

@sarkad1 Jo jo, jedině ho pak dát k soudu, když se bude bránit...

luciebx
21. čer 2014

@sarkad1 no nekde psala ze je postarsi.. zkusim to najit..

luciebx
21. čer 2014

@sarkad1 .tak závazky mám, mám 3 děti a je mi 34 let. jemu je asi 47 let nebo 46 emoticon takže teenaager už není ani jeden z nás emoticon ...tak děkuji za rady a vzala jsem si z toho toto: nebudu se s paní setkávat a konverzaci ihned utnu s tím, ať se ptá jeho emoticon
tohle psala.. ona ani nevi kolik mu presne je... 😀

sarkad1
21. čer 2014

@luciebx Tak to je žena, ani neví kolik roků je budoucímu otci jejího dítěte 😀 Tak to je něco, padesátiletej dědek si udělá děcko mladý sousedce ☹ Vlastně jo, protože on je přece ten nesmírně hodnej a citlivej chlap (nebo jak to psala Ali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ) to bude teda tím, že je tak hodnej 😀

luciebx
21. čer 2014

@sarkad1 vsak se ted ukaze jak moc je hodnej haha

sarkad1
21. čer 2014

@luciebx snad se o to s náma podělí 😉 je to napínavý děj 🙂 🙂

valentynkaa07
21. čer 2014

@luciebx
@sarkad1 HOLKY, všimněte si, že některé nicky, které tu ali obhajují, byly založeny včera nebo dnes, to jen podporuje mou teorii o tom, že se tím někdo baví 🙄

sarkaa
21. čer 2014

Já už si myslím, že sš to rozjelo do dost nechutných urážek a obviňování. Pro situaci zakladatelky této diskuze pochopení nemám, názor jsem již psala, ale taková ostrá slova co se tu objevily během včerejšího večera a dneška, to už je moc. Nemusíte souhlasit, ale aspoň krotte slovník, to jste ženský když tu píšete takové výrazy????

ali34
autor
22. čer 2014

@sarkaa ...máš pravdu, ale nechodí sem jen slušné maminky 😉

takarazestinusakur
22. čer 2014

@ali34 "máš pravdu, ale nechodí sem jen slušné maminky" Při vší úctě tahle věta Vám nepřísluší..."slušné maminky" nelezou do postele s ženatým chlapem. Nic ve zlém. Taky se mi nelíbí, když se používají silná slova, přeji Vám klidné těhu, ale nic víc od slušných maminek čekat opravdu nemůžete. Je mi líto. A na závěr si neodpustím radu: řešit takové téma na webu určeném maminkách, je hloupé. Jako VŠ vzdělaná žena jistě víte, že existují různé bezplatné vztahové poradny, kde vás nikdo odsuzovat nebude.

sarkad1
22. čer 2014

@takarazestinusakur @ali34 @millyh Ale nás solidně baví, nejneslušnější maminka je ona sama! Jinak bych ji neodsuzovala za to, že píše semka, protože fórum je od toho, aby se tady debatovalo a to o všem i o vztazích a to neudělala nic špatného (no je to jediná věc, ve které se ji zastanu), to že si tady založila debatu je v pořádku 🙂 Jsou tady i o sexu o milenkách, v tom problém nevidím. Ale dokázalo mně pěkně zvednout teďka ze židle, že píše o slušnch maminkách 😀 😀 😀 Ona? A nedělá si srandu? Ona hopsne do postele se ženatým sousedem, nechá se zbouchnout od 50-letýho dědka a píše o slušných maminkách? Rozbila rodinu ☹

takarazestinusakur
22. čer 2014

@sarkad1 Mě třeba tyhle diskuze na téma "jsem milenka" na webu, kam chodí maminky v očekávání (a mámy od rodin) přijdou zvláštní. Pisatelky takových diskuzí čeká pouze odsouzení a urážky, protože většina žen se tady snaží budovat ty rodinné hodnoty, ne si je ničit nebo si je nechat ničit. Pokud se rozhodne někdo přijít s takovou diskuzí, pak zde ho nečeká velké pochopení, proto si myslím, že jinde by s touto diskuzí udělala lépe...Pokud teda paní není masochistka, v tom případě diskuze na modrém koníku, je to pravé 😀

millyh
22. čer 2014

@sarkad1 né všichni vypadají v padesáti jako dědci. Jsou takoví kteří by stáli za hřích 😉
Každopádně co je doma to se počítá a je každého věc co si domů přinese.

sarkad1
22. čer 2014

@millyh Asi ju, asi pravda. Já jak si manžel našel mladší tak mám asi averzi 😀 😀 😀 Ali píše, že jí je 34 a tak to dokazuje, že soused hledal mladší maso, že manželku má postarší dámu a tak šel k mladici jako to bývá 😠 😒

pegynka
22. čer 2014

Teda tuhle diskuzi sleduji od zacatku a uz mi neda nereagovat a kdyz se podivam na profil dotycne pani,tak si asi dovedu predstavit,jak je uplne uzasne skvela,kdyz tam ma treti dite 18let....Ve 34letech?Tudiz prvni dite v 16ti letech? No,svuj obrazek si delam sama.......

sarkad1
22. čer 2014

@pegynka Ali je superžena, má 3 děti 4 čeká a pozor má VŠ a leze do postele sousedům 😀 😀 😀 To všechno ve 34 letech a ještě mezitím když se nudí stíhá chodit na tetování 😀

sarkad1
22. čer 2014

Kopčím co píše jinde 🙂 Pro nás co její silný příběh sledujeme 🙂

ali34 @helena2323 Gratuluji!!! Zažila jsem podobný pocit štěstí, když jsem se osamostatnila a odešla po 18 letech od muže. Pořád jsem se k tomu kroku ne a ne odhodlat, nechtěla jsem rozbít rodinu, ale najednou šla ze dne na den a to jen "s igelitkou". Pronajala jsem si prázdný byt daleko od domova, začínala znova od nuly ...sama s pocitem štěstí, že to zvládám. Jen lituji jedné věci, že jsem to neudělala dřív, že mi to tak strašně moc trvalo... Je fajn o vztah bojovat, ale ne za každou cenu... Takže jak píše Helena, hlavu vzhůru....!!!!! A ještě něco ..."po každé bouři vyjde slunce!" emoticon
25. kvě v 01:58 • 3 děti • Odpověz • Pošli IP •

little_frog
22. čer 2014

Holky, asi byste se měly zklidnit... kopírování jejích zpráv, slídění po jejích příspěvcích a jejich nepřiměřené komentování může skončit přinejlepším zabanováním (předpokládám, že i na MK funguje ochrana práv uživatelů)... každý svého štěstí strůjce.