Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

myskin
11. čer 2014

Holky mně to zase tak neskutečné nepřijde 😒 . Už se v tom ztrácím, tak to shrnu. ON - úžasný, hodný a charakterní chlap, co to má chudák doma strašné a jediné co ho tam drží je syn. Manželství je samozrejmě bez sexu. ONA - dospělá žena, která se pasovala do role sexuální bohyně a toho chudáka zachránila. Co na tom, že ten hodný chlap ji potopí při první příležitosti a všechnu vinu hodí na ni. A ještě ta trapná komedie s manželkou. Zakladatelku nechápu, ospravedlňuje ji pouze to, že jí momentálně mozek odešel někam na louku. Pokud to ovšem není stav setrvalý 😀 . Věřit chlapovi že s ním žena nespí a všechny ty další kecy. A co mě nejvíc baví je to, jaké má o sobě zakladatelka vysoké mínění co se týče sexu. Kdysi jsem taky chvíli fungovala jako milenka, naštěstí bez dětí. Chlap byl stejně hodný a nešťastný a neuspokojený. Bylo mi 19 a nebyla jsem tak blbá abych si nemyslela svoje. Dotyčný tak žije pořád, akorát už má dvě děti. A dokonce s tou, se kterou trpěl už tenkrát. Chlap vždycky bude milence tvrdit že ona je pro něj ta důležitá, přeci manželku nebude chválit. Neříkám že nejsou případy kdy to v manželství opravdu nefunguje, ale většinou je to trošku jinak.

janinek
11. čer 2014

@myskin Tak ja predpokladam, ze dalsi vyvoj situace bude, ze tak za mesic dva bude frigidni manzelka tehotna, ze ano 🙂

takarazestinusakur
11. čer 2014

@little_frog Jestli jsem to dobře pochopila: Váš názor je takový, že když manželka odepírá sex z nějakého důvodu (např. rizikové těhu) jedno jakého, tak je v pořádku, že si chlap jde vysypat pytel jinam???Asi jsem blbá, ale doufám, že můj manžel bude na tolik inteligentní, že nějaký čas bez sexu vydrží. Myslím si, že vztah je o něčem víc, než je sex (sex je důležitý, ale není na prvním místě), a pokud má touhu a nemůže to vydržet, tak má "zlatou ruku"...v manželství by měla fungovat komunikace a vzájemný respekt...nemělo by to fungovat " aaa něco mi ve vztahu chybí, tak hurá na sousedku"

little_frog
11. čer 2014

@takarazestinusakur tak z výše uvedeného jsem pochopila, že manželka daného pána není v rizikovém těhotenství a stav je trvalý... samozřejmě si můžete myslet, že bych nechala ženu na rizikovém prznit manželem jen proto, aby si ulevil a asi si to myslíte proto, abyste se mohla pobuřovat, ale já takto nikde nevystupovala a nevystupuji 🙂 konstatovala jsem, že permanentní neuspokojivý vztah vede bohužel k nevěře, toť celé 😉

llluckaaa
11. čer 2014

@myskin Ne že bych nevěřila, že se tato situace nemůže stát, ale aby ji tu popisovala "atraktivní VŠ, věk 34 let, 3 děti, první dítě v 16ti", tak to už je na mě opravdu moc 😅

takarazestinusakur
11. čer 2014

@little_frog To není o pobuřování. Pouze se ujišťuji, že jsem Váš příspěvek pochopila správně, nic víc nic míň. Četla jsem víc Vašich příspěvků a zaujala mě tohle: "Já jsem vdaná krátce a jsem hlavně mladá, takže řeknu svojí zkušenost... pokud žena o chlapa nepečuje a nespí s ním, pak se prostě nemůže divit, že jí půjde jinam..." To mi přijde jako hodně nefér tvrzení. Nikdo z nás přítomných jejich manželství nezná...manželství je popsáno ze strany milenky, která dostala info zkreslené od manžela. Vůbec bych se nedivila, kdyby to bylo tak, že po letech manželství se pánovi jeho paní okoukala, a tak si našel nové "maso" do postele. Tím chci říct, že problém vůbec nemusí být na straně paní. Jinak paní je mi moc líto, mě vychovali doma v tom, že "do zelí se nikomu neleze".

micha.bello
11. čer 2014

@ali34: Promiň, ale v tomhle případě si opravdu přeji, aby Vás dva ta manželka někde viděla. Ne, že bych ji přála to trápení, které si pak bude muset projít, ale pro to, aby otevřela oči a viděla jaká jsi ty "skvělá" lhářka a její manžel nevěrný hnusák. Ty si klidně zapři, že s ním něco máš a vím dopředu, že ji Váš poměr zapřeš, protože nechceš přijít o úžasného milence. Kdybys ji řekla pravdu, je jasné, jak to dopadne. S Tebou by to utnul, zase by chodil do bordelu, nebo si chodil k jiné sousedce... ale tohle už je na mě opravdu dost. Je mi z Tebe a jeho špatně... 🙄

somalicats
11. čer 2014

@little_frog Pokud je doma dlouhodobě problém, tak se to primárně neřeší tím, že jeden z partnerů zasouvá/chodí si nechat zasouvat jinam. Je vidět, že jste fakt hodně mladá a v partnerství evidentně krátce. To manželství by mělo být v dobrém i ve zlém, bohužel mám v dnešní době pocit, že to "ve zlém" se radši hned utne a lidi jdou od sebe. Od čestného chlapa/čestné ženské bych očekávala, že než si začnou jinde, pokud už mají tu potřebu, tak nejdřív ukončí to stávající, když už. Navíc partnerství není jen o sexu. Sex je na prvním místě právě tak akorát pro ty čerstvě zamilované, ale pak nastupujou další hodnoty, na kterých ten vztah stojí, a sex je jen jedna z nich.

little_frog
11. čer 2014

@takarazestinusakur já jsem předpokládala, že slečna, která sem přispívá nelže a popisuje věci, tak jak jsou 🙂 pokud jsou tak, jak je popisujete vy, pak moje tvrzení určitě neplatí. Razím stejné motto a párkrát jsem byla v kůži, že někdo do zelí lezl mně, což mi přišlo do nebe volající sviňárna. Nicméně si stojím za tím, že manželství, ve kterém dlouhodobě nefunguje otevřenost a s tím spojený normální sexuální život podle mě musí být těžké udržet a není fér od ženy vydírat chlapa tím, že s ním nespí, protože já se opravdu domnívám, že pro chlapy je sex na téměř prvním místě 🙂 já zatím takové potkala, i když se snažili tvářit, že ne 🙂

little_frog
11. čer 2014

@somalicats myslím, že jste smysl mých příspěvků nepochopila... ale to se na internetu stává běžně.

tulikiss
11. čer 2014

ale no tak damy tak ji ho prejme...lituju manzelku a jejich syna(ale obema bude lip kdyz budou bez neho nez mit takoveho otce a manzela), ale pani si sveho milence zaslouzi. neni prece nic romantictejsiho nez kdyz vam chlap rekne ze je rad, ze vas ma ,protoze jinak by musel chodit za stetkama. to svedci o te inteligenci pani, kdyz jde do chlapa ktery prizna, ze si klidne za sex plati. a uvidime jak se budou tvarit jeji dospele deti az ji pujdou navstivit a na chodbe uslysi jak si o nich rikaji, ze to jsou decka te devky, co dela matraci zenatymu chlapovi a rozvraci rodinu.
Pani proste neni lakoma, da kazdemu kdo si rekne. Ale ja vzdy rikam, ze na kazdou svini se vari voda..

somalicats
11. čer 2014

"Já jsem vdaná krátce a jsem hlavně mladá, takže řeknu svojí zkušenost... pokud žena o chlapa nepečuje a nespí s ním, pak se prostě nemůže divit, že jí půjde jinam..."
Tohle hovoří snad dostatečně - je to Váš příspěvek. S tou péčí bych do určité míry souhlasila, s tím spaním nikoli. Z toho,jak jste to napsala, prostě plyne, že pokud ženská s chlapem z jakéhokoliv důvodu nespí, tak si za nevěru může sama. Pokud má ženská nějaký zdravotní problém/jiný problém, tak je to primárně o komunikaci s partnerem a pokud partner i přes to všechno zahne, tak je prase, to se na mne nezlobte. Zkuste si představit sama sebe v takové situaci - asi by se Vám sakra nelíbilo, kdyby si manžel třeba ve Vašem šestinedělí chodil ulevovat jinam...
@little_frog

koncita
11. čer 2014

Protože máme jednoho syna a můj manžel je hodný, doopravdy jsem se zamyslela, jaké sousedky tu máme.... 😀 ...a zaplaťpánbu jsou to samé důchodkyně 😀 a žádná snad není tak "šikovná na spodek" jak říkala moje babička 😀 😀 😀

takarazestinusakur
11. čer 2014

@little_frog To se mohlo stát, nečetla jsem úplně všechny a soustředím se pouze na psaný text, protože nejsem schopná domýšlet, jak to autorka myslela, protože to ví sama autorka. Nicméně po přečtení pár kousků z Vaší klávesnice jsem získala dojem, že s Vaším názorem nemůžu souhlasit, a tak jsem zareagovala. To je celé 🙂 I to se na internetu stává. Nemyslela jsem to nijak zle. Jen znám řadu žen, které se o manžela staraly s veškerým servisem a manžel si i tak našel "novou hračku do postele", rozvést se samozřejmě nechtěl. Takže se obávám, že prevence nevěry poskytováním full servisu není samospásné. Doufám, že se ani jedna nedostaneme do situace výše popsané. Nechtěla bych tohle řešit.

little_frog
11. čer 2014

@somalicats viz má diskuze s lu777 o šestinedělí a s takarazestinusakur o zdravotních komplikacích výše 🙂

little_frog
11. čer 2014

@takarazestinusakur tak já pevně věřím, že jsem si nevzala šmejda, který by mi byl nevěrný, protože neví, co se sebou. V tom případě bych nebyla tak mírumilovná jako manželka daného pána, o kterém je tu řeč, letěl by jak cukrář...

kammka
11. čer 2014

@little_frog píšeš o polygamii v jiných kulturách.. ano, fajn, ale tam to funguje jinak... chlap má tolik žen, kolik uživí a dokáže "obstarat".. ženy v jeho domácnosti, jeho manželky, mají péči o něj i o rodinu rozdělenou. pokud by i tak chodil tajně jinam, tak buď dostane po držce od všech svých manželek, nebo si tu novou přivede dom, pokud s tím ovšem bude ta první souhlasit..já bych kolikrát byla ráda, kdyby to tu tak fungovalo, ale můj muž je učitel, takže má dost honičku uživit i rodinu s jednou ženskou 😀

lu777
11. čer 2014

@koncita šikovná na spodek 😀 😀 konečně něco k zasmání tady v té diskusi 😀

jinak souhlas s
@kammka že kdyby chlap ty ženské uživil a dokázal se jim věnovat, tak to je jiná story.... (kromě jiné kultury tedy)...
tady jde o to, že chlap využívá jen to co chce u každé z nich.... čiré sobectví...
a samozřejmě jsou i takové ženské, doma jim chlap platí kdeco, do práce třeba ani nechodí a na sex chodí jinam.... nedávno jsem se s tím setkala u své známé.... manžel čeká, už to budou 2 roky.... dostalo se to do situace, že jim to snad všem připadá normální....
je to těžké - když si ta manželka dupne přesmoc tak ho zbytečně může ztratit (tedy v tom to případě jestli je to ztráta je otázka, ale pro dítě ano)
a když si nedupne vůbec a velmi dlouho je trpělivá, tak se může dostat do dlouhodobého trojúhelníku...

těžko radit, asi jen starat se o sebe, snažit se být soběstačná, aby člověk nezůstával jen kvůli penězům apod... ale s dětmi je těžko nějaké řešení, všechna jednoduchá řešení se společnými dětmi se obávám, že nejsou 😒

lu777
11. čer 2014

@little_frog myslím, že koho si člověk vzal se velmi často projeví až po letech... dokud nejsou děti, finančí nebo zdravotní problémy nebo potíže s rodiči, kteří mají zdravotní potíže atd., tak je lehké vypadat dobře, být odpočinutý, v dobré náladě - a i tak to člověk mockrát nedával, co si budeme povídat...
manželství je závazek a občas fakt kus práce, já už mnoho věcí vidím jinak než před 10 lety.... a tím neříkám, že to není dobré u nás doma, díky bohu je, ale zažili jsme si řádné bouřky...
ale je to asi normální, není jednoduché s někým bydlet celý život, vychovat děti, postarat se o domácnost a u toho udržovat vztah... to je prostě realita a člověka to velmi posune mnohokrát kupředu, i když někdy to bolí...

ali34
autor
11. čer 2014

@takarazestinusakur ...holky, nikde jsem nepsala, že jsem atraktivní! Jsem úplně normální holka, nejsem žádná hvězda prostě úplně normální holka a ani jsem nepsala, že jsem sexuální bohyně. Jen jsem psala, že mám ráda nějaké věci, které každý nemusí! A to není špatné. Jediná špatná věc a hodně zásadní ...že ON je zadaný. Tudíž mělo to být tabu. A nejsem na to pyšná, ale miluju ho. Nicméně umím pochopit, že má ženu, kterou určitě má rád a syna, který má právo vyrůstat v normálně fungující rodině. A věřte mi, že kdybych jeho paní znala dřív alespoň takhle jako jsem ji měla možnost vidět dneska ...nikdy v životě bych na něj nesáhla! Bylo mi všeho líto a to nejvíc té paní, ale snažím se to nedělat ještě horším a myslím si, že lež v tomto případě význam má. Bohužel. Nikdy jsem nechtěla lhát a byla jsem z toho hodně špatná, ale pokud to pomůže jemu tak jsem musela. No a pak jsem za ním dopoledne dneska byla, je ze všeho smutný... 😒

janinek
11. čer 2014

@ali34 Jezis, tak jestli je smutny, to ho honem jdi utesit, sexem, jidlem, darkem, hlavne at neni smutny, mne to tu trha srdce uplne cist, jak je smutny.

takarazestinusakur
11. čer 2014

@ali34 Myslím si, že jste si spletla jméno, protože já jsem nikde nepsala, že jste atraktivní, či bohyně sexu, či co. Veškeré moje komentáře se týkaly nevěr všeobecně. A teď k zbytku Vašeho příspěvku: Kdyby, kdyby...vaše lítost přichází s křížkem po funuse. Je zvláštní, že byste se ovládla a na něj nesáhla, kdybyste jeho paní znala. ALE to se vážně nedokážete ovládnout dřív? Tenhle způsob uvažování je mi cizí, takže ho nedokážu pochopit. Nemáte 100% vinu, to určitě ne. Na tyhle věci jsou třeba vždycky dva a někdy i tři. Kdybyste mu nedělala matraci Vy, tak by si pravděpodobně našel jinou...

prcek91
12. čer 2014

nejlepší je jak pak když se to provalí všechny myslíte na to aby se to nedotklo dětí... asi jsem mladá a blbá ale jste snad dospělý tak krucinál občas zapojte mozek a myslete na ty děti dřív!! co jste si sakra mysleli? že na to nikdy nepřijde? všechno se jednou provalí ať dřív nebo později.. a upřímně já tohle odsuzuju.. a vůbec nejlepší je potom všechno svíst na ni.. protože chlapovi chudáčkovi nestačila frekvence sexu jakou měl doma tak si musel najít jinou matraci která by to dělala dobrovolně a zadarmo, protože už ho asi nebavilo utrácet za to peníze...

micha.bello
12. čer 2014

@ali34: Tak ted když jsi poznala paní už mu konečně můžeš říct ne a zabouchnout mu před nosem. Myslíš jen na sebe, jsi sobec a věř, že v tomhle směru vím o čem mluvím. Vrátí se Ti to a budeš toho litovat. Pak Tě nikdo nebude utěšovat, zůstaneš sama.

danfal
12. čer 2014

@ali34 Já tě nechápu, chceš všechno utajit a založíš diskuzi na MK? Jsou věci, které jsou intimní a intimnost rozhodně není od slova veřejnost. Já tě neodsuzuji za to, že s někým spíš. Na to musíte být dva, ale nemusíš tady všechno ventilovat. Nechceš, aby se to provalilo, nechceš ho jako partnera, tak s ním spi a nerozebírej to tady. Jenom všechny naštveš.

pajaaaa
15. čer 2014

No, tak jsem si to tu tak pročítala........napíši moji zkušenost. Bylo mi asi 19-20, no mladá žaba. "nechala jsem se svést" ženatým mužem, zezačátku kamarádem, co měl malé mimčo. Vlastně jsem do té doby neměla vážnější vztah. No, zamilovala jsem se do něj, občas ho potkala s manželkou ( což mě vždy vytočilo a žárlila jsem ), jezdili jsme spolu i na víkendy...... Měla jsem blbý pocit, ale zamilovala jsem se.......protože mi oblbl hlavu těma řečiekama, mj. jak mu to doma neklape...no pak se odstěhoval a já časem zjistila, že on svou manželku podváděl poté ještě několikrát. Rozvedli se.....Byla jsem z toho celkem dlouho špatná, jak se ke mě zachoval ( co já si taky vlastně mohla nárokovat že....)Pak už jsem měla přítele, on se mi pak ozval, ale já jsem ve své podstatě prostě věrný člověk. Nikdy jsem nepodvedla, když jsem byla ve vztahu. nemám to v povaze. Ale časem se mi to "vrátilo" a dostala se do pozice podváděné. Ale to je jiný příběh.
Chtěla jsem tím říct, že prostě jsou muži, kteří nedokáží být věrní ( např. když není třeba dlouhodobější sex z důvodu těhotenství, šestinedělí, zdrav. potíží nebo odloučení...), snad možná mají i špatné svědomí, ale prostě věrní nebudou. Nehodlají nic doma měnit, kor když jsou děti, aby nebyli ti špatní v očích druhých, že opustili rodinu. Milence nakukají kde co, v podstatě jim nejde o vztah ( ale pokud je to samá milenka, tím lépe ). no a když se to provalí mají tendenci to "hodit" na manželku, že je to vlastně její vina a může si za to sama, že on má prostě tu potřebu. Jasně že to neřekne přímo tak ( i když některý ano) ale jakoby to té ženě snad vsugeruje. Na druhou stranu jsou muži, kteří věrnost ctí a opravdu nepodvedou. A to jsou pro mě muži s velkým M.
K tazatelce: nebudeš šťastná. Ani v případě, pokud svou rodinu neopustí ani v případě, kdyby přeci jen ano. protože tvůj milenec nedokáže být věrný.
I když nevěra je opravdu důsledek nečeho. ne příčina.

ali34
autor
16. čer 2014

@pajaaaa díky za tvůj příběh 🙂 Cílem diskuze je diskutovat, pokud má někdo chuť 😉 Já jsem na tom momentálně takhle, že je klid a pohoda 😀 Nejsem na to pyšná, neospravedlňuji se tu akorát se to může stát každé 😉

sarkad1
19. čer 2014

@tulikiss Je to smutný příběh. Sama mám děti a prožila něco podobnýho. Manžel lhal, že slečnu nezná (byla o 10 let mladší), že to není pravda. Úplně tím zničil náš vztah, protože důvěra byla ztracená. Trvalo to u nich měsíce. Nevím jak dlouhý románek má pisatelka nebo měla, ale to se podepíše na všem. Nejdřív vztek, lítost a pak se přirovnáváš v čem a jestli je ona lepší a pak ta představa, že s ní byl intimně nejintimněji jak může člověk s člověkem být. Chtěla bych tenkrát odpustit a začít nanovo, ale to že on mi lhal a klamal nás, nešlo to. Nevážila bych si sama sebe jako člověka, sebeúcta by byla tatam. Následoval rozvod a dneska žijeme u rodičů a je nám hezky. Byla jsem i v poradně, ale poradili nám, že vlastně ztracená důvěra se jen těžko získává zpět. Že pokud by on přiznal, ale nepřiznal a tím udupal i to poslední.

sarkad1
19. čer 2014

@ali34 Aleno, jasně může se to stát každé, ale jen takové jako ty, protože my slušné ženy víme, že ženatý ženu má. A ono by tě taky nebavilo večer utahaná z práce starost o domácnost o dům a děti mít pak večer chuť na sex. Jen chlap co nestojí za to, aby to řešil to odejde řešit jinam. Je to pro něj snadnější odejít k milence než řešit doma se ženou jak sexuální život vylepšit. Nejsou všichni a vššechny stejní, ale takový chlap nestojí za druhou šanci.

sarkad1
19. čer 2014

@micha.bello Ona nebude litovat, taková si najde dalšího hodnýho chlapa, kterýmu nabourá vztah a zničí rodinu!