Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

ali34
autor
25. kvě 2014

@klarajir ...to víme přesně, že nebylo něco v pořádku SEX! Nestrkám hlavu do písku a provinile se cítím, to už jsem psala předtím, ale co nadělám. Já jdu dál, ale jen chci, aby i on mohl jít dál a byl šťastný... 😉 On je strašně hodný člověk, ale doma neměl sex, téměř

klarajir
25. kvě 2014

@laurital v pořádku, každý má právo na svůj názor. Já jsem byla ve stejné situaci s bývalým přítelem, spal se sousedkou, mojí skvělou kamarádkou, brala jsem to jako podraz od nich obou, ale nenapadlo by mě jít za ní a obvinit jí, že za to může. Kdyby on nechtěl tak by k ní nechodil, tak jsem to vnímala já a vnímám to tak i po 6-ti letech.

ali34
autor
25. kvě 2014

@laurital ...chtěla jsem to já i on, OBA stejně 😀 ...nemohla jsem se ho nabažit a to přiznám, tady teda jo před paní Ne 😀

superkousky
25. kvě 2014

Ty jsi svobodná,nikoho jsi nepodváděla.
Ať si to vyřídí manželka s ním - on byl ten,kdo zahejbal 😉 .

Zase na druhou stranu,iluze o tom,že doma sex skoro neměl,si moc nedělej.
Vsadím boty,že tohle tvrdí 99% chlapů,co svou ženu podvádí... a ještě mnoho dalšího (nemáme si co říct,nerozumíme si,jsem s ní jen kvůli dětem atd. atd. ). 😉

laurital
25. kvě 2014

@klarajir Ja taky netvrdim, ze by to meli resit ve trech, at si to vyresi manzele.Ale proste tak nejak nesouhlasim s nazorem, ze milenky se to netyka, protoze je volna.Jsme dospeli a holt musime nest nasledky svych cinu 😉 .

camelinka
25. kvě 2014

@laurital ono v zivote neni nic cernobily, holt se nekdy stane, sme lidi, ale uz vidim, jak by nektera z holek tady litovala ubohou milenku, kdyz by se jednalo o jejich manzela,..... nevim jak vy, ale kdybych si byla ja jista, sla bych ji rozbit hubu 😅 😝

kloketka
25. kvě 2014

Se nedivte ženský... Mám kamarada, maj dvě děti a za poslední tři roky spolu spali 3x! A v tom bylo početí druhého dítěte... Já se těm chlapum fakt nedivim, kdyz mu ženská doma prosté nedá!! To ma jít do bordelu? Sousedka je lepší... Nemám důvod mu to nevěřit, protože některé ženské odmítají muže po porodu třeba rok a to nemusely mit ani zdrávotni potíže.. Takže ta ženská si za to muže sama, at si to vyzere.... A on? At se klidně zastaví na kafe a poradne si to uzijte 🙂 🙂
@ali34

laurital
25. kvě 2014

@camelinka Ja ti nevim, rikam si, ze bych si to predevsim chtela vyrikat s tim, kdo ke me patri-tj. manzelem.Milenku bych nekontaktovala...hele ale to rikam ted s chladnou hlavou, ze 😀 ?Jen si proste myslim, ze vstoupim-li jako treti osoba do nejakeho trvajiciho vztahu, nemuzu pak strkat hlavu do pisku a tvrdit, ze ja s tim nemam nic spolecneho.Bohuzel mam a to i presto, ze nebyt to ja, byla by to jina..

klarajir
25. kvě 2014

@kloketka No teď tě ukamenujou 🙂

lubinkova
25. kvě 2014

@ali34 no, kdyz ja si ani nemyslim, ze 'vsechno poprit' je ten idealni zpusob...manzelka si je stejne nejspis vicemene jista a to, ze ji bude dal lhat do oci, to ji muze zas a znovu hodne ublizit...nebude mu uz verit a vztah jim to stejne nezachrani. Ja jsem (obecne) zastancem pravdy...nabalovat na jednu lez drhou, pak se do toho zamotavat...to je podle me cesta do pekel. Pokud oba dva opravdu vite, ze v tom nebudete pokracovat, tak mi prijde opravdu nejlepsi rict ji na rovinu- ano, schazeli jsme se, ale oba vime, ze to byla pitomost a nechceme v tom pokracovat....ja v tom vidim jedinou sanci, jak si treba muzou jeste zachranit manzelstvi..kdyz manzelka uvidi, ze prece jen manzel jeste dokaze nelhat..ze mu treba za cas bude trochu verit a bude doufat, ze i priste by se priznal...kdyz bude lhat, tak ja osobne bych mu uz nikdy nemohla verit ('co ja vim, treba mel milenek spoustu...a spousta jich bude...akorat mi celou dobu lhal')...a z pohledu tveho a jeho svedomi a snahy zachranitzbytky cti, tak i tam mi pravda vitezi na plne care...jste dospeli, udelali jste chybu. A za chyby clovek musi nest nasledky, ne ssklopit usi a utect...ale trochu mam pocit, ze je muj nazor ojedinely...coz me moc mrzi. Vzdycky me zaboli, kdyz vidim, ze jsou lidi falesni a radi si tu 'lhani'...opravdu to nechapu..to si tady vsichni doma bezne lzou? A podvadi se? ...asi ziju v jinem svete...v bubline..a doufam, ze v ni jeste nejakou dobu pobudu..a taky doufam, ze mi vsichni okolo nelzou (co ja vim)... :(

camelinka
25. kvě 2014

@laurital No jasny, ze bych to v prvni rade chtela slyset od chlapa, abych vedela, jestli mu zacit balit nebo ne 😀 😝 , nicmene s tou druhou bych se chtela velice rada potkat taky, na spoustu veci su alergicka a jedna z nich je, kdyz ze me nekdo dela vola a opakovane 🙄 😝

lubinkova
25. kvě 2014

@klarajir ano, ukamenujem...ja uz drzim kamen :D...ne vazne, ale tenhle jeji nazor, ze si za to muze sama....kdyznema chut na sex, tak se ma nechat 'ojet'?!...proti sve vuli..treba i pres bolest..to akorat zvetsi odpor k sexu..nehlede na tom, ze casto za tim odmitanim stoji jine manzelske problemy, za ktere muze i ten chlap... Kam se ta debata zvrhava..kdo tohle mohl napsat...

kloketka
25. kvě 2014

@klarajir to mi je jasný 🙂

laurital
25. kvě 2014

@camelinka Ja taky, jenze se obavam, ze bych to neustala, nemyslim ted brek, ale takovou tu relativni dustojnost, jestli chapes.Ale klidne se priznam, ze uz bych nasla zpusob jak ji vzkazat, ze o tom vim a co si myslim.Jen se obavam, ze ji by to asi bylo...vis kde 😀
Nazoru muzu mit milion, ale kdo vi, jak bych se nakonec zachovala, kdybych to musela resit a byla v tom citove angazovana..

ali34
autor
25. kvě 2014

@kloketka ...vůbec se tu neospravedlňuju nebo jeho. Ale věřím mu, že ten sex tam nefungoval, ne tak jak by měl a v tom jsem ho velmi ráda a maximálně chápala 😀 😀 😀 😀 😀 To se i pozná. je hodně chlapů co to milenkám tvrdí taky ano to je pravda, ale on ten sex fakt potřeboval a omlouvá ho to. Tak jsem asi já ta mrcha co toho využila ve svůj prospěch. Mám navíc vadu, že v sexu potřebuju trošku jiné věci, které každý nemusí a on byl zatím jediný co byl stejně nadšenej a to vím už teďka, že mi bude strašně moc chybět 😀 😀 😀 Takže ok, jsem mrcha... uff

klarajir
25. kvě 2014

@lubinkova já jsem nepsala, že s kloketkou souhlasim, když nemam chuť tak se taky přemluvit nenecham, jen jsem jí varovala 🙂 Když jsou ve vztahu vleklé problémy tak se musí řešit, pokud možno doma nebo u manželského poradce, né u sousedů 🙂, ale to většinou chlapům nedochází.

kloketka
25. kvě 2014

@lubinkova každopádně te ženské to musí byt snad jasné ne? Ze pokud spolu nespej, tak ten muz chtě nechte to bude vyhledávat jinde... Když mu za celej rok neuvari, tak taky bude chodit na jídlo k mamince nebo do hospody...

ali34
autor
25. kvě 2014

@camelinka jo a ještě něco. Pokud by mi byl někdy "můj!" tím myslím pokud bych byla ve vztahu tak sama bych to neustála. Vím stopro, že pokud by se to stalo tak okamžitě konec a žádná druhá šance by nebyla...

ali34
autor
25. kvě 2014

@kloketka souhlasím s tebou, ne kvůli tomu zastávání, ale prostě myslím si to. Že prostě pokud mu to chybí tak to bude hledat jinde... je to tak

klarajir
25. kvě 2014

@kloketka to si taky myslim, bez ohledu na to co já si myslim o téhle situaci nebo nevěře obecně, očekávám, že ženy jsou natolik chytré, že ví co následuje, když chlapa "úplně odstaví"

laurital
25. kvě 2014

@klarajir Tak to s tebou souhlasim, jen je treba se pokusit to resit doma v loznici a ne u sousedky na kanapi 😀
Druhou stranou mince ovsem je, ze spousta zen to v ramci vytizenosti mimcem, nevnima...bohuzel

kloketka
25. kvě 2014

Přesné... 🙂 já s Tebou plné souhlasim, s ni bych se max. Pozdravila když bych ji potkala a nic víc... To je u nich doma, at si každém zamete před vlastním prahem.... 🙂 nech to zatím být, věřím ze se ještě zastaví na pokec 🙂

dokument
25. kvě 2014

@ali34 jo, myslím si, že by to klidně udělal. Jak tak čtu, ani se moc nebránil tehdy 🙂 ... asi v tom umí chodit

camelinka
25. kvě 2014

@ali34 hezka zasada, mam stejnou a spousta zenskych taky 😉 , tak abyste se pak nedivila, az vam soused zaklepe s kuframa na dvere 😀

nonnni
25. kvě 2014

@ali34 ja si hlavne rikam "kecy v kleci"...uz vdim, jak zenaty lovi bokovky na to, ze s pani mu to funguje, i ten sex, ale proste nevi co by roupama a zda by mu nahodou nedala...

Tem recem, kterymi te castoval, bych verila, tak na 20% maximalne...takze dalsi duvod nechodit na tu schuzku, mohla bys byt velice rozcarovana.

Ja bych se, ciste osobne, vice nez te schuzky (ktere se lehce vyhnes) bala, ze ti nekde rozbije hubu...a on bude stat ji za zady a koukat na to...ten tvuj soul mate...

atinkaa
25. kvě 2014

@klarajir ..neukamenuju, aspon nie vsetky 😉 uprimne za to nestoji
slecna co tu zaviedla diskusiu je uprimne na moj vkus naivna...a chvilu som vahala ci mi tiez stoji za moj cas...ale tak pri kave co by clovek neurobil 😅 pre ludstvo

@ali34 ...za mna kratko:
1 - nechapem osoby ako si ty, vravis ze mas sebauctu,ze takyto pani boli pre teba tabu a teraz tu pises toto....nesudim, neriesim ale nechapem
2 - ty byvas v panelaku prvy krat? of course ze vsetci vsetko vedia a co nevedia to si domyslia, doplnia 😉
3 - jasne je to super pan, len by ho nik nechcel mat doma, uprimne si myslim ze by so sebou nezil ani on sam, nesudim ho, je mi fuk ale urcite to nie je super panesek co si to nezasluzi a je v tom de facto omylom - btw. rovnako ako ty
4 - pokial pani nie je ako tu @tiburcia, ze by ta vyrovnala rovno medzi dvermi 😉 , co asi nie je, tak okrem zvalovania viny na teba moze chciet iba vas dvoch vidiet spolu...ak je doma tak uprimny ako pri tebe, tak pri tebe je na vine ona....doma bude na vine hadaj kto...je to matematika zakladna skola a to co chce preskumat pani je chemia tiez zakladka....dla toho ako tam dvaja budete tak myslim ze pani, ktora je s nim radovo x rokov nic nezakryjes ani ty ani on
...a mozno ako pise @laurital chce len vysvetlenie
..kazdopadne ty budes rada ak nedojde aj na fyziku zo zakladky...predsa len ste v jednom bloku, si de facto na rane vsetkym,...ja na tvojom mieste tak sa kus bojim, kto kazdy sa zastavi, jednak na to ranne kafe, jednak pre svojho manzela a pripadne si inak ulavit...nic v zlom ale hladala by som si ine byvanie radsej o kus dalej ako blizsie ...pre svoj vlastny klud

a teda ak sa pytas ci ist na to rande do trojky...tak ja myslim ze pri takych tretich osobach a komparzistoch je niekedy lepsie ostat pri tom komparze, splnit ulohu a vytratit sa, neviem ake to moze byt pre teba, pani si na tebe moze brutalne zgustnut, a vobec by som sa nedivila, ono to nemusi byt o zvalovani viny ale o tom ze ona si to moze na rozdiel od teba dovolit 😉
kazdopadne good luck !

prapodivna
25. kvě 2014

@kloketka "Když mu za celej rok neuvari, tak taky bude chodit na jídlo k mamince nebo do hospody..." a nebo si může "vařit" doma sám 😀

já do tohoto konkrétního případu samozřejmě houby vidím, ale jen proto, že ten chlap očividně potřeboval sex a že mu chyběl ještě nemusí nutně znamenat, že si za to ta ženská může sama, nebo že by si toho měla být vědoma, že je to asi málo, chlapi často podvádí jen proto, že je sex s jednou ženou nudí a sami sex s manželkou nakonec nevyžadují. Naopak to může u nich doma být ještě tak, že manželka o sex stála, snažila se ho s manželem mít a při tom bez odezvy. Lidi jsou různí.

Každopádně samotné mi nejde dohromady rovnice že chlap co podvádí je ale jinak hodnej. To je blbost. Spíš nedospělej a sobeckej.

lubinkova
25. kvě 2014

@klarajir ja vim, ze jsi nepsala, ze souhlasis...vsak kamen neleti na tebe 😀 ..
@kloketka no, kdyby byl muz zvire, tak to asi bude 'chte nechte' hledat jinde...ale pokud je to clovek, ktery mysli hlavou, tak mi to vubec jasne neprijde, ze bude hledat jinde (a jeste za to snad nemuze...).. Vidim to treba u nas...ja mam relativne dlouhodobe zdravotni potize, pul roku od porodu jsem znova otehotnila...ted lezim v nemocnici a sex asi hodne dlouho nebude (a nebyl)...manzelovi to taky hodne vadi, je to takovy ten typ 'samce' (😀 ), takze jsme se kvuli tomu take hadali (i kdyz ja se teda citim naprosto nevinne..pri spatnem zdravotnim stavu jsem se do posledni chvile starala o rocniho syna...pak me odvezla zachranka...)... Ale i tak ma manzel silne vyhraneny nazor, ze neveru odsuzuje. Rika, ze by se uz pak necitil jako chlap, nemohl by se na me podivat...vzdycky hrozne krouti hlavou nad nejakyma kolegama, kdyz vidi, co delaji...on to resi jinak, chodi za mnou, pta se na duvody, zjistuje proc to neni jako driv, klidne by sel do poradny...(coz ja nechci...on nejak zaslepene nevidi nemoc a vycerpanost z pece o dite...poradna me neuzdravi..), kazdopadne at ho to rozciluje a mrzi jakkoliv, porad i pri hadce krici, ze ale nechce jit za jinou...ze si vzal me, miluje me, tak to chce vyresit se mnou...vi moc dobre, co je v sazce. Ma syna na svete, dceru v brisku, manzelku...nechce to vsechno zahodit, kvuli chvilce poteseni... Asi zalezi na tom, jestli ma doma zena chlapa, nebo zvire=vola...
A znam i jine pripady z okoli, kde nejde o nemoc (u nas je to prece jen jine..neni to takovy problem, jen se musim dat do kupy...).. Ale v okoli jsem mela zenu, ktera byla doma se trema detma, manzel ji nepomahal, nechoval se nihak extra pekne...tak je logicke, ze ona pak nemela silu, ani chut na sex...a on si opravdu nasel milenku a oba meli pocit, ze je to chyba manzelky..ja jsem ale presvedcena o tom, ze takovy nazor je jen obhajovani se sam pred sebou...protoze moc dobre vi, ze se zachovali hnusne...a pricina podle me neni v manzelce, ale v manzelstvi..resenim by spis byvalo, kdyby spolu zacli mluvit, resit kde je problem, on by ji pomahal a nechal casna sebe...ono by to pak vsechno vypadalo jinak, nez kdyz se k ni choval akorat tak, ze ji ma na to, aby mu uvarila a vyprala, ja bych si pak pripadala zneuzite, kdybych s takovym chlapem spala...jenze oni nechteji nic resit, lehci je jit za mmilenkou a rict, ze je to vina manzelky..a milenky? Vetsinou mlade 'kozy', co nezazily, jak jee to je, byt doma a skakat okolo deti a manzels, byt socialne izolovana, nestarat se tolik o sebe...jsou mlade, nezkusene, naivni...a vidi to cernobile...jednou to snad take poznaji, a pak jim dojde, co provedly.

ali34
autor
25. kvě 2014

@prapodivna ...ať se vám to nezdá tak ho neobhajuju a hodnej fakt je. Vím, že je hodnej a nechce přijít o dítě, nechce ho jen na víkendy jednou za 14 dní. On mi to říkal jak to má v sexu doma k ničemu a já nemám žádný důvod mu nevěřit a umím to dobře poznat ...alespoň něco poznám 😀 On je extrémně hodnej, takovej výjimečnej chlap, strašně citlivej ...úžasnej

kloketka
25. kvě 2014

@lubinkova tohle chápu, já psala o ženských, který ty problémy nemají a stejné nespej s chlapem..