Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

kristyn.g
24. kvě 2014

@ali34 je to jenom můj názor ale já bych tam tedy rozhodně nešla. Vztah jeho manželky a jeho si musí vyřešit oni dva mezi sebou, nejsi malé dítě co by mělo jít na kobereček. Také jí nemusíš říkat vůbec nic. Já bych se s ní vůbec nebavila. Ty to určitě nijak napravit nemůžeš. Navíc čím víc toho ta žena bude vědět tím víc bude smutná, takže jí by to myslím si také neprospělo.

ali34
autor
24. kvě 2014

Děkuji Kristýnko, že neodsuzuješ a poradíš, moc děkuji. Asi máš pravdu, protože já jsem špatná herečka. Já bych to asi nezvládla. Ještě podotýkám, že jsem tu paní nikdy neviděla ...tedy předtím. Bydlíme na patře téměř dva roky a nikdy se nestalo, že bych ji potkala. Už při našem rozhovoru naléhala a já to vůbec nezvládla ji přesvědčit o tom, že se nic neděje. Teď jsem téměř rozhodnuta NEsouhlasit s tím setkáním. Ono to bylo tak, že jsem ji vlastně hnedka řekla jak to navrhla NE a ona na to, že když nic nebylo tak proč mi to vadí...

ali34
autor
24. kvě 2014

@kristyn.g Děkuji Kristýnko, že neodsuzuješ a poradíš, moc děkuji. Asi máš pravdu, protože já jsem špatná herečka. Já bych to asi nezvládla. Ještě podotýkám, že jsem tu paní nikdy neviděla ...tedy předtím. Bydlíme na patře téměř dva roky a nikdy se nestalo, že bych ji potkala. Už při našem rozhovoru naléhala a já to vůbec nezvládla ji přesvědčit o tom, že se nic neděje. Teď jsem téměř rozhodnuta NEsouhlasit s tím setkáním. Ono to bylo tak, že jsem ji vlastně hnedka řekla jak to navrhla NE a ona na to, že když nic nebylo tak proč mi to vadí...

ivular
25. kvě 2014

@ali34 Já bych především, tvém místě, ten vztah definitivně ukončila. Pokud ten muž stejně nehodlá svoji rodinu opustit, pak je to poblouznění stejně jen o zakázaném ovoci.. (Já bych ten vztah ukončila, i kdyby rodinu opustit hodlal, ale to sem nepatří).
Co se ovšem týče jeho manželky, striktně bych odmítla hrát jakékoliv divadlo. Myslím, že není žádný důvod pro komunikaci mezi vámi dvěma. Jestli ji chce manžel přesvědčovat o tom, že "nic nebylo", nebo o čemkoliv jiném, je to jen a jen jejich věc. Rozhodně se do téhle "hry na pravdu" nenech vtáhnout a do žádného "zachraňování" se nepleť.

ellar
25. kvě 2014

Taky nevidím důvod, proč bys tam měla jít.. Být tou podváděnou manželkou, tak si za tebou sama zajdu a vyřídím si to s tebou osobně 🙂 a ne že se budeme scházet a řešit co dál..

tiburcia
25. kvě 2014

myslím, že sis odpověděla sama už v začátku - nechceš mu zničit rodinu... a s tou schůzkou, já být taky podváděnou manželkou tak si to s tebou vyřídím osobně třeba na schodech před celým panelákem, s tím taky počítej, že to může nastat (samo hned potom, co bych si to vyřídila s manželem 😀 ) ...

trab1
25. kvě 2014

Jakáže to schůzka ve třech? Co je to za nesmysl? V žádném případě. Z jakého důvodu bys jí ty měla vysvětlovat co, jak, nač a proč. To je mezi nimi dvěma, to si to musí pořešit spolu. Tebe k tomu rozhodně na nic nepotřebují, proto se už také - jak píšeš - nebudete vídat. A ještě něco - člověk by měl chtít vědět pouze to, co je schopný ustát. V tomto rozhodně stojím za Plzákem, a když už se stane - zatloukat, zatloukat, zatloukat. Takováto pravda nepřinese vztahu nic pěkného.

lenkaef
25. kvě 2014

Taky bych na žádnou schůzku nešla.Toto si musí ti dvá vyřídit mezi sebou.On věděl co dělá a že je možnost prozrazení.A věděl,že on sám si ponese následky.....
On sám si je teď musí napravit....
Pokud by od mnželky odešel a odstěhoval se....manželka by pak navrhla schůzku třeba jen vás dvou,pak bych se s ní i sešla.🙂

codal
25. kvě 2014

Takovádle konfrontace nikomu nepomůže..ty se stáhni co nejvíc do ústraní, pána už nikdy neokontaktuj a na zprávy neodpovídej a jeho ženě se sanaž vyhnout...

anetka1701
25. kvě 2014

Určitě se nescházej. Paní se vyhýbej, na přípedné otázky řekni, ať se na to zeptá manžela, že ty nemusíš cizímu člověku říkat vůbec nic a nech je, ať si to vyřeší sami... Rejpat se v nevěře s jeho manželkou a s ním nepřinese nic dobrého - a to nikomu...

koncita
25. kvě 2014

Zatloukat, zatloukat, zatloukat 😅 😅 😅 a pochopitelně vztah okamžitě ukončit, ale opravdu UKONĆIT!!!!! 😀

dora13
25. kvě 2014

Souhlasim s holkama, schuzka ve trech je uplny nesmysl. To si musi vyresit oni dva, nedovedu si predstavit, co bys tam delala s nima. A s pani se nebavit, poprit, co nejrychleji ukoncit rozhovor -- hlavne se do toho nenechat zaplest, protoze neni vyloucene, ze pokud se oni usmiri, budou hledat vinika a vsechno by se to mohlo osklive obratit proti tobe.

ali34
autor
25. kvě 2014

@ellar ...víš, nechce asi řešit co dál a to nechci rozhodně řešit ani já 🙂 Myslím si, že ji jde jen o pravdu, že z nás chce vytáhnout jen to, že se to stalo. Já jsem vůbec s tou možností prozrazení nepočítala a následky jako takové já neponesu žádné. Sice jsem psala, že ho miluju ...což je pravda, ale umím pochopit, že je konec a nebude to pokračovat. S tím jsem samozřejmě počítala, že se jednou stane, i když ne tak brzo. Šlo o to, že jsem si s ním fakt sexuálně sedla jako s nikým jiným předtím a bylo to krásné, i když bezperspektivní. Jinak bych řekla, bylo to krásné, ale bylo toho dost 🙂 Neprotiřečím si, že ho miluju je pravda, ale rozhodně ho pro sebe nechci. nechci ho právě z toho jediného důvodu, aby mohl vychovávat svého syna a bt s ním denně a to by jinak nešlo a to pochopitelně umím přijmout. Takže asi tak. Paní se vyhýbat budu těžko, když je to sousedka na patře, ale nebudu ji tedy dál na nic odpovídat, utnu rozhovor s tím jak mi radíte, že mi do jejich věcí nic není. jen jeho mi je strašně moc líto, protože on je hodnej člověk a může za všechno nejmíň ☹ ☹ ☹

littlejane
25. kvě 2014

@ali34 nereagovala bych, protoze vse tu bylo receno. Jen me nadzvedla ta tva posledni veta. Chlap neni nikdy chudak, ktery k tobe do bytu zabloudil omylem a k nevere si ho v podstate musela nutit..... tyhle myslenky bych hodne rychle pustila z hlavy. Akorat se budes trapit a ukoncit to nedokazes. 🙂

teeerez
25. kvě 2014

@ali34 1) ukoncit 2)neschazet a kdyz pani bude rikat, ze chce jen vedet co se stalo tak odvetit ze ji neznas a ze snad si to vyresi (a uveri) spise svemu muzi a proc by k tomu mela chtit nejakou cizi zenskou. Herecka byt musis, kdyz mas neco se zenatym... 3) posledni veta me nadzdvihla. Klapky dolu!!! Zadny hodny chlap nikdy v zivote nepodvede svou zenu!!!!!!!!!! Takze neni hodny a muze za vsechno ze vsech nejvic. Je to totiz on, kdo asi nekdy sliboval nejakou vernou a uctu k manzelce...

Ja chapu, ze kdyz milujes tak nevidis, ale fakt neni hodnej a neni zadnej chudak. Sam a jen sam si to nadrobil a tobe muze byt docela putna jak si to urovna a vyzere...

ali34
autor
25. kvě 2014

@littlejane ...víš ono to nějak přišlo strašně rychle. Nastěhovala jsem se do nového bytu a potkala ho hned první den venku. Pak jsem ho potkala v domě a nakonec jsem zjistila, že bydlí na poschodí 😀 několikrát jsem měla možnost si s ním povídat a jednou takhle jsem s ním šla z domu stejným směrem a celou dobu se povídalo bez nějakého úmyslu a ke konci mi nabídl, že zajdeme někdy na kafe, někdy ráno. Moc jsem se těšila a už v tu dobu jsem měla v hlavě scénař, což je asi hodně blbééé, ale přiznám to. Na kafe pak došlo v mém bytě a všechno bylo úplně do puntíku tak jak jsem si to vysnila, ale ještě rychlejší 😀 Nic jsem nečekala, žádný slib nepadl a myslela jsem si, že to tím končí, ale byla jsem spokojena (sama to nechápu!) prostě ach ta chemie. Překvápko bylo, když přišel hned obden a pak jsem to nechala na něm a bylo to super, strašně krásné. Ani jsem víc nechtěla, protože odpoledne se musím věnovat dětem a večer práci. Je to asi hodně kruté, ale vyhovovalo mi to. Bylo to o sexu, i když něco jiného se říkalo a jinak se chováme. Já to poznala o jeho narozeninách. V den jeho narozenin byl taky se mnou a to jsem naplánovala úplně nej, protože jsem to věděla ...že ten den má narozky. Akorát on nevěděl, že já vím 🙂 On mi říkal, že doma to má k ničemu, že to je o ničem ten sex. Myslím si, že prostě jen chtěl to co doma neměl a já vlastně taky. jen neumím pochopit jak se to provalilo, když odcházel po špičkách, vždycky se to hlídalo, aby nikdo nic neviděl 😒 Takže mi je ho líto a moc na to myslím co asi prožívá 😢

dokument
25. kvě 2014

Na žádnou schůzku ve 3 nechoď. Ona ti chce pravděpodobně vrátit to ponížení, co zažívá kvůli nevěře. Nechápe, že podusit má manžela. A jeho mi teda líto není.

ali34
autor
25. kvě 2014

@teeerez ...asi vám přijdu pitomá, ale on je hodný 😉 Nikdy jsem to nezažila jak se krásně choval, jak byl se mnou šťastný a já se zamilovala, protože to jsem nikdy nezažila s někým tak souznít. Vždycky úplně pokaždé mi říkal jak je to strašně hezký... Neříkám, že mi nebude chybět, zvykla jsem si na něj, ale život jde dál.... On doma skoro sex neměl a to by žádný chlap nedal. Asi vás tady pobouřím, ale myslím si, že spát se ženou 1x do měsíce, to snad s tím musí paní počítat, že bude hledat jinde. On říkal sám, že chodil a za sex si platil přede mnou. Občaas teda. Prý nikdy za žádnou milenkou nechodil to ne, to jsem byla první 😀 ...asi i poslední 😀

ali34
autor
25. kvě 2014

@dokument nepůjdu na schůzku ve třech to jsem rozhodnuta. ona řekla, že přijdou spolu k nám, že ostatně to nemají za mnou daleko 😒 no neumím si to představit, že on by s ní za mnou šel a zavonil s ní u dveří. To si myslím, že by neudělal ...doufám, snad ne.

klarajir
25. kvě 2014

Na schůzku bych nešla, proč taky? Aby si se cítila provinile? On je zodpovědný za svoje chování a za svojí rodinu, tak ať si to se svojí ženou vyřeší on. Kdyby se mě ptala jeho paní na podrobnosti tak bych jí řekla, ať si promluví s ním. Není důvod trestat tebe. Ono je strašně jednoduché svalit vinu na tebe - že ty jsi ho svedla, ty jsi chtěla rozbít rodinu, ale tak to není, ty nejsi odpovědná za něj a kdyby on nechtěl, tak by k tobě nechodil. To je můj názor 🙂 Každopádně hodně sil!

dokument
25. kvě 2014

@ali34 věř tomu, že by klidně zazvonil...

dokument
25. kvě 2014

@klarajir přesně. On patrně souhlasí s tou schůzkou, takže co jiného na ní chce řešit. Shodit to na milenku. Hnusné.

ali34
autor
25. kvě 2014

@klarajir ...děkuji, strašně moc děkuji za tvůj příspěvek! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...je to jako bych ze sebe setřásla najednou všechnu vinu 😀 Ne vážně, cítila jsem se hrozně, opravdu mi té paní bylo líto. neznala jsem ji, i když o ní mluvil tak já jsem ji neznala a nevadilo mi to, protože já jsem ji neznaala. Teď najednou stála proti, byla už starší asi o 15 let starší než já podle odhadu, slušná a bylo mi to líto, sypala jsem si popel na hlavu ...nezmohla jsem se na nic

lubinkova
25. kvě 2014

Ja naprosto rozumim, ze chce manzelka schuzku ve trech. Pouze jejich problem to byl do doby, nez se jim do manzelstvi naboural nekdo dalsi. Ted je to problem vsech tri, vy dva jste si ho vybrali dobrovolne, manzelka nemela na vyber. Je dost mozny, ze manzelovi uz neveri, chce proste slyset pravdu, kterou ji spis poskladate oba..(od 'manzela' se asi neda ocekavat, ze bude uplne uprimny...). Snazila jsem se, aby prispevek neznel moc utocne, ale mozna je z nej citit, ze k tobe zrovna sympatie nechovam..nikdy tohle nepochopim, jeste kdyz ma dite..Podle me by si manzelka alespon zaslouzila vysvetleni od vas obou, kdyz ho zada...oba jste ji ublizili, oba za to muzete, tak byste se k tomu meli oba nejak postavit. A ne od toho dat najednou ruce pryc, jakoby se te to netykalo a nebyla to tvoje vec..

klarajir
25. kvě 2014

@dokument nevím jestli souhlasí nebo souhlasit musí v jeho situaci. On to třeba na nikoho hodit ani nechce, to bych fakt nerada posuzovala, ale pro jeho paní by asi bylo jednodušší hodit to na třetí osobu než uvěřit tomu, že jí podváděl, protože pak si člověk začne říkat - co jsem udělala špatně, že musel chodit jinam a to fakt příjemné není.

laurital
25. kvě 2014

@klarajir Ja s tebou az tak nesouhlasim.Samozrejme, ze to je predevsim jeho problem, ale ani @ali34 neni bez viny, protoze vedela, ze je zenaty.Na tanec musi byt vzdy dva a omlouvat to tim, ze ona zadana neni a ji se to tedy netyka...to je ciry alibismus.Stalo se to i jejim problemem v momente, kdy do toho vstoupila.
Nicmene na nejakou schuzku ve trech bych nechodila.

@lubinkova Souhlasim...

ali34
autor
25. kvě 2014

@dokument ...jako to snad ne, vy si myslíte, že by ON to udělal? jako, že je to moje vina? To snad ne... 😢 to by byo škaredé a nespravedlivé. Neříkám, že je spravedlivé spát s cizím mužem, vím že to není správné, ale toto by byl hnus. Navíc to bylo vše od začátku na něm. Přišel sice na kafe do mého bytu, ale byl to on, kdo pohladil a sváděl 😀 já byla ráda, protože jsem si to tak předstvovala, ale on to celé "vedl" a já za to byla vděčná. Já sama bych to nedala, protože bych se strašně moc bála odmítnutí a mám svojí hrdost, i když se to teď nezdá. Vždycky jsem to tak měla, že zadanýý muž byl tabu a bohužel.... tak si myslím, že by to snad nehodil všecko na mojí osobu, když to šlo od něj. Já jsem byla happy, ale chtěla jsem jen objasnit, že jsem ho nijak nesáděla nebo tak...

laurital
25. kvě 2014

@ali34 A ty jsi nesvepravna, ze neumis rict zenatemu ne?Nebo te znasilnil?
Stalo se, ale strkat hlavu do pisku a hrat si pomalu na obet....

klarajir
25. kvě 2014

@ali34 no ale tak by to bylo i na té schůzce, ty by si se cítila provinile, bylo by ti jí líto. Pokud on zabojuje a pani bude trochu chytrá, bude chtít zachovat rodinu tak je to může třeba i do budoucna posílit a můžou mít vztah hezčí. Jestli má pani na nevěru názor jako většina lidí - že je to podraz a tím vztah končí, tak to možná neustojí a půjdou od sebe, ale to není tvoje vina. Jsou chlapy, kteří by podváděli i kdyby měli doma Taťánu Kuchařovou a měli s ní skvělý sex denně, ale pokud soused není záletník tak doma fakt nebylo něco v pořádku. Teď už to nezměníš, netrestej se a jdi dál, život je moc krátkej na takový plácání se ve srač..... 🙂

ali34
autor
25. kvě 2014

@lubinkova já tě chápu a rozumím tomu co píšeš. Nikdo nemá samozřejmě právo nabourávat vztaah, ale už se to stalo 😢 Ale nemyslím si, že by bylo to pravé sedět proti nim a omlouvat se. Já chci, aby měl šanci žít společně se svojí rodinou dál. Jen si nemyslím, že bych byla schopná něco vysvětlovat a doufám, že to on zvládne vše popřít a vyžehlit si to i bez mojí přítomnosti, protože já to neumím, nejsem schopná a už ani ochotná, protože bych to všechno pokazila ještě víc. A to nechci