Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

lu777
5. čer 2014

@ali34 stát se může všechno, ale bohužel v tuto chvíli nepřemýšlíš, jsi ovládaná jen těmi hormony... na obzoru je průser... to jednak...
a druhak, pokud se takto chová, tak to není chlap, který by za to stál 😉

ale rozhodnutí je na Tobě.... jen si uvědom, že mladá nebudeš věčně a takovýhle chlap, ten Ti zdrhne bez mrknutí oka za jinou 😖

lu777
5. čer 2014

jinak mně je tedy nejvíc líto dětí.... on má 1 nebo 2, už nepamatuju....ona 3... takže 4 nebo 5 dětí v tomhle? 😖

ali34
autor
5. čer 2014

Holky, ani jsem jinou reakci nečekala 😉 Ale taky jsem byla mladá holka co si myslela jak bude se svým mužem napořád a nevyšlo to a nevyšiluju z toho. Moje děti mají všechny stejného tatínka a určitě neodsuzuju maminky, kde mají děti různé tatínky, protože i to se stane, že to nevyjde a o si podle vás tady už žena nesmí pořídit daalší dítě s dalším mužem? Jistě smí! A stane se, že potkáte někoho s km to zajiskří a může se to stát určitě i starším než jsem já a já si rozhodně na těch svých 34 nepřipadám 😀

ali34
autor
5. čer 2014

@lu777 a ještě něco, já mám 3 děti on 1. Děti do toho vůbec nepleteme, protože se scházíme od začátku vždy ráno 😉 A šlo nám o nás o ten prožitek, nechtěla jsem tím nikomu ublížit, to v žádném případě NE! Naopak mi to bylo i líto, protože jsem nikdy podobnou situaci neprožila. On teda milenku taky nikdy neměl, ale chodil na sex platit, protože právě doma to nebylo "ono". Neříkám, že se ženou nespí vůbec, minimálně ano. To mi prostě nevadí, ale to máme každá asi nastavené jinak. Jinak nehledám živitele pro svoje děti, o ty se dokážu postarat sama.

somalicats
5. čer 2014

@ali34 To se ale, děvenko, šeredně pleteš. Svoje děti do toho netaháš, ale jeho dítě ano, protože jeho dítě bude to, kterému se kvůli vašemu nezodpovědnému jednání rozbije rodina. Protože časem se na to zase přijde, jestli si myslíš, že ne, tak jsi buď extrémně naivní, nebo extrémně hloupá.

lu777
5. čer 2014

@ali34 ale jo, jasně, že se stává, že to nevyjde a že člověk potká pak někoho s kým si sedne víc...
ALE: často to tak není.... pozor na to, že se rozhoduješ fakt v hormonální bouři... a máš velkou zodpovědnost za děti a za případné rozbití rodiny, tady už víš naprosto přesně do čeho jdeš a může to mít vážné následky...

hlavně pozor, takhle se opravdu nechová dobrý chlap.... lhát přímo do očí a vzápětí udělat navíc té ženě totéž...

tam je potřeba, aby se každé chytré ženské rozsvítilo v hlavně červené světýlko a aby hodně zpozorněla 😉

chlapů, kteří chtějí změnu v sexu a jinak nemají co nabídnout kromě dočasného sexu, protože ono to po čase vyprchá, takových je! 😅 za den jich člověk zvlášť ve městě potká třeba několik.... ženská si musí vybírat a být chytrá, protože případné komplikace většinou dopadnou hůř na ni... což Ty bys měla velmi dobře vědět, pokud jsi rozvedená a sama na 3 děti..... chlap může mnohem lehčeji odejít, podívej se jak tenhle chlap odchází a to tam má vlastní dítě a je ženatý... co teprve když nebude mít závazek žádný, to je na pováženou, protože opravdu může Ti kdykoli udělat to co teď dělá své ženě.... (já měla kolegu, který to takhle udělal třikrát, každá nová měla pocit, že to je ten pravý a že ho změní 😒)

tady žárlivost na manželku stranou, city nebo hormony k tomu muži stranou, nejsi v pubertě, člověk si může užít, ale pozor, v pubertě se člověk při největším průšvihu obrátí na rodiče, ale ve 34 a s dětmi je už člověk sám ten rodič a prostě je potřeba do toho zapojit i rozum.... ono to asi zní divně, vypadá to, že jsi velmi sobecká, ale naopak, záleží na úhlu pohledu, z mého pohledu na sebe dostatečně nemyslíš a nechráníš se a může Tě to velmi zranit a můžeš být v mnohem horší situaci než jsi teď 😒

lu777
5. čer 2014

@ali34 dříve nebo později se o tom děti dozví pokud to bude pokračovat.... už teď od Tebe cítí emoce, změnu, děti jsou hodně napojené na mámu...

když se on rozvede, kde bude bydlet? budete bydlet zvlášť?
jak to plánuješ dál? máte spolu dost společeného?

pokud dojde k rozbití rodiny, tak by k tomu měl být vážný důvod.... tzn. velmi silný vztah, který má perspektivu 😉
jinak to bude hromada bolesti a zbytečně 😒
a to i pro něho, bude vídat syna podstatně méně a ten syn tím bude dost zasažený, rozvod rodičů není maličkost...

lu777
5. čer 2014

@ali34 jak velké máš děti?
jsou ve škole nebo školce, když se scházíte?
pozor, děti vnímají mnohem víc než si myslíme - a často to nedají najevo... já jsem se velmi divila co mi řekli děti (tehdy 3 a 5 čerstvě) když jsme měli krizi doma... myslela jsem, jak to držím od nich a že jsou malí atd....
padla mi pak čelist co mi řekli - a to o rok později! 😨 kolik toho drželi uvnitř a jak citlivě vnímali, jejich komentáře mě dostali, kdybych je bývala slyšela dříve, tak bych se asi zachovala jinak v mnoha situacích (např. bych určitě šla dříve k manž. poradci).... vůbec jsem netušila že když mi nic neříkají a vypadají v pohodě, že toho tolik vnímají, tříletá mi dokonce říkala věci, které si pamatovala když jí byly 2 a dokázala to velmi dobře vyjádřit na tak malé dítě....
pokud máš 3 děti, tak je budeš mít asi starší než já, předpokládám, alespoň jedno z nich..... takže vnímání tam bude větší....
děti vůbec nejsou hloupé, mnoho toho poznají, i když Ti to neřeknou 😉

nonnni
5. čer 2014

@ali34 ty jsi fakt neskutecna.

Deti do toho nepleteme...nevsila jsem si, ze by nekdo zminoval, ze vam u toho sviti, tudiz nechapu tvou poznamku o tom, ze se schazite rano. Jiste, ze deti do toho zatahujete, protoze budou konfrontovani vysledky vaseho chovani.

Nehlede na to, ze tvuj vztah jsi ty sama momentalne popsala tak, ze sousedovi uz se nechce za sex platit a tak si odskoci pres chodbu...no a proc ne, vzdyt poskytujes zadara presne to, za co musel platit a jeste mu u toho drbez ego....ten chlap je GENUIUS!!! Zneuzit te a jeste z tebe za to vytriskat vdecnost a obdiv... 😀

Jak je to dlouho, kdy na tebe hodil veskerou zodpovednost za jeho neveru? Tyden? Tve chovani je zoufale...

nonnni
5. čer 2014

@lu777 ali psala jinde, ze s prvnim ditetem otehotnela v 16. letech (takze to bude plnolete) a pak snad zminovala,ze ma jedno (nejmladsi?) ve veku sousedova syna, takze uplne male nebudou...coz vsak nemeni nic na faktu, ze se za par tydnu/mesicu, az to praskne budou dmout vsichni pychou nad jejim chovanim...

lu777
5. čer 2014

@nonnni aha, no tak to jsou větší děti tedy...
mně přijde, že čím starší, tím je to spíš horší.... ten vztah s rodičem je delší přece jen, mnohem víc rozumí a nesou to hůře, přemýšlí nad tím z různých úhlů pak už.....

no každý svého štěstí strůjcem, tady to nevidím dobře.... hlavně je divné, že ten chlap chodil za prostitutkami nějakou dobu, tu úvahu nechápu, když byl údajně tak hrozně nespokojený, proč se nerozvedl?
pokud se rozvodu bál jako čert kříže kvůli synovi, tak k tomu nepasuje jeho momentální chování, kdy ať už vědomky či nevědomky dělá vše pro to, aby k rozvodu došlo 😕
no fakt je, že takový chlap, to lepší pro jeho ženu, aby se rozvedla... ještě něco chytne 😝 😖

ali34
autor
5. čer 2014

@lu777 myslela jsem, že to ukončíme! Ale na to je to moc hezký. Se mnou určitě nic nechytne, protože jsem zdravá a jestli chodil za sex platit ...to chlap dělá, když to nemá doma. No my si v tomhle směru máme co nabídnout. A pokud by došlo k tomu, že by neměl kam jít tak na ulici nepůjde, protože já mám pěknej velkej byt 😀 Hloupá nejsem mám VŠ 😉 A naivní taky ne, prošla jsem si v životě hodně věcma na to, abych věděla dost dobře co od života očekávám a na rozdíl od mnoha žen žiji v realitě a ne snění. Chtěla jsem tu jen poradit ohledně té schůzky ve třech a to je vše. Netušila jsem, že to tu vyvolá takové pobouření. On nepotřebuje zvyšovat ego, je to vážně nádhernej chlap a chytrej a logicky mu jde o dítě, všem nám jde o děti přece nejvíc. My dospěláci si poradíme, ale děti potřebují nás. Maximálně to budou vnímat v dobrém, protože jsem v pohodě co za mnou chodí, protože jsem ač to nechápete šťastná. Nemorální to je, ale srdci neporučíš ani náhodou. Já se netrápím, já neřeším co dělá pokud není se mnou ...to je mi fuk 😀

somalicats
5. čer 2014

@ali34 Děvče zlatý, a co ten jeho syn? Ten bude brát taky v pohodě, že přišel o tátu, kterého mu odloudila nějaká rozhoďnožka? Sorry, ale ten je v tomhle kolotoči ten největší chudák. A to, že od něj nic manželka nechytne, protože Ty jsi zdravá - jestli chodil pro sex do bordelu, tak bůhví, co chytil tam, a kdoví, jestli není natolik náruživý, že stejnou pohádku jako Tobě vykládá i někde jinde a zasouvá i tam. Ani bych se tomu nedivila.

prapodivna
5. čer 2014

Já nevím, proč se tu zdržujete s vysvětlováním toho, že to pro ni není perspektivní muž, že jí to jednou nejspíš oplatí. Ali tu jasně napsala, že jí je to jedno, že jí jde v podstatě o ten sex, že ho vlastně ani jako partnera nechce a že si plní zřejmě nějaká svá méně obvyklá sexuální přání.
Páni, máš vysokou školu tak to musíš být sakra chytrá 😀 Jinak pokud jsi chtěla jen poradit o té schůzce ve třech, tak proč tu teda dál píšeš jak to pokračuje? Jsi chytrá a netušila jsi, že to tu vyvolá pobouření? Taky dobrý 😀

Já se fakt přikláním k tomu, že je Ali nějaký znuděný 40cátník co si tu krátí volnou chvíli.

opifka
5. čer 2014

@ali34

Na to, že máš VŠ a žiješ v realitě mi přijde, že jsi asi tedy přiletěla z jiné planety. Vzdělání v tomhle moc roli nehraje, spíš zdravý selský rozum, který na VŠ neučí. Vážně si myslíš, že půjde bydlet k tobě přes chodbu, aby potkával svou rodinu a manželku? Kdyby mu šlo o děti, tak ho ani z gatí nevytáhne a upřímně lézt na někoho, kdo si platil šlapky...no to je extra mazec. Pán je neuvěřitelně vychcanej, akorát tobě to ještě nedošlo, že s tebou zametá. Mi přijde trochu jestli si z nás neděláš srandu, protože ten poslední příspěvek je fakt absurdní 🙂

llluckaaa
5. čer 2014

@prapodivna No každopádně úplně nejchytřejší je ten chlap, protože ten si to uměl zařídit 😀 Doma žena, dítě a kompletní zajištěný servis a přes chodbu sex, za který ani nemusí platit a dostane ho vždy, kdy se mu zachce. A jak umí věšet bulíky na nos 😵 Páni, ten musí mít minimálně dvě VŠ, z toho jedna je určitě matfyz 😀

somalicats
5. čer 2014

@prapodivna Asi jo. Nekrmme trola 🙂

codal
6. čer 2014

Bezohlednost a sobeckost jsou jedny z nejhorších lidských vlastností, když se k tomu připojí nezralost, naprostá neempatie a nulová morálka, tak je to vražendá kombinace... stále ale věřím, že boží mlýny melou...

ali34
autor
6. čer 2014

@prapodivna ...však jo, chtěla jsem poradit ohledně schůzky ve třech, ale pak se tu rozjela debata a jelikož jsem to založila tak samozřjmě se i účastním. Ale teďka naposed, nemám potřebu se tu ospravedlňovat. je tady určitě i hodně holek, které taky jsou milenkou nebo je to někdy potkalo. To jak morální to není jsem sama přiznala. Aale i tak je to rozhodnutí dvou lidí. Klouček o tátu určitě nepřichází, jelikož mu ho neberu a ani nic takového v úmyslu nemám. Psala jsem jen pokud by na to došlo, že má chlap možnost jít za mnou a to bylo vše. Ale tím rozhodně nemyslím, že mu chci rozbíjet rodinu, chci aby právě toho syna vychoval ...je to jeho zlatíčko a já to všechno naprosto chápu. Právě proto, že sama jsem strašně dlouho odcházela ze svého vztahu kvůli dětem a tak vím jak těžké to bývá pro všechny. On úžasnej samozřejmě je a to nemám žádné růžové brýle, nic si spolu ani nenalháváme, od začátku máme ve všem jasno. psala jsem, že mám VŠ ne z toho důvodu abych se chvástala, ale protože tu zaznělo, že musím být hloupá atp... Jinak bych to ani nepsala. Všem tedy děkuji za rady, loučím se tu s váma a děkuji i za pohled na věc. Ohledně toho setkání mi tato debata pomohla a byla přínosná ...hlavně od holek co píší, že něco podobného se jim přihodilo, že setkání proběhlo. No on chce, že až paní potkám, že ji mám povědět, že on za mnou nechodil, ale nevím nevím jestli to dám k ní ještě promlouvat, ale doma to spolu řeší a tak asi budu muset 😒 Nevyhýbám se jí a dokonce se i najednou potkáváme čatěji 😖 No a jinak si myslím, že je vždy fajn znát názory více lidí, ale jednoznačně odsuzovat to nelze. Nevěra do vztahu nepatří, ale může se stát, bohužel ...je to život 😢

valentynkaa07
6. čer 2014

@ali34 no, být tebou, tak se s paní vůbec nebavím...je to jejich boj a ať si to vyžere on. A ještě po tobě chce lhát jeho manželce, aby byl klid a mohl si to dál užívat s oběma....No já ho také nevidím tak růžově jako ty. Každopádně já to chápu, takové věci se dějí, zamiluješ se, ale prostě ta jeho žena má právo znát pravdu a když jí tedy lže, protože jí nechce opustit, tak ať nezahýbá. No, ještě to si budete mít zajímavé.

micha.bello
6. čer 2014

Umis si predstavit, ze ji potkas, Ona se zepta a Ty vas vztah zapres a Ona pak prijde drive domu a uvidi ho vychazet od Tebe? Co reknes pak? Ze se byl Jen podivat na ucpany odpad? Ja bych nezapirala a Rekla jak to vsechno je, aby si pani nedelala iluze o vernosti sveho manzela... At ma moznost se rozhodnout hned jak bude dal pokracovat v manzelstvi. Nez se to pak dozvedet od sousedu, kteri vas dopoledne slyseli pres zdi jak si uzivate.

prapodivna
6. čer 2014

Je fakt, že já to vidím spíš tak, že rodinu rozbíjí ten manžel. Být mi chlap nevěrný, tak jsem nasraná na něho než na tu milenku. Každopádně mě tu hlavně zaujalo, že ho omlouváš-to mi hlava nebere. Osobně si myslím, že byste tu manželku neměli tahat za nos, jednak se to provalí, jednak je to vůči ní nefér. Kdybyste to ukončili, tak možná by stálo uvažovat nad tím, že by se jí to říkat nemělo (ačkoli se mi to protiví), ale vzhledem k tomu, že to mezi vámi nekončí a zřejmě kdyby skončilo, tak by chodil buď jinam, nebo zase do bordelu, tak mi to vůči té ženě přijde opravdu velice, velice nezodpovědné a hnusné. Měla by mít právo se k tomu nějak postavit, rozhodnout se, jestli jí vadí, že manžel si doplňuje nějaké touhy jinde, nebo jestli takhle žít nechce. Aby se jednou nedozvěděla, že si celý život opečovávala muže, o kterého nestála a jen jí celou dobu lhal.

valentynkaa07
6. čer 2014

@prapodivna přesně tak, jako já bych spíš pochopila tu milenku, resp. to, že prostě zahnul, než to, že mi to zatluče a ještě v tom pokračuje...asi se všichni řídí radami dr. Plzáka zatloukat a zatloukat....určitě, pokud by mi na vztahu záleželo tak v tom mileneckém nepokračuju.

ivular
6. čer 2014

Mě osobně velmi dráždí ten přístup @ali34, který je znát ze všech příspěvků, že "srdci neporučíš" a že jiné holky "to taky někdy potkalo" nebo některým "se něco podobného přihodilo". Ne, opravdu v té situaci nejsi nevinně. Zdánlivě úžasné muže potkáváme všechny, ale když se dozvíme, že jsou zadané, tak na ně většina z nás zkrátka nesáhne. Tím chci říct, že se ti "nic nepřihodilo", ale všechno od začátku do konce je výsledkem tvého vědomého rozhodnutí.

ivaflo
6. čer 2014

Tak jsem vsechny reakce necetla, jen ty pocatecni, ale ty, co jsem cetla, tak se milenky dost zastavaji, ale napadlo me - si predstavte, ze tu zrovna ta jeho manzelka zalozi tema, ze je podvadena, ze ma chlap milenku sousedku a ze je nestastna....co vy na to? Urcite byste nic pekneho o milence nenapsaly..naopak...to jen tak pro ty, co tady tu pani "podporuji"....to jen tak pod okraj.... kazda mince ma dve strany.

moravanka
6. čer 2014

Nemyslim, ze ali rozbiji manzelstvi, to uz nejspis za nic nestoji. Kdyby to nebyla ona, tak by to byla jina. A kdyz ho ali prenecha manzelce, je docela mozne, ze on stejne za nejaky cas manzelku kvuli jine zene opusti. Aby si pak ali nevycitala, ze ho "vratila" manzelce a on s tou manzelkou stejne nezustal.
otazka na ali: dokazes si predstavit s nim i zit, treba v jinem byte?

lu777
7. čer 2014

no ono to jen tak "vrátit" pak právě nejde....nikdo nezaručí, že to paní "vydýchá" a hlavně on asi bude zas chodit do bordelu...
jako já nevím jestli bych radši aby chodil za sousedkou nebo za prostitutkami.... 🤐 😝

nevíme jak se do téhle situace dostali v tom vztahu, každopádně chlap za to nestojí a opravdu bité na tom budou děti - dříve nebo později..... jako vždy 😒

lu777
7. čer 2014

jinak ale vám musím říct, že teda plno žen si asi nechá věšet lecjaké bulíky na nos.... známá chodí s ženatým, ten má dvě malé děti...ona tu manželku zná...
chlap té ženě zahýbá celou dobu manželství, jedna ženská za druhou, s mojí známou je 2 roky (otázka je jesti jen s ní).... prostě docela hezký chlap, šikovný, velmi se shodnou v koníčcích, vyráží spolu i na dovolené, on má peněz dost...
xkrát se stalo, že na to mohla přijít - zapomenutého něco v autě, poslal smsku omylem jinam než měl apod.... prý to neví.... jen ví o jedné ženské za ty roky, našla nějakou flashku a tam to bylo jasné, naštěstí prý se nedívala dál (bylo tam toho mnohem víc).....
jako já když ty story od mé známé poslouchám, tak fakt nechápu jednak toho chlapa, že na to má nervy a že to stíhá celé ty roky.... a druhak nevím jestli je možné, že ta žena fakt nic netuší... mně spíš přijde, že před tím zavírá oči, je na mateřské a on je jinak prý dobrý táta, tak se asi nechce rozvádět....
já si tohle osobně neumím představit, ale buď to některé ženy vidět nechtějí nebo jsou fakt tak naivní.....
protože jinak by to nemohlo fungovat, ta šance, že člověk potká někoho známého apod. a provalí se to, je v jednom městě obrovská.....

ale většinou to je o tom, že tam v tom hrají roli peníze, prostě jasně, že je příjemné když ten milenec člověku zaplatí dovolenou někde apod.... a nebo sex, že si v něm fakt padnou do noty...

moravanka
7. čer 2014

Ty zeny to kolikrat i vedi. Na konikovi je nespocet diskusi manzel ma milenku. Zeny na ne jeste cekaji az je milenka omrzi a doma se snazi .

lu777
8. čer 2014

@moravanka no jo, to nakonec i chápu, že člověk nechce jen tak zahodit třeba rodinu kvůli nějaké koze.... rozvod přece jen není drobnost a člověk by si měl být jistý, že vyčerpal všechny možnosti... hlavně pokud je to dobrý táta a děti ho mají opravdu rády...
ale co nechápu je, že je tak lehké věšet jim bulíky na nos a oni to nevědí nebo předstírají, že to nevědí... přitom třeba ta má známá je s ním fakt skoro denně a jezdí spolu i na dovolenou.... a před ní měl x jiných... já nevím, to podle mě je možné jen když ten chlap má hodně peněz a může to maskovat navíc obch. jednáními nebo tak...