Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

nnell
8. čer 2014

@lu777 člověk vidí jen to, co vidět chce - to je pud sebezáchovy - a platí to na podváděnou manželku i (spolu)podvádějící milenku. Jenom pořád nevím, co si myslí ten chlap 🙂 Ale pravděpodobně jde o takové slabochy, co věří vždy tomu, co zrovna povídají 😖

ruzenkas
8. čer 2014

@ali34 Jak to dopadlo? Nečetla jsem, pokud už to taky bylo napsáno.. Jen jak jsi psala, že s paní spí 1x do měsíce, u nás doma je opačný problém, takže to není jen o ženských 🙂

ali34
autor
9. čer 2014

@ruzenkas ...ptáš se jak to dopadlo, zatím nijak. Uvidíme co nám přinese tento týden, ale chybí mi to jako přiznám. Určo to není jen o ženských a je to pak moc složité. Já teda taky neměla ještě tak vášnivého a úžasného milence jako je on. Ten musel fakt trpět, když měl sex jednou za měsíc doma, to snad se ani pak nemůže divit taa jeho paní a navíc si toho byla vědoma, že to není tak jak si představuje (minule mi to řekl). Jako na druhou stranu se nechci ani jeho ospravedlňovat a nechci tu zase rozpoutat další útoky, ale ty jsi se hezky ptala jak to dopadlo a tak slušně odpovídám 😉 Jak to řešíš ty? Poradnou nebo milencem? Kamarádka v poradně s mužem kvůli tomu byla a nic jim to nepořešilo, je to už 3 roky zpátky a včera jsem s ní klábosila a říkala, že pořád stejné. Já třeba neumím ani v životě být s někým s kým to neklape v posteli, jistě to není vše a časem si lidé všední to počítám, ale takové "to" co buďto je a nebo není... Měla jsem vztah se super chlapem, ale prostě "tohle" tam nebylo a já věděla, že bohužel bez toho mi je to k ničemu, že je jinak super 😒

little_frog
9. čer 2014

Já jsem vdaná krátce a jsem hlavně mladá, takže řeknu svojí zkušenost... pokud žena o chlapa nepečuje a nespí s ním, pak se prostě nemůže divit, že jí půjde jinam... to není o nějakých rozhoďnožkách a zlých milenkách... chlapi to takhle prostě mají a mně přijde šílený, že některé ženy se dostanou do stadia, kdy ten sex svému muži odpírají i několik měsíců. To pak prostě nemůže fungovat, ani kdyby se na hlav stavily a pro mě je nepochopitelná ta krutost a zapšklost jakou u těchto žen často vnímám. Kdo nezažil normální sexuální vztah, kdy všechno funguje a oba to baví, ten nemůže pochopit... je mi líto všech zúčastněných.

lu777
10. čer 2014

@little_frog to naprostý souhlas...

akorát bohužel jsou chlapi, kteří nejsou schopní na ženu počkat třeba ani šestinedělí nebo jsou schopní zahýbat protože má nějaké zdr. potíže....(v mém okolí jsou dva takové případy, kdy to fakt nejde a chlap si ne po čase ale ihned našel někoho jiného, jako to mi přijde otřesné, to ten vztah pak není o nějakém citu a taky respektu, ale čistě jak obchodní vztah)

ale jinak máš samozřejmě pravdu... a platí to i obráceně, když chlap o ženu nepečuje, nedává jí pozornost, nepomáhá, chová se k ní ošklivě a tráví čas třeba u počítače hrami nebo v hospodě, tak se pak nemůže rozčilovat, že si našla někoho jiného....

ruzenkas
10. čer 2014

@ali34 U nás byl problém od začátku, já velmi náruživá, partner před, teď už, manželem byl taky náruživý, v tomto ohledu jsme si naprosto vyhovovali. Na začátku jsem to brala tak, že manžel nikoho pořádně neměl a tak je to tím - má problémy s předčasnou ejakulací a ještě je takové "trdlo" - neví jak na ženskou sáhnout. Jenže po roce jsem si říkala, že to není už normální a chtěla jsem to řešit v poradně, manžel nechtěl. Takže to bylo na prdlačku a stále je. Postupem času jsem dospěla k nározu, že než blbý sex, tak raději žádný. Za 7 let co jsme spolu jsem nezažila při sexu nikdy orgasmus, opravdu nikdy! A to ani při mazlení...apod. manžel na to vůbec ani není, i když jsem mu navrhovala, že se můžeme dívat u toho na... a ukazovala a říkala jsem mu, co se mi líbí, ale prostě manžel je prostě trdlo - celkově si nevěří, ztrapňuje je a projevuje se to i v posteli. Ano, přiznávám se, byla jsem mu nevěrná a to po 4 letech vztahu a pak ještě jednou, před rokem. Manželovi jsem to řekla, poznal to na mně... a i při jednorázové nevěře to nebylo ono, byl to sex - nic jsem vnitřně neprožívala. Na podzim to bylo u nás špatné, mimo stránky sexu byly i jiné problémy, ale to se nechci rozepisovat, chtěla jsem odejít - manžel je nervák, ze všeho je hned na prášky, nemám v něm oporu a přiznám se, že jsem kvůli tomu skončila na 6 týdnů na psychiatrii (nejen kvůli tomu, práce, škola, onkologická nemoc ve které mi nebyl manžel oporou...atd). Pak ale nastala u mě v hlavě změna a řekla jsem si, že takhle opravdu ne. Sex je u nás pořád špatný, ale díky změně mého myšlení to vše vnímám jinak.

little_frog
10. čer 2014

@lu777 Tak ty chlapy co nejsou schopni přestát šestinedělí bych opravdu kopla do zadku, to zas jako jo. To mi přijde kruté vůči mamince a miminku. Já už jsem na to mužíka připravila a vypadá, že se s tím popere 😀 To by musel být podle mě opravdu amorální dobytek a na to ho neodhaduji.

lu777
10. čer 2014

@little_frog no většina chlapů to díky bohu neudělá, maximálně remcají a to se je člověk musí snažit nezabít 😅 protože kolikrát je ten začátek dost náročný a chlap žije v trošku jiném světě 😉 přece jen pro ně je to o dost menší změna než pro tu mámu

wisttit
10. čer 2014

@little_frog Doufám, ze i kdyz už nebude mladá a krátce vdana a bezdětná, tak se Vám podaří o manžela řádně "pečovat", aby nemusel jít někam jinam, kdyz to v sobě proste Ti chlapi podle Vas maji. 😉😉😉 Ja jsem si az doteď myslela, ze buďto je člověk slušný a chova se k druhému čestné a nebo je to proste blb...

ali34
autor
10. čer 2014

@wisttit ...víš ono to není o tom jestli je člověk slušný nebo není :( nemyslím si, že pokud jde chlap za milenkou je to blb, můj milenec je taky normální slušný chlap 😀 Chlap i vlastně žena jde jinam pokud doma něco není v pořádku 😉 Samozřemě nemyslím šestinedělí, to je o něčem úplně jiném! Myslím normální vztah a pokud sex není to pravé ořechové a navíc po letech třeba stereotyp, ale tak se není asi čemu divit. Podotýkám, že sama nejsem pro nevěru a nedokázala bych ji odpustit, ale nezažila jsem ji. Ale zažila jsem právě sama to, že sex nebyl takový jak jsem si já představovala a to bylo strašné a pak jsem tím trpěla a za sebe v takovém vztahu neumím žít. Jsem v tom trošku odlišnější, mám ráda věci, které někdo odsuzuje a třeba se mi i stalo, že mi chlap řekl, že jsem perverzní, ale já si to nemyslím ...prostě jen potřebuji toho správného k sobě a může to být klidně milenec. No a nechci určitě nikomu ublížit a už vůbec ne člověku co za to může nejmíň. Tak jak minulý týden přišel za mnou domů tak jsem se ho samozřejmě ptala co dělat, abych mu pomohla. On mi řekl, že až ji potkám tak ji mám povědět, že za mnou někdo chodil, že to byl někdo jinej NE on a je to moje soukr. věc a tečka. Tak jsem zvědavá až ji potkám, zda-li to zvládnu ji to povědět 😀 Jinak řekl, že neví, kde se scházet (místo), když za mnou to nejde 😀 Tak to asi bude zajímavé, protože já si myslela, že tím provalením to skončí. Jenže ta touha, naštěstí je oboustranná 😀

ali34
autor
10. čer 2014

@ruzenkas ...tak to máš můj obdiv! Já zase říkám sex až na prvním místě 😀 Protože to ostatní je sice moc fajn, ale to pak můžu bydlet rovnou s bráchou ...můžeme chodit na procházky, jet na dovču, atp... Pokud se vyprdnu na sex 😀 Takže v partnerském životě je na prvním místě, bez toho vztah mít nemohu pokud to nefunguje. Poslední všechny vztahy, které jsem měla jsem ukončila JÁ právě kvůli tomu ☹ Je to asi hloupé to tak napsat, nezní to moc dobře, ale pravdivé 😉 Jen 2x v životě jsem byla spokojena a podruhé je to právě se sousedem 😀 ...v to jsem už ani nevěřila, že ještě zažiju a jsem úplně nejspokojenější a myslím si, že těžko bych hledala "náhradníka" 😀 Takže fakt milenec jak má být 😉

ruzenkas
10. čer 2014

@ali34 Já jsem měla taky kdysi stejný přístup, ale jak jsem psala, nastala nějaká změna...nevím, těžko to jde popsat, ale je to tak 🙂

ali34
autor
10. čer 2014

@ruzenkas ...a jako nemáš tu potřebu toho milování? Nebo máš a jen to v sobě jako "umlčíš" ?

nnell
10. čer 2014

@ali34 popravdě moc nevím, co od takového vztahu čekáš.... To žes nezažila nevěru tě možná zčásti omlouvá, ale i tak, už jsi stará dost na to, abys mohla trochu rozumně uvažovat 😉 samozřejmě tvému milenci tu asi nikdo neodpírá spokojený sexuální život, ale jak si pomůže tím, že spí s tebou? Manželka se začne v posteli víc snažit? Uleví si, i když tím ublíží lidem kolem sebe (manželce, synovi)? Podle mě by si měl promluvit se ženou (pokud tedy věříme tomu, že je chladná frigidka, čemuž tedy já moc nevěřím, ale na co tě na ten sex měl nalákat,že) popř. zvolit rozchod s tím, že bude hledat štěstí jinde... Takhle jenom lže, podvádí a ubližuje a ať je pravda kdekoliv, to není asi to správmě řešení... a věřím tomu, že muži, co mají podobné přání ohledně sexu jako ty, se najdou i mezi nezadanými a není to tedy jediný člověk na světě - tvůj ženatý soused přes chodbu.

gepe
10. čer 2014

@nnell kdysi jeden byvaly mel tajnou erotickou predstavu, kterou mi ve slabe chvilce rekl. Ze by ho zajimalo, jaky je to delat s gorilou 😕 no a taky nesel do Zoo to prubnout. Resp. o tom nevim 😀

little_frog
10. čer 2014

@wisttit tak chovat se slušně a čestně, to jste nastínila takový černobílý plakát alá dobro a zlo.. já se snažím věci chápat tak jak se dějí, ne tak jak se o nich píše v knížkách a pokud prostě manželovi někdo odpírá tělesný kontakt - což zcela určitě odráží nesoulad ve vztahu a je zcela očividné, že on ho potřebuje, pak nebudu z někoho dělat svini a z někoho oběť.. to jste si asi špatně vyložila anebo žádáte po druhých chladnokrevnou poslušnost a čestnost za cenu vlastního sebepodceňování... Bezdětná nejsem a už nebudu 😀 ale prostě pár jednoduchých pravd jsem odhalila už na začátku a je na každým jak se s vlastním manželstvím popere. S manželem jsme spolu už několik let a díky tomu, že jsem si uvědomila co jsem si uvědomila nemusím řešit nějaké jeho nevěry, ač je to chlap velmi pěkný..

nnell
10. čer 2014

@little_frog on je ale často dost zásadní rozdíl mezi tím, co muž vypráví milence, a co je realita... A to podle mě žena, co je jen v roli milenky a ne manželky. nikdy nepochopí.... A i kdyby to byla pravda, vždy je férové ukončit jeden vztah než začnu nový... Jen srab zůstává v nefunkčním vztahu a čeká na zásah z nebe, přičemž si to čekání zpříjemní pár bokovkama ☹

little_frog
10. čer 2014

@nnell určitě.. moje kamarádka byla dlouhá léta milenkou jednoho takového a na toho jsem se nemohla už ani podívat jak mi byl tou lží, která ho prostupovala, protivnej... nechápala jsem jak může žít takhle ve dvou světech a lhát doma ženě, se kterou se rozvést nechtěl... no nicméně - rozvedl se a kamarádce a jemu se před několika dny narodilo miminko 🙂
Na jednu stranu si člověk řekne, že je to smutné, na druhou si řekne - to je život... v některých kulturách se monogamie nebere tak vážně a je normální mít sexuální vztah i s jiným partnerem. A protože je to obvyklé, není potřeba nikomu lhát a tím mu ubližovat. Já bych to ale prožít nechtěla samozřejmě... ani z jedné strany.

little_frog
10. čer 2014

... poněvadž já jsem lev a ti jsou, jak známo, velmi žárliví 😉

ruzenkas
11. čer 2014

@ali34 Mám potřebu a pomáhám si sama, což manželovi někdy vadí a tak mu občas řeknu že si nepomáhám, aby neměl poznámky

ali34
autor
11. čer 2014

@ruzenkas ...tak to chápu 🙂 Hele, tak jsem dneska absolvovala ten rozhovor s jeho paní a není mi z toho vůbec dobře ☹ Sice jsem všechno popřela jak chtěl, ale v pár věcech zjistila, že si protiřečíme. Navíc mi ji i bylo a to myslím úplně vážně ...moc líto. Tak teď nevím, jestli za ním jít a říct mu ty body, kde si protiřečíme nebo to nechat ať si to obhájí, ale je to boj. Zatím mu věří, oťukávala jsem to a jsem fakt šťastná alespoň za tohle, i když pocit hrůza děs. Ale alespoň mu věří....

luciebx
11. čer 2014

@ali34 ty woe. ... ty mas nervy a jeste drzost ji lhat do oci.. jen kvuli tomu aby chlapecek mel doma klidek vyzehleno navareno cisty fusakle... a u tebe prazdnej pytel.. wow.. asi si o sobe hodne myslis ze toto je v poradku.. bohuzel NENI !! jesti je ti ji lito... prerus ten vztah presne jak jste ji to slibili ze se nic nekona a mozna to u nich bude dobry.. a to jak vykadas ze sukacka je na prvnim miste.... bohuzel neni... sukacka na prvnim miste je pouze pro takovy ty mrdky jako ses ty co sukaj koho muzou a je jim jedno zda maj doma rodinu nebo ne.. 😝 😝 😝

somalicats
11. čer 2014

@luciebx Ta si tu podle mě dělá srandu, málokterá by na tohle měla žaludek...

gepe
11. čer 2014

@somalicats mam obavu, ze jsou opravdu zeny, kterych vaginalni potreby jsou na 1. miste bez ohledu na cokoliv a kohokoliv.

somalicats
11. čer 2014

@gepe To určitě jsou, tomu věřím, ale to, že se tu tím tak veřejně chlubí, už je dost úchylný...

luciebx
11. čer 2014

jako fakt nechapu.. ma si dat inzerat... hledam chlapa.. kterej to umi dobre v posteli.. mam to rada takhle a takhle... chci to jednou tydne... vis kolik by mela odpovedi?? 😀
mozna ji jde o tu vzdalenost a nechce dojizdet 😀 😀

chlap v jeho veku si nasel mladici ktera mu roztahne kdykkoliv chce.. chlap v jeho veku vi jak mazat med kolem huby zenske ktera na nej kouka jak na svatej obrazek... a pekne toho vyuziva... a mladice si mysli jak neni uzasnej.. 😀

somalicats
11. čer 2014

@luciebx O to tvrdší bude dopad na beton, až prozře... Ale já to takovejm přeju, ať si tu hubu pořádně nabijou. Chlapa, kterej nemá dořešený předchozí vztah či manželství, bych prostě nebrala, i kdyby byl sebeúžasnější - ať si nejdřív vyřídí tu předchozí ženskou, a pak teprve může ke mně 😉. Chemie nechemie.

llluckaaa
11. čer 2014

@luciebx @somalicats Holky, mně zakladatelka diskuze přijde natolik neskutečná, že nevěřím, že existuje 😀 Spíš to vidím na nějakého chudáka chlapa, který se tu realizuje a popisuje své sny a jak by si představoval svůj život - doma žena, dítě, servis, on úžasně chytrý, pěkný, starostlivý a samozřejmě výborný v posteli. Ovšem žena nedokáže uspokojit jeho (oprávněné) sexuální požadavky, takže si je chodí zadarma a blízko realizovat k sousedce, která ho považuje za úžasného, vyplní jeho tužby, je ochotná pro něj lhát, nic po něm nechce... 😀 Mně z toho vychází, že to píše nějaký hloupý ošklivý neuspokojený ubožák, který výše popsané nemá a jen tady o tom sní 😅

somalicats
11. čer 2014

@llluckaaa Taky mám ten pocit 🙂

luciebx
11. čer 2014

mate recht zeny pac dospela zenska takhle uvazovat proste nemuze...