Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

ali34
autor
25. kvě 2014

@kloketka tak to je u nich, on říkal, že ona na to není 😀 já zase jsem 😀 ...zkrátka jsme různé...

prapodivna
25. kvě 2014

@ali34 hele, když to nadnesu - Hitler byl na Evu Braunovou určitě taky hodnej a myslel to s Němci dobře, ale taky by dnes nikdo Adolfa neshrnul jako hodného chlapa.

Té manželce to očividně ublížílo, tím pádem to od něj ohleduplné nebylo, vyřešil si svůj problém tím nejhorším možným způsobem a ty bys mu ještě ráda pomohla to zatloukat aby chudák nepřišel o komfortní situaci, jakou má teď-tedy že má doma manželku a tím pádem i syna. Ale sám musel vědět, co riskuje a stejně do toho šel. A promiň, ale se sousedkou? Ze stejného patra? Víc riskantnější milenku si snad najít nemohl.

ivular
25. kvě 2014

@ali34 "Extrémně hodnej, výjimečnej, strašně citlivej a úžasnej chlap" jde v případě problémů intimního soužití s manželkou do sexuologické poradny, nikoliv za prostitkou nebo sousedkou 😝

gepe
25. kvě 2014

@ali34 kdybys byla Ty na miste jeho manzelky, taky by Ti stale prisel Tvymi slovy "extremne hodnej, takovej vyjimecnej chlap, strasne citlivej... uzasnej"? On Ti rikal, on povidal, on delal. Vse mas pouze od nej. Takze vlastne neznas realitu stavu jejich manzelstvi.
Sorry, jsi sobec Ty a i on. Nevim co cekas od tehle diskuse. Jako zasoupnout do sousedky by umel kazdy, co uz je fakt haluz tak do sousedky ze stejneho patra. Ja kdysi mela problem se sousedem ob patro, i jsem ho musela. pracne jednou vyhodit z bytu kdyz si prisel pujcit mliko. A to meli doma cerstve miminko!
A jak se mas zachovat ted? Bud ho chces a zajdi na sezeni ve trech a konfrontaci. Anebo prestan absolutne existovat pro nej. Ty jsi vedela ze ma rodinu, i tak jsi si hned vysnila sex s nim a naprosto se nebranila. Tim padem i Ty jsi vinna a mela by ses ke vsemu postavit celem.

codal
25. kvě 2014

@ali34 nezlob se, ale vyjímečný, citlivý a úžasný chlap, svou ženu nepodvádí (a ještě takhle blbě přes chodbu)..naopak, vyjímečný, citlivý a úžasný chlap se snaží svou situaci vyřešit důstojnějším způsobem, aby své ženě co nejméně ublížil.. pokud jim to v sexu nefungovalo, což si myslím, že zas není tak horké, jak ti tvrdil (chlapi umějí ženské nabulíkovat ledasco, aby jí dostali do postele, v tom si nebudem nic nalhávat, chápu, že se tomu dobře věří...), tak to měl každopdáně řešit zodpovědněji - buď odchodem od maželky nebo nějakou poradnou nebo nějak zodpovědně, rozhodně ne priváty nebo milenkou... na tomto jednání je vidět, že mu šlo jen o sebe a o své potřeby, nikoliv o city a potřeby jeho rodiny a především jeho ženy... takže na něm skutečně nevidím nic hodného, vyjímečného a už vůbec ne úžasného... na nevěře totiž nic úžasného neshledávám...

codal
25. kvě 2014

než jsem to poslala, tak tady holky všechno napsaly, takže se omlouvám, že se opakuju...

ali34
autor
25. kvě 2014

:D ukamenujte mne 😀

ivular
25. kvě 2014

@ali34 My přece nemáme důvod mít vůči tobě jakoukoliv averzi.. Je to tvůj život, tvoje svědomí...

codal
25. kvě 2014

Pravdou je, že jsem o svém ex-maželovi dlouho tvrdila to samé, že je ve své podstatě hodný chlap, no hodný možná, každopádně byl nezodpovědný, nezralý, sobecký, rozhodně ne úžasný, ani výjimečný...dnes je skutečně spíš výjimečné, když chlap svou ženu za celý život nepodvede... a nedostatek sexu v manželství nepoládám za dost dobrý důvod, pouze za výmluvu... vždycky mají na výběr...

gepe
25. kvě 2014

@ali34 bavis se dobre? 🙂

kristyn.g
25. kvě 2014

@ali34 nemáš zač a na otázku když nic nebylo tak proč mi to vadí bych odpověděla že vůbec nechápu proč mě obtěžuje a že jestli má doma problémy s manželem tak ať si je vyřeší s ním, že ti do toho nic není. A tím bych zakončila veškerou komunikaci. Nelžeš a zároveň nic neřekneš...

lubinkova
25. kvě 2014

@kloketka otazka je, kolik takovych opravdu je... My prece nikdy nevidime do vztahu, jak se k sobe chovaji...jake maji problemy a co vede zenu k tomu, ze odmita sex...ja si myslim, ze v naproste vetsine pripadu tam je i jiny problem, nechut je pak spis dusledek, nez pricina... A ze je lepsi patrat po pricine(nebo se rozvest..kdyz clovek uz nic resit nechce..)..ale utect za milenkou a od manzelky si nechat varit, prat..a tvarit se, ze si za to muze sama...nevim, jestli by se nasla konkretni situace, kde bych ti dala za pravdu, protoze pochybuju, ze existuje manzelstvi bez problemu...a utek neni nikdy reseni. Kdy je to tedy rak hrozne, existuje rozvod, pak se clovek vyhne lhani, podvadeni a zneuzivani...

lu777
25. kvě 2014

@ali34 jak tu padlo - ukončit, nekontaktovat..... problém je, že bydlíte dokonce na tom samém patře... nemáš možnost se odstěhovat??

jinak co píšeš o něm, to je jako od o mnoho mladší a naivní holčiny.... on je ženatý, má dítě, chodí sexovat vedle do bytu se sousedkou a Ty ho lituješ? 😅 😅 😲

a jinak "doma není sex".... "manželka je hrozná"... atd., to je jsou typické věty ženatých chlapů....
hele mně by se taky líbilo odskočit si k hezkému mladému sousedovi, bez závazků si užít a jít domů s úsměvem na tváři... taky toho mám leckdy plný kecky s dětma, domácností a ještě prací nebo zdrav. problémy a jsem urvaná jak borůvka... znamená to, že můžu a ještě bys mě pak litovala, kdyby se to provalilo?
pokud se člověk ožení nebo vdá, tak to znamená určitý závazek a opravdu ho netřeba litovat.... uvědom si, že když takto lehce podvádí svou manželku, tak to pak může zopakovat i Tobě.... takovému člověku bych moc nevěřila...

p.s. pokud má člověk poměr s někým, tak VŽDYCKY musí počítat s tím, že se to provalí.... stačí špatně poslaná sms, náhodný pohled z okna od souseda apod... tak to bohužel je, většinou se to provalí 😉 a člověk pak řeší následky, protože jen málo vztahů je perspektivních.....

držím palce ať najdeš brzo někoho s kým budeš moci mít rodinu a dobrý vztah 🙂 🙂

lu777
25. kvě 2014

@ali34 každopádně chápu manželku, že chce slyšet co se stalo....
ad vina: ta je určitě na obou stranách, ale víc na jeho straně, protože on je ženatý... Ty jsem pochopila, že nemáš žádné závazky (přítele, manžele apod.), takže určitě neseš menší podíl viny....
teď jediné slušné co můžeš udělat je být "neviditelná" a hlavně ho nelitovat, protože on si užil 😉 a ranil svoji životní partnerku! 😖 ....
v životě se stane leccos, ale litovat ho opravdu není potřeba 😉 starý je dost, tak věděl co dělá, ani jeden nejste nějaký teenager asi

ali34
autor
25. kvě 2014

@lu777 ...tak závazky mám, mám 3 děti a je mi 34 let. jemu je asi 47 let nebo 46 🙂 takže teenaager už není ani jeden z nás 😀 ...tak děkuji za rady a vzala jsem si z toho toto: nebudu se s paní setkávat a konverzaci ihned utnu s tím, ať se ptá jeho 😉

lu777
25. kvě 2014

@ali34 no pane jo, se 3 dětmi a sama? to bych si spíš nekomplikovala život vztahem se sousedem....

tkanicka
25. kvě 2014

@ali34 tak jsem přispívat nechtěla, ale kolik že je jeho paní (asi podobně jako jemu, když jsi psala, že byla tak o 15 let starší... ) a jak starého má syna, že tak lpí na tom, aby byl s ním? A jinak, když už píšu, tak nevěra je vždycky věc všech tří a obvykle se do toho ani jeden z účastníků nedostává bez vlastního přičinění. A k setkání, je docela jasné, že když její manžel souhlasil s tímhle ponižujícím aktem (pro všechny ponižujícím), tak ji kývne na všechno (pro klid) a z tebe udělá pěknou mrchu. Což už stejně doma za dveřmi udělal, ale to není tak potupné, jako před ní.

ali34
autor
25. kvě 2014

@tkanicka ...jeho syn má 10 let. Moje děti jsou stejně staré a tak ho chápu! Nevěřím tomu, že by to udělal , že já jsem ta mrcha. Doufám a pevně věřím, že to nepřizná, že to zahraje do nedorozumka 😉 No uvidíme, víkend končí a nikdo nepřišel a tak si myslím, že to dopadne dobře 🙂 🙂 🙂

sarkaa
25. kvě 2014

@ali34 Píšete tu - ukamenujte mně. Já nevím, ale přijde mi, že vlastně chcete , aby vinna padla jen na jeho ženu a vy a vlastně i on za nic nemůžete. Vinna je na vás dvou a jakkoliv už to bylo/je v jejich manželství tak to neřešte, to i když je pán vyjímečný, úžasný a citlivý tak dovnitř nevidíte. Manželce se nedivím, víte jak jí musí být? Oba jste strašní sobci a když už nastala taková situace tak se tomu aspoň otočte čelem a nedělejte ze sebe jakože se nic neděje a jakože za nic nemůžete.

madrilena
25. kvě 2014

nevím, asi to nemůžu neokomentovat; založení takové diskuze bych čekala tak od dvacetileté holky, ale jak může být tak strašně moc naivní ženská s třemi dětmi v 34 letech nějak nechápu; řečičky, že doma nefunguje sex, není ho dostatek, jsem jeho první milenka /aneb konečně našel někoho, kdo mu dá zadarmo a nechce peníze/, to je fakt moc; kdyby na tyto kecy naletěla dvacetiletá nezkušená slečna, dá se to možná pochopit; pokud se zralá ženská chlubí tím, čím se zakladatelka chlubí, nechápu; jinak myslím, že v životě může nastat x situací, kdy prostě sex půjde stranou; a jak už tu někdo psal, tak když manželka nevaří, tak není nutné hned chodit do hospody, ale schopný chlap se o sebe postará; normální, hodný, citlivý chlap si dokáže poradit i jinak; a nakonec... můj osobní dojem je, že zakladatelka s ním skončit nechce /přesto, že dokola tvrdí něco jiného/; už jen její slova, že pokud by to chlap udělal jí, hned by to utla mluví za vše/; jen asi 20% chlapů jsou nevěrní a chtějí od manželky opravdu odejít a myslím si, že tento do těchto procent nepatří... páč vymlouvat se na dítě, to je ta nejtrapnější a nejčastější výmluva chlapů, kteří teplo domova fakt opustit nechtějí; a pro zakladatelku: není třeba mě přesvědčovat, že ho opravdu nechceš, jelikož mu opravdu nechceš rozbít rodinu - to navenek a možná i sobě říká každá milenka /stejně jako to, že ten její vztah je opravdu výjimečný, zažívá něco mimořádného, co nezažila nikdy před tím, žádný jiný k ní nebyl tak milý, hodný..... - z 34 leté ženské to fakt nechápu/ 😒

lu777
26. kvě 2014

@madrilena tohle můžu potvrdit, moje kamarádka to má naprosto stejně jako zakladatelka - jen má o 1 dítě méně a je jí o pár let víc....
aféra trvá 2 roky, samozřejmě je to naprosto výjimečný, úžasný chlap, sedli si jako s nikým, je to mimořádný vztah atd....

on se nikdy nerozvede, kvůli dětem, to je jasné od začátku, přímo to i řekl...... a ona, nádherná, jinak velmi inteligentní a samostatná žena, žije jako číslo 2, čeká zda dotyčný bude mít čas někam jet, stavit se na Vánoce atd., no mně to přijde potupné u někoho kdo by mohl mít každého chlapa, na kterého ukáže, protože je evidentní, že zatímco ona má navrch u něj v sexu, tak manželka má navrch u rodiny, dětí a je to samozřejmě nepoměrně delší vztah, takže tam je i určité přátelství atd...... navíc s manželkou spí, tvrdil, že ne, ale ony se znají a ta manželka jí řekla, že myslela, že je těhotná, takže je jasné, že spí s oběma, nebude to asi žádná výjimka...

odhaduju to, že se to buď provalí a nebo za pár let se sebe nabaží a ona bude zase sama.... zatímco on si pojede svůj pohodlný život dál dokud nenajde někoho kdo je ochotný být v takové pozici zase...

ptala jsem se zda by ho chtěla domů, bydlet s ním a řekla, že ne, že by to kouzlo pak asi vyprchalo... a o tom to je 😉 buď to ta žena dokáže tak brát, že to jsou hormony a je to dočasně a nebo do toho nechodit, protože by ji to jen ničilo...

laurital
26. kvě 2014

@lu777 Jedna ma exkolegyne to mela take podobne.Seznamila se s panem Uzasnym, ktery samozrejme mel manzelstvi v naprostem rozkladu a se zenou uz roky nespal...jak se mu tedy za dva roky, kdy ten pomer trval, podarilo dvakrat oplodnit manzelku vi asi jen on a duch svaty 😀 😀
Holt nekoho bavi delat ZADARMO matraci zenatym panum, kteri veskere sve vydelky poctive odevzdavaji svym zenam 😀

lu777
26. kvě 2014

no hlavně ti chlapi se pak vrátí ke svým ženám většinou, prostě dítě je dítě.... sama jsem to zažila z druhé strany a v tom chlapovi se to řádně mele, ale ono to pak není žádná legrace, platit alimenty na své děti a žít s dětmi milenky, u toho chodit do práce a řešit věci okolo toho všeho..... jako pokud doma není peklo, tak ti chlapi spíš zůstanou, mají tohle zapotřebí jen kvůli sexu nebo popovídání? většinou lidé chápou, že na začátku je sex naprosto super a pak to více nebo méně opadne, to je normální průběh 🙂

vždy je výhodnější pracovat na zlepšení vztahu doma 😉 po všech stránkách

prapodivna
26. kvě 2014

@laurital že, to jsem si říkala, že jestli před tím někde za sex platil, tak že je to chlapec chytrý a hezky ušetřil! Aspoň zbude víc peněz pro potřeby pro syna.

laurital
26. kvě 2014

@prapodivna To je presny 😀 ...pripad jako u zakladatelky-zadarmo, kdykoliv k dispozici a jeste je mu za to vdecna 😉

brunetka11
26. kvě 2014

@ali34 Nechala bych to na nich. Kdyby jste to nebyla vy, pravděpodobně by to byla jiná (zahýbat se sousedkou je opravdu těžký průser, hodný možná pubescenta), takže zásadní problém je v jejich manželství.
Nenechala bych se do toho zatáhnout.
Samozřejmě, že manželka bude útočit, že pokud máte svědomí čisté, nebude to problém. Bude. Ani jeden jste se dvakrát čestně nechovali.
Počítejte s tím, že pokud se do toho zatáhnout dáte, udělají si z vás obětního beránka oba. Ona, aby si uchovala manželství a status ublížené manželky (prostitutky přehlížet mohla, sousedku kvůli jiným všetečným sousedkám už ne), on si bude dál hrát na čestňáka a milujícího otce.

Tak hodně sil...
A příště si podobné eskapády rozmyslete, jen vám to teď dost znepříjemní život v domě...

fallingstars
26. kvě 2014

@ali34 Radím s manželkou nijak výrazněji nekomunikovat. Být slušná, pokud možno se nenechat strhnout k nějakým půtkám nebo výměnám názorů, nedejbože nadávkám, ale jednoznačně dát najevo, že Ty s nimi nic řešit nehodláš. A ani nemusíš vysvětlovat proč...Byla jsem v dá se říci podobné situaci (naštěstí ne se sousedem, protože to si nedovedu představit, je pak potkávat 😔 ) a ač jsem se ze začátku držela odhodlání neschovávat se a neutíkat před zodpovědností a tak nějak si sníst, co jsem navařila, a sešla jsem se s ní, brala jí telefony a dokonce jí i volala zpět... Ale nemělo to kýžený efekt, troufám si tvrdit ani pro jednoho z nás. Mně se neulevilo (logicky) a jí zjevně taky ne (taky logicky), o něm už vůbec nemluvím, ten si to pak asi vždycky doma musel taky užít a poslouchat pelmel jejích domněnek a mých výroků, i když jsem si dávala pozor, co pustím ven a co ne...navíc se její potřeba našeho kontaktu stupňovala a přitom to jakoby nikam nevedlo. Já jsem samozřejmě nečekala, že si padneme kolem ramen, ale až příliš pozdě jsem si uvědomila, že já už jim bohužel nedokážu z toho bahna, kam jsme se všichni tři dostali, pomoci...ale u nás to byl složitější příběh na úrovni několikasetdílné jihoamerické telenovely...no, ale taky zkušenost 😒

Oni jsou spolu doma, oni spolu musí komunikovat a říct si, co chtějí, a Ty mu to teď nevyžehlíš, nijak. Nech to být, snaž se odstřihnout a zapomenout. Já bych tedy volila i to odstěhování, protože tohle je haluz...

opifka
26. kvě 2014

Moje sestra taky byla milenkou ženáče a strašně bezhlavě ho milovala. Bohužel se z něj vyklubal takovej neuvěřitelnej lhář a rozsévač, že z toho zůstal rozum stát. Rozvedený byl asi 5x, z každého sňatku měl dítě a prostě měl tak blbou povahu, že když přišlo do rodiny dítě, začal se automaticky poohlížet po novém "mase", protože ho ta jeho zkrátka přestala bavit.

Každopádně, být manželkou toho pána a vědět, že chodí na tajňáka za sousedkou z baráku, tak už byste (s prominutím mého sarkasmu) neměla zuby a měla jeho kufry na prahu 🙂
Ostatně...co s chlapem, který se odvrátí od rodiny, se kterou odmítá komunikovat a radši si to vyřeší v pelechu s nějakou jinou, kterou může krmit bludama o tom, jak je to doma hrozný? Sebevíc milý, citlivý a bůh ví jak úžasný chlap nevrazí milované ženě kudlu do zad 😀 Z toho si možná vezměte příklad i Vy sama...

ali34
autor
26. kvě 2014

@fallingstars ...ustála jsi to nakonec a já to nějak přestala zvládat ...asi zas taková frajerka nejsem. O víkendu byl klid a naštěstí nikdo nedošel. Dneska zpráva ve schránce, od něj. Šla jsem k němu, kupodivu jsem směla jít i dál (věděla jsem, že paní není doma) a příjemné to vůbec nebylo ☹ Nečekala jsem už teď nic, ale nečekala jsem, že viníkem budu já. Takže v očích milence jsem já ta co za všechno nakonec může, opravdu jsem to nečekala ani ve snu. Nečekala jsem, že se to provalí, ale stalo se, vyčítám si všecko strašně moc, ale nečekala jsem takové výčitky. Vím a chápu, že má doma peklo, ale nevím jak mu pomoci a ani nemám jak. Stěhování určitě neplánuji, to je vyloučeno, jsem vděčná za toto bydlení co mám a rozhodně se stěhovat nikam nebudu. To jen pro info. Nevím jak dlouhý vztah byl ten váš, tedy milenecký vztah, u nás taky nešlo jen o dvě schůzky, člověk si na druhého zvykne i při těch krátkých schůzkách... nezlobím se na něj, ale je mi to líto, že vidí chybu na mojí straně 😒

atinkaa
26. kvě 2014

tak trochu sa mi chce napisat tradaaa...ako vravi moja bambulecka ked je jasny vysledok...ale myslim ze poucenie ti este len vyplynie...ako som pisala matika zakladka...jaska ze u teba ona a u nej logicky ty si ta zla a on je predsa ten uzasny chlap, nem ...ci?😉 nerobim si srandu, na rozdiel od teba a tebe podobnych predikujem, takze uz teraz vidim do peklo co tam budes mat 😅
...to ti teda fakt nezavidim, ked som predtym zelala uprimne good luck, tak teraz lot of energy, lebo ju podla mna ozaj budes potrebovat....boozinenku taka velka a takaa ...naivna..radsej ostanme v tejto terminologii. 😔 😔