Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

lekra
3. čer 2014

@ali34 zivot je proste nekdy slozity.znam to 😉 mej se fajn!

ali34
autor
3. čer 2014

@lekra No to mi povídej :D Ale je krásnej! ...život 😀

valentynkaa07
4. čer 2014

@ali34 sledovala jsem diskusi, tak jsem ráda, že jsi nemusela být konfrontována s manželkou. Tak aspoň teď víš, že ženatýho ani kdyby ho měl zlatýho 😀 ale chápu, že se to snadno řekne, nebo napíše,ale když se splaší libido, je to v pytli....Ať najdeš brzy nějakého fajn chlapa 😉

ali34
autor
5. čer 2014

@valentynkaa07 ...tak děkuju a nevím jestli je vůbec vhodný to semka psát, ale.... Dneska ťukání, otevřu a ON a holky nepište mi jak jsem ubohá, prosím. Neodolala jsem mu. Přišel si promluvit jak těžký to doma má a chápu to, protože jeho žena se chce stěhovat dokonce :( Ale nedokázala jsem mu odolat, to je prostě se mnou marné asi. Probral to se mnou jak se to provalilo a teďka je nám jasné, že se nemáme kde scházet... Ale ta oboustranná touha je šílená. Takže to je aktuální stav... Uff

valentynkaa07
5. čer 2014

@ali34 no, v tomhle se manželce nedivím, mě by to taky štvalo, a uvažovala bych o stěhování....zase to zkus vidět z jejího pohledu. Prostě pokud tě má rád a uvažuje o rozvodu, ok, pokud ne a je s manželkou, tak by to měl utnout jednou provždy. Z mého pohledu jiná cesta není a dlouhodobě se to udržet nedá.

zazana81
5. čer 2014

@ali34 Téda, tak to vypadá, že to jen tak neskončí a pán dost riskuje. Asi mu o tu rodinu nejde zas tak moc, jak vypráví. Nebo mají opravdu pánové mozek v kalhotech? 😀

verunka_korunka
5. čer 2014

@ali34
Uz neodolam a musim reagovat... pan je teda "frajer" chvili po odhaleni a zrejme brutalnim zapirani manzelci si jit rysknou dalsi cislo k sousedce, promin, ale o tu rodinu mu asi fakt moc nejde. A mimochodem kdyz to doma nefunguje to die v tomhle veku stejne vsechno vi, kdyz mi bylo 10 nasi se meli rozvadet nakonec se nerozvedli a obcas jsem si potom rikala (uz necely rok potom talze tak v 11) ze se mozna radeji rozvest meli. Takze jestli je doma nestastny at uz kvuli sexu, dusnu, neporozumeni tak by mel spis uvazovat tak at manzelku dal netrapi lhani a byt jak pises "dobry" clovek. Ale jak psali jine holky sice castecn vinu na te situaci mas ty, ale hlavni vinu si nesou oni protoze to meli resit spolecne jako manzele. Nakonec ti jen popreju hodne stesti protoze to lincovani a pomluvy celeho panelaku mozna budou mazec a navic ti hroz
i ze ti manzelka "rozbije hubu". Ja bych si asi tak teda ulevila byt v jeji kuzi, ale to same bych asi doprali i manzelovi 😀

luckyhoney
5. čer 2014

Tak to je mazec... a víš co? Jdi za manželkou, řekni jí to.. ona ho vykopne a můžeš si ho nechat. Jí bude nakonec líp.. a vy se asi vzájemně zasloužíte... jen nechoď pak brečet až to jednou udělá i tobě.. 😖

ali34
autor
5. čer 2014

@luckyhoney nn, to určitě nepůjdu :D My si prostě neuvěřitelně sedíme a on to má doma faakt blbý na ten sex :( Já ho v tom směru chápu. My si neuvěřitelně sedíme, vlastně jsem si s nikým nikdy tak nerozuměla. Nějak dneska byla od něj úvaha, kde se scházet, protože je jasný, že semka za mnou do bytu chodit nemůže, ale nevím jestli něco vymyslí nebo nevymyslí 🙂

dujinka
5. čer 2014

@ali34 a Tobe je kolik, 16? Ja jen, ze to co tu pises musis myslet snad jen v legraci :D

ali34
autor
5. čer 2014

@dujinka nn :D já nehledám normální vztah, nevadí mi pokud tu ženu má, i když to není morální a chápu to odsuzování od ostatních. Nedělá se to. Ale stt se může všechno přece...

michaela_2
5. čer 2014

@ali34 já ti povím jenom jedno. Kamarádka se přes půl roku scházela s klukem, který už nějakou dobu žil se svou přítelkyní,
Od první schůzky brečel kamarádce na rameni, že svou přítelkyni miluje, ale prostě s ním nechce spát, jenom občas.............Jí se strašně moc líbil, začali se spolu scházet. Pokaždé si našel výmluvu, proč se s přítelkyní nerozejde.
Mě už tehdy bylo divné, že s ním ta jeho a nechce s ním spát. Snad k tomu musí mít nějaký rozumný důvod ne?

No, až z toho ,,nesexování'' byla najednou těhotná - rozumně tedy kamarádce vysvětlil, že TEĎ se s ní rozejít nemůže. Jak si to miminko vyrobili, bez sexu, už ji raději nevysvětloval.

Mimochodem, na to, že spolu vlastně nespali, se jim holčička povedla 😀 Nedávno měla rok.....

michaela_2
5. čer 2014

Tím chci říct, že tvrzení - se svou přítelkyní/manželkou spolu nespíme, se používá nějako velmi často v podobných případech 😉
Asi bys s ním šla s horším pocitem, pokud by ti řekl - spal jsem se svou ženou včera ráno...

gepe
5. čer 2014

@ali34 stat se muze, ale ne uz soustavne dit. Ty jsi fakt husta a pocitej s tim, ze vetsinou se tyhle situace opakuji. Jsi zakazane a jiste ovoce. Az se nabazi a stanes se rutinou - byt budete treba spolu, omrzis se a pujde opet o dum dal, ci jen o sousedku 😀
Byt jeho zenou, nestehuju se, ale spakuju mu kufry pred Tvuj byt.

kristyn.g
5. čer 2014

@ali34 a nechceš si radši najít někoho nezadaného? Takhle se ponižovat a nechat ho si zaskočit kdykoliv nabude chuti a bude mít potřebu si postěžovat?

danfal
5. čer 2014

@ali34 Pro něj zakázané ovoce, pro tebe výhra nad jinou ženou. Pocit, že jsi lepší, že přišel. Nemám ráda řeči typu, je nešťastný, nerozumí si, nespí spolu. Jak přes kopírák u každé milenky. Je pravda, že kdyby za tebou přišel s tím, že je doma spokojený, svou ženu miluje, že sex s ní je super, jenom si potřebuje vrznout jinde, jestli bys mu dala 🙂.

luciebx
5. čer 2014

booze konecne sem to tu docetla...
@ali34 holka.. kdyz se to provalilo jednou... a jen ste manzelku ukecali na to ze mezi vama fakt nic neni... a vy v tom pokracujete.. provali se to znova... lidi maji oci... muze to trvat rok muze to trvat mesic. je mi z tebe zle fakt... bud at se rozvede.. pokud tobe nevadi byt ta 2 jen proto ze jim to doma neklape v posteli? co to je za kecy.. on si ji snad bral kvuli tomu ze driv byla v posteli super? kecy kecy bla bla bla.. dokud si nenapsala kolik ti je.. tak sem te omlouvala svym zpusobem ze sem si myslela ze si nevyzrala 20tka.. a ono ejhle.. matka od 3 deti ktera se ridi misto mozku a rozumem tak roztazenyma nohama.. 😝 pokud nechces vztah ale jen takove to zpestreni tak si najdi nekoho kdo doma nema zenu a deti.. a pokud mas opravdu zaludek na to rozvracet rodinu tak se pak nediv abys jednou nedostala od nekoho poradne na hubu. pac ja byt tou manzelkou tak uz mas drzku rozmlacenou a byt asi vypalenej. 🙄 🙄 noo byt mozna ne pac bysme mohli vyhoret jeste my 😀 ale asi bys mela v baraku peklo pac by se vsichni dozvedeli co si za mrdku

gepe
5. čer 2014

@kristyn.g ale ona se neponizuje, dela to vedome a dobrovolne. Spis ponizuji oba jeho zenu. Nezadanyho zrejme nechce evidentne a i napsala, ze ji zadany muz vubec nevadi. A jeste jedna vec, s jejim pristupem k veci me napadlo s ohledem na pocet deti, kolik je tatinku.
@luciebx ji nevadi zadany muz.

luciebx
5. čer 2014

@gepe me se vzdycky libi jak tu dojde nejaka dylina co je milenkou a napise.. zeny pomooooc mam vztah s zenatym muzem je uzasny nechce se rozvest co mam delat.. 🙄 nebo sem milenkou a zena na to prisla co ted.. pomoooc..... 🙄 booze.. a jeste to pisou dospely zensky.. no vyzraly napsat nemuzu 😅 😉

sarkaa
5. čer 2014

Tak to je dobrý, manželce vše zapřou, ve vztahu zůstávají. Manželka ať se jde bodnout a teď jen vybrat honem místo, kde se zase můžete scházet. Tak z toho už mi je solidně blbě a divím se, že vy oba na to máte žaludek. Každopádně pán to má výborně udělané, doma bude mít navařeno, uklizeno a když se mu zachce, tak si odskočí...to je hodný a úúúžasný muž 😅

gepe
5. čer 2014

@luciebx 😀 ja nevim, kdo ceka soustrast ci rady v tomhle smeru 😉 osobne ji litovat fakt nebudu. 😅
@sarkaa jeste jsi zapomela na starostlivy 😉 😀 jedinou starost ma kdy a kde zastrcit a smocit.

wimisci
5. čer 2014

... Nesnaším takové ty děvky co vždycký rozbiji vztah, a chlapy které mysli jen koulema a kde ho zasunot!!! A ještě najdeš si souseda, můsela jsi s tim počitat že to dříve nebo později provali. A máš vůbec nějake svědomi že teď ten malej ztratil otce a plnohodnotnou rodinu? A ještě se tady obhajuješ, že se nestydiš za sebe!!! Chudak jeho žena:-/☹ Te je mi opravdu lito, krmi ho, pere mu, stara se o něj a objevi se nějaka hvězda jako jsi ty a všechno skončí pod kytkami!!! Co jsi za žensku můsím souhlasit tady s nazorem @luciebx Nemám slov!!!! Kdyby jsi byla tak "chytra" a "vyzrala" tak ho pošleš někam, i některe 20lete maji víc rozumu než ty, matka 3 děti!!!

kristyn.g
5. čer 2014

@gepe no to že někdo dělá něco vědomě a dobrovolně neznamená že se neponižuje, ale to je individuální, ale když podléhá chlapovi který si jde jen ulevit a přitom nechce opustit manželku tak se mi to ponižující zdá.
@wimisci kdyby to nebyla ona, byl byla by to nějaká jiná, nemůže si dát zcela za vinu rozbíjení rodiny. Není to morální, když ví že je zadaný, ale odpovědnost nese ten chlap. Jeho žena si zaslouží lepšího.

gepe
5. čer 2014

@kristyn.g podleha dobrovolne. Pro Tebe osobne by to bylo ponizujici, pro ni evidentne vzrusujici.

kristyn.g
5. čer 2014

@gepe chtěla jsem jen vyjádřit myšlenku, že i pro ní samotnou by nezadaný byl lepší volba, mohla by si užívat s čistým svědomím, bez problémů se sousedy a s šanci na nějakou případnou budoucnost 😉

nonnni
5. čer 2014

@kristyn.g k tomu, ze se clovek ponizoval a choval, jako magor velice casto potrebuje jedinec casovy odstup. Takze, ac vetsine je jasna dynamika vztahu Ali a soused, tak ona k tomu jeste nedosla. Dej tomu par mesicu, ci let a ona se reflexe dostavi. Pak i Ali bude potrebovat panaka pokazde, az si vybavi, jak se chovala a do jake pozice se nechala vmanipulovat. S timhle ji zadne argumenty ted nepomohou, ma selektivni cteni a vnimani reality, coz je ochranny mechanismus, protoze se ji nechce konfrontovat realitu...takhle je to jednoduzsi.

Vsechno v zivote je jen otazka casu.

dujinka
5. čer 2014

@ali34 neverim, ze ti nevadi, ze ma jinou zenu, pokud si zamilovana..i kdyby ti to nevadilo ted, zacne pozdeji. Ty jsi presne tech 20% a to si uvedom.. To nikdy nechces mit rodinu a citit se byt tou prvni a opravdu ji byt? Reknu ti to takhle, svou zenu si vybral a stvoril s ni dite, takze ted muze tvrdit tobe cokoli, ale ruku na srdce, jak dobre ho znas? Par mesicu-let? Preju ti brzke prozreni, prtze on te jen vyuzije a odkopne az ho omrzis, jako to dela ted sve manzelce. Jiste nejsi tak oskliva, abys delala cely zivot muzum druhe housle.

micha.bello
5. čer 2014

@ali34: Promiň, ale ten chlap je blbec, nechápu, jak může někdo takhle zahodit rodinu kvůli milence. K nám se teď před pár týdny taky nastěhovala svobodná se synem a už se nemůžu dočkat, až si někoho najde, protože kdyby byla jako ty, tak přijdu o všechno, o čem jsem celý život snila... Podle mě jste oba měli mít rozum, a když už ho neměl on (chlapi jednají pudově) tak aspoň ty sis měla najít někoho svobodného. Tohle na světě nechápu a vymlouvat se na lásku a chemii? A rozum zůstal kde? Podle mě v tom hraje velkou roli to, že on je zadaný, protože pak se oběma zvedá adrenalin z akce. Je mi líto všech zúčastněných, nejvíc podvedených manželek... všem takovým přeji potkat někoho, kdo jim tohle už neudělá. Promiň, ale musela jsem reagovat, protože ten tvůj rozbor jak váš vztah začal mě naježilo vlasy a přivedlo mou krev do varu. 😠

llluckaaa
5. čer 2014

Sleduju tuto diskuzi a mám čím dál větší pocit, že si z nás dělá nějaký puberťák prču 😀 Tohle přece nemůže psát 35ti letá matka 3 dětí, ne? 😕

micha.bello
5. čer 2014

@llluckaaa: To by byla ta nejlepší varianta. Raději ať si tady někdo udělá srandu, než aby fakt zničil rodinu. Je mi smutno, protože čím dál častěji čtu diskuze, kde si tímto způsobem milenky ženatých stěžuji. Jsem pak hrozně vzteklá a nesnáším všechny nevěrníky a jejich milenky. Přála bych milenkám, aby si tím taky prošly a ne jen jednou... věřím, že osud dostihne každého a všem se takové chování vrátí. 😔