Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

luciebx
20. čer 2014

@eimmy vsak pisu esmeralda... Ale ta byla fakt slepa... Tahle jen zapomela otevrit oci a zavrit nohy 😲 😀 😀

katef33
20. čer 2014

@sarkad1 @janinek @luciebx Pročítám poctivě tu spoušť a zastávám se pisatelky Ali, která založila a dala podnět vám k útokům, je mi líto jí, že vyciťuji, že je jen jednou z nás a není zlá a tolik zloby a záště si nezaslouží. Ta žena by si měla zamést před svým prahem, proč chodil její muž na sex jinam, proč si za sex předtím platil, kde je chyba? Já bych mu nevěřila absolutně nic a okamžitě bych podala žádost o rozvod. Většina diskutujících tady nepochopila, že Ali lhát musela, že on ji k tomu nutil, že znova ji diktoval jak se bude chovat a co bude říkat. Nikde jsem nečetla, že by tady Ali psala o tom, že neví jak otěhotněla, takový příspěvek je asi ve vašich hlavách, protože se tady bavíte na úkor neštěstí zakladatelky. Těhotná ano, to jsem četla na jiném vlákně taky na koni, ale nečetla jsem já, že by ona psala, že netuší jak s to stalo.

katef33
20. čer 2014

@luciebx To už přeháníš, nechutné 😠

janinek
20. čer 2014

@katef33 mas pravdu, ona vi, jak otehotnela. Zamerne prece.

sarkad1
20. čer 2014

@janinek @luciebx @eimmy Já spíš mám pocit, že se tady zastává hodně holek pisatelky co to nezažily. Ono fakt to zažít, to nejde odpustit, je to nejhorší, to co ve vztahu může přijít. Ali, upřímně bych chtěla vědět jako zvědavá ženská, co ty od něj očekáváš od toho souseda teď, že bude happy, že čekáš dítě? Nebo co?

luciebx
20. čer 2014

@katef33 tak jeste tu ted budeme vse svadet na manzelku a ja se fakt poseru... No nic holky... Asi sem z jine planety ale kdyz manzel vysukava jinde je to pouze jen a jen jeho chyba a zenska ktera spi s zenatym muzem a jeste otehotni je u me uplne na dne moralni spolecnosti... Vsak pisatelka uz psala ze ona ho nechce jako chlapa doma ji staci kdyz ji dojde parkrat do tydne vysukat... To taky vypovida samo za sebe ... Me je lito manzelky ktera zije v jejich meste a baraku x let pak se pristehuje sousedka a manzelka muze chodit kanalama

lenulk28p
20. čer 2014

@luciebx @janinek 😠 Za všechno může on, on je ženatej, on má mít úctu k té ženě, kterou má. Ona píše, že jí neznala, že to nechala všechno na něm. Na tom vedle psala, že si dítě nechá, že by na potrat nikdy nešla a s ním to řešit vůbec nebude 😀

luciebx
20. čer 2014

@lenulk28p ten bude nadsenej 😀

luciebx
20. čer 2014

@lenulk28p vsak ji nejde o nej.. Jako o cloveka... Ale o pero... A o to aby si s ni mel kdo po sexu pokecat... Takze dalsi co znici zivot jine zene jen proto aby se nabazila suldy a ted mimi nakrku hura dalsi pridavky...

sarkad1
20. čer 2014

@luciebx nemá na výběr panáček 😀 😀 😀 😀

luciebx
20. čer 2014

@sarkad1 tak at rovnou ty byty propoji na jedne pulce manzelka... Na druhe milenka ... Spokojenost sama 😀

luciebx
20. čer 2014

@lenulk28p hod sem link na tu druhou diskusi

sarkad1
20. čer 2014

@luciebx Jí přece nejde o prachy, ty ona má přece. Pochybuju, že na tom bude tak dobře jako samoživitelka 😀

luciebx
20. čer 2014

@sarkad1 jj prachy prachy...

sarkad1
20. čer 2014

@luciebx Propojit byty a budou spokojeni všichni zůčastněni, manželka asi nejmíň, ale jestli je starší tak by si hůř někoho hledala 😢 Naše roztahnožka nejvíc, protože to ji je fuk s kým vším spí 😀 a děti chudinky v tom budou mít chaos

sarkad1
20. čer 2014

@luciebx O prachy ji nejde 😉

luciebx
20. čer 2014

@sarkad1 jj chudaci deti... Ted je tu na chvilku novej strejda a ejhle mamce roste bricho... A pred barakem vidi strejdu jak si hraje s jinym ditkem a s nema ne... Mami proc si s nama strejda nehraje,... To vite deti strejda nesmi ... Na verejnosti nesmi... U nas doma muze

luciebx
20. čer 2014

A tak treba si pan mysli ze je pani na pilulkach pac normalne premyslejici dospela zenska co spi s chlapem a nechce dite tak se chrani bud a nebo donuti chlapa na kondom... No ale v jejich teda hlavne v jeho letech kondom asi nedonuti... Tak to pak bohuzel dopada

takarazestinusakur
20. čer 2014

Po delší době jsem sem zavítala a koukám jako péro z gauče. WTF? To je hodně špatný vtip...jsem celkem v rozpacích: že netušíte, jak k tomu došlo, ale víte, že to bylo v plodných dnech. To bych vám věřila, kdyby se nepsal rok 2014. Nechráněná soulož + plodné dny = je doba, kdy se snažíme o miminko u nás doma. Chápu, že jinde to asi mají jinak. 😔
Četla jsem, že si miminko chcete nechat, a tak Vám přeji, ať vše probíhá, tak jak má. Ať je miminko zdravé a nic mu nechybí. Ovšem příliš nevěřím, že se vám podaří Jeho z toho úplně vynechat (do rodného listu asi neuvede otec neznámý, a co se výživného týče...no však víme)

Závěrem z toho, že je na Vás Jeho manželka hnusná si nic nedělejte. Je jen smutná z faktu, že člověk, kterého milovala, kterého si vzala ve víře: "budeme spolu až dokud nás smrt nerozdělí" ji podvedl/podvádí s slečnou/paní ze sousedství. A slečna/ paní bohužel nebyla z těch, které říkají Ne ženáčům. Myslím si, že až se Jeho manželka dozví, (pokud to ještě neví) že se Vám "podařilo" otěhotnět s jejím manželem, asi se nepostaví do řady gratulantů.

Přeji Vám (upřímně) abyste tu situaci nějak zvládla, nejlépe tak, aby netrpěly děti ani v jedné z rodin.

simonap2
20. čer 2014

@takarazestinusakur @luciebx Do RL píše, že ho uvede určitě, že na to má její dítě právo. Psala, že věděl, že nic nebere, že mu to říkala a dával si vždycky fakt pozor. Takže jen psala, že měla plodný dny, ale nepsala o tom, že by nevěděla jak se otěhotní 😀 Ona jenom probírala, že jak je to možný, když si fakt dával sakra pozor 😎 Že byla n testech z krve a sama si předtím dělala digitální test 3x, kterej ukáže i v kolikátým týdnu je a měla tam i fotku. Nemůžu to najít, smazala jsem si historii já blbec 😒

takarazestinusakur
20. čer 2014

@simonap2: já vím, a proto to omlouvám nevědomostí (jak je to možné? otěhotnět v plodných dnech, když jsme si dávali pozor?! to je nedostatek informací=nevědomost). Nech mi mou naivitu a přesvědčení, že tahle hloupý snad nikdo být nemůže a tedy, že se jedná jen a pouze "o nevědomost" 😀

Tu druhou diskuzi jsem nečetla (a ani číst nechci), takže si mi jen potvrdila, že nechá do rodného listu zapsat Jeho jméno.(na to má plné právo a byla by hloupá, kdyby to neudělala) Jakmile tam Jeho jméno bude, tak z toho pro Něho vyplývají povinnosti, co se výživného týče. Jsou na to zákony, nemusí být sezdaní ani spolu žít, jednou má dítě, tak se bude muset postarat.

Když jsem sem přispívala, tak jsem slečnu/paní vykartáčovala, ve snaze otevřít jí oči, že vše, co děláme, se nám nějak vrátí. Tyhle komenty už jsou teď bezpředmětné, protože situace se změnila a ve hře je miminko, které nemůže za chyby "stvořitelů". I když jsem jí zpucovala jako "milenku", teď je nastávající maminkou, takže jí přeju jen to nejlepší, aby se snažila omezit citové škody na obou stranách a měla klid v těhotenství, který bude potřebovat. (dost možná bych změnila adresu pobytu, protože slečna/paní by se mohla dočkat nápisů na dveřích či schránkách, které by vyjadřovaly, co si o ní lidé v sousedství myslí...takoví lidé jsou mezi námi taky...)

sarkad1
20. čer 2014

@takarazestinusakur @luciebx Dětem se nemá lhát! To není správný je vychovávat v bludu, zasloží si všichni vědět, že budou mít dalšího sourozence, tak to prostě je. Mnohem horší by bylo to zjistit od někoho cizího, věřte že někdo je zase informovat bude, teď nemyslím děti pisatelky zakldatelky, ty to vědět budou samo 🙂

eimmy
20. čer 2014

CELÉ TO JE KOMEDIE O LIDECH, KTERÝM IQ ASI MOC PANE NEŘÍKÁ.....KAŽDOPÁDNĚ JE TED ČEKÁ BITVA PRÁVNÍKŮ A VELKÁ SPOTŘEBA ZVÝRAZNOVACE NA ZAŠKRTÁVÁNÍ BYTŮ V ANNONCI..... ALE JO KDO CHCE KAM... A KAŽDÝ SVÉHO ŠTĚSTÍ STRŮJCE. ZA MĚ JEŠTĚ JEDNO.... RODINA..... JE PRO MĚ NĚCO "POSVÁTNÉHO" A NIČIT JÍ KVŮLI 10 MINUTÁM SEXU S CIZÍ OSOBOU JE ZHOVADILOST. ZA ŽÁDNOU CENU PANI ZAKLADATELKU NELITUJU!!!!!!

takarazestinusakur
20. čer 2014

@sarkad1 Všechno i tohle se dá vyřešit s grácií i bez...Nepsala jsem o lhaní dětem...o vychovávání je v bludu.

sarkad1
20. čer 2014

@eimmy Víš, to je jen spousty keců, že šlo jen o sex. Můj chlap taky popíral, že slečnu nezná, že to je omyl, že ona lže a vesele se s ní schůzkoval dál, lhal a lhal a já mu věřila v tu dobu! Nakonec o nás věděla všechno, věděla o našich dětech o našem bydlení - bral ji i knám, to vlastně tenhle taky psala zakladatlka, že byla u něj v bytě, to je neuvěřitelný, vzít si domů cizí ženskou a ještě ji zbouchnout

sarkad1
20. čer 2014

@takarazestinusakur Blbě jsem tě uvedla, ano máš pravdu 🙂 Ali nechápe, že otěhotní i z mála a je asi fakt plodná 4 dítko 😀

takarazestinusakur
20. čer 2014

@sarkad1 V pohodě o nic nejde 😀
To máš tak, někomu se daří a "vyrábí" jak na běžícím pásu a jinde se nezadaří ani po x-letech. Já jsem Ali odsoudila v době, kdy byla jen milenkou, protože to co psala mi přišlo velmi sobecké a do jisté míry bez vychování. Pro mě chodit se zadaným či ženatým chlapem je něco, co nedokážu pochopit a žila jsem v tom, že chlapů (svobodných, nezadaných) běhá po světě dost...proto, pro Ali pochopení nemám. Ale situace se vyvinula dalším směrem (asi nejhorším možným, jak se situace mimomanželského vztahu vyvinout může...i když dítě je dar, o tom žádná)

Každopádně dobu, kdy mohla říct Ne předtím než si spolu začali a dobu, kdy mohla tenhle vztah (relativně bezbolestně) ukončit, tu už promeškala. Situace se změnila...je otázka, zda to bylo cíleně nebo ne, ale změnila a všichni zúčastnění se k tomu budou muset postavit. Téhle situaci se dalo předejít, ale teď už je pozdě bycha honit. Už se prostě stalo. Teď záleží na inteligenci všech zainteresovaných, zda situaci zvládnou nebo ne...Kopec štěstí bude určitě potřeba 🙂

wisttit
21. čer 2014

@little_frog A co je na te vete zakerneho nebo špatného??? Kdyz bude někdo ve vašem okolí delat neco co se proste nedělá, tak mu třeba taky řeknete "nepreju Ti nic špatného, ale ... " třeba pocitej s tím, ze na to dojedes. Paní rozhodne nic špatného nepreju, ale muže se stát, ze toto bude jednou řešit v pozici podvadene a jsem si jista, ze tak shovivava, jak píse rozhodne nebude...
Co lze vlastne odpovědět na to, kdyz někdo napíše, ze někoho opakovaně podvádí a lze mu v podstatě do oči - ze je skvělá a nebo chudak??? To si tady Ali34 asi od normálních lidi neprecte...

luciebx
21. čer 2014

tak tak.. no ja fakt nechapu.. proboha.. me spis prijde kolikrat ze tenhle pribeh nemuze byt opravdovy ze si tu nekdo hraje z nudy... ze takhle preci nepremysli dospela zenska... chudaci jeji deti co si bude okoli myslet o jejich mamince ktera hned roztahla nozky sousedovi par dni po nastehovani.. probohaaaa... a jsny chlap ze zasel na zaskocenou kdyz je zvyklejpodvadet a platit si za sex.. bleee... tady to ma zdarma.. tak proc by nechodil ze... pro nej neni nic jinyho nez postel.. postel ktera mu slouzila kurva za kteoru musel platit... a ted to ma zdarma.. vysledek stejny.. muz odhazi spokojen s prazdnym pytlem.. v tehle situaci ma naopak plnou penezenku.. ale ne nadlouho.. alimenty.. jjooo to se pronese.. tak papejte oba co ste si navarili ..

millyh
21. čer 2014

@eimmy odříkaného největší krajíc 😀