Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

kveta
20. dub 2009

Lenulka1982, baby majú pravdu: nesnažte sa momentálne o druhé dieťa. On na to momentálne tlačí aj preto, lebo by si Ťa poistil - tehotná by si od neho neodišla. Takže vyčkať so zásadnými rozhodnutiami, nezveriť sa o tom celej rodine, kým nebudeš mať istotu, ako to chceš riešiť/neriešiť. Tá návšteva psychologičky nie je zlý nápad... a na začiatku tam kľudne choď aj bez neho, aby si mala miesto na vyrozprávanie sa o tom a rýchlejšie vyrovnanie sa s tým.

lenulka1982
20. dub 2009

presne tak kvetka to mám v pláne existujú 2 druhy terapie, individuálna a párová.... on ma nahovára na párovú al eja som mu povedala, že chcem ísť na individuálnu tak pristal... a pochopil, že to nieje len tak.... na tej indiv. sa porozpráva najprv s každým o samote a ona z toho povie svoj názor, že či má alebo nemá vzťah zmysel zachraňovať..... a v prípade, že je tam ešte šanca... začneme chodiť n aterapie párové jadenka aby som to zvládla ja po tej psychickej stránke upodozrévanie... a v jeho prípade aby sa to neopakovala....len ešte neviem čo dospejem vôbec do štádia, že chcem párovú terapiu a chcem niečo zachraňovať...

megy
20. dub 2009

tak jsem si Vás pročetla dál a mrzí mě, co prožíváte, ale jedno Vám řeknu, udržovat vztah jen kvůli dítěti je holý nesmysl. Vás dítě nenávidět nebude, pokud mu to podáte náležitě srozumitelně. Měly byste si uvědomit, že máte jen jeden život a pokud ho budete žít s ním či s ní v jedné domácnosti kvůli dítěti, tak se může také stát, že si to budete v budoucnu vyčítat. Vím, že pro dítě to je určité trauma, ale věřte, že pokud vztahy k dítěti jsou krásné z obou stran, tak to malé škvrně dokáže pochopit kde co, i to, že si maminka a tatínek přestali rozumět. Budete se užírat jen vy a nikdo jiný. To je mlj názor a je to bohužel i z praxe někoho mého blízkého, který měl a má 5-leté dítě. 😉

lenulka1982
20. dub 2009

hm megy dík za postreh zatiaľ to ale nie je len kvôli ´dcéry je tam ešte aj veľa iného a predovšetkým je to láska z mojej strany uvidíme čo bude ďalej nechám to asi voľne plynúť, uvidíme či život prinesie sme dobrí rodičia to je pravda ... neboj ale rozvodu s anebojím, že by som to malej nevysvetlila... sama som z rozvedenej rodiny...

lenulka1982
20. dub 2009

inak baby chcem Vám všetkým poďakovať ... uľavilo s ami keď som sa mala komu vyžaľovať a dík aj za Vaše názory pomohlo mi to zorientovať sa 🙂

lenulka1982
26. dub 2009

sem - tam sem zájdem a vidím, že žiadny príspevok 🙂 ... čo je super tak sa držte , hádam máte lepšie vzťahy ako ja ☹ čo už život je taký aký je

fatimuska
26. dub 2009

ja som Ti napísala do internej poštičky,...dostala si to?

lenulka1982
26. dub 2009

ahoj fatimuska, nie nič som nedostala ☹ teraz som si to ešte preverikla ale od Teba nič nemám ...aj technika môže zlyhať....

fatimuska
26. dub 2009

tak som Ti písala ze som čosi zažila podobné...a všetko som to zničila....a nič nie je také ružové ako sa mohlo zdať.....par krát som si poplakala, čo som všetko zahodila

lenulka1982
27. dub 2009

aha fatimuska... takže tvoja rada by bola ešte to ustáť? alebo naopak? ja mám taká zmiešané pocity... čo ďalej... čo malá... čo my a druhé dieťa... nepočúvam nič iné len akoby strašne chcel... dokonca mi povedal, že je ochotný sa stiahnuť keď ho nebudem chcieť ale , že staršne chce aby naša malá mala súrodenca a pokiaľ to nepôjde inak nech ho beriem ako darcu sprmií, ktorý ma bude fianančne podporovať... tak to som teda nechápala, ke´d mi toto povedal... pretože ja som mu povedala, že n adruhé dieť anech zabudne v tejto situácii určite nie a ani do budúcna to s s ním neplnánujem ..... neveim no hrúza hrúzuca...

mbk29
1. kvě 2009

caute,
ja momentalne prezivam neveru, teda z manzelovej strany. okrem toho sa to prevalilo uplne hroznym sposobom a ja som z toho totalne mimo. dostal rovno syfilis a mozno ho mam aj ja, kedze pol roka o tom nevedel ze to ma a doma sme normalne fungovali. no nie je to krasny darcek? zabila by som ho, ale do basy za "zdraveho" nepojdem.

dadous
1. kvě 2009

ja bych za nevěru střílela 😠

popelka.miri
1. kvě 2009

Holky, když u nás prasklo, že mě exmanžel podváděl, byl totálně mimo, zamilovanej, hubnul, nevšímal si ani malé na mě byl jak pes 😖 , tak jsem myslela taky, že to nepřežiju, totální deprese a do toho kojení, malá řvala u prsu, já taky, nechutnalo jí to a bylo toho málo ☹ z toho stresu..A další šok přišel, když jsem zjistila, že mě s ní podváděl 4 roky!! já to netušila, a to chtěl dělat 3.mimčo! během těhu na mě sral, já hotová..Jak píše mbk29. že dostala od něj syfilis ASI, tak já měla taky problémy gynekol.typu po každém styku s ním 😠 ..Ještě jsem si pak dělala blbka srandu, že mě určitě nakazil 😅 , asi jo, protože pak mi řekl, že kondomy jsou pro amatéry!!!ne pro něj...Hned jak jsem ho vyrazila jsem šla na gyndu na všemožný testy na HIV, kapavku atd. Díky bohu byly o.k. 🙄 ...Nejdřív jsem cítila bolest a lítost, pak vztek a teď jsem ve fázi, že kroutím hlavou nad tím, jak jsem byla blbá, že mi nedošlo, co za hajzla to je 😠 ..A dokonce jsem teď ráda, že už s náma není a přeju ho tý jeho mrše, protože přesně takovýho chlapa si ta koza zaslouží 😎 . Na nevěru obecně má názor, že pokud se to stane jednou neplánovaně a třeba pod vlivem alkoholu a pak toho ten dotyčný hroooozně moc lituje, tak bych mu asi odpustila, ale jak to trvá dýl a zatlouká, tak ho nemilosrdně vykopnu!!!!!! 😠

dadous
1. kvě 2009

popelko ja jsem taky jednou odpustila a doufam že si toho bude važit, ale stejně když zazní slovo nevěra , tak se mi otvíra kudla v kapse 😉

popelka.miri
1. kvě 2009

Dadous, já si zase myslela, že si mě manžel bude víc vážit po tom, co byl u měho posledního porodu, kde mě viděl málem exnout..a hele, stejně letěl za ní. Dostala jsem od něj za ten porod 3 růžičky a jí dál 19růží k 19,narozkám 🙄 ..od té doby na nějaké vážení chlapa ženské nevěřím 🙄

dadous
1. kvě 2009

popelku neber mi uplně iluze 😀 vím jaky chlapi dokažou bejt hovada 🙄

popelka.miri
1. kvě 2009

Dadous, já bych chtěla bejt takovej optimista jako ty 😀 😀

dadous
1. kvě 2009

no, optimista, víš kolikrat se mi to vymstilo?! 😀 😀 ale zas na druhou stranu, věčně se v tom placat se mi taky nechce 😀 😀 ani si neumíš představit, kolik lidí naserš tím , že se tvaříš štastně a spokojeně 😀 😀

popelka.miri
1. kvě 2009

No já vím o jedný, která mě právě tímhleˇšťastným výrazem nasrala! Ta kráva, co se mi pelešila s chlapem 😠 , nedávno jsem jí potkala a ta se na mě tak šťastně telila 😠 , jako že mi to nanddala, že jsem měla chuť jí ten úsměv krapet opravit 😀 😀

popelka.miri
1. kvě 2009

Dadous, teď jsi mi vnukla skvělou myšlenku 😕 , až jí potkám příště(bydlí vedle mě), tak se budu šťastně telit já 😀 , třeba jí to bude vrtat v palici 😀

dadous
1. kvě 2009

no jasan , a uvidíš jak se bude tvařit 😀 😀 před takovyma kravkama na sobě nesmíš nechat znat, že tě něco trapí

popelka.miri
1. kvě 2009

Mně už to ani fakt netrápí, spíš mě žere ta její arogance 😠 , pipka načančaná, ještě chodí do školy, bydlí u maminky a myslí si bůh ví co nedokázala.. Až porodí 3 děti, vychová je a od 18 let (to už nestihne 🙄 ) se bude sama starat o chlapa a domácnost, chodit do práce a mít vůbec povinnosti, tak pak ať strká rypák nahoru 😝

dadous
1. kvě 2009

popelko dneska je to všechno jinak 😉 jí pravě lichotí, a proto zveda rypák nahoru, že se nemusí ještě starat o ty děti, víš 😀 ale neboj na každou svini se vaří voda 😀

lenulka1982
2. kvě 2009

ahojte kočky, no môj názor je, že keď chce chlap podviesť ženu, tak nie vždy je na vine tá žena s ktorou skončí..... a tiež ak by to nebola popelko. miri táto možno by to bola iná... nie je to jedno? Dôležité je že to urobil ... aj u mňa je to všakovaké... na jednej strane mi tvrdí, že nič to nebolo a blablablablabla a na druhej strane ja mu vôbec neverím a stále ma krmí tými rečami a stalo sa to viackrát a vždy je to tá istá pesnička stále dokola...

popelka.miri
2. kvě 2009

lenulka, jakmile to chlap udělá jednou, tak to udělá i podruhé a tak dokola, to není jen můj názor 🙄 ..Mně ten můj blb tvrdil, že mu chybí svoboda, ale že já jí taky neměla se 3 dětma, že.. 😠 , no chlap, kterej, ženský udělá 3 děti a pak si najednou vzpomene, že se vlastně cítí málo svobodný (ale času na 4letý poměr měl kúpodivu dost 😀 ) tak ten ať jde do hajzlu, zodpovědnost žádná, charakter taky ne a milenka je mu dražší než jeho vlastní mrňous..škoda slov 🙄

mbk29
2. kvě 2009

popelka,
vidis, mne ten "muj blb" tvrdi, ze to bola jednorazovka a nema ani na nu cislo, proste skoncili v aute, odisla a on isiel domov. keby nebol od nej dostal tuto chorobu tak sa to ani nikdy nedozviem a nadalej by som zila v tom ze sme spolu spokojny a stastny. dokonca hovori ze na to ani nemal dovod, proste sa to stalo lebo mu zaje..lo.
verim tomu ze nemam dlhodobejsi mimomanzelsky pomer, kedze ho mam stale za zadkom a nikam nechodi, kazdy vecer a kazdu noc je doma.
keby bol aspon hajzel, ale on nam dava najavo ze nas lubi a ze s nami chce byt a to nie len teraz ale celkovo, tak mi to vysvetlite, lebo ja som z toho debil.

mandarinka
2. kvě 2009

Mbk, chlapi myslej jinak. To tak prostě je, oni sex nespojujou s láskou, prostě se naskytne příležitost, jim se zatmí a je to. Pak až přemýšlejí o tom, komu tím můžou ublížit. Jestli ho máš ráda, máte spolu děti a vidíš, že v tom vztahu nějak nepokračuje, proč něco bořit? Odejít přece můžeš vždycky.... a jestli to byl fakt úlet, tak to už neudělá.....

mbk29
2. kvě 2009

mandarinka,
ale ked to spravil v obdobi spokojnosti, kedy na to nemal dovod, tak to bude asi tym ze nema nejake moralne zabrany, preto stale rozmyslam nadtym co urobi ked sa na neho usmeje dalsia zenska co ho bude chciet dostat. mozno ho tato pohlavna choroba dostatocne vystrasi, ale jeden nikdy nevie. vsetko ukaze az cas

popelka.miri
2. kvě 2009

mbk, já si taky blbec myslela, že nemá prostor časově mít nějaký poměr 😒 , že prostě je jen v práci, jenže pak jsem se od lidí dozvěděla, dřív by mi to totiž neřekli 😠 , že s ní chodil ve dne a večer venčit psa, když jel někam pracovně na pár hodin, tak jeli taky spolu, když se večer prý zdržel v práci, měli holt fofr, tak byl taky s ní...proto mě to taky dost šokovalo, když jsem se dozvěděla, že to bylo 4 roky 😨 ..Když chce chlap zahybat, tak si prostor, vždycky najde. A mimochodem začal mi zahýbat podle mě v době, kdy jsme byli v pohodě a pokoušeli jsme se o 3.mimčo!Pár měsíců před 3.porodem mi najednou začal říkat jak mě miluje, trvalo to týden a bylo to zas při starém 🙄 ..Asi se pohádali 😀 ..Teď už si fakt jenom říkám, bože žila jsem s mimozemšťanem 😀

popelka.miri
2. kvě 2009

mbk, když se to provalilo, tak mi řekl, že se s ním viděl PÁRKRÁT..