Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

popelka.miri
2. kvě 2009

oprava 😀 😀 viděl se s NÍ, teplej bohužel není 😀 😀

zanett
2. kvě 2009

popelko, je to smutny, cim sis musela projit, ale cim vic nenavisti budes citit (hlavne treba k te holcine), tim vic budes ublizovat sama sobe (ta nenavist te bude szirat). Netvrdim, ze bys mela byt stastna a vesela, ale ve vlastnim zajmu si tu nenavist zamerne nepestuj, to by poskodilo predevsim tebe.

Jinak, rikas, ze manzel s ni byl 4 roky a ji je 19? Znamena to,ze spolu byli od jejich 15 let???? To si manzel teda pospisil... 😲 Pritel ma 15-letou dceru a nevim, jak bychom se tvarili, kdybychom zjistili, ze ma slecna pomer s zenatym panem od rodiny 😅 🙄

A musim souhlasit s dadousem, ze dneska je vsechno jinak. Dnes nejde o nejake rodinne zasluhy, ale o to predevsim si uzivat, proto je ta 'nacancana pipka' tak arogantni, protoze ma proste pocit, ze ji patri svet. Svym zpusobem se ji moc nedivim (i kdyz je to strasny to priznat), ale v jakesi 'soutezi' o chlapa mezi ji a tebou to vyhrala. Proste tvuj chlap v ni videl mladou, nezavislou kocenu, se kterou se predevsim pobavi a v tobe videl stereotypni manzelku od tri deti, se kterou ho uz moc legrace neceka....Takhle uvazuje spousta neverniku, coz ale neznamena, ze je to dobre a vubec ho to neomlouva....Jenom to vysvetluje, proc se ona holcina tvari svetoborne; protoze ma proste pocit, ze nad tebou vyhrala....

mbk29
2. kvě 2009

popelka,
momentalne je mi to asi jedno kolko krat. neviem ako sa k nemu spravat, chodi domov z nemocnice cez den, hadze na mna previnile pohlady, slzy, sluby. a ja sa na neho nemozem poriadne ani pozriet.
viem, ze keby chcel pomer tak si ten cas najde, ale to ja neovplyvnim. ja som mu proste verila ako kazda ina a on to posral. uvidime co bude, nevyhadzujem ho, nerozvadzam sa, ale neviem ako to bude dalej. hovoril, ze si myslel ze mu vyhadzem veci, cakal horsi vystup. ale ja som sa len sama za volantom zosypala. ale ked mate na zadnom sedadle rocne dieta tak sa nemozete zosypat uplne. a vyhodit ho to by bolo asi to najlahsie, ale nic by to neporiesilo, iba co by som sa dostala do ovela vacsich problemov a riskovala tym prilis vela.

popelka.miri
2. kvě 2009

Zanett, kdybych tu holku tak dlouho od jejích 12 let neznala, tak by ta nenávist k ní nebyla tak strašná, ani to není nenávist ale spíš vztek 😒 ..Ano, bylo jí 15 let a její matka to už ví a představ si, že jí to zpočátku vadilo, já bych svojí holka asi zabila 😠 ,ale teď nad tím zavírá oči a on může chodit i k nim domů, Docela se teď směju, představ si situaci 2 paneláky vedle sebe, v jednom exmanželka se 3 dětmi a ve druhém milenka. Takže to má blízko tam i sem a ty lidi mají aspoň o čem drbat 😀 😀 , na druhou stranu, o to je to horší 😒 ,mimochodem k nim domů chodil i před tím jako ženáč...Nejhorší ale je, že všichni to tu viděli, ale nikdo mi to neřekl a já byla za blbce 😠

bramburka
2. kvě 2009

holky já asi zkušenosti doufám nemám, (jen expřítel mě podváděl - přiznal se a byl rozchod - chlapi se prý k nevěře nepřiznávají, pokud nechtějí, aby se něco změnilo....)

Ale myslím si, že MBK by mu mohla za čas odpustit, je jasné, že důvěra už tam nikdy nebude tak velká, ale stát se prostě může. Musíš se sama rozhodnout: bud mu věřit - a potom už nikdy to zpátky nerozebírat, zapomenout, nevyčítat mu, nebo to neskousneš, pak se musíte rozejít.
Popelko, tvůj případ je bohužel jiný v tom, že si za tebe našel někoho jiného, je to chyba prostě toho chlapa, kdyby to enbyla tato, byla by to jiná, ale je fakt, že když bydlí vedle tebe, asi bych jí taky zařízla 😝 člověk není dokonalej, že...až se zase příště na tebe bude tlemit, tak bych řekla: Být tebou tak se mi vyhýbám, nebo snad chceš pohlídat moje děti? Frajerka by příště možná radši uhýbala pohledem, je to drzá arogantní káča, nejlíp by bylo, kdyby u toho byla i její maminka.

popelka.miri
2. kvě 2009

Mbk, já tě obdivuju, že ho dokážeš vedle sebe snést, já vím kvůli dítěti, ale do budoucna, pokud se to bude opakovat, přemýšlej právě kvůli tomu mrňousovi, jestli je to dobré udržovat za každou cenu. Ono totiž z pohledu dítěte žít s rodiči, kteří se třeba často hádají a napadají, kde tatínek terorizuje maminku nevěrami, urážkami atd., kde je maminka viditelně nešťastná a to dítě pak z této situace logicky taky, to také není zrovna ideální domov.. 😒 A věř mi, že to říkám ze své zkušenosti jako dítěte. U nás to byla katastrofa, já jako dítě na nervy a byla jsem ráda, když šli od sebe. Moje děti mi také říkají, že tu teď mají klid, když se už nehádáme..tátu rádi sice mají, ale ví že s náma dohromady to život nebyl 😒 ..Musíš sama vědět, jaké to u vás je a hlavně jaká je u vás rodinná atmosféra, jestli to dokážete před svým dítětem utajit i v budoucnu 😒

zanett
2. kvě 2009

popel: tak pokud jste sousedky, tak je to samozrejme horsi, pac ji mas 'pred nosem' takrka denne 😔
A bohuzel to tak casto byva, ze o afere vedi vsichni, jen ne ten podvadeny (podvadena) 😒 Ale ja s tebou soucitim, i kdyz je fakt, ze na jednu stranu chapu tu holku (a na druhou stranu ne). Proste je mlada a blba a poradne ani sama nevi, co dela, proste ji lichoti zajem starsiho zkusenyho chlapa. Nema nejmensi tuseni jaky to je pracovat na dlouhodobem vztahu a do toho vychovavat deti. Proste jeji zivot je o tom si uzivat a je asi zvykla na to (stejne jako vetsina mladych), ze veci prijdou jaksi samy...az postupem casu clovek zjisti, ze nic se nestane samo od sebe a ze je treba na vsem pracovat (o to vic si toho clovek pak vazi)...Na druhou stranu je mi te holciny trochu lito, protoze pokud mela od 15 let vztah se starsim panem od rodiny, tak se ochudila o ty pekne prvni lasky mezi pubertaky, takove ty nevinne a platonicke...toho asi bude jednou litovat, protoze dospelacke vztahy uz bude mit cely zivot, ale skutecnou 'platonickou' lasku, kterou muze mit jenom s poblaznenym pubertakem, takovou uz holcina nikdy nezazije....Vsechno ma svuj rub a lic...

popelka.miri
2. kvě 2009

Bramburka, tys mě pobavila 😀 , ta holka jednou mýmu synovi řekla, že maminku (jako mě) nemá ráda, že je ošklivá, on mi to pochopitelně řekl, je ukecanej po mně 😀 ..Já řádila 😀 , potkala jsem její matinku v obchoďáku a řekla jí slušně a v klidu, že si nepřeju, aby její dcera mým dětem vykládala takovýhle věci, že stačí, co udělala a ona mi řekla, to by moje dcera nikdy neřekla, ona je slušně vychovaná 😀 😀 😀 , tak jsem odpověděla, že kdyby byla slušná, tak by se netahala s ženáčem od 3 dětí!

mbk29
2. kvě 2009

bramburka,
odpustit sa da, ale zabudnut nie, to je to najhorsie. ja viem ze to casom preboli a dokazem mu to odpustit, ale nedam za seba ruku do ohna ze to nanho uz nikdy v zivote nevytiahnem. ale zevraj s tym on rata.

citim sa prazdno, som tu sama, miesto prace ktoru mam pisat, som na fore, pocuvam depresivne sladaky a je mi nanic. najhorsie je, ze som vzdy zila 100% pre nasu rodinu, vzdy bol na prvom mieste on a deti nech by sa dialo cokolvek. niekto tam hore sa na mne naramne musi bavit aka som hlupa a slepa.

popelka.miri
2. kvě 2009

Zanet, ona se zas tolik neochudila 😉 , ten můj se totiž chová jako puberťák, následuje její příklad 😅 . A když tehdy prasklo, že čekáme 3. mimčo, tak se slečna strašně urazila a narazila si na chvíli mladýho kluka a pěkně to mýmu ex oplatila 😀 , pak mu zavolala, že ho chce zase zpátky a on letěl, rodinka, nerodinka 🙄 , ona není naivní, prý naopak, ale to on chudák nevidí, je zamilovanej 😀 😀 . V tomhle jí trochu kupodivu fandím, aby to s ním hezky zkoulela, aby taky on viděl jaké to je být za vola 🙄

mbk29
2. kvě 2009

popelka,
ale prave to je to, my sme sa nikdy poriadne nepohadali. ja nekricim a on sa nechce hadat, u nas je to vzdy o rozhovoroch, miesto kriku a nadavok len plac a smutok. ale to nikdy nie pred detmi. on nam nikdy neublizoval, ani mne ani deckam, vzdy bol k nam dobry, normalne sme komunikovali, dotykali sa jeden druheho. ani teraz nebudeme po sebe hucat a robit si zle, nemame na to povahy, ja som ho v zivote neudrela, ani on mna, ani sa len nezahnal.
mam otca ktory na nas skusal cely zivot psychoteror, a na mamu este obcas skusa. preto som bola stastna ze mam manzela ktory je uplne iny a mame klud doma. a teraz pozeram ako blbec, a rozmyslam ci je toto naozaj mozne.

popelka.miri
2. kvě 2009

Mbk, já ti přesně rozumím 😖 , já taky žila na 100% pro něho a děti, nikam jsem nechodila, starala jsem se o něj na 100%, servis jak od maminky ..A asi právě tohle byla ta chyba. Bylo to pro něj samozřejmostí, necítil žádnou žárlivost vůči mně, neměl důvod, nic mu nescházelo, kromě toho dobrodružství..Věřil, že bych nezůstala sama s dětma i kvůli penězům..že mu prostě nic nehrozí..Byl si moc JISTEJ..Já se taky cítila jako úplnej blbec, to je normální reakce 🙄

popelka.miri
2. kvě 2009

Mbk, jo to je taky někdy důvod nevěry..že má doma prostě tak hodnou ženskou, klídeček, žádný vzrůšo, prostě pohodička 😎 . Právě proto třeba hledal rozptýlení a vzrůšo, dobrodružství, ale to je podle mě taky blbec, který kvůli takovýmu vzrůšu riskuje šťastnou fungující rodinu 😠 . Co se to sakra děje?? Proč si neumí vážit rodiny? Pro mě je to v životě to nejdůležitější a mělo by být i pro ty chlapy, sakra!! 😠

mbk29
2. kvě 2009

aj ten moj si je asi moc isty. ja som pri nom strasne pribrala a prestala som sa o seba starat, a ked som aj mala nejake tie obdobia kedy som sa snazila vyzerat dobre tak si nikdy nic nevsimol tak som na to kaslala. mozno v tom je problem, lenze on na mna neziarlil ani predtym ked som este bola k svetu. vzdy povedal, ze on mi veri.
nedoslo mi ze nie kvoli nemu sa musim o seba starat, teraz to viem, len teraz som zasla uz daleko a caka ma dlha doba nez sa dam zasa do poriadku. hoci ako on tvrdi tak ma miluje ako predtym, ze mu na tom nezalezi. tak asi ma predsa len nemiluje dost ked sa toto stalo.

popelka.miri
2. kvě 2009

mbk, tak tohle taky znám 🙄 , ta jeho nána má totiž 45 kg!! a já byla pro něj vždy tlustá, mám jen větší boky a zadek, ale jinak jsem štíhlá 😅 , a na to, že mám za sebou 3 porody jsem k světu, jenže....tohle jsem si uvědomila až když jsem ho vykopla, za něj jsem taky neměla nic pořádného na sebe, strkala jsem všechno do domácnosti a rodiny.A to se podrž, po 3.porodu mi každý den kupoval velkou čokoládu, já si myslela, že jako z lásky 😀 , takže jsem kynule ještě víc 😠 , on mi řekl, že když budu prý tlustá, tak mě nikdo nebude chtít! chápeš to? vždyť byl přece zblblej do svý milenky, tak co řešil u mě? 🙄 ,jeden čas mi kupoval i dárečky, já měla za to, že si mě jako začal vážit, ale prd 🙄 , jen si asi vykupoval svoje špatný svědomí 😠 ..Od té doby, co jsem sama, jsem se začala o sebe trochu víc starat a cítím se fajn a má to i odezvy 😎 . Udělej mu to natruc! Začni se o sebe starat ať to vidí ať mu to vrtá v palici a třeba si tebou už tak jistý nebude a bude se u tebe víc snažit 😉 Držím ti palce 🙂

m311293
2. kvě 2009

popelka, a on s dětmi netráví žádný víkend? vídá je vůbec?
určitě si už přišla na to že bez něj ti bude líp, a mladé slečně i jemu se to všechno jednou vrátí i s úroky.

popelka.miri
2. kvě 2009

On si je bere na odpoledne v neděli, občas i v týdnu na chvilku, ale občas u toho asistuje i ona, a to není příjemný pocit ani pohled 😝 ,ale čím déle jsme od sebe, tím větší vliv na něho ona má a už jsou děti na druhé koleji. O tu malou se starám jen já, občas jí vidí mezi dveřma, když si jde pro děti, ale ven ne. Dodnes vůbec vlastně nevím, proč jí tolik chtěl, když se o ní od jejího početí nezajímal 😒 . A opravdu je mi bez něho líp, vše se dá pochopit, ale já mu prostě neodpustím, že mě vodil za nos tak dlouhá léta..Ale zase bych neměla Barunku a to moje sluníčko 😵

m311293
3. kvě 2009

mně by docela zajímalo co si o tom myslí děti, a taky možná by přestala být taková frajerka, kdyby měla tři děti na starosti celý víkend. Co ty? ty by si zvládla nechat ex všechny děti na dva dny?

popelka.miri
3. kvě 2009

Já bych mu je nedala ze dvou důvodů, protože jsou silní alergici na zvířecí srst, prach atd a on žije u matky, kde mají doma několik koček, 2 psy a prachu 2 prdele 🙄 , vždy odtud přijedou a chrchlají a teče jim z nosu 😠 ..On není schopný najít si podnájem. A za další, není už ani schopný se o ně déle postarat, protože je pořád s tou svojí nánou a před dětmi se s ní pořád ocicmává, což mi přijde dost nevkusný před malýma dětma 🙄 . A ta nejmenší je na mně fixovaná, je jen se mnou, je stále kojená a já jí nedám ani za nic 😀 , nechce být ani s mojí mámou natož s tím tzv. otcem 🙄 , který se na ní vybodl. Docela bych si přála, aby si s tou svojí udělali mimčo, aby si holka taky zkusila ten fofr 😀

m311293
3. kvě 2009

jasně, že nejmladší je fixovaná na tebe, ale možná by ty dvě starší mohli udržovat s otcem kontakt, vždyť on u matky pořád nebude, jednou se s mladou sestěhují spolu a pak pěkně obě detičky k tatínkovi na víkend a´t si holka užije. a pokud jako bonus by k tomu byla ta nejmladší o to lépe. To by mladou pěkně štvalo, musela by starat o mimčo co si udělal s tebou, když í chodil s ní.

popelka.miri
3. kvě 2009

Jenže ta mrcha mojí malou nesnáší, protože jí měl, když s ní chodil 😅 ..A holka teď maturuje a chystá se na vejšku na intr, takže kdo ví jak to s ním pak udělá 😀 , já osobně si myslím, že jí to dlouho trvat nebude a najde si za něho perspektivního medika na škole či něco na ten způsob 😉 ..Starší děti ať se s ním vídaj, já to uvítám, ale co se týče malé, tak o tu jsem se starala od jejího početí naprosto sama a několikrát jsem o ní málem v těhu přišla. Jeho to nebralo, o to víc je to můj ocásek 🙂 .On ani neví co s ní má dělat, když brečí at. On jí nevyžaduje a já mu jí netoužím dát..to by to dopadlo! A podnájem si shánět nehodlá, kvůli tomu, že ona jde na tu vejšku. Kdo by se prosim tě o něho staral 😕 ,pral, žehlil, vařil? maminka to dělá moc ráda pro svého bumbrdlíčka 😀

zanett
3. kvě 2009

m311293: jenze ta jeho holcina nema povinnost se o jeho deti starat (mozna, kdyby byli manzele, nebo spolu alespon bydleli, tak snad), ale porad to jsou jenom jeho deti a ne te slecny. V tomhle ma ta holcina proste navrch, ze nema zadne vlastni zavazky a ze si muze delat, v podstate co se ji zlibi. A taky myslim, ze pokud pujde opravdu na VS, tak zmeni prostredi a potka jiny lidil, tak si uvedomi, ze ma na vic, nez na nejakyho tatku od rodiny (popelko promin), vzdyt je to mlada holka, ktera ma cely zivot pred sebou...ja osobne ziju s pritelem o dost starsim, ktery ma ve sve peci dve deti z prvniho manzelstvi, takze vim, ze to neni zadny med a kdyby mi bylo 19 nebo 20, tak bych do toho nesla....

popelka.miri
3. kvě 2009

Zanett, neomlouvej se, já s tebou totiž souhlasím 😉 Budeš se divit, ale já jí tu vysokou školu strašně přeju 🙂 . Já si taky neumím podle sebe představit, že budu od 15 chodit s chlapem od dětí a dál nic 🙄 . A to, co ty říkáš, mi tu od začátku říkali všichni, ale kdo ví..on je dobrej manipulátor, třeba jí tak zblbne, jako mě 😀 a prostě s ním bude i dál..A další věc je Zannet, on nemá žádný byt ani konto, byt je můj za svobodna, naštěstí! Musí platit na 3 děti, výplaty taky žádný extra nemá, takže jí musí být časem jasné, že on jí ten komfort, který ona má mimochodem moc ráda, nezajistí.. 😅 A to mu řekla, že chce min. 2 děti 😅 , to by musel platit na 5 dětí!!!!!!!! On ví, že to je blbost, neboj 🙄

m311293
3. kvě 2009

ono je to vlastne jedno jestli ho mladá opustí, vždyť popelka by ho zpátky nechtěla. Nebo snad jo?

popelka.miri
3. kvě 2009

No to si piš, že bych ho zpátky nevzala ani kdyby sám chtěl 😝 ..Když jsem ho nejvíc potřebovala, v těhu, po porodu a i dávno před tím, tak měl na mě jen hubu a radši se tahal s ní. Lhal jak mohl, ubližoval mi..takového člověka už bych zpátky nechtěla ani za nic!!!!!!!

m311293
3. kvě 2009

te´d by mně zajímalo, jestli jim přeješ aby spolu zůstali nebo aby šli od sebe. Ono jedno lepší než druhé, težko říct co je pro koho horší.

popelka.miri
3. kvě 2009

Spíš bych chtěla, aby mu to ona za mě nějakým způsobem oplatila, třeba aby mu taky zahla nebo ho prostě nechala..Aby si jednou uvědomil, že kvůli mladý blbý holce zahodil celou svojí rodinu...Asi tak 😒 . Ale pochybuju, že mu to někdy dojde 🙄

m311293
3. kvě 2009

no možná dlouho ne, ale až zůstane sám, tak na to přijde. někdy tomu nerozumím. dovedla bych pochopit, že člověk se někdy zamiluje jinde, ale nerozumím tomu že jsou schopni zahodit svoji rodinu, zapomenout na děti, odhodit společně prožité roky, minulost i budoucnost.

popelka.miri
3. kvě 2009

Já to taky nechápu 🙄 . Já bych pro ty svý drobky dejchala. Jako jedináček z rozvrácené rodiny jsem toužila jen po velké šťastné rodině 😢 .., ne po kariéře, a to jsem mohla studovat. Ale představ si, chodili jsme spolu 4 roky na střední školu do třídy. Od začátku mě dobýval a až na maturiťaku jsem podlehla 😒 ..To mi bylo 18!A už tehdy mě přemlouval na miminko!!Já ho brzdila, že nemáme byt a tak..Do roka jsme bydleli spolu, ve svém. Ve dvaceti jsem porodila syna.Pak do roka chtěl další mimčo! Měli jsme holku. Já měla za to, že je rodinný typ, že je jiný než vrstevníci. To byl strašný omyl!!!!!!!!!Chvilku po narození holky se začal slejzat s ní.Takže on byl ten, kdo se hrnul do rodinky a on byl i ten samej člověk, co jí odhodil 🙄 ..Byl to prosě šok

darssy
4. kvě 2009

Ahojte, môžem sa pridať? Mna manžel tež podviedol. Asi si potreboval niečo dokázať, náhodou som mu našla v telefóne sms-ku od nej. Neviem ako to medzi nimi bolo, ale on je vydatá a má dve deti 😠 Manžel odnás odísť nechce, aj keď som ho vyhodila, teraz neviem čo dalej. Syn má len 2 a pol roka. Myslela som si, že budeme šťastný až do smrti, aaach - aká som len bola hlúpa 😢