Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

darssy
19. kvě 2009

Depka: prodím ta, podávala si ty žiadosť o rozvod? Ja som síce našla na nete nejaké vzory, ale zdá sa mi to čudné. Sú tam aj uvedení svedkovia, a to by som nerada tam dávala.

tetes1
19. kvě 2009

zlomena:držím palce a přeji hodně štěstí a síly do dalších "bojů" a havně ať to stojí za to a jste zase šťastný ať tak či tak.

zlomena
19. kvě 2009

tetes1: ďakujem...uvidím ako to dopadne, ale momentálne nemám síl bojovať, aj teraz sme sa dohádali cez skype...proste momentálne vidím v čiernych farbách komplet všetko 😢

lenulka1982
19. kvě 2009

ahoj zlomená, prečítala som si celý tvoj príbeh a mne vychádza z toho 1 podstatná a dôležitá vec ty ho stále máš rada... je to tak? Aj to ťa brzdí a stále si nahováraš, že sa to zmení a bude to ok, ale chápem Ťa. Aj ja si to niekedy nahováram aj keď viem, že výsledok je opačný ako očakávam...
Nemá on nejakú inú kočky, ktorú obšťastňuje? Keď mu nechýba sex, stále je na nete a žijete len vedľa seba...možno je tam len kvôli malej a to že by si podala o rozvod by mu len vyhovovalo, ž eby to nemusel urobiť on. A on by nebol ten zlý, ktorý berie dieťaťu otca.... A toto je jedna z teórií poznala taký príbeh síce nemali deti ale inak detto ako váš a nakoniec jej povedal, že spáva s kolegyňou.... drž sa pa

zlomena
19. kvě 2009

lenulka1982: no neviem ale pochybujem že by niekoho mal, nemyslím ale ruku do ohňa by som nedala, lebo nikdy nemôžeš vedieť čo ten druhý robí...ale jedno je isté že rozviesť sa moc nechce, bojí sa toho...
a čo sa týka tej lásky, tak ti neviem povedať, lebo je toho v poslednej dobe tak nejak moc na mňa, tak neviem definovať čo cítim, ale jedno je isté že už taká láska ako bola to nieje, a čím ďalej sa stráca
...inak môj muž je celkom dobrý človek, taký proste super na kamarátstvo vtipný, ale žiaľ ako manžel je komplet nepoužiteľný ☹

zlomena
19. kvě 2009

dosť ma odrádza rozvod, lebo som si vždy myslela že ked sa vydám tak to bude navždy a teraz ako 28-ročná zisťujem že nie vždy všetko ide tak ako si to predstavuješ a dúfaš...ale je niečo chybné na tom že chcem byť šťastná vo svojom živote a že ešte som mladá tak chcem byť milovaná a vlastne aj pomilovaná? ☹

kitty68
19. kvě 2009

zlomena necekej ze se tvuj muz nekdy zmeni, protoze lidi se nemeni. on muze sekat latinu 2 mesice mozna dyl ale nezmeni se.
a taky necekj ze ti dcera jednou bude vdecna za to ze js kvuli ni promarnila svuj zivot s nekym s kym nejsi stastna. decka rychle vyrostou odejdou a ty pak zustanes s nim, stara a nestastna a porad mu budes delat sluzku

zlomena
19. kvě 2009

kitty68: ja viem, ale nejak sa obávam toho kroku...viem že asi by to bolo najlepšie ale bojím sa čo príde, podotýkam nie toho že ostanem sama ale celkovo ako to budem zvládať ☹

kitty68
19. kvě 2009

ja tedka nechcu byt hnusna ale mela js se spis bat kdyz sis ho brala.......

rekni to rodicum urcite to pochopi a v zacatcich ti pomuzou, a zvladlo to tolik pred tebou tak seber odvahu a vykroc

zlomena
19. kvě 2009

ja viem, ale ono to pred svadbou vyzeralo trocha inak...bolo síce obdobie v dlžke nejaých štyroch mesiacov, kedy to vyzeralo podobne ako teraz, a vtedy som ho aj podviedla, ale potom sa to znova dostalo do vtedajších normálnych koľají a bol taký akého som ho spoznala...až po svadbe znova obrat 😠
díky za pomoc, asi neostane nič iné a fakt zobrať odvahu a vykročiť

darssy
20. kvě 2009

zlomena: momentálne aj ja zbieram odvahu a vykročiť vpred. Len je to tažké. Tolko rokov spolu, dieťa....
Ale musíme to nejako zvládnut, asi to tak má byť a v živote na nás čaká niekto iný, lepší a my budeme konečne šťastné 😉

zlomena
20. kvě 2009

darssy: je to fakt moc ťažké spraviť takéto rozhodnutie či zotrvať v manželstve kde väčšinu času som nešťastná alebo vyskúšať zdvihnúť hlavu a postaviť sa neistej budúcnosti...ktovie čo ma bude čakať, možno lepšie a možno niečo ešte horšie, keby som aspoň toto vedela, by bolo rozhodnutie jednoduchšie 😒

darssy
20. kvě 2009

zlomená: chlap sa nezmení!!! Len záleží či s ním ostaneš a budeš to tolerovať, alebo od neho odídeš. Chápem ťa, chápem aj to ked s ním ostaneš. Ja som mu tiež prvú neveru prepáčila, a myslela na to, že sa to už viac nestane, ale nie, on pokračuje dalej.
Tiež rozvod zvažujem zo všetkých strán, ale na manželstvo sú dvaja, lenže u nás to už nieje my, ale ja a ty. A načo takýto život? Stále sa len topiť v slzách a tajne dúfat, že sa zmení?

popelka.miri
20. kvě 2009

Zlomena, darssy, někdy je rozvod vysvobození, i kdsž to tak na první pohled nevypadá! A taky je to očistec.. Ale chlap se nezmění, chvíli vám něco slíbí, bude sekat dobrotu, ale pak to bude zase jako dřív i horší...Jakmile chlap zahne jednou, udělá to zas a znova.. A pokud se chová jako hulvát, sobec, tak taky bude takový pořád a nezmění se a vy se budete jen trápit a plácat se v tom bahně s ním 😖 ..Já jsem rozvedená krátce a jediné, čeho lituji, je, že jsem neudělala už dřív 😅 ..Holky, seberte odvahu a pryč!!!!!

teodorka
20. kvě 2009

v poslednom case aj ja okolo seba vidim samych chlapov co zahybaju svojim zenam alebo este len frajerkam Su to chlapi o ktorych by som to v zivote nepovedala a za niektorych by som dala aj ruku do ohna ,ze o oni nie a predsa ....ja neviem co sa to deje a kam to speje.To uz budu za chvilu vsetci rozideni a rozvedeni? 😖

darssy
20. kvě 2009

popelka: máš pravdu, len ten pocit, že ostanem sama, na všetko sama ☹ Ako si to zvládla ty? Akosi neviem čo dalej, kde začať, či skôr odkial začať.... Bojím a toho čo bude dalej, že ostanem sama navždy ☹

iris
20. kvě 2009

Něco na tom je...manžel mi byl nevěrný, pořád se to řešilo a i když s ní už nic nemá...a rozhodl se s námi zůstat, snaží se...pořád je to ve mně, teda, já dokázala odpustit, přenést se přes to, jenže jsem se posunula někam dál a říkám si, jestli vůbec takového člověka po tom všem chci...

teodorka
20. kvě 2009

darssy ,neboj sa ze ostanes sama .Moja kamoska sa rozviedla vo februari tiez to tazsko zvladala a teraz chodi na rande kazdy druhy den a niekedy stiha aj dva za den 🙂 a vravi ze tolko sebavedomia nemala nikdy ako teraz 🙂

popelka.miri
20. kvě 2009

Darssy, zvládla jsem to pro děti..ty mě drželi nad vodou, když se kouknu na tu malou, jak se na mě směje, objímá mě, jaké je to sluníčko, tak si řeknu, že mám štěstí, že jí mám a on bude litovat, blbec! Děti jsou nejlepší motivace k životu 😉 A hlavně, když zůstaneš sama, tak se snaž být s přáteli, mezi lidmi, nezavírat se mezi zdi!!!To je nejhorší!! A pravda je, že on ten můjex-nevěrník byl sice, nebo možná ještě i je do tý potvory zamilovaný, ale není jediná 😅 , začíná se poohlížet i jinde, takže opravdu, jak to udělá jednou udělá to zas a někomu jinému...možná za pár let se usadí, ale to už já budu babička 😀 Taky jsem měla období, kdy se ke mě choval mile a vypadalo to, že se chce vrátit, ale to jen hrál a zkoušel to na mě 😠 .. Teodorka: s tím randěním jsem to taky zkoušela, ale opravdu a upřímně spíš jsem si chtěla nahonit zpátky sebevědomí, to sice pomohlo, ale pravda je, že ještě pořád nejsem připravená na nový vztah a myslím, že není kam spěchat!! Neuškodí si trochu pobýt sólo a užít si svobodu 😉 ..Takové náhlé skákání do dalšího vztahu může člověku jen ublížit ☹ ..Takže já jsem teď sama a OPRAVDU mi ten chlap nechybí, po těch zkušenostech to chce čas, než něco nového začne...A tahat dětem domů nového tatínka už vůbec nechci, myslím, že si užili dost a teď jsou v klidu a nechybí jím zatím nic, svého otce vídají, tak proč tlačit na pilu? 😅

darssy
20. kvě 2009

popelka, ja dúfam, žeto zvládnem tak dobre ako ty 😉 Ked mám povedať pravdu, tak nad vodou ma drží synček. Je to moj celý svet. Kedže bývam u rodičou, sama niesom, vždy je niekto pri mne a podporujú ma, za to im velmi dakujem 🙂

Prečo to vlastne tí chlapi robia? Doma žena, dieťa.... Čo naozaj rozmýšlajú tým dole?

teodorka: ja "viem", že neostanem sama, že si niekoho nájdem, ale budem mu veriť? Stále ma bude prenasledovať pochybnosť, toho sa bojím, aby som si tým potom nepokazila nejaký vsťah. 😒

popelka.miri
20. kvě 2009

Darssy, já právě těm chlapům nemohla věřit a každého jsem podezírala 😔 , tak si radši počkám...Myslím si, že jednou někoho hodného najdu, ale dávám tomu čas, abych neudělala stejnou chybu 😕 a nenaletěla. Hlavně kvůli dětem. A rodiče za mnou tehdy denně jezdili aspoň na chvíli, takže to taky šlo, nebo kamarádka, nebo jsem chodila s dětmi na písek, ven atd. Ale musím přiznat, že nejhorší byly zpočátku večery a hlavně probouzení- zjistím, že jsem sama. Tak jsem si ráno pobrečela a bylo líp..Trvalo to taky nějakou dobu určitě 2 měsíce a pak se to zlepšovalo..teď už jsem takřka vyrovnaná 😉

darssy
20. kvě 2009

popelka, veď práve tie večery sú najhoršie. Malý zaspí a vtedy si poplačem ☹ nemám sa ku komu pritúliť, s kým sa porozprávať.... naozaj je to tažké.
Zajtra príde manžel za synčekom a že sa chce so mnou porozprávať, tak som zvedavá čo chce? Určite chce byť s nami, začne to jeho : Lutujem to, odpusti mi, chcem byť s Vami...
Najradšej by som ho vykastrovala 😀

popelka.miri
20. kvě 2009

Darssy, tohle já říkám taky! Vykastrovat je! 😀 😀 Já se taky nechávala ukecat, ale bylo na prd, jen prodlužování trápení...všechna bolest jednou přejde..a malýho si vem k sobsě do postele na noc. já si brala taky tu 5ti letou k sobě, abych se mohla tulit a bylo mi fajn 🙂

kveta
30. srp 2009

Asi mnohých šokujem, ale od dnešného dňa sa táto téma týka aj mňa.

Manžel sa počas umelého oplodnenia, ktoré som podstupovala v posledných týždňoch, stále viac skamarátieval s mladou slečnou a začiatkom minulého týždňa sa s ňou vyspal. Dievčina odišla vzápätí na pol roka študovať do zahraničia s tým, že je na ňom, či chce byť s ňou alebo so mnou, ona ho do ničoho tlačiť nebude. Manžel sa nevie rozhodnúť medzi ňou a mnou, do nej je zamilovaný, mňa ľúbi.

A tak to vyzerá, že po kratučkej romanci je moje manželstvo v troskách. ☹

nikkkka
30. srp 2009

fuuu kvetka ☹

womenne
30. srp 2009

jejda kveta to je mi luto zvlašt ked ste si toho tak dost trpeli kvoli jeho rodičom.... ☹

kveta
30. srp 2009

😢

womenne
30. srp 2009

a to sa ti sam priznal či si na to prišla?To sa ma akože rozhodnut?tak ti to oznamil?

kveta
30. srp 2009

Sám sa priznal, lebo som sa stále pýtala, čo sa deje. Myslela som, že je taký nešťastný, lebo nevyšlo umelé. A dozvedela som sa, že je nešťastný, lebo mladá slečna odcestovala na pol roka preč. 😲 On mi povedal, že potrebuje čas, aby sa rozhodol. Len si nie som istá, či s ním dokážem ešte žiť.

kveta
30. srp 2009

A zároveň sa bojím, že tým, že je ona nová, mladá, ďaleko, romanticky neznáma, tak že nemám proti tak strašne čerstvej zamilovanosti šancu a medzi nimi tá vzdialenosť spôsobí, že si budú chýbať viac a viac. Ona s ním chce žiť.