Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

lu23mana
23. čer 2008

sisstin,je mi 23 a rikam si ze na stereotyp jsem jeste mlada a na rodinu se zatim taky necitim.ale jinak je mi s nim dobre.objevil se totiz kolega z prace a to dusno mezi nami je silene.

panterka
23. čer 2008

my jsme spolu s manželem 11 let (včera jsme oslavili 7. výročí svatby) a taky můž říct, že naše manželství je teď už mnohem víc o rozumu 😉 u nás je to o takový obdobích, někdy jsme víc jak kamarádi a někdy je v tom vášeň, ale můj názor je, že právě ta vášeň časem vyprchá skoro z každýho vztahu 😅 navíc, ty chlapi jsou nakonec všichni stejný 😀 😀 😀 každopádně manža je naprosto úžasnej táta a já si ho za to hrozně moc vážím a miluju ho 😵

lu23mana
23. čer 2008

sistin,je mi 23 a myslim ze na stereotyp jsem jeste mlada a o rodine taky zatim neuvazuji.jeste do toho kolega z prace ktery me pritahuje a je mezi nami hrozne velke napeti

sisstin
23. čer 2008

lu23mama: no já jsem o rok starší 😉 na dítě jsem se taky necítila..docela ti závidím zas takový to randění, setkávání v práci a erotické dusno 😅 ..na děti máš čásku dost 😝 je pravda, že u nás to po těch 6letech taky není jak na začátku..ale pořád je to dost fajn 😉

lu23mana
23. čer 2008

je mi 23 let a na stereotyp si pripadam jeste mlada,na rodinu taky za tim nemyslim.do toho kolega z prace ktery me neuveritelne pritahuje

haluskacz
23. čer 2008

petuli,
po precteni ostatnich prispevku me napada jeste jedna varianta: dat vztahu s manzelem jeste novou sanci. Ono je mozny, ze tam ta jiskra jeste preskoci, i takovy veci se stavaji. A podle me je to lepsi, nez se tajne schazet s kolegou (manzel na to muze prijit a pak to muze znamenat velky tezkosti nemluve o tom, ze kdyby se treba manzel s tebou chtel rozvest, a kolega by prestal mit zajem) nebo proste jenom trpet - rozhodnout se, ze je lepsi za kazdou cenu udrzet manzelstvi kvuli detem, rozejit se s kolegou a nemit chlapa, kteryho bys milovala, a ktery by miloval tebe. Nevim, jestli je to srozumitelny, ale moje zivotni filosofie je aktivne milovat manzela v jakekoli situaci (tedy kdyz se v mym okoli vyskytne nekdo, kdo me zaujme, premyslim o tom, jak aktivne vylepsit vztah s manzelem, a pak delam, co je v mych silach). Vzdycky to zabralo, a kdyz to zpetne hodnotim, tak jsem hrozne rada, ze jsem tem uletum nedala sanci. Ty jsi v jine situaci - sanci jsi uz dala a zamilovanost cloveka uplne pohlti. Takze pak je samozrejme tezky prehodit vyhybku. Ale vim ze zkusenosti jinych, ze je to mozny a ze vztah, kterymu uz nedavali zadnou sanci, se povedlo doslova vzkrisit. A myslim, ze je to lepsi pro vsechny zucastneny.

binki
23. čer 2008

souhlasím s haluskacz, myslím, že nejlepší je být zamilován trvanlivě 😀 a pracovat na tom a pracovat

majina
23. čer 2008

Já tomuhle nerozumím, nezlob se na mě ale tak ty dva roky miluješ někoho jiného a přitom spíš s vlastním manželem a ještě si pořídíte další dítě???? 😅 😕 No tohle já prostě nepochopím! 😖

Nedokázala bych takhle žít a raději bych to manželovi řekla! Děti ať si vídá kdy chce, přes týden, víkend, prázdniny, klidně bych s nimi podnikla nějaký výlet aby děti trpěly co nejméně ale společnou domácnost, ložnici, postel a sex bych s mužem kterého nemiluji mít nemohla! 😖

lu23mana
23. čer 2008

nejak to tam neslo a ted to tu mam 3x

lu23mana
23. čer 2008

sisstin . 😀

majina
23. čer 2008

A to tvůj manžel jako nic netuší??? Vždyť to na tobě musí poznat né? Nebo to se po práci nevídáte? Asi si dobrá herečka 😀

leishmania
23. čer 2008

to teda, ja osobne by som chlapovi gule odrezala keby mi toto spravil, takto sa pretvaroval

majina
23. čer 2008

Nevím, asi tomu nerozumím, možná jsem staromódní nebo já nevím ale přeci když mi ve vztahu něco nevyhovuje tak to řeknu né??? Ať už jde o cokoliv! Píšeš že máš skvělého manžela ale ty z něj děláš s prominutím "vola" 😅

majina
23. čer 2008

autorka nikde??? 😕

sirinka
23. čer 2008

myslim si, ze vasen sa vytraca tam, kde sa o nu nikto nezaujima a nepestuje si vztah... ja by som nedokazala zit takyto dvojity zivot, aj deti to bohuzial vycitia, ze medzi rodicmi to nie je celkom ono. potom nevedia, ako funguje ozajstny vztah a nesu si to do dalsieho zivota ☹ urcite by som dala sancu zazit laskyplny vztah a nie zotrvavat v tom surodeneckom 😉

martina.d.
24. čer 2008

no vieš petuli, túto otázku si dal aj môj brat - čo deti???? Ostal v manželstve, syn vyrástol a teraz mu kašle na hlavu, ako keby mu ani otec nebol a popri tom sa mu odovzdal celý. Lebo to manželstvo už bolo len o deťoch, oni si už k sebe vzťah nenašli s manželkou. A teraz mi povedal - rozviedol by som sa. Nemá sa pre koho rozvádzať a tak čakám, či sa už konečne rozhodne pridať k šťastne rozvedeným.

haluskacz
24. čer 2008

proto si taky myslim, ze je rozhodne spatne "udrzovat" vztah jen kvuli detem. Deti nejsou stred vesmiru a trpi,kdyz si ho z nich udelame - na druhou stranu trpi, i kdyz jeden rodic od nich odejde. Proto je potreba pracovat na tom vztahu samotnym. Kdyz ma clovek jenom nejaky ocekavani a naroky na partnera, ale sam do toho neinvestuje, nemuze se divit, ze ten vztah prestane po case fungovat. A kdyz takhle funguji oba partneri, je to (slovy jednoho poradce), jako kdyz jsou tu dve klistata a zadnej pes. A v situaci, kdy jeste vnimas partnera jako "skvelyho" a vynahrazujes si to, co vyprchalo (nebo v tom vztahu taky mozna nikdy nebylo) v jinym vztahu, tak je jeste mozny to prehodnotit a zaradit zpatecku, ale samozrejme jednoduchy to neni. Reseni jinym vztahem je zkratka, ktera nakonec muze velmi zkomplikovat cestu.

m311293
24. čer 2008

Petuli napadlo tě od muže odejít před tím než si navázala vztah s kolegou? asi ne, to by sis nepořizovala dítě s manželem. říka se že odcházet se má od chlapa a ne k chlapovi. Možná by sis měla odpovědět na otázku jestli by si od muže odešla kdyby nebylo kolegy.
Vášeň se časem vytratí z každého vztahu, nemyslete si že po dvaceti letech manželství a dvěma puberťákama za zády, se na sebe budete vašnivě vrhat každý večer. Ač v mnoha věcech nesouáhlasím s Plzákem, v jednom má pravdu, milenecká láska se časem změní v lásku partnerskou, v lásku k dětem. To je ve vývoji vztahu normální, pokud to u vás tak není tak bylo něco špatně od začátku. tohle byla teorie, a te´d rada.
já na tvém místě bych manželovi nic neříkala, milence si nechala na rozptýlení ale současně si hledala jinou práci. Tak jak tu někdo psal sejde z očí sejde z mysli.

majina
24. čer 2008

m311293... vždyť by ale nadále pokračovala v tom že vy se za zády vysmívala manželovi a podváděla ho s jiným 😅 😖

Já bych dva chlapy nemohla mít, už jen proto že nevím na čem sem, co když se to dozví manžel, co když mě vyhodí a děti mě potom odsoudí....... 😅

No prostě není lepší řešit vše narovinu??? Nebo to si takový slaboch???? Užívat si s jiným je asi jednoduché ale říci doma pravdu už né co? 😠 Tím tě nechci odsuzovat ale nerozumím ti!

m311293
24. čer 2008

ale já napsala aby se hledala novou práci, aby se s kolegou nevídala. Adyž to řekne, jen přesune na manžela zodpovědnost za to, co nespůsobil. Ona se zbaví zodpovědnosti, protože na muži bude aby se rozhodl jestli od ní odejde nebo s ní zůstane. Tohle rozhodnutí musí udělat ona sama, ne její muž.

petuli0601
autor
24. čer 2008

Ted chci jen vam vsem opravdu moc podekovat za vase nazory,myslenky,rady....Opravdu si cenim kazdeho odkazu.
Odpoledne budu mit vic casu tak pisnu co a jak a vyjadrim se k vasim odkazum.
Dekuju ze jste si nasly cas. 🙂

certica
24. čer 2008

m311, presne ako pises

majina
24. čer 2008

m311... jasně, už chápu! Ale ten milenec na rozptýlení mi tam nešmakuje 😀 😀 😀

katja78
24. čer 2008

sisstin, píšeš, že s partnerom sa vídate raz za 14 dní a potom ste schopní byť aj 2 dni v posteli. nehnevaj sa na mňa, ale to je úplne normálne, že po 2 týždňoch abstinencie po sebe veľmi túžite 😅
otázne je, aká by bola vaša vášeň po dvoch rokoch spolužitia, keby ste boli spolu každý večer.
ja si myslím, že sex nie je v manželskom živote prvoradý, okorení to, čo si manželia medzi sebou (ako hovorí haluskacz) aktívne vybudujú. a nevadí ani, ak sa manželia nemilujú 7x v týždni. je ale zlé, ak sa nerozprávajú 7x v týždni. a hlavne, ak sa nesnažia jeden druhého pochopiť.

horalka777
24. čer 2008

Petuli, napisala by som Ti nieco podobne, ako haluskacz. Ulety sa stavaju, ale dolezite je, ci ich Ty sama dokazes skrotit, inak sa stanes len bezmocnou slamkou v dravom prude. Keby si aj opustila manzela, myslim, ze vasen sa po case vytrati aj s kolegom. A vlastne by si zistila, ze problem skusas riesit inym problemom... To, co potrebujes, nie je iny muz, len cerstvy vietor do vztahu s tym terajsim. Musis vsak na to prist sama, my tu mozeme len pridat pohlad "zvonka". Namaha hladat riesenie doma a nie u kolegu stoji za to, aj ked to urcite nebude lahke. Deti samotne nezlepia nieco, co mozes zlepit jedine Ty s manzelom. Uprimnemu a bolestnemu rozhovoru sa vsak v takom pripade asi nevyhnes. Ci v nom priznas svoju neveru, je len na Tebe. Co by si si vsak urcite nemala nechat ako tajomstvo je to, co Ti chyba doma - od toho sa mozete obaja skusit odrazit... Drzim Ti palce, aby si sa rozhodla spravne ...

V praxi by som si aj ja v takom pripade asi hladala pracu inde. Seknut vztah s niekym, koho denne vidim v praci - neviem, neviem... 😒

sisstin
24. čer 2008

katja78: no to je jasný, že kdybysme se viděli každej den, tak by to bylo jiný..možná 😅 😅 já neříkám, že sex je nejdůležitější...ale jako žádnej sex nebo jenom z povinnosti jsem myslela 😉

majina
24. čer 2008

Asi zjednodušeně takhle... chce to ukončit jeden vztah ale ty už si musíš rozhodnout který to bude!

zanett
24. čer 2008

No ja nestacim zirat na to pokrytectvi tech, kteri dotycne doporucuji, aby s milencem (treba jen prozatim) zustala, zatimco je paralelne se stavajicim 😕 Osobne myslim, ze ty, ktere ji milence schvaluji, by se na to tvarily jinak, kdyby vedely, ze je tim milencem jejich manzel, stejne tak, kdyby sem prisel chlap s tim, ze ma zalusk na nejakou babu za zady pritelkyne, urcite by ho mnohe hnaly s tim, ze je to chlipnej, bezcharakterni bastard 😀 🙄 Rikam to z pozice byvale milenky zenatyho chlapa....ono je totiz klidne mozne, ze zatimco tu zastankyne nevery (nebo alespon prilezitostneho milence) bezstarostne konikuji, jejich manzel/pritel je ted na obede s kolegyni 😀 😎 😒 Takze souhlas s majinou - nic nevernici (nevernikovi) neodpare fakt, ze z manzela/pritele dela vola, coz by se ji osobne asi moc nelibilo, byla-li by v jeho situaci, ze...

majina
24. čer 2008

zanett... přesně tááák! A hlavně se to dozvědět od někoho jinýho! No ostuda!!! Souhlasím s tebou

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz