Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

womenne
30. srp 2009

bože to je hrozne takto sa ktebe zachoval po tom čo si ty pri nom stala 😖 Ti verim že si na pochybach.Sama neviem ako by som sa zachovala...možno by som zabojovala

kveta
30. srp 2009

Womenne, a máš predstavu ako bojovať v takomto prípade, keď je milenka ďaleko nedosiahnuteľná?

womenne
30. srp 2009

veru neviem 😔 😔
je mi to luto lebo viem ako si tuonom pekne pisala.

kveta
30. srp 2009

Mne je to tiež ľúto.

teodorka
30. srp 2009

Kveta 😔 nechaj cas nech ukaze ako dalej ...a ked uz bojovat tak za nieco nie proti niecomu ,bojuj za muza ktoreho lubis ale nebojuj proti frajerke .drzim palce

iris
30. srp 2009

kveta, chce to čas, je to hodně těžké, ale moc to neovlivníš, záleží an tom, jak se rozhodne manžel... 😔

naty
31. srp 2009

souhlasím s iris...být tebou bych se asi snažila nebýt za hysterku a tak, což ty zřejmě nejsi, soudě podle příspěvků 😉 , ať se ještě víc nepřiklání k ní, a on se pak rozhodne...blbý je, že odjela, možná by jí poznal líp dřív a už by to nebyla tak super holka a on by si uvědomil, co má doma...ale cítila bych se v tomhle případě strašně zklamaně a bezmocně...je to stejně bohužel jen na něm...co s těma chlapama je... ☹

kveta
31. srp 2009

Snažím sa to zvládať čo najpokojnejšie, aj keď keď s ním hovorím, tak som vždy na pokraji plaču a on tiež. Snažím sa nehysterčiť. Robím čo je v mojich silách. 😔

naty
31. srp 2009

To věřím...ono se to těžko potlačuje...držím moc palce, ať máš dost sil všechno zvládnout...když se rozhodne pro tebe, budeš ho chtít zpátky?

kalu
31. srp 2009

Květo, to je mi moc líto.
Vždycky jsem si moc ráda četla tvoje rady ohledně vztahů, připadáš mi jako velmi moudrá žena- já bych ti poradila, aby ses řídila tím, co si radila ostatním v podobné situaci ( i když vím, že ono je to mooooc težké- když se to týká přímo nás a máme v tom zapojen nejen rozum, ale i to srdíčko).Tvoje rady byly totiž opravdu moudré.
V první řadě bych si asi rozmyslela,jestli, pokud se mnou manžel zůstane,ho budu ještě za těchto okolností chtít a budu schopná s ním být v pohodě a nepřipomínat,nevyčítat ,nekontrolovat atd. .A pokud si odpovíš, že ano, tak bojuj tak jak si radila ostatním holkám, tj. nebýt hysterická, být "příjemným a usměvavým a pohodovým" přístavem,netlačit na pilu a nechat čas, aby pracoval v tvůj prospěch (ona přeci jenom tím, že vyklidila pole,tak má oproti tobě trošku nevýhodu- ono přeci jenom :sejde z očí, sejde z mysli...alespoň částečně)
Já jsem teda na rozdíl od tebe horká hlava a já jsem svého manžela ihned po zjištění nevěry vyhodila a basta. jenže u nás ten vztah stál za prd už déle a i z jiných důvodů, takže nevěra byla už jen poslední kapkou. Pokud je váš vztah jinak o.k., tak bych možná "zabojovala". Ale ta narušená důvěra asi dokáže být pěkné svinstvo, nevím...

perkaa
31. srp 2009

holky a poradíte i mě? Jsem tady nová. Manžel si myslí, že jsem mu byla nevěrná. Není to vůbec pravda, nikdy by mě to ani nenapadlo, ani nemám důvod, muže miluju a počítám s tím, že spolu budeme do konce života, ale už 14 dní to trvá, co na mě muž uhodil, že ho nemám ráda ☹ Nevím vůbec, jak na něco takového přišel, no a teď mi řekl, že jsem mu prý byla nevěrná a něco o tom heslu zatloukat, zatloukat, zatloukat, ale já nemám co zatloukat, jsme spolu 12 let a já nebyla ani pusou ani nijak jinak nevěrná, prostě nikdy.
Máme dvě malé dětičky, ani bych na to neměla čas a navíc tak zbytečně si komplikovat život, na to vážně nemám ani povahu.
Jak ho přesvědčit, že jsem nic takového neudělala? ☹

kalu
31. srp 2009

A jak na Perkaa po 12 letech vzathu najednou přišel ? Udělal to už někdy předtím ? Myslím to bezdůvodné podezírání. Zkusila bych z něj vytáhnout, odkud vítr vane- jestli mu třeba o tobě někdo něco nenamluvil, nebo nenapsal atak.- lidi jsou někdy zlí a mají radost,když se druhým něco děje.

petrunka01
31. srp 2009

perkaa-jestli nemá vůbec žádný důvod(ale nějaký ti snad řekl,ne..),tak nemá smysl ho přesvědčovat.Buď ti věří,nebo ne.Napadá mě,jestli si nepřipravuje půdu-jetli není nevěrný on a nechce to "hodit " na tebe-jako,že hoé nemáš ráda,možná jsi mu byla nevěrná,tak proč by nemohl on....

perkaa
31. srp 2009

Kalu je to dost možné, má jednoho kamaráda, který nedávno odešel od manželky, je to takový zmeteček 😠 no a když začal s tím, že ho nemám ráda, tak mi i vykládal o jeho manželce, která teď chodí za jeho milenkou a je zoufalá. Ono to celé začalo tím, že jsem někomu pověděla, jak se jeho matinka chová, na stará kolena se jí zapalujou lejtka a on se to dověděl. Tak byl naštvaný. Pak jsme začali probírat, tak prý ho nemám ráda a teď po 14 dnech na mě vytáhnul toto.
Kdysi dávno měl takový záchvěv žárlivosti, ale od té doby klid. Nevím jak ho to mohlo vůbec napadnout, když nikam nechodím, jsem pořád s dětmi, maximálně jdu k rodičům s dětmi a pak zase rovnou domů. Fakt to nějak nechápu. ☹

monyka81
31. srp 2009

tak je to ak aj urobil nieco prvy on je to lahke hodit na druheho aby zacal hadku a potom to pojde

perkaa
31. srp 2009

Petrunka taky mě to napadlo, nesedí mi to němu, ale člověk nikdy neví ☹ důvod nemá žádný a ani mi žádný nechce říct, jen že to musíme nějak vyřešit, holky, jsem z toho už na srágorky ☹

perkaa
31. srp 2009

myslíte, že na něj mám při další rozepři uhodit, jesti to náhodou není on, kdo byl nevěrný? Mám z toho strach, nějak mám v sobě šílený zmatek

kalu
31. srp 2009

No, já bych na něj asi uhodila- a uvidíš, co se bude dít....
s tím kamarádem je to taky možné, ale v tom případě by manžel v první řadě věřit tobě 😝

perkaa
31. srp 2009

Kalu, asi uhodím a prostě uvidím, protože takhle mě obvinit z něčeho takového, co nemá absolutně podložené, je neskutečné, buď je to vážně kamarád nebo je v tom sám namočený
No a co bude dál? Ach jo 😨 Prý ví o mé nevěře, jen já o ní nevím, ani nevím s kým.

kalu
31. srp 2009

Každopádně je to od něj hnusný,takhle tě bezdůvodně stresovat...ať už je to z jakýhokoliv důvodu.
Uvidíš podle jeho reakce, až na něj uhodíš- já bych mu asi jasně řekla, že jsem mu nevěrná prostě nebyla a že se o tom nehodlám vůbec bavit- a že ho samozřejmě nijak přesvědčovat a své věrnosti nebudu- buď mi prostě věří anebo má smůlu.

perkaa
31. srp 2009

Kalu, to zní rozumně, prostě jednoduše a výstižně

kalu
31. srp 2009

Víš, já si ani nedovedu "technicky" představit, jak by si přál, abys mu to dokazovala- to snad ani nejde.
A proto by sem jakoukoliv další debatu na toto téma nepřipustila.
Ale zeptala bych se ho na to, co ti radily holky- jestli si tím nepřipravuje živnou půdu pro svůj "malér", aby pak nebyl za toho špatného sám.

slovakia13
31. srp 2009

ahoj dievcata!
tak ja sa chcem iba spytat......tazko sa mi o tom pise.....ale chceli by ste byt informovane o nevere mamzela ,naviac ak caka s uz byvalou milenkou dieta?
neslo o jednu noc ,ale o dva roky vztahu.na zaciatku som vobec nevedela ,ze je zenaty a potom uz bolo strasne tazke ukoncit to 😔
vlastne to ukoncil on ,hned ako sa dozvedel ,ze bude otcom ☹ definitivne,predtym sme sa rozchadzali a schadzali,komplikovany vztah.
viem,ze mnohe ma odsudite 😔 ,ale stalo sa

teodorka
31. srp 2009

slovakia ak som pochopila dobre Ty si milenka ktora caka dieta so zenatym a uz ste sa rozideni?

kveta
31. srp 2009

Slovakia13, nechcela by som o tom byť informovaná.

Pre ostatné: dnes som veľmi unavená, takže sa ozvem neskôr. Robím pokojný domáci prístav...

naty
31. srp 2009

slovakia: sem v tomhle sama proti sobě, ale chtěla...chtěla bych mít tu možnost se rozhodnout, ne žít v iluzi...přecijenom dva roky sou moooc dlouhá doba... 😒

teodorka
31. srp 2009

aj ja by som chcela ...

slovakia13
31. srp 2009

presne...cakam babo s niekym co zato vobec nestoji.......niekedy mam strasne nutkanie nakontaktovat sa na jeho zenu,nie aby som jej ublizila ,ale chcem vidiet ,ze vsetko to co mi hovoril aky je nestastny a ake je nefunkcne jeho manzelstvi bolo klamstvo 😔 strasne sa trapim aka som bola hlupa a verila som mu!!!!!!!!!

slovakia13
31. srp 2009

zijem v uk a tu je vsetko trosku o peniazoch.....keby ona teraz poziada o rozvod ,tak dostane vsetko ,este jej bude musiet dozivotne platit ,tak Ex si hned zratal co je vyhodnejsie prist o vsetko ,alebo sa pokusit zachranit co sa este da. 😢
mne povedal ,ze uz si nevie predstavit zacinat znova od nuly 😔
mne bude velmi dlho trvat pokial zacnem niekomu verit ,ak vobec este niekoho budem chciet 😒

slovakia13
31. srp 2009

mylim ,ze nevera nie je vzdy iba chyba milenky ale aj partnera.......