Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

hankaaa1
29. lis 2009

enilora, to je mi naozaj luto, naozaj Ti nezavidim tuto situaciu... ☹
si si naozaj ista tym , ze maju aj nadalej spolu aferu ?
co planujes dalej robit ... chces zotrvat vo vzathu,a cakat kym ho to prejde ?
... naozaj neviem co by som robila ja v tvojej situacii ( u mna je to o to horsie , ze moja dcerka je este velmi malicka a ja som na MD..asi by mi vela nezostavalo len to nejaky cas slepo trpiet ... dufam ze to tak nedopadne)

tatata .. tie pchybnosti este dlho vomne budu ( a asi aj zopar hadok kvoli tomu este bude).... len ak sa chceme z toho dostat... musim sa aspon pokusit mu verit, aj ked je to tazke.
dakujem za povzbudenie 😔

korkusa
10. čer 2010

Ja ta odsudzovat nebudem ,ale mala by si si uvedomit ci su pre teba dolezitejsie deti alebo milenec.Vravis ze manzel je super ale beres ho skor ako kamarata.Ked mas rada svoje deti tak by si nikdy nedopustila aby trpeli.A to si pis ze trpiet budu ak sa rozides zo svojim manzelom.Oni ho na rozdiel od teba miluju a je pre nich vsetko tak isto ako ty.Strasne by si im ublizila a to urcite nechces.Uvedom si koli comu? koli chlapovi ktory zije v manzelstve s inou zenou?Kde mas tu istotu ze maju oddelene manzelske postele?veris tomu lebo to povedal?tak preco zije s nou ak to je tak ako ti povedal.Tomu vobec neverim.Ty tomu veris lebo si zamilovana ale otvor oci.Opytaj sa jeho zeny ci to je tak urcite bude prekvapena.Vrat sa k svojej rodine a zite spolu stastne az do smrti.Neznic zivoty tolkym ludom.

liberta
18. čer 2010

Ahoj holky ráda bych se přidala protože už nevím jak dál
Jsem vdaná 15 let máme 2 děti a už 4 roky prožívám milenecký vztah , zrovna já která vždycky říkala že nevěru neberu tak se mi to stalo, on je ženatý má také 2 děti jenže on ve svém manželství moc spokojen není, já si stěžovat nemužu mám hodného muže, jsou každý uplně jiný muj muž je takový vážnější, on je naopak veselý, vtipný cítím se s ním když to tak řeknu jak pubertačka.Vztah už trvá 4 roky víčitky jsou občas obrovský víme že máme 3 možnosti 1. ukončit to, 2. nechat to tak jak to je pokračovat dál, 3. opustit rodinu a být spolu -on mé děti má moc rád.On by tu 3, možnost udělal už mi to několikrát řekl ale já , já nemužu nemužu detem zebrat tátu vubec nevím jak toto řešit.Vím že mě budete oduzovat ale už nevím jak dál furt na něho musím myslet

bianka234
23. čer 2010

ahojte, nemám skúsenosti s neverou zo svojej strany určite a dúfam že ani z manželovej, ale človek nikdy nevie. Dávno som pozerala v telke dávali ludí z nejakej zaostalej, skôr zastaralej dedinky, kde boli všetci ludia zohratí, boli ako jedna rodina, pekne o sebe hovorili a veľmi si pomáhali. Ked sa jedného redaktorka spýtala, že toľké roky sú už v manželstve, či ich nelákalo vymeniť ženu povedal ten dedko jednu preveľkú múdrosť, na ktorú si vždy spomeniem keď ma môj manžel prestrašne na....e, že NAĆO BY SOM MENIL, VŚETKY SÚ TAKÉ ISTÉ, potom to začal vysvetľovať, že najprv stav zaľúbenosti to je ok, ale potom ked prídu starosti dôjde vždy na tie jeho slová. A keď sa to spýtali dalšieho človeka z dediny, povedal presne to isté, a to už bol mladý človek. Pokiaľ nemám manžela, ktorý mi fakt vadí a je mi s nim vyslovene zle, určite by som ho neopustila, lebo si myslím že je to fakt pravda. Alebo to nie je tak? Možno nie ked som nič také nezažila, ale bolo to veľmi milé vysielanie, mne sa páčilo 😉

liberta
23. čer 2010

Je to tak jaá to taky říkám přijde zamilovanost neřešíš žádné problémy a když nemáš deti nejsou starosti je to tak všichni jsou stejní.Ale je to těžký mi se milujeme a nedovedeme si áni jeden představit že by jsme se meli rozejít.Už jsem se rozhodla i k tomu že dnes jedu ke kartářce nevím co mi řekne, poradí snad mě navede na tu správnou cestu.

januska554
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
meda1304
22. lis 2010

Ahojte, potrebovala by som poradiť v jednej veci od niekoho, kto s podobnou situáciou už má skúsenosti. Som 6 rokov vydatá, mám s manželom dve deti, ale v manželstve nám to už veľmi dlho viac než neklape, nežijeme normálnym partnerským životom a neviem, či sa to vôbec niekedy zmení. Pred pár mesiacmi som spoznala jedného chalana, veľmi dobre sme si rozumeli, chápal ma a stali sme sa dobrými kamarátmi. To všetko ale v rámci internetu, až na pár krátkych stretnutí potajomky, ktoré boli ale z oboch strán len kamarátske, ale museli byť tajné. Pred pár týždňami sa ale medzi nami čosi zlomilo a už nie sme len kamaráti, milovali sme sa spolu a chcem sa s ním stretávať aj naďalej, pretože to, čo mi on dáva mi práve v manželstve chýba a je mi s ním dobre... Problém je v tom, že jedno moje dieťa je veľmi malé a nemôžem s ním chodiť na "rande"... Už takto sú možnosti stretávania sa s ním obmedzené a s mojou malou dcérkou je to ešte komplikovanejšie, keďže na verejnosti sa ukazovať nemôžeme. Rozvod momentálne takisto nie je riešenie. Preto by som sa chcela spýtať, či niektorá z Vás nebola v podobnej situácii a nevedela mi poradiť v tom (aj keď to vyznie asi kruto) "ako podvádzať manžela s malým dieťaťom a nenechať sa pri tom prichytiť"... ) Dopredu ďakujem....

dadis
22. lis 2010

@meda1304 ja som tiez 6 rokov vydata a tiez mam 2 male deti. Pises, ze Vam to v manzelstve uz dlhsie neklape, potom mi nie je jasne, ze mate druhe male dieta...alebo, ze by o nejakych problemoch tvoj manzel nevedel? Ale ked mas "take gule", co to nepovies svojmu muzovi? Bojis sa, ze by si zostala sama? Ale ved lepsie sama, ako vo vztahu z ktoreho utekas...bolo by to ferovejsie ku vsetkym stranam a urcite aj k detom...

a na tvoju otazku mam jednoduchu odpoved...uzivaj si to s milencom u vas doma, ked malicke dieta spi a jeho milovany nic netusiaci otecko drie na vas v praci... 😝

meda1304
22. lis 2010

@dadis Milujem keď je niekomu úplne všetko dokonale jasné hneď na prvý pohľad a hneď je pripravený na základe svojho rýchlopečeného názoru ironizovať, dehonestovať a odsudzovať. Podľa toho, čo píšeš ti zrejme môžem gratulovať k šťastnému a plnohodnotnému manželstvu a skvelému manželovi, alebo možno prázdnemu manželstvu a pokladničke s obrúčkou a nedostatku odvahy si to priznať, ktorá sa potom prejavuje útokmi na iných... A možno si to myslela dobre a pokúsila si sa mi len nastaviť zrkadlo a "priviesť ma na správnu cestu", ale nemyslím, že si si zvolila vhodný spôsob. Po prvé - nemáš šajnu, prečo a ako to v mojom manželstve neklape a ani ako dlho a predsa máš odvahu sa k tomu vyjadrovať. Po druhé, zaujímavé, že sa staviaš okamžite na stranu môjho manžela a ani o tomto nič nevieš, no napriek tomu máš opäť raz jasný a dobre podložený názor. Po tretie, zrejme ti chýba schopnosť pozorne čítať, pretože som v pôvodnom príspevku zdôvodnila, prečo sa obávam o niečom manželovi povedať a nemienim sa opakovať. A po štvrté, podľa tvojej úžasne jednoduchej odpovede na moju otázku sa pozná inteligentná, citlivá a hlavne empatická žena, ktorá má dokonale vyvinutý zmysel pre takt, raz darmo. Ďakujem za reakciu, napíš aj nabudúce.

dadis
22. lis 2010

@meda1304 ja ta neodsudzujem a ani som nepisala, ze som inteligentna, citliva a ani empaticka 😉 skusila som sa na to pozriet iba z pohladu 6 rocnej manzelky s 2 detmi...nikde nepisem, ake mam manzelstvo, len nechapem, ako z nefungujuceho manzelstva moze v dnesnej dobe dostupnej antikoncepcie vzist druhe dieta...
a moja odpoved na tvoju otazku vychadzala z mojej situacie (a teda, ze som cez den doma sama, deti poobede spia, manzel je v praci a teoreticky by sa u mna mohli striedat zastupy milencov a moj nic netusiaci manzel, by na to nikdy neprisiel), pretoze samozrejme tvoju situaciu nepoznam, viac som ti poradit nemohla...chcela si radu, tak som ti ju dala..a aky takt si cakala?

meda1304
22. lis 2010

Prepáč za ostrú reakciu, zrejme som už mierene precitlivelá, tvoju poslednú vetu som pochopila ako sarkazmus. Ono je problém práve v tom, že problémy začali počas môjho druhého tehotenstva. Dovtedy to bolo dobré, aj keď žiadna sláva, ale bola som spokojná. A pri svojej odpovedi si nemohla vedieť, že bývam v rodinnom dome a mám mimoriadne všetečných susedov, ktorí radi do všetkého strkajú noc a milujú senzácie... Ďakujem za radu a ten predchádzajúci úlet si prosím nevšímaj...

dadis
22. lis 2010

@meda1304 a dokedy chces takto zit? chapem, ze ked s manzelom partnersky nezijete, tak urcite sexualne potreby mas, predpokladam, ze aj tvoj muz, preco to uz neukoncite? je tam este sanca, ze by sa to dalo do poriadku, ked chces svojho milenca utajit?

meda1304
22. lis 2010

@dadis Práveže nie je nádej, že sa to zlepší. A presne ako hovoríš, určité sexuálne potreby mám, aj keď s tým chalanom to nie je len o sexe, už len kvôli tomu, z čoho sa to vyvinulo... A že to s manželom neskončíme má viac dôvodov, väčšina je prozaických, ako pôžička na dom, napríklad... Samozrejme deti a to, že som na materskej a ešte hodnú chvíľu budem... Asi teraz vyznievam ako slušná sviňa, že chcem mať vzťah mimo manželstva a nechať sa manželom vyživovať, ale niekedy nie je všetko iba čierne alebo biele. A ako dlho takto chcem žiť? Takto je to 4 týždne a asi polovicu toho som sa tomu bránila, ale už asi nechcem a neviem, čo s tým....

dadis
22. lis 2010

@meda1304 prepac, ale naozaj, tie prozaicke dovody vyznivaju skor ako zistne dovody...detom bude dobre aj s tebou, ved otca nestratia, daju sa dohodnut aj neobmedzene navstevy, nemusis byt na materskej 3 roky, doma sa da predat, pozicky rozdelit...je milion alternativ, skor to z tvojej strany vyzera ako vybratie tej najjedonoduchsej...takto vas rozvod nemusi prebehnut v klude, lebo dostanu sa do toho emocie, trpiet budu najma vase deti ☹ ...na druhej strane chapem ze si zamilovana...daj si pozor este na jednu vec..nie je pre chlapa nic jednoduchsie ako mat vydatu milenku, nenechaj sa vyuzit a odkopnut ☹

meda1304
22. lis 2010

@dadis Čakala som, že to takto budeš vnímať a nedivím sa ti.... Dom sa predať nedá, pretože je to iba manželov dom a on ho nepredá, neviem si predstaviť, že by som pri niečo vyše jeden a pol ročnej dcérke začala znovu chodiť na 8 hodín do práce... Možno by práve rozvod bol najjednoduchšie riešenie, ale toto všetko je pre mňa príliš nové a nechcem sa nijako prenáhliť. A tvoju poslednú vetu samozrejme chápem, lenže ako som vravela, náš vzťah sa spočiatku vyvíjal úplne inak a mali sme dostatok času na to počas tých dlhýýýých rozhovorov sa o sebe dozvedieť veľmi veľa a on je niekedy až príliš úprimný, aj keď by tým šiel sám proti sebe....

kaja73
22. lis 2010

@meda1304 ja ta vobec neodsudzujem.Myslim si,že v dnešnej dobe vela mužov vedie dvojity život a ešte sa o tom medzi sebou vychvaluju.A to im ide len o sex.V tvojom pripade su tam aj city a s tymi je ťažko bojovat.A aj tie prozaicke dovody, prečo sa nerozviest, su dovody.Prečo by si mal zosta s detmi sama,sama ich živit a mat sudom prisudenu almužnu.Ved po rozvode je to v podstate hlavne o mame a o jej povinnostiach.Otec sa detom venuje 2-3 h cez vikend a pošle tu finančnu almužnu.Prečo,by muž mal byt skor ospravedlneny,z takeho spravania.Poznam chlapa,čo robi doktora a v službayh si to veselo rozdava so sestričkami a doktorkami počas nočnych.Je žanaty a tie sestričky a doktorky vačšinou tiež.Asi vieš prečo vašmu vztahu už šancu nedavaš,ale z vlastnej skusenosti viem,že veci sa ešte možu zvrtnut.Možno prave tento tvoj vztah,napravi vaše manželstvo a ked nie ,tak zas spoznaš ineho možno lepšieho muža a nakoniec k nemu odideš.Prajem ti vela štasia pri rozhodovani a nech ti to vychadza podla tvojich predstav.

bdfh
20. říj 2014

@petuli0601 Hezký den přeji. Plně Vás chápu a dovedu se vžít do Vaší situace. Vůbec bych Vás za nevěru neodsuzoval. Člověk si prostě někdy nedokáže pomoci a ta touha je tak mocná, že to musí zkusit. Máte můj obdiv. Pavel.

espada
20. říj 2014

@bdfh Deláš si prd....?! Když už lidi začnou schvalovat nevěry, svět se řití do záhuby. @meda1304 A co takhle odejít od manžela, protože s ním nechceš žít a pak si někoho hledat? Takhle se to má dělat.

Do háje, to už se ztratila úcta k člověku? Co manželské sliby? Chápu, že se lidé přestanou milovat a manželství nejde udržet. Ale lhát, podvádět a vyšukávat jinde? Je to hnus a doufám, že všem, co to dělají a schvalují se to jednou vrátí!!!

Víc k tomu nemám co dodat...

karamelka84
23. říj 2014

U me je ten rozdil, ze nemame deti, ale cerstvě postaveny dům, na kterym se manzel a muj tatka a ja nadreli. Manzela nemiluju, brali jsme se po 12 letech, miluje deti, které ja jsem zjistila zatím, diky onomu rozvedenému panovi /o 10 let starsi, tri deti/ zatím nechci. Vaham, zda si to užívat a doma dale lhat, kam jezdim, vymyslim akce, at se muzeme potkávat nebo to rict a něco znicit, když nevim, jaka bude s onim panem budoucnost.

happylenulka
23. říj 2014

@karamelka84 já nechápu jednu zásadní věc... "Manžela nemiluju, brali jsme se po 12ti letech..." tak proč jste se brali? Ze zvyku? Je mi ho opravdu líto, takové lidi nepochopím...

espada
23. říj 2014

@karamelka84 Srabismus největšího kalibru. A velká dávka sobectví. Jsi nedospělý sobec. Budu mít milence, se kterým je dobře, ale bojím se, že to nevydrží, proto zůstanu s manželem, kterého nemiluju a budu z něj dělat blbce, využívat ho, ubližovat mu a brát mu nejlepší léta, které by mohl trávit s nějakou fajn ženskou, která ho bude mít ráda. Fakt super. Nakopala bych ti pr....!!!

nonacek
23. říj 2014

@petuli0601 Ahoj Já to mela opačné podváděl Mě manžel a samozřejmne my to neřekl ,ale prasklo to ,proto ze nic se nedá tajit věcně....a vím co to semnou udělalo .......😨 tviho manžela lituji kort kdyz mu nechceš ublížit,ale asi nechápeš ze už se stalo. jestli manžela nemilujes tak mu to řekni za tu dobu co to skrejvas, by se možná s tim už smiřil. jenom to protahujes ..... kort když miluješ jiného.... tak tví manželství za nic už nestojí,ty se trápís a on bude..... čim dřív to skončis dřív skonči i Vaše trápení držím palce

anaj82
23. říj 2014

@nonacek petuli0601 to tu psala před 6 lety, tak uz to zrejme nejak vyresila...

nonacek
23. říj 2014

@anaj82 😨 júuuu,,, tak to se my zase něco povedlo😶 díky za info😓

plechovky999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz