Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

m311293
10. črc 2008

gedren reaguji i na to co si psala dopoledne.
Nevím jestli by ti až tak jedno kdyby tě manžel podvedl, jestli bys mu až tak dopřála radost, myslím že by ti to trochu líto, že trochu zradil to v co si věřila. na druhou stranu asi chápu tvůj postoj, myslím že když se muž hezky chová k ženě, stará se o rodinu, žena ani nemá důvod něco řešit nebo o nečem pochybovat a tak to prostě neřeší. Ovšem s nevěrou se nesmí přiznat.
Sama jsem zažila nevěru a přesto nebo právě proto si dovolím tvrdit, že jsou horší věci v životě, a taky že proti nevěře není nikdo imunní.
a i když tvrdíš že tvůj muž je neustále s tebou a že nemá vlastně příležitost tě podvést, tak Franta kocourek tvrdil že ženská může být nevěrná i když jde s odpadkama a potká se s domovníkem, zatímco muž doma v klidu sleduje fotbal 😀
Totéž se dá říct o chlapech 😀

macik
10. črc 2008

gedren, tys tomu týpkovi z té konference fakt napsala, že bys ho vojela? no to mě pos..., ty mě fakt dostáváš 😀

zebricka
10. črc 2008

Niekedy som si ista viac ako inokedy, ze su ludia, ktori by nemali mat deti....

zanett
10. črc 2008

zebricka, jak to souvisi s neverou?

kalu
10. črc 2008

Ano,já si taky myslím,že jsou lidi,který by neměli mít děti. Například zamindrákovanci, kteří jsou schopni ublížit slabšímu či bezbranému tvorovi (dítě,zvíře,stařeček)- a že jich na světě bohužel je ! , dál např. alkoholici,feťáci, ale i lidi, kteří jsou pořád jenom strašně vážný a nasraný a neuměj si života užívat a dělat si legraci. S takovejma maji děti houby dětství.
Ale na rozdíl od tebe si myslim,Zebricko, že lidi jako Gedren (kterou jsi tím myslela,viď?) -tj. lidi nezamindrákovaní,kteří to mají v hlavě srovnaný můžou být naprosto skvělými rodiči, i přesto,že mají jiný názor na nevěru než máš třeba ty.

macik
10. črc 2008

kalu-přesně tak...když už bych šla do krajností, tak by děti neměli mít ti,kteří kvůli blbýmu uklouznutí vezmou dítěti rodinu a honem se rozváděj...

zebricka
10. črc 2008

Kto chcel, pochopi... kto nie, nebudem rozvijat... nema to zmysel... zbytocna diskusia okolo nicoho... moralne pravidla su vseobecne nejako dane, z roznych dovodov a podla toho sa aj svet pozera na jedinca... nevera sa moze prihodit a je len na partneroch, ako s tym nalozia, ako s tym budu zit a ako sa zariadia dalej... ale ak ma jeden z nich pocit, ze vo vztahu nechce pokracovat, nikdy mu nebudem dohovarat v style "nerozbijaj rodinu".... rozbil ju ten, kto sa posmykol.... a nemusi byt kazdy taky velkorysy, aby odpustal.... kazdy zije, ako najlepsie vie....

kristtin
17. bře 2009

Kto chce podviesť podvedie. Nikdy neustrážite toho druhého. Každý z nás má sklony k nevere. Viete ako som ja pevne verila a tvrdila, že nikdy by som nepodviedla? Stalo sa. . . A to by som za seba dala ruku do ohňa, tak ako to môžete povedať o niekom inom? To je síce pekné, ale budme realistky.

skurinka
17. bře 2009

nevim ale asi bych nemohla zit s nekym kdyz ho nemiluju.muze byt chlap super k detem ale kdyz uz k nemu nic neciti druha osoba tak je lepsi jit od sebe.jenom kvuli detem bych asi tak nemohla zit,

ukmima
17. bře 2009

Ruku na srdce...dam aj ja..
Ja som tiez bola neverna...bola som vydata...a stalo sa...dotycny bol zasnubeny...mal pred svadbou...
Takze necera z dvoch stran...
A vysledok?Ja som sa rozviedla, on rozisiel so snubenicou, teraz sme manzelia a mame spolu dve nadherne deticky...takze nevera so stastnym koncom 😀

lucaska
17. bře 2009

Ukmima to je koniec ako z telenoveli............................... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

johanka0805
18. bře 2009

AHOJTE MAMICKY ja by som chcela poradit mam manzela ktory ked sme spolu chodili tak ma niekolko krat podviedol a teraz staci chvilu ze neviem kde je a co robi tak myslim na to najhorsie kvoly tomu sa stale hadame lebo ja mu vobec neverim a neviem ci niekedy budem verit mam ho strasne rada ale timi hadkami sa od seba iba vzdalujeme od seba poradte mi ak mozete

krasuliak
18. bře 2009

joh -- na to si mala mysliet pred svadbou! na co si brat cloveka kt.mi uz bol neverny???? co si hlupa?? jaaj skoda slov

naty
19. bře 2009

ježiš, johanka....můžeš mi říct, co si čekala?? Doufám, že ne, že se po svatbě změní....... 😀 ...pardon... 😔 .....a pokud mu nevěříš a šla si do toho s tím, že mu nevěříš....kolik je ti, prosím tě? Nevím, co bys chtěla slyšet... 😕

zabka78
19. bře 2009

To tvoje podozieranie vedie jedine k tvojmu trapeniu a nepriamo tym davas podnety manzelovi k tomu, aby to naozaj robil. Garantujem ti, ze takto vedies vztah do zahuby...

Ak bol taky ako pises a aj napriek tomu si sa za neho vydala, tak sa nauc vnimat vztah z inej stranky. Podozieranim a strachom sa stanes v manzelovych ociach neatraktivna. Skus radsej popracovat na sebe, na svojom vzhlade...chodievaj medzi ludi, najdi si popripade nejaku zaujmovu cinnost, chod cvicit aspon raz do tyzdna alebo sa vzdelavaj. Kym sa budes venovat svojim aktivitam, tvoja polovicka moze strazit dieta a tym padom sa bude upevnovat vztah medzi nim a dietatom. Urcite nevytvaraj obraz manzelky, ktora hodi na manzela podozieravy pohlad pri kazdom otvoreni dveri. Dolezite je, aby si myslela viac na seba ako na manzelovu zaletnost.

Si vydata?

zabka78
19. bře 2009

Kolko mas rokov?

slnieckova
19. bře 2009

johanka bez komentara 🙂

melory
19. bře 2009

krasuliak tvrde slova....
johanka odpusti mu konecne uz raz a navzdy.

slnieckova
19. bře 2009

melory mozno tvrde, ale pravdive 😔

johanka pise, ze ju manzel este pred manzelstvom NIEKOLKOKRAT podviedol.... tak ak s tym nebola vyrovnana, neodpustila mu a stale ju to vo vnutri zerie, tak naco vstupovala do manzelstva, ked vedela, ze sa to s nou bude dalej tahat? Myslela si, ze sa to manzelstvom zmeni? Omyl storocia.... ak to chlap/zena urobi raz.... ok 🙄 , ale ak ma za usami viackrat 😠 , tak nech necaka zmenu..... a nech nefnuka... sama si je na vine, ze sla do manzelstva s takymto gigolom.... 😅 🤐

melory
19. bře 2009

len ked teraz nie su dokazy ani nic, len v jej hlave?

erikasadek
19. bře 2009

laska je slepa..... len ta slepota dlho nevydrzi a prichadza realita... kruta realita. ma sho rada a nechces ho stratit....
myslela si ze pod slubom manzelskym, bude iny.... 😉

pomoct asi tazko ti tu niekto pomoze, ale pomoct si musis sama.... ver sebe a aj jemu. daj vasmu vztahu sancu druhy dych.. bez hadok a podozrievani a..

a uvidis, mozno tentokrat je to v tvojej hlave anic sa nedeje.... teda dufam... 😉

laska dokaze robit zazraky....vela stastia.. 🙂

luciaakubko
19. bře 2009

Keby ma raz podviedol, dalsiu sancu urobit to opat by nedostal.

kathrin6
19. bře 2009

Ahojte babulky. Tak tako vasa tema zaujala aj mna. Stalo sa mi nieco podobne. Boli sme teraz uz s manzelom az skoro dva roky zasnubeny a k nim do prace nastupila mladucka - 18rocna babenka, tak sa manzel do nej nejako zapozeral a neostalo len pri tom. A to mi vzdy vravel ze neznasa takych ludi, ktori to dokazu spravit a ze jemu by sa to nikdy nestalo. Ale stalo sa. Velmi to bolelo,ale druhu sancu si zasluzi kazdy. Nikdy neviem ci sa to raz nestane aj mne. Clovek nikdy nevie a proste to uz beriem tak, ze to tak malo byt. Vsetko v nasich zivotoch je asi dako predurcene.
Manzel to este aj teraz strasne lutuje a keby to bolo v jeho silach tu jednu noc a tie dva tyzdne co stratil zhlavu by vymazal z nasho zivota. Je to odvtedy medzi nami uz len krasne a ja mu verim, ze ho to sameho strasne moc bolelo a nikdy viac by to uz nespravil.
Ale zas na druhej strane "nikdy nehovor nikdy" 🙂 Ale to by som uz potom radsej nechcela vediet lebo odpusiti druhykrat by som uz nedokazala.

johanka0805
19. bře 2009

AHOJTE ja mam 20 rokov a ked som sa vydavala mala som 18 ja som sa dozvedela v jeden den ze ma viac krat podviedol nechcela som ho uz vidiet nasla som si aj ineho priatela ale on mi nedal pokoj stale ma sledoval a odprosoval vela krat spal v aute pred mojim domom az jedneho dna som mu odpustela a teraz neviem ci to bolo spravne on aby si ma udrzal tak mi spravel babo ktore nekonecne milujem a teraz som velmi rada ze mam maleho

naty
19. bře 2009

jak ti mohl udělat dítě, aniž bys chtěla??? 😅 To sem ještě neslyšela....pokud by tě znásilnil, pochybuju, že by sis ho brala....

naty
19. bře 2009

Jinak nevím, v čem bys chtěla poradit....pokud mu chceš věřit, tak to budeš muset nějak zvládnout...i když je to těžký, ale prostě každej čin má svoje důsledky...pokud mu věřit nemůžeš a nebudeš, tak to stejně půjde do kytek, protože, jak si říkala, se kvůli tomu hádáte, a pokud tě podváděl před svatbou, asi k tomu nebude mít daleko, když bude mít doma jen výčitky a hádky...takže si pořádně rozmysli, co chceš...pokud se rozhodneš mu věřit, nebude to lehký, bude to stát hodně přemáhání a asi to bude i bolet, ale třeba to pak dopadne líp, než bys čekala...pokud tě i tak podvádí, aspoň sis mohla říct, žes pro to, abys ho udržela doma, dělala všechno...
A jen tak mimochodem...kolik je manželovi?

antdem
19. bře 2009

Johanka- prepač, ale si príklad zaľúbenej a naivnej. Viem, že máš malého rada, ale to neznamená, že si sa kvôli tomu musela vydávať. Chlap, ktorý podvádza sa nikdy nezmení- je to pre neho adrenalínová zábavka. Ja som takéto niečo pri mojom manželovi nezažila, ale máme takýto príklad v blízkom okolí. Nikdy nebudeš manželovi už veriť. Sú iba 2 možnosti- žiť sama s dieťaťom a ver mi je to ťažké, ale dá sa, alebo sa hraj na mrtveho chrobáka a nezisťuj, či má manžel niekoho(keď ho máš tak veľmi rada), ale on to bude iba zneužívať. Veľa šťastia.

johanka0805
19. bře 2009

manzelovi je 23 a js som pisala ze som mu odpustela ale nezabudla som to je zlozite tak ja dufam ze si poradim pa

kveta
19. bře 2009

Spáva v aute pred barákom, sleduje Ťa, urobí Ti dieťa, aby si Ťa poistil... Však takto často začína domáce týranie. Začni si robiť tajné finančné zásoby. Ak mám pravdu, budeš ich potrebovať. 😕

johanka0805
19. bře 2009

na tolko ho zasa poznam som snim uz 3 rok a viem aku ma povahu